Bobutės paskola atsiliepimai

8.6 Total Score
Bobutės Paskola

Bobutės paskola – tai greitas būdas, jei trūksta pinigų ir jų reikia gauti greitai. Ji skirta iki 10 000 € siekiančioms sumoms, tačiau skolintis apsimoka tik tuomet, jei jums reikalinga nedidelė paskola – mat, įmonė apskaičiuoja ganėtinai dideles palūkanas. Šaunu tai, jog čia visada rasite akcijų, galite atidėti mokėjimus ar pirmą paskolą iki 200 € gauti nemokamai. Vis dėlto, reikėtų būti atsargiems – įmonė neprimina, jog artėja paskolos grąžinimo terminas, o vėluojant, gali tekti ilgai bylinėtis teismuose.

Naudojimasis svetaine
8
Atsakomumas
8
Bendravimas su klientais
8
Privalumai
 • Galima atidėti paskolos grąžinimą.
 • 500 € paskolai taikoma 60 % nuolaida (trukmė – 18 mėn.).
 • 1200 € paskolai taikoma 35 % nuolaida.
 • Paskolą galima gauti net 3 būdais: internetu, telefonu ir aptarnavimo skyriuje Vilniuje.
Trūkumai
 • Skolinantis didesnę sumą, itin aukštos palūkanos.
 • Už skolas antstoliams perduoda neperspėję.
 • Išankstinis grąžinimas taikomas tik tuomet, kai grąžinate visą paskolą iš karto.
Palikite savo atsiliepimą  |  Skaityti atsiliepimus

Gauk tik TAU skirtą pasiūlymą

Palyginkite panašias paskolų platformas

1 Moneytree.lt - Pinigų medis atsiliepimai
9
Pavyzdžiui, skolinantis 800 €, sutartį sudarant 12 mėn. mėnesio įmoka – 81,50 €, MPN – 15%, vienkartinis sutarties sudarymo mokestis – 14,6% (išdalinamas grafike), bendra kredito kaina – 61,44%, bendra mokama suma – 978,05 €.
2 Finbee finansu bite atsiliepimai
8.9
Tipinis pavyzdys: skolinantis 1000 € 5 metų terminui, išmokama paskolos suma - 940 €, fiksuotoji metinė palūkanų norma (MPN) - 10 %., vienkartinis sutarties mokestis – 4 %, vienkartinis kreditingumo vertinimo mokestis - 20 €, mėnesinis administravimo mokestis – 0,37 % nuo kredito likučio/mėn., BVKKMN (bendros vartojimo kredito kainos metinė norma) – 17,76 %., įmokos suma – 23,09 €/mėn., visa grąžinama paskolos suma – 1385,23 €.
3 SAVY paskola
8.7
Pavyzdžiui, skolinantis 2000 €, sutartį sudarant 24 mėn. terminui, fiksuotoji MPN - 8 %, tarpininkavimo mokestis 94 €, mėnesio įmoka - 96,25 €, BVKKMN - 20,96 %, visa grąžinama kredito suma - 2404 €.

Apie Bobutės Paskola

Bobutės paskola – tai greitųjų paskolų įmonė, suteikianti paskolas nuo 50 € iki 10 000 €, 3–72 mėn. laikotarpiui. Galima skolintis be jokio užstato, laidavimo ar papildomų dokumentų. Paskolos išduodamos fiziniams asmenims, kurie:

 • yra LR piliečiai ir turi galiojantį asmens dokumentą (pasą arba asmens tapatybės kortelę);
 • nėra paieškomi;
 • yra 18–60 metų amžiaus;
 • 4 mėnesius ir daugiau oficialiai dirbantys pagal darbo sutartį Lietuvoje;
 • gauna mėnesines pajamas, kurios yra ne mažesnės nei 100 €;
 • neturi pradelstų įsiskolinimų kitiems kreditoriams;
 • turimų finansinių įsipareigojimų mėnesinės įmokos neviršija 40% mėn. gaunamų pajamų.

Naujiems klientams  pirmą kartą gali būti suteikta paskola nuo 50 € iki 10 000 €.  Maksimali paskolos suma apskaičiuojama įvertinant darbo užmokesčio dydį bei turimus finansinius įsipareigojimus.

Kaip gauti greitąjį kreditą?

Paraiškas galite pildyti keletu būdų:

 • Prašymas pateikiamas apskaičiavus Bobutės kišenėlę, esančią pagrindinio puslapio kairiajame kampe. Skaičiuoklėje turite pasirinkti norimą gauti pinigų sumą bei jos grąžinimo laikotarpį. Paspaudus mygtuką „Gauti paskolą“, turite užpildyti registracijos formą, pervesti 0,01 € iš sąskaitos, į kurią norite gauti pinigus bei laukti atsakymo SMS žinute ar el. paštu.
 • Pateikti paraišką galite ir skambučiu: tereikia paskambinti klientų aptarnavimo tel. 8 700 800 70, pateikti reikiamą informaciją bei laukti paskolų administravimo vadybininko atsakymo.
 • Klientų aptarnavimo skyriuje Vilniuje. Atvykite adresu Ulonų g. 5, Vilnius, susipažinkite su paskolos sutartimi, užpildykite paraišką, pateikite ją bei asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą Jus aptarnaujančiam darbuotojui. Jei paskola bus suteikta, pinigus netrukus gausite į savo banko sąskaitą.

Bobutės paskola refinansavimas

Įmonė suteikia refinansavimo paslaugą, kurios suma – iki 15000 €, o apjungimo galimybės – net iki 10 kreditų. Norint gauti refinansavimą, būtina užpildyti 3 laukus, esančius internetinėje svetainėje: Suma ir laikotarpis, Asmeninė informacija ir Mokumo informacija.

Kredito grąžinimas ir pratęsimas. Jei negalite sumokėti periodinės įmokos numatytu laiku, galite pratęsti grąžinimo terminą ir atidėti periodinio mokėjimo datą 1 mėnesiui. Tokiu atveju mokėjimo paskirties langelyje turite įrašyti PRATĘSTI 1 mėn. bei norimo pratęsti kredito ID.

Šiuo metu Bobutės paskola vykdo akciją, leidžiančią paskolą atidėti kitiems metams.

Esant poreikiui, padidinti jau turimą paskolą galimybės nėra, tačiau įmanoma pasiskolinti papildomai. Vienu metu vienam asmeniui Bobutės paskola suteikia iki 3 greitųjų kreditų.

Išankstinis grąžinimas taikomas tik tuomet, kai grąžinate visą paskolą iš karto. Palūkanos yra perskaičiuojamos dienos tikslumu. Palūkanas mokate tik už tą laikotarpį, už kurį naudojotės paskola, ir tik iki paskolos grąžinimo dienos.

Naudojimasis svetaine

bobutės paskola

Svetainė patraukli ir ganėtinai patogi naudoti. Jau pagrindiniame lange galima matyti Bobutės kišenėlę, kurią užpildžius, įvertinamos galimybės, o paskolos skaičiuoklė leidžia pasitikrinti, kokias įmokas pasiskolinęs asmuo turės pateikti kiekvieną mėnesį bei kokios palūkanos jam priklausys. Itin patogu ir tai, kad skaičiuoklės apačioje galima rasti mokėjimo grafiką, kuriame aiškiai nurodoma, kokią mėnesio dieną reikia atiduoti savo įmokos dalį. Pakankamai aiškus D.U.K., tik yra ir vienas minusas – tam tikra svarbi informacija, pavyzdžiui, paskolos grąžinimas, randama tik pačioje puslapio apačioje, kaip vos matomas skilties pavadinimas. Tai ypač nepatogu norintiems išsiaiškinti grąžinimo sąlygas bei galimybes.

Aptarnavimas

Aptarnavimas greitas, informacija išdėstoma pakankamai aiškiai. Itin patogu tai, jog Bobutės paskola dirba ir savaitgaliais bei švenčių dienomis. Tiesa, telefonu atsiliepiama ne iškart, tačiau tai patogesnis būdas nei kreipimasis el. paštu, į kurį gali būti atsakoma kiek ilgiau.

Apmokėjimo būdai

Atsiskaityti galite banke, elektronine bankininkyste, Lietuvos pašte, Perlo terminaluose arba Maxima kasose.

Tipinis paskolos pavyzdys

Skolinantis 1000 €, sutartį sudarant 24 mėn. mėnesio įmoka – 77,06 €, MPN – 55%, vienkartinis sutarties sudarymo mokestis – 0%, mėnesinis sutarties administravimo mokestis – 0,75%, BVKKMN – 93,21%, bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma – 1849,49 €.

Klientų atsiliepimai

Nors nemaža dalis klientų pripažįsta, jog palūkanos čia itin aukštos, jie teigia, kad Bobutės paskola – pakankamai greitas ir patogus būdas gauti norimą sumą. Tačiau reikia būti atidiems ir įmokas grąžinti laiku, nes kaip ir daugelis tokio tipo įmonių, už vėlavimą nemokius klientus jie paduoda į teismą, o tai atsieina tikrai nemažus pinigus.

Bobutės paskola rekvizitai

BnP Finance, UAB 

Įmonės kodas 302447985

Telefonas: 8 700 800 70  Skambinant iš užsienio +370 700 800 70

El. paštas: info@bobutespaskola.lt

Adresas: Žalgirio g. 90, 09303 Vilnius

Gauk tik TAU skirtą pasiūlymą

Bobutės paskola atsiliepimai
Bobutės paskola atsiliepimai
Arminas Orantas

Arminas Orantas

Svetainės turinio ir projektų vadovas ir finansų skuriaus redaktorius.

9 Comments
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating Palikite savo atsiliepimą
 1. 0.3
  Naudojimasis svetaine
  0
  Atsakomumas
  10
  Bendravimas su klientais
  10

  Tai bendrove kuri slapčia ,net nežinant o tu jiems skolingas vos 14 eurų visvien perduos tave įteismą girdi neatsiliepei o kad numeris senai nenaudojamas neidomu laišką ko gero išsiūsti popierinį sunku gi….tampi skolininku iš didžiosios raidės o vieną rytą pasibelžia paštininkas ir įteikia laišką.Na o jame suma keletą kartų didesnė aišku,susisiekus su jų vadinamuoju teisininku susikalbėti sekasi sunkiai tai erogantiški pasipūtę ,ir net pasityčioti nusiteikę baisu …..neduok dieve patekti į greitųjų kreditų spąstus .Nelinkiu niekam nes jai šiandien jus manote galėsite mokėti rytoj gali būti kitaip netesite ar keisite darbą susirgsite neteksite artimo jiems neidomu ….

  Helpful(2) Unhelpful(0)You have already voted this
 2. Tragiskas aptarnavimas, kalbant apie specialista Algirdas Šliteris. Imones geda…tingiu kopijuoti pokalbi visa is atskiru laisku, bet ten kaip robotas, sabloninias atsakymai, neisigilines i esme.

 3. 5
  Naudojimasis svetaine
  100
  Atsakomumas
  100
  Bendravimas su klientais
  100

  Puikus aptarnavimas, geriausias pasiūlymas refinansavimui, kurį esu gavęs

  Helpful(0) Unhelpful(1)You have already voted this
 4. pati blogiausia paskola. neprasidėkite su jais, nes labai daug bėdos turėsite. man nuo 0,06 euro centų, kuriuos patys priskaičiavo tada, kai jau buvau sumokėjusi, pradėjo palūkanas skaičiuoti

 5. 0.65
  Naudojimasis svetaine
  20
  Atsakomumas
  10
  Bendravimas su klientais
  10

  negalimas, gruobuoniškas bendravimas su klientais, nepakantumas. niekada nėra skambinę, bes sugabe pranešti, kad neranda telefonu. jau geriau pasiieškoti kitų skolintojų. jų šiuo metu labai didelis pasirinkimas

  + Pliusai: nėra
  - Minusai: nesiskaitymas, nelankstumas, grubumas
  Helpful(1) Unhelpful(0)You have already voted this
 6. 4.8
  Naudojimasis svetaine
  100
  Atsakomumas
  90
  Bendravimas su klientais
  100

  Klientu aptarnavimas, man pasirode tikrai zmogiskas ir nebuvo jokiu problemu, na neskaitant to, kad reikejo siek tiek palaukti atsakymo. Gavau geriasni pasiulyma nei kitos imones galejo pasiulyti.

  Helpful(0) Unhelpful(0)You have already voted this
 7. Labai arogantiški,dirba ne kliento,bet savo naudai,gražinus anksčiau laiko paskolą,labai sunku susigrąžinti permoką.Naktimis siuntinėja žinutes į telefoną.Žodžiu aferistų kontora.

 8. 1
  Naudojimasis svetaine
  20
  Atsakomumas
  20
  Bendravimas su klientais
  20

  Pati blogiausia vieta paskolai imti, esu turejes paskolu Momentcredit, SB lizingas nieko panasaus nesu mates.
  Apie didziules palukanas ir administracini mokesti jau nekalbu, tai buvo zinoma iki imant paskola.

  Viskas prasidejo kai tapau bedarbis ir parasiau prasyma 3 menesiu imoku atidejimui pratesiant galutini atsiskaitymo termina 3 menesiams.
  Imone sutiko ir paprase atsiusti dokumenta irodanti, kad siuo metu esu bedarbis, atsiunciau.
  Gavau is ju elektronini laiska, kad viskas imokos atidetos, 3 menesius reikes moketi tik palukanas.
  Uz keliu dienu gaunu automatini elektronini laiska,kad esu skoloj uz 2 menesius apie 400€.
  Is karto parasiau jiems laiska, su klausimu kas cia yra? Juk skolu niekada neturejau?
  Jie man atrase laiska
  ” Informuojame, kad patikrinome ir programoje matome blogą atvaizdavimą – rodo skolą, nors jos neturėtų būti. Informuotas mūsų IT skyrius, tačiau jų darbo laikas tik pirmadienį.
  Patiksliname, kad pirmadienį informacija bus sutvarkyta ir atnaujinta.”

  Po sito laisko uz valandos gaunu skambuti is anstoliu kontoros LegalBalance su klausimu kada ketinu atlikti veluojancia 400€ imoka. Jiems pasakau, kad Bobutes paskolos puslapyje isivele kazkokia klaida ir pirmadieni ji bus sutvatkyta. Paklausiau ar jie nebuvo informuoti apie susidariusia situacija jie pasake, kad ne.
  Atejo pirmadienis jokiu ziniu is bobutes paskolos negavau, antradieni, treciadieni taip pat, ketvirtadieni parasiau dar viena laiska su klausimu apie mano situacija.
  Jie man atrase.
  “Informuojame, kad šį problema yra sprendžiame, dėl techninių problemų pas jūs sugriuvo grafikas, reitu metu atstatysime.
  Kilus papildomiems klausimams kreipkitės.”
  Parasiau jiems, kad gavau skambuti is anstoliu is LegalBalance del ikiteisminio issieskojimo.
  Jie atrase.
  “Laba diena,
  Dėkojame už Jūsų laišką,
  Kaip ir kalbėjome telefonu, dėl sistemos techninių nesklandumų sugriuvo jūsų grafikas, todėl rodomas toks vėlavimas. Gaunate automatinius pranešimus apie skolas. Informuojame, kad atstačius grafiką panaikinsime vėlavimus.”
  Parasiau jiems dar viena laiska su klausimu kodel jie neinformavo anstoliu apie savo sistemos klaida.
  Kita diena sulaukiu laisko is paskolu administravimo vadybininko Pavel B.
  “Matome, kad grafikas buvo pataisystas šiuo metu yra vėkuojančios įmokos.
  Kilus papildomiems klausimams, kreipkitės.”
  Parasiau jiems atgal.
  “Siuo metu mes jau esame pasirase 3 menesiu petrauka, tai negali buti veluojanciu imoku, nes jus patvirtinote savo el laisku.”
  Jie atrase.
  “Atsiprašome, taip šiuo metu atidedant Jūsų paskolą iškilo techninių nesklandumų artimiausiu metu turėtume viską sutvarkyti.”
  Dar po tokiu keliu laisku su pazadais sutvarkyti visa situacija gaunu ispudinga laiska.
  ” Patikslinome, kad dar kartą išsiaiškinome situacija, dėl įmokos atidėjimo. Pasirodo įmokos atidėjimo metu, Jūs vėlavote mokėti už turimą paskolą, todėl sistema neteisingai Jums paskaičiavo paskolos atidėjimą. Šiuo metu Jums yra atstatytas pradinis paskolos grafikas. Tam, kad šiuo metu galėtume atidėti paskolos įmoką Jums reikėtų apmokėti vėluojamą sumą 382,91 Eur.”
  Paskambinau paskolu administravimo vadybininkui Pavel B ir paklausiau is kur pas mane atsirado skola apie kuria nei as nei jie nezinojo iki pat dabar, taip pat paklausiau kodel situacija buvo taip ilgai sprendziama, kodel velavimo palukanas tureciau apmoketi as, kaip man bedarbiui pastatytam i tokia situacija dabar reiketu elgtis.
  Keisciausia, kad paskolu administravimo vadybininkas Pavel B. zinodamas, kad visi el laiskai yra, tiesiog nuneige situacija, esa tokios situacijos net nebuvo ir as pats vilkinau laika, veluodamas padaryti 400€ imoka.

  Tie kas planuojate imti paskola, tikrai yra geresniu vietu, pavyzdziui SB lizingas.

  + Pliusai: Paskolino nesivadovaudami Lietuvos istatymais, kai jau mokejau SB lizingui maksimalu savo galejima moketi kas menesi pagal istatymus (40%) nuo savo algos.
  Helpful(0) Unhelpful(0)You have already voted this
 9. Siunčiu laiškus gal 10 kartu o jie man atsakinėjo kad nieko negauna paskambinus atsiliepė labai nemandagiai ir kiekvienas konsultantas vis kitaip atsakinėjo į mano klausimą lyg patys nesuprastų ko aš jų klausiu . Nerekomenduoju.

Palikite atsiliepimą

Jūsų bendras įvertinimas

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Finanpa” yra nepriklausomas internetinis šaltinis, kuriame palyginami internetinių paskolų pasiūlymai, P2P investavimo ir skolinimo platformų tarifai, suteikiama supaprastinta, nešališka informaciją apie jų teikiamas sąlygas ir paslaugas, tam kad galėtumėte lengviau priimti svarbius finansinius sprendimus.

Atsakomybės apribojimas: visa puslapyje pateikiama informacija, vertinimai ir palyginimai yra subjektyvi ją analizavusių asmenų bei buvusių ar esamų klientų nuomonė. Mes galime pateikti rekomendacijas, tačiau neprisiimame jokios atsakomybės ir negarantuojame, jog Jūs ar kiti vartotojai, kurie ateityje naudosis apžvelgtų įmonių paslaugomis, imdami paskolą ar investuodami, susidurs su analogiškomis situacijomis ar turės tokią pat patirtį.

“Finanpa” svetainėje pateikti logotipai ir kiti prekių ženklai yra atitinkamų prekių ženklų savininkų nuosavybė. Informacija, pateikta finanpa.com, skirta tik švietimo tikslais. Mes neteikiame finansinių paslaugų. Prieš priimdami finansinius sprendimus, kreipkitės į licencijuotą finansų specialistą. Šioje svetainėje gali būti partnerių ar trečiųjų šalių nuorodų, kurios padeda palaikyti ir prižiūrėti šios svetainės veiklą ir Jums nieko nekainuoja.

© 2016-2023 finanpa.com. Visos teisės saugomos. – Privatumo politikaApie musKontaktaiReklama

Finanpa
Logo