Greitieji kreditai ir paskolos Latvijoje – TOP 10

Kad ir kur gyventume, tam tikru mūsų gyvenimo momentu galime patirti pinigų trūkumą ir mums gali prireikti finansinės pagalbos. Šiuo tikslu daugelis įmonių teikia greitąsias paskolas. Šiame straipsnyje mes pateiksime 10 paskolų bendrovių Latvijoje sąrašą, kurios padės Jums lengviau įveikti finansinius sunkumus. Kiekviena iš jų turi privalumų bei trūkumų ir žinodami juos bei atsižvelgdami į savo finansinę padėtį, galėsite pasirinkti labiausiai tinkamą kreditą savo konkrečiai situacijai.

1 Sefinance

Sefinance

Sefinance yra bendrovė, įregistruota vartotojų teisių apsaugos centre. Ji teikia kelias paskolas: vartojimo paskolas, automobilių lizingą, paskolas su turto įkeitimu, refinansavimo paslaugą. Palūkanų normos skiriasi priklausomai nuo sumos ir termino: nuo 2,9% su turto užstatu ir 17,9% refinansavimo paslaugai.
Deal Score+79
2 Banknote

Banknote

Banknote - tai skubias paskolas teikianti įmonė tiek internetu, tiek savo filialuose. Vartojimo paskolos suteikiamos nemokamai 30-čiai dienų. Norėdami gauti paskolą, turite būti 20-80 metų Latvijos gyventojas. Galite gauti vartojimo paskolas, pirmaeiles paskolas ir paskolas su užstatu. Išankstinio grąžinimo atveju palūkanos mokamos tik už tas dienas, kai klientas naudojasi paskola. Taip pat galima pakeisti mėnesio grąžinimo sumą bei pratęsti paskolos terminą.
Deal Score+65
3 Bino LV

Bino LV

Bino veikia pagal pramonės standartus ir yra Latvijos Alternatyvių Finansinių Paslaugų asociacijos narė. Palūkanų norma nėra taikoma už pirmąją 500 EUR paskolą. Bino teikia greitas paskolas 20-75 metų Latvijos piliečiams. Norėdamas gauti paskolą klientas neturėtų turėti jokių ankstesnių skolų pažeidimų ar vėlavimų. Taip pat būtina turėti banko sąskaitą ir aktyvų mobiliojo telefono numerį. Jei neįmanoma laiku grąžinti paskolos, už atitinkamą mokestį, klientas mokėjimus gali iki 30 dienų.
Deal Score+61
4 VIZIA

VIZIA

VIZIA teikia paskolas latviams, kurių amžius siekia 20–80 metus. Būtina turėti aktyvų mobiliojo telefono numerį ir banko sąskaitą. Jei klientas grąžina paskolą pirmu mokėjimu, palūkanos neskaičiuojamos. Taip pat klientas iš anksto gali pakeisti kito mokėjimo datą.
Deal Score+40
5 Ferratum LV

Ferratum.lv

„Ferratum Group“ yra Suomijoje įsteigta tarptautinė kompanija, veikianti 25 šalyse visame pasaulyje, įskaitant Latviją nuo 2007 metų. „Ferratum“ siūlo kreditus ir trumpalaikes paskolas iki 2000 eurų be garanto ir be užstato. Ferratum paskolos suteikiamos 19–75 metų asmenis. Šis skolintojas nesuteikia galimybės pratęsti paskolą, tačiau siūlo kredito liniją, kuri veikia panašiai kaip kredito kortelės. Dienos palūkanų mokėjimas skaičiuojamas tik už panaudotą sumą. „Ferratum“ taip pat siūlo galimybę kreiptis dėl nemokamo dviejų mėnesių trukmės kredito.
Deal Score+33
6 MonezaLV

Moneza.lv

Moneza siūlo vartojimo kreditą, automobilių paskolas, paskolas savišvietai, namų remontui, buitinei technikai ar kelionėms (su geresnėmis palūkanų normomis), trumpalaikes paskolas ir greituosius kreditus. Vartojimo kreditas gali būti teikiamas internetu, kurį gali gauti asmenys nuo 20 iki 70 metų, turintys oficialiąsias pajamas. Vartojimo kreditą galima gauti nuo 6 mėnesių iki 5 metų paskoloms, nuo 200 iki 5000 eurų sumai.
Deal Score+28
7 CreditOn LV

CreditOn LV

CreditOn teikia 3 rūšių paskolas: trumpalaikes paskolas (iki 700 eurų iki 30 dienų), kredito liniją (iki 2000 € iki 4 metų) ir klientų kreditą (iki 4000 € iki 4 metų). CreditOn yra labai stabili įmonė, turinti vartotojų teisių apsaugos centro licenciją. Ji taip pat yra Latvijos Alternatyvių finansinių paslaugų asociacijos narė.
Deal Score+24
8 Credit24 LV

Credit 24 LV

Credit24 yra Latvijos bendrovė, teikianti greitąsias paskolas. Jos pranašumas yra 0%, palūkanų norma kredito linijai iki 60 dienų. Paraiškos peržiūrimos kasdien nuo 8 iki 22 val. Ši paslauga teikia papildomas MIERS paslaugas, leidžiančias klientams pasinaudoti „paskolos laisvos dienos“ paslauga, jei jie negali laiku atlikti mokėjimų. Norint naudotis šią paslauga būtina atlikti bent 3 mokėjimus prieš tai. Ši paslauga kainuoja 2,95 eurus.
Deal Score+22
9 Mogo LV

Mogo LV

Mogo yra labai atsakingas skolintojas greitųjų kreditų rinkoje. Tai patvirtina Vartotojų teisių apsaugos centro 2012 m. suteikta licencija. Ši paslauga yra patogi dėl savo automobilio finansavimo paslaugos, kuri gali siekti iki 90 proc. automobilio vertės. Mogo taip pat teikia automobilių lizingo paslaugas, kad klientai galėtų įsigyti skirtingas transporto priemones (nuo automobilio iki traktoriaus). Palūkanos sudaromas individualiai, atsižvelgiant į klientų pageidavimus ir galimybes.
Deal Score+20
10 LadyLoan LV

Ladyloan LV

Paskolų rinkoje Ladyloan yra vadinama „moteriška skolintoja“ - ji orientuota į moterų auditoriją. Kaip ir CreditOn, ji siūlo 3 rūšių mikrokreditus: trumpalaikę paskolą (iki 500 eurų laikotarpiui iki 30 dienų), kredito liniją (iki 2000 eurų iki 4 metų) ir vartojimo kreditą (iki 4000 eurų iki 4 metų). Su Ladyloan, Jūs galite būti 100% tikri, kad Jūsų asmens duomenys yra apsaugoti, nes užtikrinamas pateiktos informacijos konfidencialumas.
Deal Score+11

Atnaujinta – 2024.06.01

Akivaizdu, kad konkurencija Lietuvos paskolų rinkoje skatina kiekvieną iš šių bendrovių pasiūlyti išskirtinę sąlygas. Kai kurie iš jų siūlo nemokamą paskolų pasirinkimą naujiems klientams (pvz. Bino arba Banknot). Kitos siūlo paskolas už užstatą, kas suteikia didesnes garantijas (pvz. Sefinance ir Banknote). Potencialūs kredito gavėjai gali lengviau pasirinkti bendrovę, jei žino aukščiau išvardytas bendrovių sąlygas.

Taip pat skaitykite:

Susiję straipsniai

Finanpa” yra nepriklausomas internetinis šaltinis, kuriame palyginami internetinių paskolų pasiūlymai, P2P investavimo ir skolinimo platformų tarifai, suteikiama supaprastinta, nešališka informaciją apie jų teikiamas sąlygas ir paslaugas, tam kad galėtumėte lengviau priimti svarbius finansinius sprendimus.

Atsakomybės apribojimas: visa puslapyje pateikiama informacija, vertinimai ir palyginimai yra subjektyvi ją analizavusių asmenų bei buvusių ar esamų klientų nuomonė. Mes galime pateikti rekomendacijas, tačiau neprisiimame jokios atsakomybės ir negarantuojame, jog Jūs ar kiti vartotojai, kurie ateityje naudosis apžvelgtų įmonių paslaugomis, imdami paskolą ar investuodami, susidurs su analogiškomis situacijomis ar turės tokią pat patirtį.

“Finanpa” svetainėje pateikti logotipai ir kiti prekių ženklai yra atitinkamų prekių ženklų savininkų nuosavybė. Informacija, pateikta finanpa.com, skirta tik švietimo tikslais. Mes neteikiame finansinių paslaugų. Prieš priimdami finansinius sprendimus, kreipkitės į licencijuotą finansų specialistą. Šioje svetainėje gali būti partnerių ar trečiųjų šalių nuorodų, kurios padeda palaikyti ir prižiūrėti šios svetainės veiklą ir Jums nieko nekainuoja.

© 2016-2023 finanpa.com. Visos teisės saugomos. – Privatumo politikaApie musKontaktaiReklama

Finanpa
Logo