Vartojimo paskola

Vartojimo paskola gali padėti įgyvendinti finansinius tikslus ar padengi nedideles išlaidas. Tačiau tai atsakingas žingsnis, o internete šiuo metu gausu vartojimo paskolą teikiančių bendrovių, tad kaip neapsigauti ir kurią pasirinkti?

Pirmiausia – žemiau esančioje lentelėje, palyginkite geriausiai įvertintas vartojimo paskolas, teikiamas internetu. Metinė vartojimo paskolos palūkanų norma šiuo metu svyruoja nuo maždaug 5% iki net 75%. Vartojimo paskolos davėjai jas paskaičiuoja kiekvienam individualiai, priklausomai nuo daugelio faktorių, tokių kaip jūsų kredito istorija, metinės pajamos, mokumas ir įsiskolinimai kitoms įstaigoms. Todėl rekomenduojama pateikti paraiškas kelioms paskolų įmonėms ir laukti geriausio pasiūlymo.

Vartojimo paskolos: Top 10

Geriausiai įvertintos vartojimo paskolos Lietuvoje:

1 Finbee finansu bite atsiliepimai
8.9
Tipinis pavyzdys: skolinantis 1000 € 5 metų terminui, išmokama paskolos suma - 940 €, fiksuotoji metinė palūkanų norma (MPN) - 10 %., vienkartinis sutarties mokestis – 4 %, vienkartinis kreditingumo vertinimo mokestis - 20 €, mėnesinis administravimo mokestis – 0,37 % nuo kredito likučio/mėn., BVKKMN (bendros vartojimo kredito kainos metinė norma) – 17,76 %., įmokos suma – 23,09 €/mėn., visa grąžinama paskolos suma – 1385,23 €.
2 SAVY paskola
8.8
Skolinantis 2000 €, sutartį sudarant 24 mėn. terminui, fiksuotoji MPN - 8 %, tarpininkavimo mokestis 94 €, mėnesio įmoka - 96,25 €, BVKKMN - 20,96 %, visa grąžinama kredito suma - 2404 €.
3 Bobutės paskola atsiliepimai
8.6
Pavyzdys: skolinantis 1000 €, sutartį sudarant 24 mėn. mėnesio įmoka – 77,06 €, MPN – 55%, vienkartinis sutarties sudarymo mokestis – 0%, mėnesinis sutarties administravimo mokestis - 0,75%, BVKKMN – 93,21%, bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma – 1849,49 €.
4 Credit24.lt apžvalga ir atsiliepimai
8.5
Pavyzdys: suteiktą 500 € kredito limitą grąžinus per 12 mėn., metinė palūkanų norma – 23,88%, minimali mėnesio įmoka – 47,25 €, bendros vartojimo kredito kainos metinė norma – 27,09%, o bendra mokama suma 567,01 €. Paskolų pasiūlymai asmeniniai, todėl kainos gali skirtis.
5 Moneytree.lt - Pinigų medis atsiliepimai
8.5
Pavyzdys: skolinantis 800 €, sutartį sudarant 12 mėn. mėnesio įmoka – 81,50 €, MPN – 15%, vienkartinis sutarties sudarymo mokestis – 14,6% (išdalinamas grafike), bendra kredito kaina – 61,44%, bendra mokama suma – 978,05 €.
6 Vivus Finance atsiliepimai
8.4
Skolinantis 3000 €, visa palūkanų suma – 901,68 €, administravimo mokestis – 324 €, MPN – 17,95%, sutarties mokestis – 0 EUR, sutarties terminas – 36 mėnesiai; mėnesinė įmoka – 117,38 €; bendra kredito gavėjo mokama suma – 4225,68 EUR, BVKKMN – 26,6%.
7 Fjord Bank atsiliepimai
8.3
Skolinantis 3 000 €, sutartį sudarant 36 mėn. laikotarpiui, metinė palūkanų norma – 11,9 %, sutarties mokestis - 0 %, mėnesinis sutarties administravimo mokestis – 0,3 % (bet ne mažiau 6 €), bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma – 3 905,99 €, mėnesio įmoka – 108,50 €, bendra vartojimo kredito kainos metinė norma – 19,6 %.
8 SMSPinigai.lt apžvalga ir atsiliepimai
8.2
Pavyzdys: skolinantis 1000 € 24 mėn. su fiksuotąja metų palūkanų norma 22,79 %, tai bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma būtų 1434,45 €, mėnesio įmoka – 59,77 €, mėnesio administravimo mokestis - 7,50 €, bendros vartojimo kredito kainos metinė norma – 45,21 %, sutarties sudarymo mokestis – 0 €.
9 paskolos.lt kreditai
8.1
Pavyzdys: skolinantis 1000 € 24 mėn. su fiksuotąja metų palūkanų norma 22,79 %, tai bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma būtų 1434,45 €, mėnesio įmoka – 59,77 €, mėnesio administravimo mokestis - 7,50 €, bendros vartojimo kredito kainos metinė norma – 45,21 %, sutarties sudarymo mokestis – 0 €.
10 Mano Paskola Mano Bankas
8
Skolinantis 3 000€ 60 mėn laikotarpiui su fiksuota MPN - 9%, mėnesiniu sutarties administravimo mokesčiu 7€, BVKKMN - 14,55%, bendra grąžinama suma - 4 576,80€.

Atnaujinta – 2023.03.01

Vartojimo paskola: viskas, ką apie ją turite žinoti

Vartojimo paskola padeda tais atvejais kai neužtenka pajamų pirkiniui įsigyti ar skubiai atsiradusioms išlaidoms padengti. Jas teikia ne tik bankai, bet ir įvairios greitųjų kreditų įmonės ar skolinimosi platformos. Visgi daugeliui žmonių žodis „paskola“ vis dar asocijuojasi su dideliu įsipareigojimu, palūkanomis ar dar didesnėmis skolomis. Taip yra todėl, kad prieš teikdami paskolos paraišką, žmonės per mažai įsigilina į pačią paslaugos esmę, jos galimybes ir sąlygas. Kad atsidūrus situacijoje, kuomet Jums reikalinga vartojimo paskola, netektų priimti greitų, neapgalvotų sprendimų, aptarsime. kas yra šios, vartojimui skirtos paskolos ir viską, ką turėtumėte apie jas žinoti.

Trumpai apie tai, kas yra vartojimo paskola

Tai greitas būdas pasiskolinti pinigų, kad padengtumėte kasdienes išlaidas ar įsigytumėte norimą pirkinį. Tokio tipo paskolos suteikimo tvarka yra labai paprasta: Jums nereikia įkeisti nekilnojamojo turto ar turėti laiduotojų, o paraiškos įvertinamos vos per keletą valandų ar parą. Tačiau turėkite omenyje, kad vartojimo kreditų palūkanos paprastai būna didesnės už ilgalaikių paskolų.

Vartojimo paskola: o kas ją gali gauti?

Vadovaujantis Lietuvos Banko patvirtintais atsakingo skolinimosi nuostatais, norint gauti vartojimo paskolą, iš pradžių turi būti įvertinama jos gavėjo situacija: pajamos, asmeninė kredito istorija, turimi įsiskolinimai, šeiminė padėtis ir pan. Dažniausiai paskolos išduodamos Lietuvos Respublikos piliečiams, turintiems ne mažiau nei 18 metų ir gaunantiems nuolatines pajamas. Viena sąlygų taip pat yra ir ta, kad kiti asmens turimi finansiniai įsipareigojimai negali viršyti tam tikros dalies visų jo gaunamų pajamų.

Palyginkite ne tik metines palūkanas, bet ir visą BVKKMN

BVKKMN (bendra vartojimo kredito kainos metinė norma) – tai visos metinės su kreditu susijusios išlaidos: palūkanos, komisiniai, sąskaitos administravimo ir kiti mokesčiai. BVKKMN kiekvienas paslaugos teikėjas nustato individualiai, o šiam procesui įtakos turi ir paskolos gavėjo kreditingumo istorija: kuo ji geresnė, tuo mažesnė vartojimo kredito metinė palūkanų norma.

Kaip gauti vartojimo paskolą?

Paskolos internetu

Šiandien labai paprasta gauti paskolą, tai gailimą padaryti net neišėjus iš namų. Užtenka paskolos tiekėjo svetainėje užpildyti paraišką ir pateikti asmens duomenis, pagal kuriuos paraiškos vertintojai nuspręs, ar jie Jums gali suteikti paskolą. Jei atsakymas teigiamas, darbuotojai susisieks su Jumis asmeniškai, ir padės užpildyti visus reikiamus dokumentus. Pilna vartojimo paskolos suma Jums bus pervesta į nurodytą banko sąskaitą.

Kam skirta ši vartojimo paskola?

Dažniausiai vartojimo paskolos yra išduodamos iki 6 metų laikotarpiui, todėl paskolą galima pasiimti smulkesnėms reikmėms arba ne tokiems dideliems ir ilgalaikiams pirkiniams kaip žemės, būsto įsigijimas ir pan. Kokioms išlaidoms teikiama vartojimo paskola?

Buitinė technika. Tai namams skirti reikmenys: televizorius, dulkių siurblys, šaldytuvas, mikrobangų krosnelė ir pan.

Remontas. Vartojimo paskola gali būti suteikta būsto remontui, interjero atnaujinimui ir panašiems darbams atlikti.

Paskola automobiliui. Galima gauti paskolą transporto priemonės įsigijimui. Skirtingai nei teikiant paraišką autolizingui, Jums nereikės užstatyti automobilio, tačiau jo kaina negalės viršyti maksimalaus paskolos dydžio, o grąžinimo terminas bus pakankamai neilgas.

Mokslams. Kai kurios kreditų bendrovės teikia paskolas studentams, kurie nori sumokėti už mokslą. Tačiau dažna sąlyga yra ta, kad šis asmuo turėtų pastovias pajamas, todėl vartojimo paskolą mokslui realiau gauti dirbantiems asmenims.

Asmeninėms reikmėms. Paskolos teikiamos ir kitoms asmeninėms reikmėms, tokioms kaip kelionės, brangios dovanos, gydymas, sveikatinimasis ar įvairios prabangos prekės: papuošalai, vardiniai drabužiai, aksesuarai ir pan.

Kokia rizika – kada turėtumėte imti paskolą, o kada geriau jos atsisakyti?

Būtina įvertinti tai, kad kiekviena mėnesio įmoka turi būti grąžinta laiku. Jei šiuo metu Jums labai reikia pinigų, tačiau esate nestabilioje pozicijoje ir negalite garantuoti, kad turėsite atliekamų pajamų vartojimo paskolai grąžinti, verčiau nerizikuokite. Taip galite įklimpti į dar didesnes skolas, imti papildomas paskolas ar refinansavimą esamam kreditui grąžinti, su laiku blogėja Jūsų kreditingumo istorija, dėl ko ateityje gali kilti bendroji vartojimo kredito kainos metinė norma.

Pasidalinkite

Finanpa” yra nepriklausomas internetinis šaltinis, kuriame palyginami internetinių paskolų pasiūlymai, P2P investavimo ir skolinimo platformų tarifai, suteikiama supaprastinta, nešališka informaciją apie jų teikiamas sąlygas ir paslaugas, tam kad galėtumėte lengviau priimti svarbius finansinius sprendimus.

Atsakomybės apribojimas: visa puslapyje pateikiama informacija, vertinimai ir palyginimai yra subjektyvi ją analizavusių asmenų bei buvusių ar esamų klientų nuomonė. Mes galime pateikti rekomendacijas, tačiau neprisiimame jokios atsakomybės ir negarantuojame, jog Jūs ar kiti vartotojai, kurie ateityje naudosis apžvelgtų įmonių paslaugomis, imdami paskolą ar investuodami, susidurs su analogiškomis situacijomis ar turės tokią pat patirtį.

“Finanpa” svetainėje pateikti logotipai ir kiti prekių ženklai yra atitinkamų prekių ženklų savininkų nuosavybė. Informacija, pateikta finanpa.com, skirta tik švietimo tikslais. Mes neteikiame finansinių paslaugų. Prieš priimdami finansinius sprendimus, kreipkitės į licencijuotą finansų specialistą. Šioje svetainėje gali būti partnerių ar trečiųjų šalių nuorodų, kurios padeda palaikyti ir prižiūrėti šios svetainės veiklą ir Jums nieko nekainuoja.

© 2016-2021 finanpa.com. Visos teisės saugomos. – Privatumo politikaApie musKontaktaiReklama

Finanpa
Logo