Paskolos.lt atsiliepimai

8.1 Total Score
Paskolos.lt

Paskolos.lt turi platų paskolų pasirinkimą, apimantį tiek vartojamus kreditus, tiek paskolas įkeičiant NT, kurios gali siekti iki 100 000 eurų. Patogu tai, kad vieną įmoką galima atidėti iki 3 kartų, tačiau vertėtų atkreipti dėmesį, kad tai reikia padaryti bent keletą dienų prieš nustatytą datą, nes kitaip skola bus perduota skolų išieškojimo skyriui. Iškilus klausimams ar nesklandumams teks apsišarvuoti kantrybe: susisiekimas su konsultantais ir jų problemų sprendimas gali užtrukti.

Naudojimasis svetaine
7.5
Siūlomų paslaugų kokybė
8.5
Klientų aptarnavimas
8
Privalumai
 • Galimybė imti didesnes paskolas įkeičiant NT;
 • Atidus duomenų tikrinimas ir reikalavimai, kurie neleidžia paskolų imti bet kam.
Trūkumai
 • Kartais sunku susisiekti su konsultantais tiek el. paštu, tiek telefonu;
 • Pasitaiko sistemos klaidų.
Palikite savo atsiliepimą  |  Skaityti atsiliepimus

Palyginkite panašias paskolų platformas

1 Finbee finansu bite atsiliepimai
8.9
Tipinis pavyzdys: skolinantis 1000 € 5 metų terminui, išmokama paskolos suma - 940 €, fiksuotoji metinė palūkanų norma (MPN) - 10 %., vienkartinis sutarties mokestis – 4 %, vienkartinis kreditingumo vertinimo mokestis - 20 €, mėnesinis administravimo mokestis – 0,37 % nuo kredito likučio/mėn., BVKKMN (bendros vartojimo kredito kainos metinė norma) – 17,76 %., įmokos suma – 23,09 €/mėn., visa grąžinama paskolos suma – 1385,23 €.
2 Moneytree.lt - Pinigų medis atsiliepimai
8.8
Pavyzdžiui, skolinantis 800 €, sutartį sudarant 12 mėn. mėnesio įmoka – 81,50 €, MPN – 15%, vienkartinis sutarties sudarymo mokestis – 14,6% (išdalinamas grafike), bendra kredito kaina – 61,44%, bendra mokama suma – 978,05 €.
3 SAVY paskola
8.7
Pavyzdžiui, skolinantis 2000 €, sutartį sudarant 24 mėn. terminui, fiksuotoji MPN - 8 %, tarpininkavimo mokestis 94 €, mėnesio įmoka - 96,25 €, BVKKMN - 20,96 %, visa grąžinama kredito suma - 2404 €.

Apie Paskolos.lt

Paskolos.lt teikia greitųjų kreditų, vartojimo paskolų ir paskolų su NT įkeitimu paslaugas. Priklausomai nuo paskolos tipo, galima skolintis nuo 300 iki 100 000 eurų. Paraiškos greitiesiems kreditams pildomos per įmonės partnerius SMSPinigai.lt, o visų kitų paslaugų galite ieškoti jų svetainėje. Paskolos suteikiamos šiomis sąlygomis:

 • Vartojimo kreditus gali gauti asmenys nuo 24 metų, turintys pastovių pajamų.
 • Kreditai įkeičiant NT gali būti iki 100 000 eurų ir yra teikiami asmenims nuo 19 metų, kurių turimo NT rinkos kaina siekia 65 proc. paskolos dydžio. Kredito grąžinimo terminas yra iki 10 metų.
 • Greitieji kreditai gali būti iki 5000 eurų ir yra teikiami asmenims nuo 19 metų. Paskolos grąžinimo terminas nuo 3 mėnesių iki 6 metų.

Kaip tai veikia?

 • Užsiregistruojate paskolos.lt sistemoje.
 • Pasirenkate norimo kredito tipą.
 • Pateikiate paraišką kreditui gauti.
 • Patvirtinate savo tapatybę. Tai galite padaryti per el. bankininkystę, įmonės biure, Pay Post ir Lietuvos pašto skyriuose.
 • Jei esate sudarę santuoką arba partnerystę, privalote nurodyti savo sutuoktinio(ės) duomenis, kad kreditoriai įvertintų abiejų šeimos narių įsipareigojimus ir pajamas.

Kokio tipo paskolos išduodamos?

Refinansavimas

Paskolos.lt teikia refinansavimo paslaugą, kurios metu taikomas sutarties sudarymo mokestis ir iki 22 proc. dydžio palūkanos. Norint gauti pasiūlymą, reikia registruotis ir pateikti paraišką.

Kredito grąžinimas ir pratęsimas

Paskolos.lt suteikia galimybę pratęsti paskolos grąžinimą, tačiau tai turite padaryti bent kelios dienomis anksčiau, nei ateina kredito grąžinimo termino diena. Pratęsti vienos įmokos mokėjimą galima ne daugiau kaip tris kartus.

Naudojimasis svetaine

Paskolos.lt atsiliepimai

 

Paskolos.lt svetainės dizainas buvo neseniai atnaujintas ir atrodo daug šiuolaikiškiau ir tvarkingiau nei prieš tai buvęs. Pati navigacija nesudėtinga, tačiau neiškarto pavyko rasti D.U.K. skiltį, kuri šiuo metu yra “Kontaktai ir pagalba” (viršutinėje meniu juostoje). Nepaisant to, informaciją svetainėje pavyko rasti gan greitai. Labai patogios naujos paskolų skaičiuoklės su detaliais mokėjimo grafikais.

Aptarnavimas

Gerai, jog įmonė dirba ir savaitgaliais, tačiau bandant susisiekti el. paštu sunku gauti atsakymus, o skambinant telefonu linija nuolat užimta, gali tekti laukti ir po 15–20 min. ar daugiau. Tačiau patys konsultantai bendrauja gan maloniai, išsamiai atsako į klausimus, sprendžia problemas.

Darbo laikas: I–V: 09.00–20.00 VI–VII: 10.00–18.00.

Apmokėjimo būdai

Įmokos grąžinamos pervedant pinigus internetu arba „Swedbank“, SEB, „Luminor“, „Šiaulių banko“ filialuose.

Tipinis paskolos pavyzdys

Skolinantis 1000 € 24 mėn. su fiksuotąja metų palūkanų norma 22,79 %, tai bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma būtų 1434,45 €, mėnesio įmoka – 59,77 €, mėnesio administravimo mokestis – 7,50 €, bendros vartojimo kredito kainos metinė norma – 45,21 %, sutarties sudarymo mokestis – 0 €.

Klientų atsiliepimai

Nemaža dalis klientų paslaugomis patenkinta, ypač greitųjų kreditų akcija, kuomet naujiems klientams suteikiama galimybė pradėti grąžinti kreditą po 3 mėnesių nuo jo paėmimo datos. Daugiau nusiskundimų dėl sistemos gedimų ir aptarnavimo. Pasitaikė atvejų, kuomet net grąžinus įmokas sistemoje rodo, kad yra skola, o konsultantai problemas sprendė vangiai, buvo sunku sulaukti greitos reakcijos.

Paskolos.lt rekvizitai

UAB “Nordecum”

Telefonas: 8 527 40040

El. paštas: info@paskolos.lt

Adresas: Naugarduko g. 97, Vilnius

Arminas Orantas

Arminas Orantas

Svetainės turinio ir projektų vadovas ir finansų skuriaus redaktorius.

Mums būtų įdomu sužinoti ir Jūsų nuomonę

Palikite atsiliepimą

Jūsų bendras įvertinimas

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Finanpa” yra nepriklausomas internetinis šaltinis, kuriame palyginami internetinių paskolų pasiūlymai, P2P investavimo ir skolinimo platformų tarifai, suteikiama supaprastinta, nešališka informaciją apie jų teikiamas sąlygas ir paslaugas, tam kad galėtumėte lengviau priimti svarbius finansinius sprendimus.

Atsakomybės apribojimas: visa puslapyje pateikiama informacija, vertinimai ir palyginimai yra subjektyvi ją analizavusių asmenų bei buvusių ar esamų klientų nuomonė. Mes galime pateikti rekomendacijas, tačiau neprisiimame jokios atsakomybės ir negarantuojame, jog Jūs ar kiti vartotojai, kurie ateityje naudosis apžvelgtų įmonių paslaugomis, imdami paskolą ar investuodami, susidurs su analogiškomis situacijomis ar turės tokią pat patirtį.

“Finanpa” svetainėje pateikti logotipai ir kiti prekių ženklai yra atitinkamų prekių ženklų savininkų nuosavybė. Informacija, pateikta finanpa.com, skirta tik švietimo tikslais. Mes neteikiame finansinių paslaugų. Prieš priimdami finansinius sprendimus, kreipkitės į licencijuotą finansų specialistą. Šioje svetainėje gali būti partnerių ar trečiųjų šalių nuorodų, kurios padeda palaikyti ir prižiūrėti šios svetainės veiklą ir Jums nieko nekainuoja.

© 2016-2023 finanpa.com. Visos teisės saugomos. – Privatumo politikaApie musKontaktaiReklama

Finanpa
Logo