Paskolos skaičiuoklė: būsto ir vartojimo paskolų įmokoms apskaičiuoti

Ši paskolos skaičiuoklė padės nustatyti mėnesines paskolos įmokas. Tiesiog suveskite žemiau nurodytus laukus: paskolos sumą, terminą ir palūkanų normą ir spustelėkite “SKAIČIUOTI”. Ši skaičiuoklė gali būti naudojama būsto, automobilio, vartojimo ar bet kokioms kitoms fiksuotų paskolų rūšims apskaičiuoti.

Paskolos suma
Metinės palūkanos
Sutarties trukmė
Naudodamiesi bet kuriuo iš žemiau pateiktų laukų, galite apskaičiuoti, kaip papildomos įmokos įtakotų jūsų grąžinimo terminą.
Papildomos mėnesinės įmokos
Papildomos metinės įmokos
Vienkartinė įmoka
Pasirinkite sutarties pradžios terminą
Skaičiuoti
Mėnesinė įmoka
464.84
Bendra gražinama suma €464.84
Mokėjimo grafikas

Grąžintinos sumos dydis ir palūkanų norma priklauso nuo kelių faktorių:

 • Paskolos tipo;
 • Kredito sumos;
 • Skolintojo reikalavimų;
 • Padėties paskolų rinkoje;
 • Skolininko kredito istorijos;
 • Skolininko finansinių galimybių (pajamų ir turto);
 • Rizikos.

Be abejo, visi skolintojai suinteresuoti bendradarbiauti su patikimais ir mokiais skolininkais, todėl gali jiems pasiūlyti paskolas su mažesnėmis palūkanų normomis.

Paskolos gali būti suteikiamos be užstato arba tik su turto įkeitimu.

Prieš skolindamiesi, pasinaudokite paskolos skaičiuokle – iškart matysite, kokio dydžio išmokas tektų mokėti kiekvieną mėnesį, galėsite įvertinti kaip tai paveiks jūsų biudžetą. Taip pat paskolos skaičiuoklė parodys bendrą kredito kainą ir išmokų grafikus. Visa tai padės priimti tinkamiausią finansinį sprendimą.

Greitieji kreditai

Greitieji kreditai, kaip byloja pats pavadinimas, tai yra greitai ir paprastai suteikiama vartojimo paskola kasdienėms nenumatytoms išlaidoms padengti. Skolinamos nedidelės sumos, nuo 100 iki 5 000 eurų. Grąžinimo laikotarpis trunka nuo 9 dienų iki 6 metų. Palūkanos nuo 20 procentų.

Šios paskolos suteikiamos neįkeičiant turto ir nereikia ataskaitos, kam bus panaudotos skolintos lėšos.

Skaičiuoklė remdamasi 4 mėnesių pajamų vidurkiu leis įvertinti, kokią sumą galite pasiskolinti, įvedus grąžinimo terminą ir kredito sumą apskaičiuojamas įmokų dydis, metinė palūkanų norma, palūkanos, bendra vartojimo paskolos kainos metinė norma arba metinė su kreditu susijusių išlaidų suma ir pateikiamas mokėjimo grafikas.

Ilgalaikė vartojimo paskola

Vartojimo paskola gali būti suteikiamos įvairiems tikslams:

 • Būsto remontui;
 • Atostogoms;
 • Studijoms;
 • Idėjoms realizuoti.

Vartojimo paskola yra vienkartinė išmoka, kurios kredito kainos dydis apskaičiuojamas su fiksuota palūkanų norma, paskola paprastai grąžinama per 5 – 20 metų.

Skaičiuoklė padės suskaičiuoti, kiek galite pasiskolinti, pagal palūkanų normą ir grąžinimo terminą apskaičiuos mėnesio įmokų dydį, pateiks mokėjimo grafiką.

Paskola automobiliui įsigyti

Paskola automobiliui įsigyti yra paskola su turto įkeitimu. Jei planuojate įsigyti naują ar mažai naudotą automobilį – lizingas puikus variantas. Dar geresni paskolų pasiūlymai, jei pasirinksite aplinkai draugišką transporto priemonę. Palūkanų marža nuo 2.29 proc.

Preliminarios mėnesio įmokos skaičiuojamos įvedus automobilio kainą, paskolos grąžinimo terminą ir pradinį įnašą.

Jei planuojate pirkti naudotą automobilį, galima pasinaudoti paskola automobiliui, kuriai nereikia pradinio įnašo ir neprivalomas Kasko draudimas.

Preliminarios mėnesio įmokos bus apskaičiuotos įvedus skolinamos sumos dydį ir paskolos grąžinimo terminą.

Turėkite omenyje, kad paskolos skaičiuoklė leis įvertinti kasmėnesinių įmokų dydį, tačiau neįskaičiuos automobilio registracijos, draudimo ir kitų valstybės nustatytų ir mokesčių.

Paskola būstui

Būsto paskolos skaičiuoklė padeda sužinoti didžiausią mėnesio įmoką ir paskolos sumą, kurią galėtumėt pasiskolinti. Dažniausiai skolintojas į skaičiuoklę prašo suvesti šiuos duomenis:

 • Suaugusiųjų skaičius šeimoje
 • Vaikų (išlaikytinių) skaičius šeimoje
 • Šeimos pajamos atskaičius mokesčius
 • Šeimos finansiniai įsipareigojimai
 • Miestas, kuriame gyvena šeima.

Po to apskaičiuojama bendra kredito kainos metinė norma ir mėnesio įmokų dydis. Skaičiuoklė neįvertina turto vertinimo išlaidų. Pateikiamas paskolos mokėjimo grafikas. Naudojantis skaičiuokle galima suskaičiuoti, kokio dydžio išmokas tektų mokėti, jei nuspręstumėte paskolą atiduoti anksčiau laiko.

Skaičiuoklė padės apsispręsti, keleriems metams imti paskolą, rinktis fiksuotą ar kintančią palūkanų normą. Visa tai itin svarbu, nes būsto paskola yra paskola su turto įkeitimu ir nevykdant ar netinkamai vykdant kredito sutarties sąlygas kyla rizika prarasti nuosavybės teisę į įkeistą nekilnojamąjį turtą. Įkeičiamas turtas visą paskolos laikotarpį turi būti apdraustas skolintojo naudai.

Paskola studijoms

Paskola studijoms – galimybė pasiskolinti mokesčiui už mokslą, gyvenimo išlaidoms arba dalinėms studijoms užsienyje.

Valstybės remiamos paskolos suteikiamos į studijų fondo sąrašą įtrauktiems, nenutraukusiems studijų ir neturintiems skolų asmenims. Studijų metu mokamos tik palūkanos, o praėjus vieneriems metams po studijų baigimo ar nutraukimo paskolą privaloma grąžinti per 15 metų.

Tie studentai, kurie negali pretenduoti į valstybės remiamą paskolą, gali pasinaudoti vartojimo kreditu studentams. Mėnesinė įmokos dydis apskaičiuojamas įvedus skolinamą sumą, grąžinimo terminą ir metines palūkanas.

Jei neturite viešai paskelbtų įsiskolinimų, turite turto, santaupų ir gaunate stabilias pajamas, tikėtina, kad gausite bet kokios rūšies paskolą, o kad galėtumėte palyginti ir įvertinti kreditorių pasiūlymus, pasinaudokite paskolos skaičiuoklėmis.

Finanpa” yra nepriklausomas internetinis šaltinis, kuriame palyginami internetinių paskolų pasiūlymai, P2P investavimo ir skolinimo platformų tarifai, suteikiama supaprastinta, nešališka informaciją apie jų teikiamas sąlygas ir paslaugas, tam kad galėtumėte lengviau priimti svarbius finansinius sprendimus.

Atsakomybės apribojimas: visa puslapyje pateikiama informacija, vertinimai ir palyginimai yra subjektyvi ją analizavusių asmenų bei buvusių ar esamų klientų nuomonė. Mes galime pateikti rekomendacijas, tačiau neprisiimame jokios atsakomybės ir negarantuojame, jog Jūs ar kiti vartotojai, kurie ateityje naudosis apžvelgtų įmonių paslaugomis, imdami paskolą ar investuodami, susidurs su analogiškomis situacijomis ar turės tokią pat patirtį.

“Finanpa” svetainėje pateikti logotipai ir kiti prekių ženklai yra atitinkamų prekių ženklų savininkų nuosavybė. Informacija, pateikta finanpa.com, skirta tik švietimo tikslais. Mes neteikiame finansinių paslaugų. Prieš priimdami finansinius sprendimus, kreipkitės į licencijuotą finansų specialistą. Šioje svetainėje gali būti partnerių ar trečiųjų šalių nuorodų, kurios padeda palaikyti ir prižiūrėti šios svetainės veiklą ir Jums nieko nekainuoja.

© 2016-2023 finanpa.com. Visos teisės saugomos. – Privatumo politikaApie musKontaktaiReklama

Finanpa
Logo