Apie mus

“Finanpa” yra nepriklausoma, savarankiška komanda, turinti finansinių iššūkių ir tikslų kaip ir kiekvienas Jūs. Mūsų tikslas yra išanalizuoti ir pateikti subjektyvią informaciją apie įmones, kurios padeda šiuos tikslus pasiekti, t.y. kreditoriai, paskolas teikiančios įmonės, investavimo platformos ir pan.

Apie Mus

Kaip vyksta greitųjų kredito įmonių analizė?

1. Visų pirma, internetinėje erdvėje randama paskolas teikiančios įmonės svetainė. Atkreipiamas dėmesys į paskolų teikimo sumos bei grąžinimo terminų ribas, palūkanas, nagrinėjama paskolų skaičiuoklė (jei puslapyje tokia yra).

2. Apžvelgus pagrindinį puslapį ir svarbiausią informaciją, tikrinamos ir kitokio pobūdžio paskolų teikimo galimybės: refinansavimas, turto įkeitimas, greitieji kreditai SMS žinute ir pan.

3. Analizuojamos paskolos teikimo sąlygos: kokie asmenys gali prašyti kredito, ar nėra paslėptų administravimo mokesčių, kokiais būdais galima pasiimti paskolą, per kokį laikotarpį ji suteikiama ir pan.

4. Labai svarbus ir tinklapio turinio pateikimas. Analizuojamas jo informatyvumas, skilčių išdėstymas, D.U.K., pagrindinio puslapio funkcionalumas ir kiti aspektai, kurie leidžia įvertinti naudojimąsi svetaine bei jos patogumą.

5. Atidžiai peržvelgiama informacija apie grąžinimą: ar galimas jo pratęsimas, kokios sąlygos norint paskolą atiduoti anksčiau nurodyto termino, kokiu būdu apie galimą vėlavimą klientai privalo informuoti paskolas teikiančios įmonės darbuotojus.

6. Tikrinami paskolos mokėjimo būdai: bankai, internetinės bankininkystės, atsiskaitymas prekybos centruose, Lietuvos pašte ir t. t.

7. Kad būtų įvertinta klientų aptarnavimo sistemos kokybė, su paskolas teikiančios įmonės darbuotojais vienokiais ar kitokiais klausimais bandoma susisiekti el. paštu, telefonu ar tiesioginiu pokalbių langu (jei svetainėje randamas toks funkcionalumas). Taip tikrinamas ne tik atsakomumo greitis, bet ir komunikaciniai įgūdžiai, gebėjimas operatyviai reaguoti į kliento poreikius.

8. Atsižvelgiama ir į įmonės paslaugomis jau pasinaudojusių klientų atsiliepimus bei vertinimus – tai padeda išsiaiškinti, ar įmonė veikia sąžiningai, kaip joje tvarkomasi su įmokų vėlavimu, koks klientų požiūris į darbuotojų bendravimą, sąlygų išdėstymą pan.

9. Įvertinami kreditus teikiančios įmonės pliusai ir minusai, apimantys pagrindines savybes, į kurias privalu atkreipti dėmesį prieš naudojantis jų paslaugomis.

10. Kad palyginti paskolas teikiančias įmones būtų paprasčiau, pagal pagrindinius vertinimo kriterijus sudaroma lentelė, kurioje nurodoma palūkanų norma, refinansavimo, paskolos automobiliui, NT galimybės, amžiaus cenzas, darbo laikas, pagrindiniai įmonės privalumai ir kt. O naudojimasis svetaine, siūlomų paslaugų kokybė ir bendravimas su klientais reitinguojami dešimtbalėje sistemoje. Taigi, kiekvienas šių kriterijų turi po trečdalį galutinio balo reikšmės, o pastarasis nurodo bendrą puslapyje išanalizuotų paskolų įmonių įvertinimą.

Visa puslapyje pateikiama informacija, vertinimai ir palyginimai yra subjektyvi ją analizavusių asmenų bei buvusių ar esamų klientų nuomonė. Mes galime pateikti rekomendacijas, tačiau negarantuojame, jog Jūs ar kiti vartotojai, kurie ateityje naudosis apžvelgtų įmonių paslaugomis, imdami paskolą susidurs su analogiškomis situacijomis ar turės tokią pat patirtį.

Mūsų komanda

Arminas Orantas

Arminas Orantas

Svetainės turinio ir projektų vadovas

Aistė Lukoševičiūtė

Aistė Lukoševičiūtė

Vyriausioji redaktorė

Laura Petrauskaitė

Laura Petrauskaitė

Projektų koordinatorė ir analitikė

Kaip mes uždirbame?

Mūsų šaltiniai ir teikiame informacija yra 100% nemokama, Jums niekada nereiks mokėti už patarimus ir pagalbą šioje svetainėje.

“Finanpa” uždirba iš partnerių reklamos. Mes atidžiai renkamės su kuo mes dirbame, ir išskiriame tik tuos produktus ir paslaugas, kurie gali būti teigiami ir naudingi mūsų skaitytojams. Jei nuspręsite pasinaudoti paslauga, kurią rasite per mūsų svetainę, mes galime gauti komisinius iš tos paslaugos tiekėjų. Tačiau Jums tai papildomai nieko nekainuos. Ir nepaisant to, ar gauname komisinius ar ne, tai neįtakoja įmonių įvertinimų ir apžvalgų.

Mūsų svetainės lankytojai ir skaitytojai mus visada yra pirmoje vietoje.

Saugumas ir privatumas

Mes rimtai atsižvelgiame į Jūsų saugumą. Siekdami apsaugoti jūsų asmeninius duomenis, laikomės geriausios saugumo praktikos. Mes neparduodame, nei nuomojame vartotojo duomenų ar informacijos. Tai nėra mūsų verslo modelio dalis. Galite sužinoti daugiau apie mūsų privatumo politiką paspaudę čia.


Finanpa” yra nepriklausomas internetinis šaltinis, kuriame palyginami internetinių paskolų pasiūlymai, P2P investavimo ir skolinimo platformų tarifai, suteikiama supaprastinta, nešališka informaciją apie jų teikiamas sąlygas ir paslaugas, tam kad galėtumėte lengviau priimti svarbius finansinius sprendimus.

Atsakomybės apribojimas: visa puslapyje pateikiama informacija, vertinimai ir palyginimai yra subjektyvi ją analizavusių asmenų bei buvusių ar esamų klientų nuomonė. Mes galime pateikti rekomendacijas, tačiau neprisiimame jokios atsakomybės ir negarantuojame, jog Jūs ar kiti vartotojai, kurie ateityje naudosis apžvelgtų įmonių paslaugomis, imdami paskolą ar investuodami, susidurs su analogiškomis situacijomis ar turės tokią pat patirtį.

“Finanpa” svetainėje pateikti logotipai ir kiti prekių ženklai yra atitinkamų prekių ženklų savininkų nuosavybė. Informacija, pateikta finanpa.com, skirta tik švietimo tikslais. Mes neteikiame finansinių paslaugų. Prieš priimdami finansinius sprendimus, kreipkitės į licencijuotą finansų specialistą. Šioje svetainėje gali būti partnerių ar trečiųjų šalių nuorodų, kurios padeda palaikyti ir prižiūrėti šios svetainės veiklą ir Jums nieko nekainuoja.

© 2016-2023 finanpa.com. Visos teisės saugomos. – Privatumo politikaApie musKontaktaiReklama

Finanpa
Logo