Robocash apžvalga ir atsiliepimai

Iš pirmo žvilgsnio, „Robocash“ platforma gali pasirodyti nepatikima ir jos turinį reikėtų atnaujinti, tačiau skyrus laiko ir pasidomėjus giliau, tai yra pakankamai stabili ir gerai veikianti platforma, kuri siūlo solidžią 12 % palūkanų grąžą. Privalumas yra tas, kad čia galima investuoti nuo 10 Eur, tačiau ši suma turi limitą – 15 000 eurų, kas gali nepatikti gaudantiems stambesnes žuvis.
8/10 (Expert Score)
Privalumai
 • Patogus automatinis investavimas;
 • Antrinė rinka;
 • Grąžinimo garantija su palūkanomis.
Trūkumai
 • Nėra rankinio investavimo galimybės;
 • Ribota maksimali investavimo suma;
 • Nėra daug galimybių diversifikuoti investicijas.

Statistika

Investicijų rūšysVartojimo paskolos
Tipinės palūkanos~12%
Minimali investuojama suma10 Eur
Lietuvių kalba svetainėjeNe
Lietuviškas klientų aptarnavimo skyriusNe

Sužinok daugiau

Alternatyvos

Palyginkite panašias investavimo platformas

1 Profitus apžvalga ir atsiliepimai
9
2 debitum network atsiliepimai
8.9
3 EstateGuru atsiliepimai
8.8

Pilna apžvalga

Apie Robocash

„Robocash“ –  2017 m. įkurta automatizuota investavimo platforma, priklausanti Rusijos įmonių grupei „Robocash Group“. Ji veikia principu, kai į P2P paskolas galima investuoti tik automatinio investavimo funkcija, čia nėra rankinio nustatymo galimybės. Patys „Robocash“ algoritmai investuoja į naujas paskolas, kai tik sąskaitoje atsiranda papildomų pinigų.

Bendrovė registruota Kroatijoje, o vartotojai gali investuoti į paskolas ne tik Europoje, bet ir Azijoje. Investuoti galima nuo 10 eurų, o palūkanos siekia 10–14 %. Maksimali investuojama suma – 15 000 eurų, paskolos laikotarpis gali siekti nuo 1 iki 12 mėn.

Robocash atsiliepimai

Reikalavimai

Kaip tai veikia?

 • Prisiregistruokite prie „Robocash“ sistemos.
 • Kad galėtumėte įnešti ar išimti lėšas, reikia turėti asmeninę banko sąskaitą Europos Sąjungos šalyse arba Šveicarijoje, Jungtinėje Karalystėje eurų valiuta. Taip pat galima naudotis tokiomis mokėjimo sistemomis kaip „Revolut“ ar „Transferwise“, jei jos gali atlikti tiesioginius mokėjimus iš jūsų asmeninio IBAN, o jūsų vardas ir pavardė nurodyti kaip siuntėjo.
 • Kai užsiregistruosite, jūsų sąskaita bus susieta su dviem skirtingais balansais – investuotojo ir portfelio. Pirmiausia pinigų pervesite į investuotojo dalį iš savo asmeninės banko sąskaitos. Tuomet sukursite savo portfelio dalį, į kurią bus pervestos lėšos, kurios pradės generuoti pelną. Turėkite omenyje, kad jūsų investuotojo dalyje esančios lėšos nėra investuojamos, kol nesukursite portfelio dalies ir nepaskirstysite pinigų.
 • Investavimo procesas yra visiškai automatizuotas. Jūs nustatote kriterijus, pagal kuriuos norite investuoti, o algoritmai patys atrenka paskolas, į kurias investuos. Pagal savo nustatymus galite matyti, į kiek paskolų iš viso galite investuoti. Nustačius portfelį, jūsų pinigai automatiškai investuojami į kriterijus atitinkančias paskolas per artimiausią valandą.

Kokiais tikslais išduodamos paskolos?

 • vartojimo.

Kas gali investuoti ir kokie reikalavimai?

Šiuo metu investuoti „Robocash“ platformoje gali Europos Sąjungos šalyse ir Šveicarijoje gyvenantys asmenys. Tačiau savo svetainėje bendrovė rašo, kad ateityje sieks įtraukti daugiau šalių.

Investuoti gali ir fiziniai, ir juridiniai asmenys. Tam reikia atitikti šiuos reikalavimus:

 • būti ne jaunesniam nei 18 metų;
 • turėti banko sąskaitą ES šalyse arba Šveicarijoje, Jungtinėje Karalystėje, kurios valiuta – eurai;
 • patvirtinti savo tapatybę.

Rizika ir uždarbis

Kokios grąžos galima tikėtis?

Rizika

Visuomet yra tikimybė, kad paskolos gavėjas jos gali negrąžinti. Tokiu atveju „Robocash“ siūlo grąžinimo garantija. Ji padeda apsaugoti jūsų lėšas ir tuo atveju, jei paskolos gavėjas vėluoja ją grąžinti daugiau nei 30 dienų, bendrovė išperka investuotą paskolos dalį. Be to, „Robocash“ įsipareigoja sumokėti net ir palūkanas, kurias kitu atveju būtumėte gavę iš paskolos gavėjo.

Visgi reikėtų nepamiršti, kad grąžinimo garantija veikia ir yra saugi tiek, kiek ją siūlanti bendrovė. Todėl svarbu žinoti ir apie „Robocash“ bei bendrovės patikimumą. Kaip jau minėjome, platforma veikia stabilioje įmonių grupėje, kuri siūlo finansines paslaugas, taip pat nuo pat įsikūrimo, platformos pajamos kasmet didėjo apie 100 %. Stabilus užnugaris ir sėkminga veikla yra didelis privalumas kalbant apie patikimumą, tačiau tai turi ir savų minusų. Pavyzdžiui, jei visa „Robocash Group“ turėtų finansinių bėdų, tai gali turėti įtakos ir šios bendrovės veiklai. Jei nutiktų problemų ar „Robocash“ skelbtų bankrotą, yra numatytos procedūros. Visas paskolas ir investicijas perimtų kitas administratorius, kuris pasirūpintų, kad pinigai būtų grąžinti. Tai gana standartinis saugiklis, kurį užtikrina dauguma tokio tipo investavimo platformų.

Robocash investicijos

Uždarbis

Vidutinės palūkanos šioje platformoje siekia 12 %. Tai yra pakankamai panaši grąža į tą, kurios galėtumėte tikėtis iš kitų panašiai veikiančių investavimo platformų. Svarbu įsidėmėti, kad investicijų suma čia yra ribojama ir negali viršyti 15 000 eurų.

Patikrinti dabartines palūkanas

Premijos

Akcijos ir premijos

Visi mūsų svetainės lankytojai, užsiregistravę per mūsų unikalią nuorodą, per pirmąsias 30 dienų po registracijos galės gauti 1% pinigų grąžinimo premiją nuo visos investuotos sumos. Pvz.; jei investuosite 30 000€, po 30 dienų gausite 100€ nemokamai.

Be jau aukščiau paminėtos premijos, visi Robo.cash investuotojai turi galimybę uždirbti iki 1,3% prie esamos 12,3% normos. Kai bendras portfelio likutis pasieks 5000 €, 10 000 €, 15 000 €, 25 000 € ir 50 000 €, gausite 0,3%, 0,5%, 0,7%, 1% ir 1,3% atitinkamai.

Gauti premiją

Vartotojo sąsaja

Naudojimasis platforma

Platformos dizainas atrodo kiek pasenęs, ne toks modernus, koks įprastai yra panašių platformų. Meniu juosta ir tam tikros informacijos išdėstymas yra neįprastose vietose, tačiau orientuotis platformoje nėra labai sudėtinga. Čia pateikta pakankamai informacijos, pagrindinis puslapis turi preliminarią skaičiuoklę, D.U.K., svetainėje skelbiama nemažai informacijos apie įmonę, statistika, aktyvus tinklaraštis, kuriame rasite ir tiesioginių transliacijų, kuriose apie finansus kalba aukščiausio rango bendrovės specialistai.

Robocash apžvalga ir atsiliepimai

Aptarnavimas

Robocash klientų aptarnavimas

Susisiekti su aptarnavimo galite siunčiant užklausą per pokalbių langą platformoje arba el. paštu, telefonu. Nors nemaža dalis aptarnaujančio personalo pakankamai profesionali, yra nusiskundimų apie nemandagų elgesį. Taip pat atsakymai ne visuomet ateis pakankamai greitai, tad jei turite tikrai skubų klausimą ar iškilo problema, geriau bandykite susisiekti telefonu.

Atsiliepimai

Robocash klientų atsiliepimai

„Trustpilot“ svetainėje ši investavimo platforma yra vertinama labai gerai ir turi net 4.5 žvaigždučių statusą. Daugelis giria patogų investavimą ir tai, kad gali tikėtis žadėtų palūkanų. Ne vienas vartotojas paminėjo, kad paskolų davėjai, į kuriuos galima investuoti per „Robocash“, yra pakankamai patikimi, todėl netenka dažnai susidurti su nesklandumais. Net ir nemokumo atveju platforma įsipareigoja grąžinti ne tik investicijas, bet ir planuotas palūkanas, todėl vartotojas išlieka apsaugotas.

Kontaktai

Robocash rekvizitai

 • Robocash d.o.o
 • Telefonas: + 385 1344-58-18
 • El. paštas: support@robo.cash
 • Adresas: Petračiceva 4, Zagreb, Croatia, 10110
 • Svetainė: robo.cash

Verdiktas

Apibendrinimas ir įvertinimas

8 Total Score
Robocash

Iš pirmo žvilgsnio, „Robocash“ platforma gali pasirodyti nepatikima ir jos turinį reikėtų atnaujinti, tačiau skyrus laiko ir pasidomėjus giliau, tai yra pakankamai stabili ir gerai veikianti platforma, kuri siūlo solidžią 12 % palūkanų grąžą. Privalumas yra tas, kad čia galima investuoti nuo 10 Eur, tačiau ši suma turi limitą – 15 000 eurų, kas gali nepatikti gaudantiems stambesnes žuvis. Vartotojus saugo grąžinimo garantija, kuri padengs ne tik investuotą sumą, bet ir palūkanas, kurias būtumėte gavę iš paskolos mokėtojo. Ši investavimo platforma veikia visiškai automatizuotu principu, kas gali būti privalumas tiems, kurie gerai įvaldę automatinio investavimo funkciją. Tiems, kurie mėgsta investuoti rankiniu būdu, „Robocash“ šios galimybės nesuteikia. Apibendrinant, daugelis vartotojų apie platformą atsiliepia labai teigiamai ir ji yra gana saugi bei turi stiprų užnugarį. Pagrindiniai dalykai, kurie gali kliūti – nepatogi svetainė, ne visuomet geras aptarnavimas ir tai, kad investavimo galimybės gana ribotos ir nėra pritaikytos investicijų diversifikavimui.

Naudojimasis svetaine
7
Paslaugų kokybė
9
Klientų aptarnavimas
8
Privalumai
 • Patogus automatinis investavimas;
 • Antrinė rinka;
 • Grąžinimo garantija su palūkanomis.
Trūkumai
 • Nėra rankinio investavimo galimybės;
 • Ribota maksimali investavimo suma;
 • Nėra daug galimybių diversifikuoti investicijas.
Palikite savo atsiliepimą  |  Skaityti atsiliepimus

Į svetainę

Arminas Orantas

Arminas Orantas

Svetainės turinio ir projektų vadovas ir finansų skuriaus redaktorius.

Mums būtų įdomu sužinoti ir Jūsų nuomonę

Palikite atsiliepimą

Jūsų bendras įvertinimas

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Finanpa” yra nepriklausomas internetinis šaltinis, kuriame palyginami internetinių paskolų pasiūlymai, P2P investavimo ir skolinimo platformų tarifai, suteikiama supaprastinta, nešališka informaciją apie jų teikiamas sąlygas ir paslaugas, tam kad galėtumėte lengviau priimti svarbius finansinius sprendimus.

Atsakomybės apribojimas: visa puslapyje pateikiama informacija, vertinimai ir palyginimai yra subjektyvi ją analizavusių asmenų bei buvusių ar esamų klientų nuomonė. Mes galime pateikti rekomendacijas, tačiau neprisiimame jokios atsakomybės ir negarantuojame, jog Jūs ar kiti vartotojai, kurie ateityje naudosis apžvelgtų įmonių paslaugomis, imdami paskolą ar investuodami, susidurs su analogiškomis situacijomis ar turės tokią pat patirtį.

“Finanpa” svetainėje pateikti logotipai ir kiti prekių ženklai yra atitinkamų prekių ženklų savininkų nuosavybė. Informacija, pateikta finanpa.com, skirta tik švietimo tikslais. Mes neteikiame finansinių paslaugų. Prieš priimdami finansinius sprendimus, kreipkitės į licencijuotą finansų specialistą. Šioje svetainėje gali būti partnerių ar trečiųjų šalių nuorodų, kurios padeda palaikyti ir prižiūrėti šios svetainės veiklą ir Jums nieko nekainuoja.

© 2016-2023 finanpa.com. Visos teisės saugomos. – Privatumo politikaApie musKontaktaiReklama

Finanpa
Logo