Fjord Bank atsiliepimai

8.4 Total Score
Fjord Bank

Fjord Bank – norvegų įkurta, Lietuvoje veiklą vykdanti bendrovė, teikianti paskolas ir indėlio paslaugą. Bendrovė orientuota į patikimumą, todėl teikia paskolas nuo 1000 Eur, asmenims nuo 21 metų, uždirbantiems atitinkamas pajamas. Saugumo prideda ir tai, kad „Fjord Bank“ turi specializuoto banko licenciją, todėl jos veikla yra reglamentuojama LR įstatymų. Bendrovės puslapis sukurtas išmaniai, juo labai patogu naudotis, registracija greita. Aptarnaujantis personalas dirba profesionaliai, atsako į visus klausimus, į savo darbą žiūri atsakingai ir nerekomenduoja imti paskolų bet kuriam pasitaikiusiam ir pataria įvertinti riziką. Nors iš pirmo žvilgsnio bendrovės sąlygos gali pasirodyti patraukliai, reikėtų atkreipti dėmesį į tai, jog čia taikomi papildomi aptarnavimo, sutarties keitimo ir kiti mokesčiai. Nepaisant to, tai pakankamai saugus ir paprastas būdas pasiimti paskolą.

Naudojimasis svetaine
9
Paslaugų kokybė
8
Klientų aptarnavimas
9
Privalumai
  • Turi banko licenciją;
  • Patogi svetainė;
  • Paprasta pateikti užklausą paskolai;
  • 30 d. grąžinimo garantija.
Trūkumai
  • Papildomi mokesčiai.
Palikite savo atsiliepimą  |  Skaityti atsiliepimus

Sužinoti įmokas

Rekomenduojamos alternatyvos

1 Moneytree.lt - Pinigų medis atsiliepimai
9
Pavyzdžiui, skolinantis 800 €, sutartį sudarant 12 mėn. mėnesio įmoka – 81,50 €, MPN – 15%, vienkartinis sutarties sudarymo mokestis – 14,6% (išdalinamas grafike), bendra kredito kaina – 61,44%, bendra mokama suma – 978,05 €.
2 Finbee finansu bite atsiliepimai
8.9
Tipinis pavyzdys: skolinantis 1000 € 5 metų terminui, išmokama paskolos suma - 940 €, fiksuotoji metinė palūkanų norma (MPN) - 10 %., vienkartinis sutarties mokestis – 4 %, vienkartinis kreditingumo vertinimo mokestis - 20 €, mėnesinis administravimo mokestis – 0,37 % nuo kredito likučio/mėn., BVKKMN (bendros vartojimo kredito kainos metinė norma) – 17,76 %., įmokos suma – 23,09 €/mėn., visa grąžinama paskolos suma – 1385,23 €.
3 SAVY paskola
8.7
Pavyzdžiui, skolinantis 2000 €, sutartį sudarant 24 mėn. terminui, fiksuotoji MPN - 8 %, tarpininkavimo mokestis 94 €, mėnesio įmoka - 96,25 €, BVKKMN - 20,96 %, visa grąžinama kredito suma - 2404 €.

Fjord Bank – 2017 m. įsteigta paskolų bendrovė, kuriai 2019 m. suteikta specializuoto banko licencija. Nors bendrovė veikia Lietuvoje, jos įkūrėjai norvegai Svein Øvrebø, Joakim Mandorsson ir Lietuvoje gyvenantis Stig Myrseth. „Fjord Bank“ galima pasiimti paskolas nuo 1000 iki 10 000 Eur, kurių grąžinimo terminas – iki 60 mėn. Nors paskolos ir kreditai – pagrindinė bendrovės veikla, čia taip pat galima laikyti indėlius nuo 500 Eur, kurių palūkanos gali siekti 2,2 %.

Prašymą paskolai gauti gali teikti ne jaunesni nei 21 metų Lietuvos Respublikos piliečiai, turintys leidimą nuolatos gyventi Lietuvoje, kurių kredito istorija teigiama, o grynosios mėnesio pajamos ne mažesnės kaip 500 Eur. Palūkanų norma fiksuojama visam paskolos laikotarpiui ir nepriklauso nuo „Euribor“. „Fjord Bank“ paskolos palūkanų norma yra nuo 4,9 %. Tiksli palūkanų norma priklauso nuo jums asmeniškai siūlomų paskolos sąlygų. Paskolos sutarties sudarymas yra nemokamas, tačiau įmonė taiko mėnesinį administravimo mokestį. Jis turi būti 0,3 % nuo sutarties sumos, tačiau ne mažiau 6 Eur.

Kaip tai veikia?

  • Prašymą paskolai gauti galite pateikti čia.
  • Užpildę prašymo formą, savo tapatybę patvirtinkite mobiliuoju parašu arba naudodami elektronines priemones, leidžiančias tiesioginį vaizdo perdavimą.
  • Jums bus atsiųstas individualus pasiūlymas.
  • Pasirašyti sutartį galite mobiliuoju parašu, SMS žinute ar „Smart-ID.
  • Pinigai atkeliaus tiesiai į jūsų nurodytą sąskaitą.

Fjord Bank įmokų skaičiuoklė

Kokiais tikslais išduodamos paskolos?

Paskolos grąžinimas ir pratęsimas

Nusprendus paskolą grąžinti nepraėjus 30 dienų nuo kredito sutarties sudarymo datos, ją galima grąžinti nemokant jokių mokesčių. Jei norite, galite įnešti didesnę pinigų sumą nei mėnesinė įmoka. Tokiu atveju atliekamas dalinis grąžinimas, t. y. sumažinamas kredito likutis ir perskaičiuojamas mokėjimo grafikas, sutrumpinant paskolos grąžinimo laikotarpį.

Refinansavimas

Įmonė teikia refinansavimo paslaugą. Tokiu atveju perkelsite jau turimas paskolas į vieną banką ir galimai sumažinsite mėnesinę įmoką.

Naudojimasis svetaine

Fjord Bank svetainė

Svetainės dizainas švarus, aiškus, neperkrautas nereikalingomis detalėmis ar informacija. Šrifto ir paveikslėlių dydis pakankamas, kad jį įskaitytų kiekvienas, o naršant telefonu neišsidriekia didelės „paklodės“. Titulinis puslapis aiškus, vidinių puslapių struktūra labai patogi. Užėjus į bet kokį vidinį puslapį primenama pagrindinė informacija – kas gali gauti paskolą, kokios palūkanos, kaip pildyti paraišką. Taip vartotojas neišvedinėjamas iš vidinių puslapių ir visus svarbiausius žingsnius gali atlikti iškart. Taikomi mokesčiai ir sąlygos nėra paslėpti, D.U.K. atsako į pagrindinius klausimus, glaustas, aiškus.

Tipinis paskolos pavyzdys

Pavyzdžiui, skolinantis 3 000 €, sutartį sudarant 36 mėn. laikotarpiui, metinė palūkanų norma – 11,9 %, sutarties mokestis – 0 %, mėnesinis sutarties administravimo mokestis – 0,3 % (bet ne mažiau 6 €), bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma – 3 905,99 €, mėnesio įmoka – 108,50 €, bendra vartojimo kredito kainos metinė norma – 19,6 %.

Aptarnavimas

Aptarnavimas kokybiškas, paprastas, su darbuotojais lengva bendrauti. Į laiškus atsakoma per protingą laiko tarpą, susisiekti telefonu taip pat nėra sudėtinga. Pagirtina, kad aptarnavimo laikas internete yra ilgesnis.

Darbo laikas: internetu – 7:00–22:00, konsultacijos – I–V 9:00–18:00.

Klientų atsiliepimai

Kadangi „Fjord Bank“ – pakankamai nauja įmonė, klientų atsiliepimų dar nėra daug. Iš esmės žmonės patenkinti suteikiamomis paslaugomis ir aptarnavimo kokybe. Kai kuriems kliūna papildomas sutarties administravimo mokestis, ne visi iškart jį pamato sąlygose. Daug gerų atsiliepimų apie patogų svetainės naudojimą.

Rekvizitai

AB Fjord Bank

Telefono numeris: +370 5 251 1181

El. paštas: info@fjordbank.lt

Adresas: Rinktinės g. 5, LT-09234 Vilnius

Į svetainę

Fjord Bank atsiliepimai
Fjord Bank atsiliepimai
Arminas Orantas

Arminas Orantas

Svetainės turinio ir projektų vadovas ir finansų skuriaus redaktorius.

Mums būtų įdomu sužinoti ir Jūsų nuomonę

Palikite atsiliepimą

Jūsų bendras įvertinimas

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Finanpa” yra nepriklausomas internetinis šaltinis, kuriame palyginami internetinių paskolų pasiūlymai, P2P investavimo ir skolinimo platformų tarifai, suteikiama supaprastinta, nešališka informaciją apie jų teikiamas sąlygas ir paslaugas, tam kad galėtumėte lengviau priimti svarbius finansinius sprendimus.

Atsakomybės apribojimas: visa puslapyje pateikiama informacija, vertinimai ir palyginimai yra subjektyvi ją analizavusių asmenų bei buvusių ar esamų klientų nuomonė. Mes galime pateikti rekomendacijas, tačiau neprisiimame jokios atsakomybės ir negarantuojame, jog Jūs ar kiti vartotojai, kurie ateityje naudosis apžvelgtų įmonių paslaugomis, imdami paskolą ar investuodami, susidurs su analogiškomis situacijomis ar turės tokią pat patirtį.

“Finanpa” svetainėje pateikti logotipai ir kiti prekių ženklai yra atitinkamų prekių ženklų savininkų nuosavybė. Informacija, pateikta finanpa.com, skirta tik švietimo tikslais. Mes neteikiame finansinių paslaugų. Prieš priimdami finansinius sprendimus, kreipkitės į licencijuotą finansų specialistą. Šioje svetainėje gali būti partnerių ar trečiųjų šalių nuorodų, kurios padeda palaikyti ir prižiūrėti šios svetainės veiklą ir Jums nieko nekainuoja.

© 2016-2023 finanpa.com. Visos teisės saugomos. – Privatumo politikaApie musKontaktaiReklama

Finanpa
Logo