Lendermarket apžvalga ir atsiliepimai

„Lendermarket“ yra saugi platforma, kuri priklauso pelningai ir ilgus metus veikiančiai įmonių grupei, teikiančiai finansines paslaugas. Saugumą užtikrina ir tai, kad čia taikoma grąžinimo garantija ir investicijos išperkamos, jei paskolos grąžinimas vėluoja daugiau nei 60 dienų.
8.6/10 (Expert Score)
Privalumai
 • Didelė grąžą – palūkanos;
 • Grąžinimo garantija;
 • Patogi automatinio investavimo funkcija.
Trūkumai
 • Nėra antrinės rinkos;
 • Vsos paskolos tik iš „Creditstar“.

Statistika

Investicijų rūšysVartojimo paskolos
Tipinės palūkanos~14%
Minimali investuojama suma10 Eur
Lietuvių kalba svetainėjeNe
Lietuviškas klientų aptarnavimo skyriusNe

Sužinok daugiau

Alternatyvos

Palyginkite panašias investavimo platformas

1 Profitus apžvalga ir atsiliepimai
9
2 debitum network atsiliepimai
8.9
3 EstateGuru atsiliepimai
8.8

Pilna apžvalga

Apie Lendermarket

Lendermarket“ – tai 2019 m. įkurta investavimo platforma, kurioje galite investuoti į Europoje išduodamas vartojimo paskolas. Tai dukterinė „Creditstar Group“ įmonė, todėl šiuo metu platformoje galima rasti tik grupei priklausančių paskolų teikėjų vartojimo paskolas. Visos paskolos, į kurias investuojate, jau yra išduotos, o jūs investuojate tik į jų dalį. Tai padeda gerinti „Creditstar“ įmonių likvidumą, kad būtų galima išduoti dar daugiau paskolų. Daugelio paskolų metinė palūkanų norma siekia 12–16 %, visoms joms taikoma 60 dienų grąžinimo garantija.

Ledermarket komanda

Reikalavimai

Kaip tai veikia?

 • Sukurkite paskyrą. Užpildykite savo arba juridinio asmens duomenis.
 • Verifikuokite paskyrą. Kai jūsų paskyra ir sąskaita bus patvirtinta, galėsite įnešti ar išimti lėšas kada tik panorėję.
 • Įneškite į savo sąskaitą sumą, kurią ketinate investuoti. Jei yra poreikis, galite bet kada ją papildyti.
 • Pasirinkite jus dominančias paskolas.
 • Investuoti galima rankiniu būdu arba naudojantis automatinio investavimo funkcija, kuomet užteks susikurti strategiją ir sudėlioti norimus reikalavimus, o platforma pati pasiūlys, kur investuoti ir kaip paskirstyti pinigus.

Kokiais tikslais išduodamos paskolos?

 • vartojimo.

Kas gali investuoti ir kokie reikalavimai?

„Lendermarket“ platformoje gali investuoti ir privatūs asmenys, ir įmonės.

Reikalavimai fiziniams asmenims:

 • būti ne mažiau nei 18 metų amžiaus;
 • turėti banko sąskaitą Europos ekonominės erdvės šalyse arba Šveicarijoje.

Reikalavimai juridiniams asmenims: Registracijos formoje pasirinkite variantą „įmonė“, o ne „fizinis asmuo“. Taip gausite kiek kitokią registracijos formą, kurią reikės užpildyti.

Rizika ir uždarbis

Kokios grąžos galima tikėtis?

Rizika

Visos paskolos, į kurias investuoja „Lendermarket“ vartotojai, teikiamos skolinimo bendrovės „Creditstar“. Tai reiškia, kad susiduriate tik su vieno paskolų teikėjo rizikomis, kas nėra labai gerai, jei norite diversifikuoti savo investicijas, tad tokiu atveju reikėtų naudotis ir kitomis investavimo ar P2P platformomis.

Nepaisant to, „Creditstar“ veikia nuo 2008 metų ir įsikūrė dar prieš finansų krizę bei daugelį metų dirba pelningai, kas kelia investavimo platformos patikimumą. „Lendermarket“ taip pat taikoma paskolų grąžinimo garantija. Jei paskolos gavėjas jos negrąžins daugiau nei 60 dienų, „Creditstar“ nupirks visas jūsų investicijas. Tai apsaugo nuo rizikų, tačiau yra tikimybė, kad dalis paskolų, į kurias investuojate, vėluos, todėl liksite be suplanuotų uždirbtų palūkanų.

Kalbant apie pačios bendrovės „Lendermarket“ patikimumą, ji įkurta pakankamai neseniai, todėl sunku pateikti išsamų vertinimą, tačiau didelis privalumas yra tas, jog ji priklauso didelei ir pelningai finansines paslaugas teikiančiai įmonių grupei, kas yra didelis bei svarbus saugiklis.

Lendermarket investicijos

Uždarbis

Vidutinės palūkanos „Lendermarket“ siekia 13,80 %, kartais jie organizuoja įvairias kampanijas, kurių metu palūkanos gali būti dar didesnės, pavyzdžiui +2 % palūkanų kampanija ir pan. Svarbu paminėti, kad „Creditstar“ 2021 m. paskelbė, kad „Lendermarket“ siūlo didžiausią grąžą ir didžiausią paskolų įvairovę iš visų P2P platformų, suteikiančių galimybę investuoti į „Creditstar“ paskolas.

Patikrinti dabartines palūkanas

Premijos

Akcijos ir premijos

Pirmą kartą investuotojai gali mėgautis didžiulia 5% grąža nuo visų investicijų. Pasiūlymas galioja 5 savaites nuo liepos 14 d.

 • Investuokite į bet kokias paskolas per Lendermarket platformą.
 • Investicijos, laikomos 5 mėnesius po investavimo laikotarpio pabaigos, turės teisę į 5% pinigų grąžinimą.
 • Investicijos, laikomos 2 mėnesius po investavimo laikotarpio pabaigos, turės teisę į 2,5% pinigų grąžinimą.
 • Dalyvaudami akcijoje būtinai neišimkite lėšų.
 • 2,5% arba 5% premija bus automatiškai pervesta į jūsų Investuotojo sąskaitą iki 2024 m. sausio 26 d.

Gauti premiją

Vartotojo sąsaja

Naudojimasis platforma

Lendermarket.com svetainė yra išsami, čia galima rasti visą naudingą informaciją, jos dizainas šiuolaikiškas ir aiškus. Pagrindiniame puslapyje patalpinta nemažai informacijos, dėl ko naršant mobiliuoju telefonu gali tekti nemažai pavažiuoti žemyn, tačiau meniu juosta yra patogi, o registracijos nuorodos aiškios, todėl pats prisijungimo procesas nesudėtingas. Automatinio investavimo funkcija taip pat veikia gana gerai ir yra vertinama vartotojų.

Lendermarket investavimo platformos apžvalga ir atsiliepimai

Aptarnavimas

Lendermarket klientų aptarnavimas

Svetainėje yra integruotas pokalbių langas, kuriame į klausimus atsakymo galite tikėtis per keletą valandų, kas nėra patogu, jei norite juos gauti čia ir dabar. Taip pat galite rašyti el. paštu, aptarnavimui skirto telefono numerio kompanija nenurodo. Atsakymai pakankamai išsamūs ir galima tikėtis supratimo bei profesionalumo, tačiau jų gali tekti palaukti, priklausomai nuo aptarnaujančio personalo užimtumo.

Atsiliepimai

Lendermarket klientų atsiliepimai

Bendrovė įkurta pakankamai neseniai, todėl išsamių ar patikimų vartotojų atsiliepimų dar stinga, kad galėtume objektyviai įvertinti šią platformą. Nemaža dalis vartotojų ją vertina teigiamai, o pagrindinis nusiskundimas yra tas, kad gana dažnai paskolų grąžinimas vėluoja, todėl vartotojai tiesiog atgauna savo investicijas ir praranda galimybę gauti planuotą grąžą.

Kontaktai

Lendermarket rekvizitai

 • Lendermarket Limited
 • El. Paštas: support@lendermarket.com
 • Adresas: 77 SIR JOHN ROGERSON’S QUAY, BLOCK C, GRAND CANAL DOCKLANDS, DUBLIN 2, IRELAND.

Verdiktas

Apibendrinimas ir įvertinimas

8.6 Total Score
Lendermarket

Apibendrinant visą apžvalgą, „Lendermarket“ yra saugi platforma, kuri priklauso pelningai ir ilgus metus veikiančiai įmonių grupei, teikiančiai finansines paslaugas. Saugumą užtikrina ir tai, kad čia taikoma grąžinimo garantija ir investicijos išperkamos, jei paskolos grąžinimas vėluoja daugiau nei 60 dienų. Taip pat svarbu paminėti tai, kad visos paskolos, į kurias galite investuoti šioje platformoje, yra tik iš „Creditstart“, todėl platforma siūlo gana siauras investicijų diversifikavimo galimybes. Nepaisant to, platforma patogi naudotis, patikima ir siūlo gana didelę finansinę grąžą, todėl tai galėtų būti puiki antroji ar trečioji jūsų P2P portfelio platforma.

Naudojimasis platforma
8
Rizika ir uždarbis
9
Klientų aptarnavimas
8
Privalumai
 • didelės palūkanos;
 • grąžinimo garantija;
 • patogi automatinio investavimo funkcija.
Trūkumai
 • nėra antrinės rinkos;
 • visos paskolos tik iš „Creditstar“.
Palikite savo atsiliepimą  |  Skaityti atsiliepimus

Į svetainę

Arminas Orantas

Arminas Orantas

Svetainės turinio ir projektų vadovas ir finansų skuriaus redaktorius.

Mums būtų įdomu sužinoti ir Jūsų nuomonę

Palikite atsiliepimą

Jūsų bendras įvertinimas

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Finanpa” yra nepriklausomas internetinis šaltinis, kuriame palyginami internetinių paskolų pasiūlymai, P2P investavimo ir skolinimo platformų tarifai, suteikiama supaprastinta, nešališka informaciją apie jų teikiamas sąlygas ir paslaugas, tam kad galėtumėte lengviau priimti svarbius finansinius sprendimus.

Atsakomybės apribojimas: visa puslapyje pateikiama informacija, vertinimai ir palyginimai yra subjektyvi ją analizavusių asmenų bei buvusių ar esamų klientų nuomonė. Mes galime pateikti rekomendacijas, tačiau neprisiimame jokios atsakomybės ir negarantuojame, jog Jūs ar kiti vartotojai, kurie ateityje naudosis apžvelgtų įmonių paslaugomis, imdami paskolą ar investuodami, susidurs su analogiškomis situacijomis ar turės tokią pat patirtį.

“Finanpa” svetainėje pateikti logotipai ir kiti prekių ženklai yra atitinkamų prekių ženklų savininkų nuosavybė. Informacija, pateikta finanpa.com, skirta tik švietimo tikslais. Mes neteikiame finansinių paslaugų. Prieš priimdami finansinius sprendimus, kreipkitės į licencijuotą finansų specialistą. Šioje svetainėje gali būti partnerių ar trečiųjų šalių nuorodų, kurios padeda palaikyti ir prižiūrėti šios svetainės veiklą ir Jums nieko nekainuoja.

© 2016-2023 finanpa.com. Visos teisės saugomos. – Privatumo politikaApie musKontaktaiReklama

Finanpa
Logo