TransferGo

8 Total Score
TransferGo

TransferGo – greitas ir patogus būdas pervesti pinigus į kitą šalį pakankamai geru valiutos kursu. Registracija platformoje aiški, mažas sumas galima pervesti neatlikus tapatybės patvirtinimo. Paslauga veikia net 56 šalyse, pavedimus čia galima atlikti nuo 1 svaro. Paprastai pinigai atkeliauja per vieną dieną, bet galima užsisakyti papildomą paslaugą juos pervesti dar greičiau. Tik reikėtų turėti omenyje, kad per dieną pinigai nukeliauja tik daugelyje Europos šalių, ribotų paslaugų šalyse procesas gali vykti ilgiau. Platforma tinka tuo atveju, jei norite greitai pervesti iki 1000 svarų sumą į kitą šalį, tačiau didžiausias minusas tas, kad tai vienintelė TransferGo siūloma funkcija. Kadangi šiandien galime rasti nemažai elektroninių bankų, siūlančių pigius ir greitus tarptautinius pavedimus, jie gali nukonkuruoti TransferGo. Nepaisant to, vartotojų patirtys ir atsiliepimai yra teigiami, įmonė puikiai dirba su klientų aptarnavimu ir yra saugi bei patikima.

8Expert Score
Naudojimasis platforma
9
Paslaugų kokybė
8
Klientų aptarnavimas
10
1User's score
Naudojimasis platforma
1
Paslaugų kokybė
1
Klientų aptarnavimas
1
Privalumai
 • patogi ir greita registracija;
 • lengva naudotis svetaine ir programėle;
 • patogūs pervedimai;
 • konkurencingi valiutų kursai.
Trūkumai
 • nėra papildomų funkcijų – tik pervedimai į kitas šalis;
 • vėlavimai atliekant dideles operacijas;
 • pinigai ne visada pristatomi nurodytu laiku.
Palikite savo atsiliepimą  |  Skaityti atsiliepimus

TransferGo2012 m. lietuvių komandos įkurta internetinė skaitmeninė pinigų pervedimo platforma, kuri suteikia galimybę atlikti tarptautinius pinigų pervedimus, nepervedant paties siuntėjo pinigų į kitą šalį. Tai leidžia paslaugas atlikti pigiau ir greičiau. Paslauga veikia net 56 šalyse, pavedimus čia galima atlikti nuo 1 svaro iki $1,000,0000. Programa pavedimus palengvina naudodama SWIFT tinklą, kuris leidžia lėšas pervesti į visus pasaulio kampelius. Operacijoms taikomi mokesčiai. Pervedimo kainą lemia valiutos keitimo kursas ir pinigų pristatymo laikas, kurį galite pasirinkti pagal savo poreikį. Visi mokesčiai įtraukti į sumą, kurią matote pasirinkdami pervedimą. Naudojantis TransferGo netaikomi valiutos svyravimai – pervedimo gavėjas gauna tikslią sumą, kurią užsakote.

Kaip susikurti TransferGo sąskaitą?

 • Atidarykite registracijos puslapį
 • Įvedate savo telefono numerį ir jį patvirtinate.
 • Įvedate ir patvirtinate savo elektroninį paštą.
 • Nustatote savo asmeninius duomenis.
 • Nustatote savo buvimo vietą.
 • Patvirtinate pilietybę.
 • Galite atlikti pirmąjį pavedimą.
 • Taip pat galite atsisiųsti programėlę į išmanųjį telefoną ir pavedimus atlikti dar patogiau. Atsisiųsti TransferGo programėlę Apple store galite čia, Google Play – čia.

TransferGo įkainiai ir mokesčiai

Kiekvieno konkretaus pervedimo kainą lemia valiutos keitimo kursas ir pinigų pristatymo laikas, kurį galite pasirinkti pagal savo poreikį. Visi mokesčiai yra įtraukti į sumą, kurią matote pasirinkdami pervedimą.

Kaip pervesti pinigus per TransferGo?

 • Pateikite gavėjo duomenis, bei sumą, kurią norite siųsti.
 • Atlikite vietinį pinigų pervedimą savo el. bankininkystės paskyroje arba perveskite pinigus savo debeto kortele (galioja sumoms iki 1000 svarų).
 • Kai tik gaus įmoką, platforma pasirūpins, kad gavėjo sąskaitą pervedimas pasiektų kitą darbo dieną.
 • Jūs būsite informuoti apie pervedimo eigą.

Pervedimo trukmė

Jūs galite patys pasirinkti pageidaujamą pristatymo laiką pagal savo poreikius.

Pristatymo laikas į pagrindines šalis:

 • Standartinis pristatymo laikas yra kitą darbo dieną nuo tada, kai gaunamas jūsų pavedimas.
 • TransferGo taip pat siūlo greitus pristatymo variantus – pinigai gali būti pristatomi mažiau nei per 30 minučių, atsižvelgiant į šalį, iš kurios buvo padarytas jūsų pervedimas.

Svarbu žinoti, kad kai kuriose šalyse TransferGo paslaugos yra ribotos, todėl pristatymo laikas trunka diena ilgiau. Ribotų paslaugų šalys yra šios: JAV, Australija, Bulgarija, Kanada, Šveicarija, Čekija, Honkongas, Izraelis, Meksika, Afrika.

Naudojimasis platforma

TransferGo atsiliepimai

Svetainė patogi, draugiška vartotojui, pagrindiniame puslapyje yra tik svarbiausios parinktys, reikalingos vartotojui, registracija itin greita ir paprasta. Svetainės dizainas modernus, įsimenamas, neapkrauna akies ir palieka teigiamą įspūdį. Norintys sužinoti daugiau apie TransferGo, DUK ir kitus svarbius klausimus, gali pavažiuoti iki puslapio apačios ir rasti visą reikiamą informaciją. Tai nėra labai patogu, tačiau pagirtina tai, kad įmonė nuoširdžiai pasakoja įkūrimo istoriją, rodo visus savo darbuotojus ir turi įdomų blogą. Išmanioji programėlė taip pat pritaikyta vartotojui, pinigus galima pervesti iškart, kelių paspaudimų pagalba. Išbandant ją, nepastebėta jokių sistemos trikdžių, viskas veikia puikiai.

Saugumas

TransferGo Ltd yra registruota mokėjimo paslaugų teikėja. Bendrovės paslaugos prižiūrimos HM Revenue & Customs (HMRC) įstaigos Didžiojoje Britanijoje pagal pinigų plovimo reglamentą. Registracijos Nr.: 12667079. TransferGo yra pilnai licencijuota mokėjimų institucija prižiūrima UK Financial Conduct Authority (FCA) Nr: 600886.

UAB „TransferGo Lithuania“ yra elektroninių pinigų įstaiga, įkurta Lietuvos Respublikoje, įgaliota ir kontroliuojama Lietuvos Banko.

Aptarnavimas

Klientų aptarnavimas draugiškas ir paslaugus, nereikėjo ilgai laukti, kol buvo galima susisiekti su kuo nors telefonu, o į klausimus el. paštu konsultantai atsakė greitai ir pakankamai profesionaliai.

Atsiliepimai

Trustpilot programėlėje TransferGo turi daugiau nei 17 000 apžvalgų, kurių vidutinis įvertinimas 4,8 iš 5 žvaigždučių. Taip pat teigiamai vertinama net 96 % bendravimo su klientais patirties. Klientai gerai atsiliepia apie paprastą pinigų pervedimo ir registracijos procesą, konkurencingą valiutų kursą ir tai, jog nedidelius mokėjimus galima atlikti be asmens tapatybės dokumento patvirtinimo. TransferGo negatyvių atsiliepimų sulaukė dėl vėlavimų atliekant dideles operacijas, pristatymo laikas ne visuomet atitinka nurodytą, pasitaiko vėlavimų.

Rekvizitai

UAB “GoSystems”

Telefonas: +370 5 2140450

Adresas: Palangos g. 4, LT-01402 Vilnius

Arminas Orantas

Arminas Orantas

Svetainės turinio ir projektų vadovas ir finansų skuriaus redaktorius.

3 Comments
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating Palikite savo atsiliepimą
 1. Po, pinigų pervedimo laiko pasibaigimo pradeda uždavinėti klausimus. Turiu pagrįsti kelių tūkstančių eurų kilme o klausimai ypač privatus. Toks jausmas kad jie FNTT tarnyba. Po ilgų debatų atlieka pavedimą, deja po kelių dienų pavedimas taip ir nepasiekia kliento. Jokių paaiškinimų, vienintelis atsakymas bankas atmetė pavedimą.
  Per juos patyriau kelių šimtų dolerių nuostolį, nes negalėjau laiku apmokėti už paslaugą, pasitikėjau jų firma. Jie skelbėsi pavedimą atlieka per vieną dieną.

 2. Na, man irgi panaši situacija. Siunčiau pinigus iš UK į LT, viskas buvo gerai, iki jų esą papildomų dokumentų pateikimo. Aš net perskambinau perklausti, nes galvojau, kad čia man kokie sukčiai rašo. Klausimai tai aršiau nei FNTT. Pvz., Koks yra jūsų pinigų šaltinis (atlyginimas, paskola ir pan.)?
  – Kokia yra jūsų veikla / darbo sritis?
  – Jei pinigus siunčiate kitam asmeniui, kas jus sieja su šiuo gavėju?
  – Koks yra šio pervedimo tikslas?
  – Prašau pakomentuokite apytiksles sumas, į kokias šalis, ir kaip dažnai planuojate siųsti pinigus ateityje ir pan.
  Kadangi dirbu individualiai, turėjau pateikti pajamas, bankų išklotines.
  Ir dar rašo, kad “Jūsų lėšų šaltinio patvirtinimas – svarbi sukčiavimo prevencijos priemonė padedanti mums užtikrinti Jūsų pinigų saugumą”. Na, mano pinigai saugūs, aš žinau, kam siunčiu. Kol laukiu galutinio atsakymo, jau kaip ir abejoju, ar dar beverta naudotis jų paslaugomis.

 3. 0.5
  Naudojimasis platforma
  10
  Paslaugų kokybė
  10
  Klientų aptarnavimas
  10

  Įmonės konsultantai visiškai neatlieka funkcijų, akivaizdžiai matant sistemą ir turint prieigą nesugeba pripažinti kliento teisybės net ir nusiuntus visus įrodymus, jog buvo taip, kaip buvo. Kaip visad, jeigu negirdi problemos – jos nėra. Visiškai nusivylęs. NEREKOMENDUOJU niekam ir niekad, prarasite ne tik laiką, bet ir savo sūnkiai uždirbtus pinigus. Neapsigaukite.

  + Pliusai: Dėja , bet apie šią įmonę, negaliu parašyti nieko gero. Privalumas turbūt tas, jog ji apskritai dar egzistuoja ir gyva.
  - Minusai: Įmonės veikimo principai visiškai pažeidžia asmeninį privatumą, Įmonės konsultantų klausimai ir prašymai pranoksta policijos tardymą. Reziume - Po ilgo iššvaistyto laiko, kantrybės ir darbo , pagalba nebuvo suteikta.
  Helpful(0) Unhelpful(0)You have already voted this

Palikite atsiliepimą

Jūsų bendras įvertinimas

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Finanpa” yra nepriklausomas internetinis šaltinis, kuriame palyginami internetinių paskolų pasiūlymai, P2P investavimo ir skolinimo platformų tarifai, suteikiama supaprastinta, nešališka informaciją apie jų teikiamas sąlygas ir paslaugas, tam kad galėtumėte lengviau priimti svarbius finansinius sprendimus.

Atsakomybės apribojimas: visa puslapyje pateikiama informacija, vertinimai ir palyginimai yra subjektyvi ją analizavusių asmenų bei buvusių ar esamų klientų nuomonė. Mes galime pateikti rekomendacijas, tačiau neprisiimame jokios atsakomybės ir negarantuojame, jog Jūs ar kiti vartotojai, kurie ateityje naudosis apžvelgtų įmonių paslaugomis, imdami paskolą ar investuodami, susidurs su analogiškomis situacijomis ar turės tokią pat patirtį.

“Finanpa” svetainėje pateikti logotipai ir kiti prekių ženklai yra atitinkamų prekių ženklų savininkų nuosavybė. Informacija, pateikta finanpa.com, skirta tik švietimo tikslais. Mes neteikiame finansinių paslaugų. Prieš priimdami finansinius sprendimus, kreipkitės į licencijuotą finansų specialistą. Šioje svetainėje gali būti partnerių ar trečiųjų šalių nuorodų, kurios padeda palaikyti ir prižiūrėti šios svetainės veiklą ir Jums nieko nekainuoja.

© 2016-2023 finanpa.com. Visos teisės saugomos. – Privatumo politikaApie musKontaktaiReklama

Finanpa
Logo