Pinigų perlaidos į užsienį: 5 greičiausi ir geriausi būdai

Jei atsidūrėte tokioje situacijoje, kai jums reikia siųsti pinigus į kurią nors užsienio šalį, turite, be abejonės, atidžiai pasirinkti sau tinkamą metodą. Šiandien yra nemažai būdų, kaip patogiai atlikti tarptautinį pinigų pervedimą, tačiau kiekvienas iš jų turi savo stipriąsias ir silpnąsias puses. Kitaip sakant, turite atsižvelgti į kiekvieno metodo naudojimo pranašumus bei trūkumus.

Mūsų rekomenduojami būdai

1 Wise buvusio TransferWise atsiliepimai

Wise (buvęs TransferWise)

„Wise“ buvęs „TransferWise“ – tai 2010 m. dviejų draugų estų įkurta skaitmeninė pinigų pervedimo platforma, kuri padeda greitai, lengvai ir pigiai pervesti pinigus į skirtingas užsienio šalis. Dėl mažų mokesčių ir patogaus naudojimosi, ...
8.3
2 TransferGo apžvalga ir atsiliepimai

TransferGo

TransferGo – 2012 m. lietuvių komandos įkurta internetinė skaitmeninė pinigų pervedimo platforma, kuri suteikia galimybę atlikti tarptautinius pinigų pervedimus, nepervedant paties siuntėjo pinigų į kitą šalį. Tai leidžia paslaugas ...
8

Verta stebėti, kas vyksta su pasirinkta pinigų pervedimo paslauga, ir įsitikinti, kad jos tarifai išlieka konkurencingi. Kitas dalykas, į kurį reikia atsižvelgti, yra tai, kaip dažnai planuojate pervesti pinigus. Kai kurios pinigų pervedimo paslaugos yra puikios retkarčiais atliekamoms pervedimo operacijoms, tačiau nėra konkurencingos su platformomis, kurios siūlo prenumeratos paslaugas žmonėms ir įmonėms, kurios dažnai perveda pinigus. Todėl turint tiek daug pasirinkimų ir naujų funkcijų, svarbu atlikti tyrimus ir rasti jums tinkančią tarptautinę pinigų pervedimo programą.

Pirmiausia reikia atsiminti, kad pinigų pervedimo paslaugų įmonės visą laiką keičia savo pasiūlymus, tad vis didesnei daliai lietuvių emigruojant į užsienio šalis patartina atidžiai stebėti ir sekti, kuris būdas jiems yra racionaliausias vedant pinigus tėvynėje likusiems artimiesiems.   Tarptautiniais pinigų pavedimais šiandien užsiima ne tik bankai – rekomenduojame keletą patikimų įmonių, galinčių greitai ir nebrangiai pervesti jūsų sunkiai uždirbtus pinigus iš vienos šalies į kitą.

Geriausi pinigų siuntimo į užsienį būdai: kiekvieno iš jų privalumai ir trūkumai

Tiesioginiai pinigų pervedimai iš sąskaitos į sąskaitą yra tai, kuo naudojasi kone kiekvienas žmogus. Pažangios įmonės šiandien siūlo tai padaryti tiesiog iš namų naudojantis savo elektronine bankininkyste. Kadangi visą darbą atliekate keleto mygtukų paspaudimu, tokia veikla užsiimančiai įmonei nereikia atidaryti skyrių, nuomotis patalpų, įdarbinti žmonių, todėl paslaugos kaina yra itin žema.

1

Wise (buvęs TransferWise)

Wise mokesčiai už pinigų siuntimą į užsienį yra pagrįsti – 0,35% nuo konvertuotos sumos pridėjus 0,80 £ (0.87 Eur). Savo pinigus galima konvertuoti 28 valiutomis bei visada gauti realų valiutos kursą. Wise naudoja realų valiutų kursą, kad padėtų emigrantams, užsienio studentams, įmonėms, laisvai samdomiems darbuotojams ir tarptautinį gyvenimą gyvenantiems žmonėms siųsti, gauti ir išleisti pinigus saugiai, patogiai ir už labai mažą kainą. Kompanijos teigimu, tarptautinis pinigų pervedimas per jų platformą kainuos iki 8 kartų pigiau nei vestumėte per banką.

Vedant pinigus su Wise pervedimo mokestis bus aukštesnis, tačiau bendroje sumoje gavėjas dažnai gaus didesnę pinigų sumą. Tokio rezultato priežastis – valiutų kursai. Šiuo atveju bendrovės suteikiamas geriausias svaro kursas ir lemia, kad sumokėdami didesnį pavedimo mokestį, jūs vis tiek išlošiate. Wise teigia, jog pinigai paprastai gaunami per 1-4 darbo dienas. Daug kas priklauso nuo to, kokią valiutą siunčiate ir kokiu būdu jūs sumokate pinigus. Kaip pavyzdys, jei jūs pasirinkote vesti pinigus bankiniu pavedimu, kompanija šiuos pinigus greičiausiai gaus tik po kelių dienų. Jei naudosite banko kortelę, pinigai bus gauti iš karto ir gavėją pasieks per 1-2 dienas.

Privalumai:

 • labai maži pervedimo mokesčiai;
 • valiutų kursai yra smarkiai geresni nei bankų;
 • nėra vedamų pinigų limito.

Trūkumai:

 • kartais pinigų pervedimas į Lietuvą užtrunka;
 • jei planuojate nuolatos naudotis Wise paslaugomis, jums reikės patvirtinti savo sąskaitą nusiunčiant dokumentus.

Skaitykite mūsų pilną Wise (buvusio TransferWise apžvalgą.

Tikrinti Wise pasiūlymus

2

TransferGO

TransferGo – internetinė skaitmeninė pinigų pervedimo platforma, kuri suteikia galimybę atlikti tarptautinius pinigų pervedimus, iš tikrųjų nepervedant paties siuntėjo pinigų į kitą šalį. Tai leidžia paslaugas atlikti pigiau ir greičiau. TransferGo yra įkurta tam, kad galėtų kiekvienam žmogui suteikti galimybę siųsti pinigus šeimoms ir draugams bei apmokėti sąskaitas greitai, saugiai ir nebrangiai. TransferGo gali patenkinti tiek individualių, tiek verslo klientų poreikius.

Reikėtų pabrėžti, kad TransferGo valiutos keitimo kursas atsinaujina kas minutę ir yra arčiausiai realaus (kitos bendrovės atnaujina kursą kelis kartus į savaitę ar tik kartą), o pervedimus galima atlikti net ir savaitgaliais. Visi mokesčiai yra įtraukti į sumą, kurią matote pasirinkdami pervedimą. Jums nereikia nerimauti dėl papildomų mokėjimų padengti mokesčius už pervedimą.

Naudodamiesi TransferGo paslauga, jums taip pat nereikia nerimauti dėl valiutos svyravimų – jūsų pervedimo gavėjas gaus tikslią sumą, kurią užsisakysite. Pervedimo kainą lemia itin palankus valiutos keitimo kursas ir pinigų pristatymo laikas, kurį galite pasirinkti pagal savo poreikį: pristatymas kitą dieną – £0 – 0.99 (iki 1.08 Eur); per 30 min. – priklauso nuo pervedamos sumos. Valiutų konversija abiem atvejais yra 0 – 2.2%.

Privalumai:

 • greiti pervedimai;
 • vedant pinigus standartiniu vienos dienos pavedimu, netaikomas siunčiamų pinigų limitas;
 • maži mokesčiai ir jokių paslėptų išlaidų.

Trūkumai:

 • vienintelis būdas pervesti pinigus – tiesiai į banko sąskaitą ir nėra kitų alternatyvų;
 • kai kuriose šalyse TransferGo paslaugos yra ribotos.

Skaitykite mūsų pilną TransferGo apžvalgą.

Tikrinti TransferGo pasiūlymus

3

Swedbank

Tarptautinis mokėjimo pervedimas – tai piniginių lėšų pervedimas į gavėjo sąskaitą, esančią mokėjimo paslaugų teikėjo įstaigoje kitoje valstybėje nei Lietuvos Respublika, ar mokėjimo paslaugų teikėjo skyriuje tokioje valstybėje, o taip pat kai piniginės lėšos kita valiuta nei eurai pervedamos į gavėjo sąskaitą, atidarytą kito mokėjimo paslaugų teikėjo įstaigoje Lietuvos Respublikoje ar kito mokėjimo paslaugų teikėjo skyriuje Lietuvos Respublikoje.

Paprastas mokėjimo pervedimas į užsienio banką bus išsiųstas per 2 banko darbo dienas, klientui pavedimą pateikus iki 22:00 valandos. Mokėjimo pervedimas kitomis valiutomis į Swedbank grupės bankus Švedijoje, Suomijoje, Danijoje, Norvegijoje bus išsiųstas per 2 banko darbo dienas, klientui pavedimą pateikus iki 22:00 valandos. Išsiuntus tarptautinį mokėjimo pavedimą, pinigų įskaitymo į gavėjo sąskaitą datą nustato gavėjo bankas.

Paprasti tarptautiniai pavedimai į Lietuvoje registruotus bankus mokant skaitmeniniu būdu kainuoja 13 Eur, o banko padaliniuose – 16 Eur. Į šiuos bankus pervedant USD valiuta iki 15:00 valandos pavedimas gaunamas tą pačią dieną, o kitomis valiutomis ir pervedant iki 14:00 valandos – jau kitą darbo dieną. Į Swedbank grupės bankus (Švedija, Suomija, Danija, Latvija, Estija, Norvegija) pervedant tos šalies valiuta arba USD bei pavedimą atliekant iki 15:00 valandos pinigai gavėją pasieks jau tą pačią dieną.

Skubių pavedimų įkainiai skaitmeniniu būdu yra 26 Eur, o banko padaliniuose – 29 Eur.

Atlikus pavedimą iki 16:00 valandos eurais arba doleriais – pinigai gavėją pasiekia per vieną darbo dieną, o pavedimą atliekant kitomis valiutomis jis turi būti atliktas iki 14:00 valandos. Atliekant labai skubų pavedimą skaitmeniniu būdu teks sumokėti 57 Eur. (10 Eur pigiau negu Luminor įkainis), o banko padalinyje – 60 Eur. Pavedimą darant eurais arba doleriais ir atlikus iki 15:00 valandos, jis gavėją pasieks per tą pačią darbo dieną.

Privalumai:

 • įmanomas ir labai skubus mokėjimo pervedimas;
 • nėra jokių paslėptų mokesčių.

Trūkumai:

 • pinigų pervedimas gali užtrukti;
 • gali papildomai įtraukti komisinį mokestį.

4

Luminor

Luminor tarptautiniai pinigų pervedimai į arba iš Lietuvos turi didesnius transakcijos mokesčius dėl mažiau konkurencingo valiutos keitimo kurso, kurį siūlo Luminor. Įprastai lėšų siuntimas į arba iš jūsų Luminor banko sąskaitos eurais, JK svarais ar JAV doleriais į užsienio banko sąskaitą įtrauks 2,3% maržos normą – kur kas didesnę nei dauguma valiutos brokerių tarifų (įprastai nuo 0,7 iki 1,0%). Užsienio valiutos siuntimas į arba iš jūsų Luminor banko sąskaitos Lietuvoje neturi būti sudėtingas procesas, be to, jūs galite sutaupyti ir laiko, ir pinigų, kai naudojatės specializuotu valiutos makleriu.                                                                                     Tarptautiniai pinigų pervedimai su Luminor gali užtrukti ilgesnį laiką nei privačių valiutų keitimo teikėjų siūlomos operacijos. Be to, jums taip pat reikia turėti egzistuojančią Luminor banko sąskaitą norint naudotis jų paslaugomis. Luminor gali papildomai įtraukti komisinį mokestį, kai siunčiate pinigus į užsienį per kitą valiutą, o bankų transakcijos komisiniai mokesčiai gali skirtis priklausomai nuo jūsų pervedamos sumos. Privatūs brokeriai siūlo nemokamas transakcijas, kai pinigų suma yra didesnė nei 5 000 £ (arba 5 000 Eur).

Privalumai:

 • pervedimai vykdomi įvairiomis užsienio valiutomis;
 • didelis šalių, į kurias galima vesti pinigus, pasirinkimas.

Trūkumai:

 • tarptautiniai pinigų pervedimai gali užtrukti ilgesnį laiką;
 • gali papildomai įtraukti komisinį mokestį.

5

SEB

Tarptautinis pinigų pervedimas apima visus pervedimus užsienio valiuta į kitus Lietuvoje ar kitose valstybėse registruotus bankus pervedimus eurais į kitose valstybėse registruotus bankus, išskyrus Europos Sąjungos, Europos ekonominės erdvės šalis, Šveicariją, Monaką, San Mariną ir Andorą pinigų pervedimus visomis valiutomis, jei lėšų gavėjo ar mokėtojo sąskaitos numeris yra ne IBAN formato.

Paprastas tarptautinis pinigų pervedimas atliekamas per 2 banko darbo dienas, jei mokėjimo nurodymas pateiktas darbo dieną iki 22.00 valandos. Mokėjimo nurodymas, pateiktas po nurodytos valandos arba ne banko darbo dieną, bus vykdomas viena banko darbo diena vėliau.

Skubus tarptautinis pinigų pervedimas atliekamas kitą darbo dieną, jei mokėjimo nurodymas pateiktas darbo dieną iki 15.00 valandos. Mokėjimo nurodymas, pateiktas po nurodytų valandų arba ne banko darbo dieną, bus vykdomas viena banko darbo diena vėliau.
Skubus tarptautinis pinigų pervedimas CNY, INR, QAR, SAR nėra atliekamas. Labai skubus tarptautinis pinigų pervedimas atliekamas tą pačią darbo dieną. Mokėjimo nurodymas, pateiktas po nurodytų valandų arba ne banko darbo dieną, bus vykdomas viena banko darbo diena vėliau.

Tarptautinio mokėjimo nurodymai į valstybes nares – Šveicariją, Monaką, San Mariną bei Andorą vykdomi, jei banko mokesčius moka ir mokėtojas, ir gavėjas. Tarptautinio mokėjimo nurodymai pervesti lėšas į prieš tai išvardytas valstybes nevykdomi, jei banko mokesčius moka tik mokėtojas. Tarptautinio mokėjimo nurodymai Rusijos rubliais į ne valstybes nares vykdomi, jei banko mokesčius moka tik mokėtojas.

Paprastas pinigų pervedimas banke kainuoja – 34 Eur, internetu – 24 Eur ir kitų bankų mokesčiai. Skubaus pinigų pervedimo kaina banke – 50 Eur ir kitų bankų mokesčiai, o  skubaus pinigų pervedimo kaina internetu – 40 Eur. Europinis pinigų pervedimas, tuo tarpu, kainuoja žymiai pigiau (0,41 Eur), o labai skubus – 65 Eur banke ir 55 Eur internetu. Lėšos pagal momentinio mokėjimo nurodymą pervedamos nedelsiant ištisą parą visomis metų dienomis.

Privalumai:

 • galimas ir labai skubus pervedimas už papildomą mokestį;
 • pinigų pervedimo procedūra labai paprasta.

Trūkumai:

 • savaitgaliais ir švenčių dienomis lėšos nepervedamos (išskyrus renkantis momentinį mokėjimą);
 • norint pervesti lėšas reikia užpildyti tarptautinio mokėjimo nurodymą.

Arminas Orantas

Arminas Orantas

Svetainės turinio ir projektų vadovas ir finansų skuriaus redaktorius.

Mums būtų įdomu sužinoti ir Jūsų nuomonę

Palikite atsiliepimą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Finanpa” yra nepriklausomas internetinis šaltinis, kuriame palyginami internetinių paskolų pasiūlymai, P2P investavimo ir skolinimo platformų tarifai, suteikiama supaprastinta, nešališka informaciją apie jų teikiamas sąlygas ir paslaugas, tam kad galėtumėte lengviau priimti svarbius finansinius sprendimus.

Atsakomybės apribojimas: visa puslapyje pateikiama informacija, vertinimai ir palyginimai yra subjektyvi ją analizavusių asmenų bei buvusių ar esamų klientų nuomonė. Mes galime pateikti rekomendacijas, tačiau neprisiimame jokios atsakomybės ir negarantuojame, jog Jūs ar kiti vartotojai, kurie ateityje naudosis apžvelgtų įmonių paslaugomis, imdami paskolą ar investuodami, susidurs su analogiškomis situacijomis ar turės tokią pat patirtį.

“Finanpa” svetainėje pateikti logotipai ir kiti prekių ženklai yra atitinkamų prekių ženklų savininkų nuosavybė. Informacija, pateikta finanpa.com, skirta tik švietimo tikslais. Mes neteikiame finansinių paslaugų. Prieš priimdami finansinius sprendimus, kreipkitės į licencijuotą finansų specialistą. Šioje svetainėje gali būti partnerių ar trečiųjų šalių nuorodų, kurios padeda palaikyti ir prižiūrėti šios svetainės veiklą ir Jums nieko nekainuoja.

© 2016-2023 finanpa.com. Visos teisės saugomos. – Privatumo politikaApie musKontaktaiReklama

Finanpa
Logo