Credit24.lt

8.3 Bendras įvertinimas
Credit24.lt

Credit24 suteikia 90 dienų grąžinimo garantiją, ja pasinaudoję, galėsite grąžinti tik tiek, kiek pasiskolinote. Turintiems nemažai įsipareigojimų, galima paskola su turimų įsipareigojimų refinansavimu, o gaunantiems mažas pajamas, yra galimybė gauti paskolą, vertinant bendras šeimos pajamas. Kaip ir su daugelio skolinimosi įmonių, reikėtų atidžiai perskaityti sąlygas ir nevėluoti mokėti įmokų, nes skaičiuojami delspinigiai. Labai džiugino tai, kad Credit24 iš tikrųjų pasiekiama bet kuriuo paros metu, o suteikiama informacija išdėstoma smulkiai bei aiškiai.

Naudojimasis svetaine
9
Siūlomų paslaugų kokybė
8
Klientų aptarnavimas
8
Privalumai
 • Credit24 dirba kiekvieną dieną iki 20 val., o klientus konsultuoja visą parą;
 • Greitas atsakomumas į iškilusius klausimus;
 • Patogi savitarnos sistema;
 • Paskolos teikiamos nuo 18 iki 75 m.
 • Lanksčiai vertinamos įvairių tipų pajamos (ne tik sodrinės).
Trūkumai
 • Už vėlavimą skaičiuojami delspinigiai.
 • Kartais stringanti sistema;
 • Paskola iki 5000 Eur.
Palikite savo atsiliepimą

Rekomenduojamos alternatyvos

1 Moneytree.lt – “Pinigų medis”
8.8
Pavyzdys: skolinantis 800 €, sutartį sudarant 12 mėn. mėnesio įmoka – 81,50 €, MPN – 15%, vienkartinis sutarties sudarymo mokestis – 14,6% (išdalinamas grafike), bendra kredito kaina – 61,44%, bendra mokama suma – 978,05 €.
2 Finbee atsiliepimai
8.7
Tipinis pavyzdys: skolinantis 1000 € 5 metų terminui, išmokama paskolos suma - 940 €, fiksuotoji metinė palūkanų norma (MPN) - 10 %., vienkartinis sutarties mokestis – 4 %, vienkartinis kreditingumo vertinimo mokestis - 20 €, mėnesinis administravimo mokestis – 0,37 % nuo kredito likučio/mėn., BVKKMN (bendros vartojimo kredito kainos metinė norma) – 17,76 %., įmokos suma – 23,09 €/mėn., visa grąžinama paskolos suma – 1385,23 €.
3 Vivus.lt atsiliepimai
8.6
Skolinantis 3000 €, visa palūkanų suma – 901,68 €, administravimo mokestis – 324 €, MPN – 17,95%, sutarties mokestis – 0 EUR, sutarties terminas – 36 mėnesiai; mėnesinė įmoka – 117,38 €; bendra kredito gavėjo mokama suma – 4225,68 EUR, BVKKMN – 26,6%.

Credit24 vartojamosios paskolos yra teikiamos iki 5000 Eur, o siūlomas grąžinimo terminas iki 3 metų, sudaro palankias sąlygas pinigus grąžinti mažesnėmis įmokomis.

Kaip tai veikia?

 • Pirmą kartą naudojantis Credit24 paslaugomis, reikalinga registracija. Ją atlikti galite Credit24.lt internetiniame puslapyje;
 • Užpildžius visus privalomus laukus, reikia patvirtinti sutikimą. Sutarties sudarymo ir administravimo mokestis 0 Eur.
 • Pasirinkite paskolos internetu mokėjimo laikotarpį bei kredito sumą;
 • Peržiūrėkite informaciją ir pasirašykite sutartį;
 • Po paskolos patvirtinimo pinigai į Jūsų sąskaitą bus pervesti per 15 min.
į viršų ↑

Amžiaus cenzas

Paskolos teikiamos asmenims nuo 18 met amžiaus. Viršutinė amžiaus riba, imantiems pirmą Credit24 paskolą, yra 75 metai. Esamiems Credit24 klientams amžiaus cenzo nėra.

į viršų ↑

Kokios paskolos gavimo sąlygos?

 • Turite būti Lietuvos Respublikos pilietis;
 • Turite turėti sąskaitą viename Lietuvos bankų;
 • Turite gauti tvarias pajamas, kurias galėsite įrodyti.
į viršų ↑

Paskolos valdymas

Jei jau esate Credit24.lt klientas, savitarnos skiltyje galite valdyti šias paslaugas:

 • Pasiskolinti papildomai;
 • Sumažinti paskolos mėnesio įmokas;
 • Sutrumpinti grąžinimo terminą ir sutaupyti palūkanų;
 • Atidėti įmokos mokėjimą vienam mėnesiui.
į viršų ↑

Paskolos grąžinimas

Jūsų grąžintos paskolos sumos į Credit24 sistemą įvedamos tą pačią ar kitą darbo dieną. Jei pervedate iš kitų bankų (ne Swedbank ar SEB) sąskaitų, įskaitymas gali trukti ir ilgiau. Gavę ir užskaitę įmoką, patvirtinimą gaunate SMS žinute. Įmokos, kurių mokėjimo paskirtyje nebus nurodytas paskolos gavėjo asmens kodas, gali būti neįskaitytos. Jei mokate už kitą asmenį, mokėjimo paskirtyje BŪTINA nurodyti Credit24 kliento vardą, pavardę ir asmens kodą.

į viršų ↑

Grąžinimo atidėjimas

Esant reikalui, einamąjį mokėjimą galite atidėti vienam mėnesiui. Pasirinkus šią paslaugą, Jūs turėsite sumokėti tik palūkanas už einamąją įmoką, o visos likusios įmokos bus nukeltos mėnesiui į priekį.

į viršų ↑

Refinansavimas

Įmonė padengs trumpalaikį kreditą iki 5000 Eur kitoje bendrovėje už Jus, o esant poreikiui, paskolins papildomai ir pasiūlys mažesnes mėnesines įmokas.

į viršų ↑

Naudojimasis svetaine

credit24

Credit 24.lt svetainė atnaujinta. Pagrindiniame lange paskolos skaičiuoklėje galite įsivertinti pirmines paskolos sąlygas, o pateikę paraišką gausite asmeninį pasiūlymą. Registracija paprasta ir aiški. Patogi savitarnos sistema. Svetainėje pateiktas išsamus DUK ir bendrosios sutarties sąlygos. Kai kurių klientų vizito bei mūsų apžvalgos metu buvo pastebėta trukdžių sistemoje, tačiau šie trukdžiai buvo greitai sutvarkyti.

į viršų ↑

Aptarnavimas

Aptarnavimas greitas bei informatyvus, į laiškus ar skambučius atsakoma net ir savaitgaliais, o tai itin patogu, jei paskolos įsireikė skubiai. Sistema kartais stringa, o vėluojant palūkanos smarkiai išauga, todėl reikėtų pasiskaityti sąlygas arba konsultantų nuodugniai išsiklausinėti apie galimybes. Darbo valandos: informacija teikiama visą parą, o pavedimai atliekami nuo 8:00 iki 20:00 kiekvieną dieną.

į viršų ↑

Apmokėjimo būdai

Įmokas galite grąžinti visuose Lietuvos bankuose, prekybos centro Maxima kasose, informacijos skyriuose, Perlas terminaluose ir Lietuvos spauda kioskuose.

į viršų ↑

Tipinis paskolos pavyzdys

Suteiktą 500 € kredito limitą grąžinus per 12 mėn., metinė palūkanų norma – 23,88%, minimali mėnesio įmoka – 47,25 €, bendros vartojimo kredito kainos metinė norma – 27,09%, o bendra mokama suma 567,01 €. Paskolų pasiūlymai asmeniniai, todėl kainos gali skirtis.

į viršų ↑

Credit24.lt klientų atsiliepimai

Kai kurie klientai yra nepatenkinti aukštomis palūkanomis, o vėluojantys sumokėti įmokas skundžiasi delspinigiais, tačiau kita dalis klientų teigia, kad imant kreditus šioje įmonėje, jie nesusidūrė su jokiais nesklandumais, o palankios darbo valandos ir pasiekiamumas bet kuriuo metu, yra didžiulis pliusas prispaudus bėdai.

į viršų ↑

Credit24 rekvizitai

IPF Digital Lietuva, UAB

Telefono numeris: 8 5 2430389;

El. paštas: info@credit.lt;

Adresas: Švitrigailos g. 11M, Vilnius.

į viršų ↑

Credit24 akcija

Šiuo metu vykstančių akcijų nėra

Geriausios paskolų įmonės

Atnaujinta – 2021.10.01

Svetainės turinio ir projektų vadovas

Pasidalinkite savo patirtimi su kitais skaitytojais :).

Palikite komentarą

Jūsų bendras įvertinimas

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Finanpa” yra nepriklausomas internetinis šaltinis, kuriame palyginami internetinių paskolų pasiūlymai, P2P investavimo ir skolinimo platformų tarifai, suteikiama supaprastinta, nešališka informaciją apie jų teikiamas sąlygas ir paslaugas, tam kad galėtumėte lengviau priimti svarbius finansinius sprendimus.

Atsakomybės apribojimas: visa puslapyje pateikiama informacija, vertinimai ir palyginimai yra subjektyvi ją analizavusių asmenų bei buvusių ar esamų klientų nuomonė. Mes galime pateikti rekomendacijas, tačiau neprisiimame jokios atsakomybės ir negarantuojame, jog Jūs ar kiti vartotojai, kurie ateityje naudosis apžvelgtų įmonių paslaugomis, imdami paskolą ar investuodami, susidurs su analogiškomis situacijomis ar turės tokią pat patirtį.

“Finanpa” svetainėje pateikti logotipai ir kiti prekių ženklai yra atitinkamų prekių ženklų savininkų nuosavybė. Informacija, pateikta finanpa.com, skirta tik švietimo tikslais. Mes neteikiame finansinių paslaugų. Prieš priimdami finansinius sprendimus, kreipkitės į licencijuotą finansų specialistą. Šioje svetainėje gali būti partnerių ar trečiųjų šalių nuorodų, kurios padeda palaikyti ir prižiūrėti šios svetainės veiklą ir Jums nieko nekainuoja.

© 2016-2021 finanpa.com. Visos teisės saugomos. – Privatumo politikaApie musKontaktaiReklama

Finanpa
Logo