Privatumo Politika

Ačiū, jog naudojatės finanpa.com. (“Svetainė”). “Finanpa” daro viską, kad apsaugotų Jūsų privatumą. Ši privatumo politika reglamentuoja, kokiu būdu Svetainė renka, naudoja, tvarko ir skelbia, surinktą iš vartotojų surinktą informaciją. Naudodamiesi Svetaine, Jūs sutinkate su šios privatumo politikos sąlygomis.

Asmens identifikavimo informacija

Tuo metu, kai užsiregistruojate vartotojo paskyrą mūsų Svetainėje, Jūs pateikiate savo vardą, el. pašto adresą, slaptažodį bei socialinio tinklo adresą. Jūsų informacija ir veikla bus matoma mums, bet niekam kitam.

Tačiau vartotojai visada gali lankytis Svetainėje anonimiškai. Mes renkame asmeninę identifikavimo informaciją iš vartotojų, tik tuo atveju, kai jie savanoriškai tokią informaciją mums pateikia.

Ne asmeninė identifikavimo informacija

Mes taip pat galime rinkti ne asmeninę identifikavimo informaciją apie vartotojus, kai jie sąveikauja su mūsų Svetaine. Ne asmens identifikavimo informacija gali būti: naršyklės pavadinimas, kompiuterio tipas ir techninė informaciją apie vartotojus, naudojamas ryšys. Pavyzdžiui, operacinės sistemos ir naudojamas interneto paslaugų teikėjas ir kita panašaus pobūdžio informacija .

Interneto naršyklės slapukus

Mūsų Svetainėje naudojami slapukai  (angl. “cookies”) vartotojų patirčiai pagerinti. Vartotojas, savo interneto naršyklės nustatymuose gali pasirinkti, jog slapukai nebūtų renkami. Jei jie tai padarys, atkreipkite dėmesį, kad kai kurios svetainės dalys gali veikti netinkamai.

Kaip mes naudojame informaciją, surinktą

Finanpa.com gali rinkti ir naudoti vartotojų asmeninę informaciją tokiais tikslais:

  • Pagerinti svetainės ypatybes ir funkcionalumą;
  • Suteikti informaciją apie mūsų produktus ir paslaugas;
  • Mūsų vidaus verslo tikslais, pavyzdžiui, duomenų analizė, auditas ir kt .;
  • Kurti turiniui ir rodyti jums aktualiausius skelbimus;
  • Suteikti Jums informaciją apie trečiųjų šalių produktus ir paslaugas;

Kaip mes saugome Jūsų informaciją

Mes priimame atitinkamus duomenų rinkimo, saugojimo ir apdorojimo praktiką ir saugumo priemonių siekiant apsaugoti nuo neteisėtos prieigos, keitimo, atskleidimo ar sunaikinimo jūsų asmeninės informacijos , vartotojo vardą, slaptažodį , informacija apie sandorius ir saugomi mūsų svetainės duomenis.

Mūsų serveryje naudojama saugi programinė įranga (SSL) užšifruoja visą Jūsų įvestą informaciją. Be to, Jūsų paskyros informacija yra apsaugota slaptažodžiu dėl jūsų privatumo ir saugumo. Jūs visada turėtumėte imtis priemonių, kad apsaugotumėte pasirinkto slaptažodžio konfidencialumą. Svarbu apsisaugoti nuo neteisėtos prieigos prie savo slaptažodžio ir kompiuterio. Būtinai atsijunkite, kai baigsite naudotis viešu kompiuteriu.

Dalijimasis savo asmeninę informaciją

Mes nepardavinėjame ar nuomojame Vartotojų asmeninės informacijos trečioms šalims.

Trečiųjų šalių tinklalapiai

Vartotojai gali rasti reklamą ar kito turinio su nuorodomis į mūsų partnerių, paslaugų tiekėjų, reklamos, rėmėjų ir kitų trečiųjų šalių svetaines. Mes nekontroliuojame ir neatsakome už šių svetainių rodomą turinį, kuris nėra susijęs su mūsų darbu. Be to, šių svetainių paslaugos, įskaitant jų turinį ir nuorodas, gali nuolat keistis. Šios svetainės ir paslaugos gali turėti savo privatumo politiką ir klientų aptarnavimo politiką. Naršymas ir sąveika kokioje nors kitoje svetainėje, įskaitant svetaines, kurios turi nuorodą į mūsų svetainę, turi savo sąlygas ir politiką.

Reklama

Finanpa.com  gali rodyti trečiųjų šalių paslaugų teikėjų reklamą. Jie gali rinkti anoniminę informaciją apie Jūsų apsilankymus mūsų svetainėje ir Jūsų sąveiką su mūsų paslaugomis. Jie taip pat gali naudoti informaciją apie Jūsų apsilankymus šiame ir kituose tinklalapiuose, kad rodytų Jums skelbimus, kurie, jų manymu, Jus domintų labiausiai.

Pokyčiai šioje privatumo politikoje

“Finanpa” pasilieka teisę atnaujinti šią privatumo politiką bet kuriuo metu. Tai atlikus, mes patalpiname paskutinio atnaujino datą puslapio apačioje. Mes skatiname Vartotojus dažnai patikrinti šį puslapį, tam kad susipažinti su pokyčiais ir informacija apie tai, kaip mes siekiame apsaugoti Jūsų asmeninę informaciją. Jūs sutinkate, kad tai yra pačių Jūsų atsakomybė, perskaityti ir patikrinti šią privatumo politiką, periodiškai ir suvokti pakeitimus.

Kaip kreiptis į mus?

Jei turite kokių nors klausimų apie šią privatumo politiką, šios svetainės praktiką, prašome susisiekti su mumis:

info@finanpa.com

Atnaujinta - 2021.02.28

Finanpa” yra nepriklausomas internetinis šaltinis, kuriame palyginami internetinių paskolų pasiūlymai, P2P investavimo ir skolinimo platformų tarifai, suteikiama supaprastinta, nešališka informaciją apie jų teikiamas sąlygas ir paslaugas, tam kad galėtumėte lengviau priimti svarbius finansinius sprendimus.

Atsakomybės apribojimas: visa puslapyje pateikiama informacija, vertinimai ir palyginimai yra subjektyvi ją analizavusių asmenų bei buvusių ar esamų klientų nuomonė. Mes galime pateikti rekomendacijas, tačiau neprisiimame jokios atsakomybės ir negarantuojame, jog Jūs ar kiti vartotojai, kurie ateityje naudosis apžvelgtų įmonių paslaugomis, imdami paskolą ar investuodami, susidurs su analogiškomis situacijomis ar turės tokią pat patirtį.

“Finanpa” svetainėje pateikti logotipai ir kiti prekių ženklai yra atitinkamų prekių ženklų savininkų nuosavybė. Informacija, pateikta finanpa.com, skirta tik švietimo tikslais. Mes neteikiame finansinių paslaugų. Prieš priimdami finansinius sprendimus, kreipkitės į licencijuotą finansų specialistą. Šioje svetainėje gali būti partnerių ar trečiųjų šalių nuorodų, kurios padeda palaikyti ir prižiūrėti šios svetainės veiklą ir Jums nieko nekainuoja.

© 2016-2023 finanpa.com. Visos teisės saugomos. – Privatumo politikaApie musKontaktaiReklama

Finanpa
Logo