HeavyFinance atsiliepimai

„HeavyFinance“ – nauja, specializuota investavimo platforma, suteikianti galimybę investuoti į paskolas, kurios apsaugotos įkeista sunkiąją technika. Tai tarpininkas tarp žemės ūkio verslo ir investuotojo, kuriame galima uždirbti vidutines 11,36 % palūkanas.
8.8/10 (Expert Score)
Privalumai
 • automatinis investavimas;
 • profesionalus aptarnavimas;
 • skaidri ir informatyvi platforma.
Trūkumai
 • registracijai būtina turėti „Paysera“ paskyrą;
 • svarbu gerai įvertinti investavimo riziką.

Statistika

Investicijų rūšysŽemės ūkio veiklos projektai
Tipinės palūkanos11,39%
Minimali investuojama suma100 Eur
Lietuvių kalba svetainėjeTaip
Lietuviškas klientų aptarnavimo skyriusTaip

Sužinok daugiau

Alternatyvos

Palyginkite panašias investavimo platformas

1 Profitus apžvalga ir atsiliepimai
9
2 debitum network atsiliepimai
8.9
3 EstateGuru atsiliepimai
8.8

Pilna apžvalga

Apie HeavyFinance

HeavyFinance“ – 2020 metais Lietuvoje įsikūrusi investavimo platforma, kuri suteikia galimybę investuoti į iki šiol finansavimo rinkoje neegzistavusią turto klasę. Per „HeavyFinance“ galite investuoti į paskolas, kurios apsaugotos įkeista sunkiąją technika. Investuotojams suteikiamos galimybes gauti iki 14 % metinę grąžą iš paskolų, kurios užtikrintos  projekto savininkų įkeičiama sunkiąją technika. Minimali investavimo suma – 100  Eur. Paskolos grąžinimo laikas paprastai trunka nuo 4 mėn. iki 3 metų. Jei pageidaujate investicijas atgauti anksčiau, tai galite padaryti jas pardavę antrinėje rinkoje. „HeavyFinance“ platformoje gali investuoti tiek fiziniai, tiek juridiniai asmenys.

HeavyFinance investavimas

Žiūrėti visus projektus

Reikalavimai

Kaip tai veikia?

 • Užsiregistruokite HeavyFinance svetainėje.
 • Užpildykite klausimyną.
 • Susiekite „HeavyFinance“ paskyrą su elektroninių mokėjimų sistemos „Paysera“ sąskaita.
 • Jei turite sąskaitą elektroninių mokėjimų sistemoje „Paysera“, spauskite mygtuką „Susieti paskyrą su „Paysera“. Tuomet būsite nukreipti į  „Paysera“ puslapį, kuriame prisijungę galėsite susieti savo sąskaitą su „HeavyFinance“ paskyra.
 • Jei neturite sąskaitos elektroninių mokėjimų sistemoje „Paysera“, tai galite padaryti parsisiuntę nemokamą „Paysera“ programėlę į savo išmanųjį telefoną iš „Google Play“ arba „App Store“.
 • Atsidarę programėlę įrašykite savo telefono numerį ir slaptažodį. Tada SMS žinute gautą kodą suveskite į langą programėlėje.
 • Patvirtinkite savo elektroninio pašto adresą, užpildykite kliento atpažinimo anketą ir patvirtinkite savo tapatybę.
 • Kad užbaigtumėte registraciją ir padidintumėte paskyros limitus, reikia patvirtinti savo tapatybę mobiliuoju parašu, „Skype“ skambučiu arba nuvykti į „Paysera“ padalinį.
 • Kai atliksite visus šiuos žingsnius, „HeavyFinance“ svetainėje spauskite mygtuką „Susieti paskyrą su „Paysera“.
 • Pasirinkite projektą, į kurį norite investuoti ir investuokite norimą pinigų sumą nuo 100 Eur.

Kas gali investuoti ir kokie reikalavimai?

Investuoti gali visi vyresni nei 18 metų amžiaus ES šalių gyventojai, turintys „Paysera“ paskyrą arba galintys prie jos prisiregistruoti.

Rizika ir uždarbis

Kokios grąžos galima tikėtis?

„HeavyFinance“ platformoje vidutinės uždirbamos palukanos siekia 12, 14 %. Reikėtų nepamiršti, kad pagal LR įstatymus, jei investuojate kaip Fizinis asmuo, uždirbtos palūkanos priskiriamos B klasės pajamoms, kurias privalote deklaruoti ir nuo šių pajamų sumokėti 15 % GPM.

Rizika

„HeavyFinance“ platforma – tarpininkas tarp investuotojo ir projekto savininko; čia pateikiami kruopščiai atrinkti, kreditingiausi projektai, tačiau investuotojas pats prisiima galimas rizikas: visiško ar dalinio projektui finansuoti skirtų lėšų (kapitalo) praradimo riziką; tikėtino pelno nebuvimo bei finansinio likvidumo riziką. Įmonės veiklą prižiūri ir reguliuoja Lietuvos centrinis bankas.

Kad sumažintų riziką, visus projektus nuodugniai vertina patyrusi „HeavyFinance“ komanda, kuri atsižvelgia į projekto savininko kredito istoriją, savininko reitingą ir patį projektą. Platformoje taip pat nurodyti rizikos lygiai (A, B ir C), kuriuos gali rinktis pats investuotojas. Pagrindiniai kriterijai, į kuriuos atsižvelgiama vertinant riziką: įmonės paskutinių 2 metų finansinė ataskaita, balansas, verslo savininkų reputacija, paskolos ir jos vertės santykis. Jei nesurenkama visa siekiama sufinansuoti suma, surinktos lėšos gražinamos investuotojams. Operatorius taip pat pasilieka teisę pasiūlyti projekto savininkui sumažinti siekiamą surinkti sumą. Projekto savininkui sutikus, gali būti laikoma, kad projektas sėkmingai sufinansuotas surinkus ir mažesnę nei pirminė siekiama sufinansuoti suma.

Premijos

Akcijos ir premijos

Pasinaudoję mūsų nuoroda gausite papildomą 2% premiją po 30 dienų nuo jūsų investicijos. Premija galioja tuo atveju, jeigu investicija išlaikoma aktyvia 30 dienų nuo investavimo dienos.

Gaukite 2% premiją

Vartotojo sąsaja

Naudojimasis platforma

Platforma yra patogi, puikiai pritaikyta tiek Desktop, tiek išmaniųjų įrenginių vartotojams. Užsiregistruoti ir tapti investuotoju pakankamai paprasta – tereikia turėti ar susikurti „Paysera“ paskyrą ir ją susieti su „HeavyFinance“ vartotojo paskyra. Nors platforma įkurta pakankamai neseniai, 2020-aisiais metais, „Apie mus“ skiltyje galima rasti visų įkūrėjų prisistatymus ir matyti, kad „HeavyFinance“ įkūrė šioje srityje nebe nauji verslininkai, kas labai svarbu patyrusiems investuotojams.

Patogu tai, kad visi teisiniai dokumentai viešai prieinami platformoje, nors bendrovė veikia neilgai, ji čia pateikia savo statistiką ir veiklos duomenis – tai nebūdinga naujai susikūrusioms investavimo platformoms.

HeavyFinance atsiliepimai

Aptarnavimas

HeavyFinance klientų aptarnavimas

Kol kas „HeavyFinance“ neturi tiesioginės „chatbot“ susirašinėjimo funkcijos, su aptarnavimo skyriumi galite susisiekti per jų kontaktinę formą ar el. paštu. Platformoje integruota pakankamai išsami D.U.K. skiltis, kurioje galite rasti daugelį atsakymų į kylančius klausimus. Atsakymas į užklausas pakankamai greitas, galima tikėtis profesionalaus aptarnavimo.

Atsiliepimai

HeavyFinance klientų atsiliepimai

Bendrovė įsikūrė gana neseniai, todėl kol kas neturi pakankamai klientų atsiliepimų, kuriuos būtų galima įvertinti.

Kontaktai

HeavyFinance rekvizitai

 • HEAVY FINANCE, UAB
 • El. paštas: info@heavyfinance.eu
 • Telefonas: +370 617 34360
 • Adresas: Birutės g. 18, Vilnius

Verdiktas

Apibendrinimas ir įvertinimas

8.8 Total Score
HeavyFinance

„HeavyFinance“ – nauja, specializuota investavimo platforma, suteikianti galimybę investuoti į paskolas, kurios apsaugotos įkeista sunkiąją technika. Tai tarpininkas tarp žemės ūkio verslo ir investuotojo, kuriame galima uždirbti vidutines 11,36 % palūkanas. Nors pati platforma gana skaidri ir pateikia savo veiklos ataskaitas, registruojantis investuotojams būtina turėti ar susikurti „Paysera“ platformą, kas kai kuriems gali būti nepatogu. Taip pat „HeavyFinance“ kol kas veikia tik ES šalyse ir pirmenybę teikia Lietuvos, Latvijos, Portugalijos bei Bulgarijos rinkoms. Nors riziką turi prisiimti investuotojas, bendrovė yra prižiūrima ir reglamentuojama Lietuvos centrinio banko, o investicijos apdraustos. Nepaisant to, investuojant svarbu įvertinti rizikos lygį, nuo kurio priklauso ir uždirbamos palūkanos. Kol kas bendrovės duomenys yra daug žadantys, per pirmuosius veiklos metus žmonės investavo daugiau nei 1 mln. eurų paskoloms, tad tai gali būti puiki platforma patyrusiems investuotojams.

Naudojimasis platforma
8
Rizika ir uždarbis
8
Klientų aptarnavimas
9
Privalumai
 • automatinis investavimas;
 • profesionalus aptarnavimas;
 • skaidri ir informatyvi platforma.
Trūkumai
 • registracijai būtina turėti „Paysera“ paskyrą;
 • svarbu gerai įvertinti investavimo riziką.
Palikite savo atsiliepimą  |  Skaityti atsiliepimus

Į svetainę

Arminas Orantas

Arminas Orantas

Svetainės turinio ir projektų vadovas ir finansų skuriaus redaktorius.

Mums būtų įdomu sužinoti ir Jūsų nuomonę

Palikite atsiliepimą

Jūsų bendras įvertinimas

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Finanpa” yra nepriklausomas internetinis šaltinis, kuriame palyginami internetinių paskolų pasiūlymai, P2P investavimo ir skolinimo platformų tarifai, suteikiama supaprastinta, nešališka informaciją apie jų teikiamas sąlygas ir paslaugas, tam kad galėtumėte lengviau priimti svarbius finansinius sprendimus.

Atsakomybės apribojimas: visa puslapyje pateikiama informacija, vertinimai ir palyginimai yra subjektyvi ją analizavusių asmenų bei buvusių ar esamų klientų nuomonė. Mes galime pateikti rekomendacijas, tačiau neprisiimame jokios atsakomybės ir negarantuojame, jog Jūs ar kiti vartotojai, kurie ateityje naudosis apžvelgtų įmonių paslaugomis, imdami paskolą ar investuodami, susidurs su analogiškomis situacijomis ar turės tokią pat patirtį.

“Finanpa” svetainėje pateikti logotipai ir kiti prekių ženklai yra atitinkamų prekių ženklų savininkų nuosavybė. Informacija, pateikta finanpa.com, skirta tik švietimo tikslais. Mes neteikiame finansinių paslaugų. Prieš priimdami finansinius sprendimus, kreipkitės į licencijuotą finansų specialistą. Šioje svetainėje gali būti partnerių ar trečiųjų šalių nuorodų, kurios padeda palaikyti ir prižiūrėti šios svetainės veiklą ir Jums nieko nekainuoja.

© 2016-2023 finanpa.com. Visos teisės saugomos. – Privatumo politikaApie musKontaktaiReklama

Finanpa
Logo