Greitieji kreditai ir paskolos Lenkijoje – TOP 10

Lenkijoje yra daug įvairių įmonių, siūlančių trumpalaikes ir ilgalaikes paskolas, kurios padeda patenkinti skirtingus klientų finansinius poreikius.  Kiekviena skolinanti įmonė turi savas palūkanų ir gražinimo taisykles bei sąlygas. Renkantis tinkamiausią tiekėją paskolai pravartu pasidomėti visais galimais variantais.

Žemiau pateikiame kiekvienos įmonės ir jos teikiamų paskolų apžvalgas tam, kad galėtumėte paprasčiau atrasti jums tinkamiausią variantą su geriausiomis grąžinimo sąlygomis.

1 Lendon.pl

Lendon.pl

Lendon.pl yra vienas lengviausiai atpažįstamų pavadinimų Lenkijos skolintojų reitinguose. Šis prekės ženklas savo veiklą pradėjo Europoje dar 2013 ir plėtėsi į Čekiją, Latviją, Ispaniją ir Daniją, o taip pat ir į Lenkiją. Jis priklauso tarptautinei įmonei „Creamfinance Sp. z o.o.”. Šiuo metu, Lendon.pl yra vienas iš lyderių tarp paskolų tiekėjų, kuris įgavo klientų pasitikėjimą ir pripažinimą už modernius sprendimus. Bendrovė siūlo paskolas nuo 100 iki 6000 zlotų, o grąžinimo terminas yra iki 45 dienų.
Deal Score+68
2 netcredit.pl

Netcredit.pl

Netcredit.pl į Lenkiją atkeliavo iš Latvijos 2011 metais. Šiuo metu įmonė savo paslaugas teikia daugybėje šalių, o pagrinde Vidurio ir Rytų Europoje. Tačiau, įmonę galima rasti ir Rusijoje bei Gruzijoje. Įmonė savo reklaminiu šūkiu „Jūsų antra piniginė“ bando perteikti suvokimą, kad pasiskolinti pinigų yra lengva ir atsiradus finansinėms problemoms paskolą gauti galite greitai. „NetCredit“ duomenimis, jau daugiau nei du milijonai klientų pasinaudojo jų paslaugomis.
Deal Score+62
3 kuki.pl

Kuki.pl

Kuki.pl yra viena didžiausių ir pigiausių trumpalaikių paskolų tiekėjų Lenkijoje, priklausanti prekės ženklui „Ducatos sp. z o.o.“. Bendrovė teigia, kad ji pasižymi draugišku požiūriu bei akcentuoja ilgalaikį bendradarbiavimą. Klientams užtikrinamas techniškai pažangus paskolų procesas bei aiškios taisyklės. Atsižvelgiant į tai, kad Kuki.pl turi daug banko sąskaitų įvairiose institucijose, įmonė gali suteikti paskolą per 15 minučių.
Deal Score+50
4 Extraportfel.pl

Extraportfel.pl

Extraportfel.pl yra viena iš nedaugelio bendrovių Lenkijos rinkoje, siūlančių 45 dienų paskolos grąžinimo terminą. Įmonė pasižymi mažu kiekiu formalumų ir paprastumu imant paskolą. „Extraportfel“ taip pat priklauso „Creamfinance Sp. z o.o.“ ir Lenkijoje veikia jau nuo 2013 metų. Jau daugelį metų „Extraportfel“ yra vienas labiausiai pripažįstamų paskolų teikėjų Lenkijoje. Įmonė siūlo paskolas nuo 100 iki 6 000 zlotų, o grąžinimo terminas - iki 45 dienų, kas yra retenybė Lenkijos rinkoje.
Deal Score+48
5 Finbo.pl

Finbo.pl

Finbo suteikia galimybę greitai gauti paskolą netikėtoms išlaidoms padengti, kad pasiektumėte užsibrėžtus tikslus. Prekės ženklas priklauso įmonei „Fincapital Sp. z o.o.“, kuri yra tarpininkė paskolų bendrovei „PrimaStar Sp. z o.o.“ (būstinė Varšuvoje). Abi įmonės stengiasi sukurti palankias ir naudingas sąlygas paskoloms gauti. Teikiamos paskolos nuo 200 iki 10 000 zlotų, o grąžinimo laikotarpis iki 30. Palūkanos naujiems klientams netaikomos.
Deal Score+39
6 Wandoo.pl

Wandoo.pl

Wandoo.pl priklauso Latvijos „Wandoo Finance“ įmonių grupei ir siūlo savo klientams greitas internetines paskolas be papildomų formalumų. Bendrovei  būdingi puikūs ir novatoriški technologiniai sprendimai, o tai reiškia, kad klientai gali mėgautis patraukliomis finansinėmis sąlygomis ir efektyviu bei kokybišku paskolų procesu. Bendrovė siūlo įvairias akcijas, taip bandydama pritraukti naujus klientus. Suteikiamų paskolų dydis svyruoja nuo 300 iki 5,000 zlotų, o grąžinimo terminas yra iki 30 dienų.
Deal Score+34
7 Vivus.pl

Vivus.pl

Vivus.pl yra viena iš labiausiai žinomų paskolų bendrovių visame pasaulyje. Prekinis ženklas priklauso „4Finance“ grupei, kuri pagrinde veikia Europos rinkoje. Įmonė veikia nuo 2012 metų ir ypač išpopuliarėjo po reklamų žiniasklaidoje. Verta paminėti, kad Vivus.pl yra pirmasis prekės ženklas, pasiūlęs nemokamą pirmą paskolą naujiems klientams Lenkijoje. Bendrove pasitiki didelis kiekis internetinių paskolų vartotojų. Paskolos dydis svyruoja nuo 100 iki 7500 zlotų, o grąžinimo terminas - iki 30 dienų.
Deal Score+30
8 Polozyczka.pl

Polozyczka.pl

Polozyczka.pl yra inovatyvi Varšuvoje įsikūrusi bendrovė, priklausanti „SOLVEN Finance Sp. z o.o.“. Ji specializuojasi greitai teikiamose internetinėse paskolose, kurioms nereikia pateikti sertifikatų. Klientai čia gauna patikimas paslaugas ir greitai suteikiamą paskolą. Prekės ženklas naudoja modernius technologinius sprendimus, dėl kurių paskolų teikimo procesas yra visiškai saugus ir patogus.
Deal Score+30
9 Miloan.pl

Miloan.pl

Miloan.pl yra vienas iš populiariausių skolintojų Lenkijoje ir specializuojasi trumpalaikių paskolų srityje. Paskolos ėmimo sąlygos yra paprastos ir aiškios, todėl įmonė vis labiau populiarėja tarp potencialių klientų ir analitinių įstaigų. 2017 metais bendrovė gavo „Financial Order Home & Market“ apdovanojimą už profesionalumą ir patikimumą. Bendrovė teikia paskolas nuo 300 iki 5,000 zlotų.
Deal Score+28
10 Minipozyczka.pl

Minipozyczka.pl

Minipozyczka.pl priklauso įmonei „Primus Finance Sp. z o.o.“, o jos būstinė yra Varšuvoje. Jai taip pat priklauso „Halopożyczka“ ir „Chwilówkomat“. Minipozyczka.pl pasižymi aukšta teikiamų sprendimų kokybe pagal aukščiausius technologinius standartus. Pagrindinis įmonės privalumas yra patrauklūs ir saugūs pasiūlymai, kurie paremti įmonės patirtimi bankų ir draudimo bendrovių privalomų standartų srityje. Paskolos suteikiamos nuo 500 iki 5000 zlotų.
Deal Score+28

Atnaujinta – 2024.06.01

Kasmet vis daugėja naujų įmonių, siūlančių internetines paskolas, o jų klientų kiekis didėja. Pagrindinis privalumas yra akivaizdus – sumažinti formalumai ir, žinoma, greitis. Daugeliu atvejų jums tereikia pateikti savo ID kortelę, kad galėtumėte pateikti paraišką paskolai gauti.

Taip pat skaitykite:

Susiję straipsniai

Finanpa” yra nepriklausomas internetinis šaltinis, kuriame palyginami internetinių paskolų pasiūlymai, P2P investavimo ir skolinimo platformų tarifai, suteikiama supaprastinta, nešališka informaciją apie jų teikiamas sąlygas ir paslaugas, tam kad galėtumėte lengviau priimti svarbius finansinius sprendimus.

Atsakomybės apribojimas: visa puslapyje pateikiama informacija, vertinimai ir palyginimai yra subjektyvi ją analizavusių asmenų bei buvusių ar esamų klientų nuomonė. Mes galime pateikti rekomendacijas, tačiau neprisiimame jokios atsakomybės ir negarantuojame, jog Jūs ar kiti vartotojai, kurie ateityje naudosis apžvelgtų įmonių paslaugomis, imdami paskolą ar investuodami, susidurs su analogiškomis situacijomis ar turės tokią pat patirtį.

“Finanpa” svetainėje pateikti logotipai ir kiti prekių ženklai yra atitinkamų prekių ženklų savininkų nuosavybė. Informacija, pateikta finanpa.com, skirta tik švietimo tikslais. Mes neteikiame finansinių paslaugų. Prieš priimdami finansinius sprendimus, kreipkitės į licencijuotą finansų specialistą. Šioje svetainėje gali būti partnerių ar trečiųjų šalių nuorodų, kurios padeda palaikyti ir prižiūrėti šios svetainės veiklą ir Jums nieko nekainuoja.

© 2016-2023 finanpa.com. Visos teisės saugomos. – Privatumo politikaApie musKontaktaiReklama

Finanpa
Logo