Greitieji kreditai ir paskolos Rusijoje – TOP 10

Kiekvienas iš mūsų, tam tikru gyvenimo momentu, gali patirti finansinių problemų. Labai dažnai, skubios išlaidos reikalauja nedelsiant papildomų lėšų. Rusijoje yra daugybė įmonių, kurios savo veiklą vykdo būtent padėdamos žmonėms tokiose sudėtingose situacijose. Žinoma, jie kiekviena tokia paslauga yra apmokestinama palūkanomis.

Siekiant padėti Jums pasirinkti geriausią greitąją paskolą, pateikiame dešimties geriausių Rusijos kreditorių sąrašą:

1 oneclickmoney

Oneclickmoney

Vos tik apsilankius šio kreditoriaus svetainėje, pasirodo užklausos langas, užpildę kurį, sulauksite konsultanto skambučio. Tai patogu, kai nesinori pildyti paraiškos internetu ar tiesiog norisi gauti išsamesnės informacijos. Kreditorius teigia, kad patvirtina 97 % paraiškų. Taigi, galima daryti prielaidą, kad jis kiek atlaidžiau žiūri į kreditingumo trūkumus. Jūsų paraiška bus peržiūrėta per 7 minutes. Na, o iškilus klausimams, kontaktų centras atsako nedelsiant ir išsamiai.
Deal Score+51
2 eKapusta

eKapusta

Šio kreditoriaus teikiamų paskolų diapazonas gan platus: siekiantis nuo 400 iki 30 000 Rub. sumos. Vis dėlto, kai kurie prieš tai aptarti kreditoriai siūlo ir didesnes maksimalias sumas. Na, o minimali suma – pakankamai maža, todėl tinkama smulkioms finansinėms injekcijoms, iškilus nenumatytoms situacijoms. Pinigų pervedimas ir paraiškos įvertinimas užtruks tik 10 min. Taip pat, svarbu išskirti galimybę paimti paskolą bet kuriuo paros metu.
Deal Score+44
3 Lime Zaim

Lime Zaim

Tai dar vienas kreditorius, skolinantis kiek didesnes sumas: iki 70 000 Rub. Svarbu pažymėti ir tai, kad lojaliems klientams įmonė siūlo 50 % nuolaidą palūkanoms (tiesa, tik padengus daugiau, nei 9 paskolas). Kiek mažesnės nuolaidos taikomos, ...
Deal Score+39
4 creditplus ru

CreditPlus

Ši įmonė patraukli savo operatyvumu. Dažniausiai, jeigu kliento kreditingumas yra geras, sprendimas dėl paskolos išdavimo priimamas kelių minučių bėgyje. Komunikacija su kreditoriumi – paprasta ir patogi. Paraišką kreditui gauti, galite pateikti iš bet kokio išmaniojo įrenginio, užpildyti ją kompiuteriu, pateikti skambučio metu. Klientų aptarnavimo centras veikia visą parą. Tai vidutines sumas skolinanti įmonė. Taigi, netiks norintiems stambios paskolos.
Deal Score+34
5 Konga.ru

Konga.ru

Nauja kompanija
Deal Score+32
6 Dozarplati.com

Dozarplati.com

Nauja kompanija
Deal Score+23
7 Joymoney

Joymoney

Pirma paskola teikiama nemokamai, laikotarpiui iki 7 dienų. Tai yra: su 0 % palūkanomis. Kreditorius savo prisistatyme klientams deklaruoja pasitikėjimą jais. Taigi ir vienas kitas kreditingumo trūkumas – ne bėda. Na, o paskolos suteikimo ir reikalingų formalumų sutvarkymas užims tik 15 minučių. O, kreipiantis pakartotinai, atsakymo sulauksite 5 min. bėgyje. Šis kreditorius nereikalauja komisinių, užstato ar laiduotojų. Taigi, skolintis tikrai tampa kur kas lengviau.
Deal Score+21
8 GreenMoney

GreenMoney

Taip pat, kaip ir kai kurie konkurentai, „Greenmoney“ teikiamos paskolos yra vidutinio dydžio, siekiančios iki 25 000 Rub., tačiau, skirtingai nei kai kurių kitų kreditorių, šios bendrovės siūlomas maksimalus paskolos grąžinimo terminas yra trumpesnis. Siekia tik 30 d. Tiesa, „Greenmoney“ patikimiems savo klientams siūlo kur kas ilgesnį maksimalų paskolos grąžinimo terminą, siekiantį iki 168 d. Palūkanos tokiems klientams prasideda nuo 0,95 % į dieną.
Deal Score+19
9 web-zaim.RU

Web-zaim.ru

Nauja kompanija
Deal Score+14
10 Mikcrolad

Microklad

Dėl šiuolaikinių technologijų pritaikymo kreditoriaus veikloje, atsakymo sulauksite 5 min. bėgyje, po paraiškos užpildymo. Kadangi atsakymo pateikimas vyksta automatizuotu būdu, tai reiškia, kad pats skolininkas turėtų atsakingiau žvelgti į savo gebėjimą išsimokėti ir neigiamus kreditingumo aspektus. Žinoma, tai patogu, kai pinigų reikia nedelsiant. Skolinantis pakartotinai, kredito suteikimo sąlygos tampa vis patrauklesnės: paskolos dydis ir terminas išauga, o palūkanos mažėja.
Deal Score+6

Atnaujinta – 2024.07.01

Taigi, mes pristatėme 10 įmonių, teikiančių vartojimo paskolas Rusijoje, sąrašą. Kiekviena iš jų turi tiek privalumų, tiek trūkumų. Įvairios įmonės siūlo skirtingas sąlygas, pvz., „Ekapusta“ ir „Greenmoney“ suteikia pirmąją paskolą nemokamai. Daugelis kompanijų turi lanksčias premijų ir nuolaidų sistemas (pavyzdžiui, „Moneyman“ ir „Ezaem“), leidžiančias refinansuoti  paskolas ir pasinaudoti kitomis skirtingomis savybėmis.

Taip pat skaitykite:

Susiję straipsniai

Finanpa” yra nepriklausomas internetinis šaltinis, kuriame palyginami internetinių paskolų pasiūlymai, P2P investavimo ir skolinimo platformų tarifai, suteikiama supaprastinta, nešališka informaciją apie jų teikiamas sąlygas ir paslaugas, tam kad galėtumėte lengviau priimti svarbius finansinius sprendimus.

Atsakomybės apribojimas: visa puslapyje pateikiama informacija, vertinimai ir palyginimai yra subjektyvi ją analizavusių asmenų bei buvusių ar esamų klientų nuomonė. Mes galime pateikti rekomendacijas, tačiau neprisiimame jokios atsakomybės ir negarantuojame, jog Jūs ar kiti vartotojai, kurie ateityje naudosis apžvelgtų įmonių paslaugomis, imdami paskolą ar investuodami, susidurs su analogiškomis situacijomis ar turės tokią pat patirtį.

“Finanpa” svetainėje pateikti logotipai ir kiti prekių ženklai yra atitinkamų prekių ženklų savininkų nuosavybė. Informacija, pateikta finanpa.com, skirta tik švietimo tikslais. Mes neteikiame finansinių paslaugų. Prieš priimdami finansinius sprendimus, kreipkitės į licencijuotą finansų specialistą. Šioje svetainėje gali būti partnerių ar trečiųjų šalių nuorodų, kurios padeda palaikyti ir prižiūrėti šios svetainės veiklą ir Jums nieko nekainuoja.

© 2016-2023 finanpa.com. Visos teisės saugomos. – Privatumo politikaApie musKontaktaiReklama

Finanpa
Logo