Luminor

2016-aisiais DNB ir „Nordea“ bankai sutarė sujungti savo veiklą Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje, sukurdami naują finansinių paslaugų tiekėją šiame regione. Oficialiai DNB ir „Nordea“ po „Luminor“ prekės ženklu pradėjo veikti nuo 2017 metų spalio mėn., šiuo metu bankas yra trečias pagal dydį Baltijos šalyse, turintis 16 proc. indėlių ir 23 proc. paskolų rinkos dalį.

Palyginti geriausias paskolas

Bankas teikia paskolas būstui iki 30 metų laikotarpiui, paskolas kitam nekilnojamajam turtui iki 20 000 Eur, 60 mėn. laikotarpiui ir paskolas įkeičiant NT, kurioms finansuojama 60 proc. įkeičiamo turto vertės. Šių paskolų grąžinimo terminas – 20 metų. Bankas taip pat siūlo vartojimo kreditus iki 20 000 Eur, 5 metų grąžinimo terminui, bei lizingus automobiliui.

Kaip tai veikia?

 • Pasirenkate norimą paslaugą.
 • Paspaudžiate žemiau esančią parinkti „Pildyti paraišką“.
 • Suvedate duomenis apie paskolą.
 • Užpildote informaciją apie save.
 • Pažymite pajamas ir finansinius įsipareigojimus.
 • Laukiate iš banko patvirtinimo.
 • Jei atsakymas teigiamas, gaunate nurodymus, kokius veiksmus paskolai gauti turite atlikti toliau.

Paskolos grąžinimas ir pratęsimas

Įmokos nuskaitomos tiesiogiai iš Jūsų pasirinktos banko kortelės. Norint atidėti grąžinimą, turite kreiptis į „Luminor“ darbuotojus, kurie įvertins jūsų padėtį ir pateiks geriausią pasiūlymą. „Luminor“ bankas suteikia galimybę grąžinimą atidėti iki 1 metų laikotarpiui. Jei kreditas ar jo dalis grąžinamas anksčiau termino arba keičiamos tam tikros kredito sutarties sąlygos, kai kredito palūkanų norma yra fiksuota arba terminuotai nekintanti, taikomas išankstinio kredito grąžinimo mokestis, kurio apskaičiavimui naudojamas Koeficientas K.

Naudojimasis svetaine

DNB Nordea Luminor Paskolos

Svetainė labai estetiška, šiuolaikiška ir patogi naudoti. Vyrauja puiki tekstinės ir vaizdinės informacijos dermė, visi mygtukai ir nuorodos pateiktos suprantamai, nors tinklapyje vyrauja minimalizmas, visos sąlygos ir kitos aktualios detalės paskolai gauti pateiktos labai aiškiai. Itin patogios paskolų skaičiuoklės, smagu, kad nurodyti žingsniai, kurių dėka klientai gali sąžiningai įvertinti savo galimybes kreditui, lizingui ar kito pobūdžio paskolai gauti.

Aptarnavimas

Norint greito aptarnavimo, verčiau skambinti telefonu, nes į el. laiškus atsakoma ne iš karto, gali tekti palaukti. Pats darbuotojų bendravimas labai kontrastingas: yra tikrai operatyviai aptarnaujančių ir malonių banko darbuotojų, tačiau pasitaiko ir ne itin profesionalių konsultantų.

Klientų atsiliepimai

Pasak klientų, „Nordea“ ir DNB bankams susijungus į „Luminor“, nukentėjo aptarnavimo kokybė, darosi sunkiau komunikuoti su tam tikrais bankų padaliniais. Nepaisant to, banko sąlygos pakankamai lanksčios, juos džiugina patogus naudojimasis svetaine, malonus aptarnavimas telefonu.

Luminor Rekvizitai

Informaciją apie „Luminor“ bankų skyrius rasite čia: https://www.luminor.lt/lt/banko-tinklas.

7.7 Total Score
Luminor

„Luminor“ – tai jungtinis DNB ir „Nordea“ bankas, šiuo vardu pradėjęs veikti nuo 2017 metų spalio mėn. Čia siūlomos tiek paskolos būstui, tiek paskolos įkeičiant NT, vartojimo kreditai, lizingai automobiliui. Bankas pasižymi itin estetiška, lengvai valdoma svetaine, patogiu ir greitu paraiškų paskoloms gauti užpildymo procesu ir pakankamai operatyviu bei maloniu bendravimu telefonu. Visgi turite apsišarvuoti kantrybe, jei norite greitų atsakymų el. paštu, padaliniuose banko darbuotojai ne visuomet bendrauja korektiškai.

7.7Expert Score
Naudojimasis svetaine
9
Paslaugų kokybė
7
Klientų aptarnavimas
7
1.6User's score
Naudojimasis svetaine
2
Paslaugų kokybė
2
Klientų aptarnavimas
1
Privalumai
 • Labai patogi svetainė su aiškiai išdėstyta informacija.
 • Greitas ir paprastas paraiškų pildymo būdas.
Trūkumai
 • Prastas atsakomumas el. laiškais.
 • Ne visuomet maloniai bendraujantys darbuotojai.
Palikite savo atsiliepimą  |  Skaityti atsiliepimus

Išsirinkti geriausią

Arminas Orantas

Arminas Orantas

Svetainės turinio ir projektų vadovas ir finansų skuriaus redaktorius.

1 Comment
 1. 0.8
  Naudojimasis svetaine
  20
  Paslaugų kokybė
  20
  Klientų aptarnavimas
  10

  Pasakysiu taip – ne svarbu bankas tai ar betkokia kita įstaiga, bet jeigu tikslas iš betkokios situacijos išmelžti kiek įmanoma – niekada gero sandėrio nebus, jokiomis ĮGARSINAMOMIS sąlygomis ir pan. tikėti neverta, o ir suktybių banko teisininkai visada sugalvos. Iš asmeninės patirties galiu pasakyti, kad LUMINOR atisliepimai tik neigiami. Bankų sektoriu dar nebuvau susidūręs su tokiu ne profesionaliu požiūriu ir argonancija.
  Tad, tiems, kam patinka reikalus spręsti konfliktuojant, iki begalybės susirašinėjant ir bylinėtis – Luminor su kaupu tokius lūkesčius išpildys.
  Buvo 3 geri bankai, dabar reorganizavo į “šaraškiną kontorą”.

  + Pliusai: Tiesą pasakius neradau
  - Minusai: Didžiausias trūkumas - orientacija į momentinį uždarbį. Kas gaunasi iš tokio "verslo" ilgainiui dauguma ir patys gali susivokti.
  Helpful(1) Unhelpful(9)You have already voted this

Palikite atsiliepimą

Jūsų bendras įvertinimas

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Finanpa” yra nepriklausomas internetinis šaltinis, kuriame palyginami internetinių paskolų pasiūlymai, P2P investavimo ir skolinimo platformų tarifai, suteikiama supaprastinta, nešališka informaciją apie jų teikiamas sąlygas ir paslaugas, tam kad galėtumėte lengviau priimti svarbius finansinius sprendimus.

Atsakomybės apribojimas: visa puslapyje pateikiama informacija, vertinimai ir palyginimai yra subjektyvi ją analizavusių asmenų bei buvusių ar esamų klientų nuomonė. Mes galime pateikti rekomendacijas, tačiau neprisiimame jokios atsakomybės ir negarantuojame, jog Jūs ar kiti vartotojai, kurie ateityje naudosis apžvelgtų įmonių paslaugomis, imdami paskolą ar investuodami, susidurs su analogiškomis situacijomis ar turės tokią pat patirtį.

“Finanpa” svetainėje pateikti logotipai ir kiti prekių ženklai yra atitinkamų prekių ženklų savininkų nuosavybė. Informacija, pateikta finanpa.com, skirta tik švietimo tikslais. Mes neteikiame finansinių paslaugų. Prieš priimdami finansinius sprendimus, kreipkitės į licencijuotą finansų specialistą. Šioje svetainėje gali būti partnerių ar trečiųjų šalių nuorodų, kurios padeda palaikyti ir prižiūrėti šios svetainės veiklą ir Jums nieko nekainuoja.

© 2016-2023 finanpa.com. Visos teisės saugomos. – Privatumo politikaApie musKontaktaiReklama

Finanpa
Logo