Paskolos verslo pradžiai ir vystymui

Net ir nedidelė verslo paskola gali būti naudinga tiek smulkiam, tiek stambesniam verslui pradėti arba vystyti. Pastūmėjimas į priekį, kaip konkurentai lipa ant kulnų, gali padėti nuo jų atsiplėšti. Bet tikriausiai nereikia nei sakyti, kad tai atsakingas žingsnis, kurį reikia gerai apgalvoti. Paspaudę “Žiūrėti” galite rasti daugiau informacijos apie palūkanų dydį ir paskolos suteikimo sąlygas, o paspaudę “skaityti apžvalgą” galite rasite mūsų pateiktus privalumus, trukumus, klientų atsiliepimus, bei įmonės įvertinimą.

Rekomenduojami verslo paskolų pasiūlymai

Geriausiai įvertintos verslo paskolos Lietuvoje:

1 SAVY paskola

SAVY atsiliepimai

Gauti paskolą Palyginkite panašias paskolų platformas Apie Savy GoSavy.com - tai virtuali paskolų platforma, veikianti pagal P2P (žmogus-žmogui) skolinimo internetu modelį. Įmonė pati neišduoda paskolų, ji veikia kaip tarpininkas, kuomet ...
8.8
Skolinantis 2000 €, sutartį sudarant 24 mėn. terminui, fiksuotoji MPN - 8 %, tarpininkavimo mokestis 94 €, mėnesio įmoka - 96,25 €, BVKKMN - 20,96 %, visa grąžinama kredito suma - 2404 €.
2 Ferratum Verslui - Capitalbox.lt apžvalga ir atsiliepimai

CapitalBox

Atnaujinta: 2020.02.10 - "Ferratum Verslui" pakeitė pavadinimą į CapitalBox! Šis pavadinimo pakeitimas niekaip nepaveiks esamų klientų, jų paskolų ir sutarčių. Taip pat, jeigu jau kreipėtės dėl verslo paskolos, jums nereikia to daryti iš naujo. ...
8.7
-
3 Finbee finansu bite atsiliepimai

Finbee.lt Verslui

Finbee.lt (UAB Finansų Bitė) – tai tarpusavio skolinimosi ir investavimo platforma. Skirtingai nei įprastos, paskolas teikiančios įmonės, ji veikia P2P principu, sąveikaujančiu tarp norinčių gauti paskolą ir ieškančių naujų investavimo ...
8.4
-
4 Hipocredit.lt atsiliepimai

Hipokredit

Hipocredit.lt veikia hipotekos principu, kuomet skolinantis yra įkeičiamas nekilnojamasis turtas. Čia galima gauti kreditus iki 75 % nekilnojamojo turto rinkos vertės, nuo 1000 iki 150 000 eurų sumoms, o jų grąžinimo terminas siekia 20 ...
7.8
Pavyzdys: skolinantis 10 000 EUR, 36 mėnesių terminui, metinė palūkanų norma – 12%, visa palūkanų suma – 1957.10 EUR, kredito sutarties administravimo mokestis 300 EUR, įkeičiamo turto vertinimo išlaidos - 80 EUR, bendra kredito kaina – 2 337.10 EUR, BVKKMN – 15.75%, Gražinama suma – 12 337.10 EUR.

Atnaujinta – 2023.03.01

Įmonės karts nuo karto keičia savo paslaugų sąlygas, tad kai kurie mūsų pateikti duomenys gali nesutapti, tačiau mes stengiamės juos kuo dažniau atnaujinti. Jeigu pastebėjote nesutapimų, busime dėkingi jeigu mums pranešite.

Papildoma informacija planuojantiems imti verslo paskolą

Kaip matote, kredito įmonių paskolos teikiamos ganėtinai skirtingomis sąlygomis: vienos su turto į keitimu, kitos – be; vienų palūkanos mažesnės už kitų, tačiau būtinas nekilnojamojo turto įkeitimas. Todėl, prieš imant paskolą, pasverkite visus „už“ ir „prieš“, įsigilinkite į kreditorių teikiamus pasiūlymus. Rekomenduojame dėl paskolos internetu kreiptis į bent 3 kreditorius. Tiesiog užpildykite paraišką jų svetainėje (kas yra gan nesudėtinga ir greita), gavę atsakymą galėsite išsirinkti geriausią pasiūlymą. Taip pat jei turite klausimų, nebijokite su jais susisiekti svetainėje nurodytais kontaktais.

Pasidalinkite

Finanpa” yra nepriklausomas internetinis šaltinis, kuriame palyginami internetinių paskolų pasiūlymai, P2P investavimo ir skolinimo platformų tarifai, suteikiama supaprastinta, nešališka informaciją apie jų teikiamas sąlygas ir paslaugas, tam kad galėtumėte lengviau priimti svarbius finansinius sprendimus.

Atsakomybės apribojimas: visa puslapyje pateikiama informacija, vertinimai ir palyginimai yra subjektyvi ją analizavusių asmenų bei buvusių ar esamų klientų nuomonė. Mes galime pateikti rekomendacijas, tačiau neprisiimame jokios atsakomybės ir negarantuojame, jog Jūs ar kiti vartotojai, kurie ateityje naudosis apžvelgtų įmonių paslaugomis, imdami paskolą ar investuodami, susidurs su analogiškomis situacijomis ar turės tokią pat patirtį.

“Finanpa” svetainėje pateikti logotipai ir kiti prekių ženklai yra atitinkamų prekių ženklų savininkų nuosavybė. Informacija, pateikta finanpa.com, skirta tik švietimo tikslais. Mes neteikiame finansinių paslaugų. Prieš priimdami finansinius sprendimus, kreipkitės į licencijuotą finansų specialistą. Šioje svetainėje gali būti partnerių ar trečiųjų šalių nuorodų, kurios padeda palaikyti ir prižiūrėti šios svetainės veiklą ir Jums nieko nekainuoja.

© 2016-2021 finanpa.com. Visos teisės saugomos. – Privatumo politikaApie musKontaktaiReklama

Finanpa
Logo