Greitieji kreditai ir paskolos Ukrainoje - TOP 10

Žmonės gyvenantys Ukrainoje ar net labiausiai išsivysčiusiose šalyse, gali patirti pinigų trūkumą. Niekas nėra saugus nuo finansinių sunkumų. Kartais sunku sutvarkyti reikalus ir padengti skubias ir nenumatytas išlaidas. Ypač jei turite šeimą ir Jūsų sutuoktinis ir vaikai priklauso nuo Jūsų pajamų. Tai pat, labai sunku atidėti ar ignoruoti su sveikata susijusius finansinius poreikius.  Esant tokiai situacijai, greitieji kreditai yra gana naudingi.

Šiame straipsnyje mes pateikiame 10 geriausių greitųjų kreditų tiekėjų Ukrainoje, kad galėtumėte pasirinkti Jums tinkamiausią.

1 Moneyveo

Moneyveo

Moneyveo teikia paskolas internetu suaugusiems Ukrainos piliečiams. Ši bendrovė suteikia nuolaidas iki 50% per lojalumo programą nuolatiniams klientams. Papildomi taškai kaupiami sąžiningai ir laiku grąžinamai sumai. Taip pat, jei reikia, yra galimybė pratęsti paskolą. Moneyveo laimėjo šiuos apdovanojimus: Ukrainos nacionalinį apdovanojimą už kategoriją „Paskolos internetu“, 2017 m. „Metų prekinis ženklas“, 2016 m. ir „Aukščiausia kokybė“.
Deal Score+40
2 Dinero UA

Dinero

Dinero suteikia pirmąją paskolą iki 10000 grivinų nemokamai. Būtina turėti tik banko kortelę, ITN ir pasą. Kitoms paraiškoms paskolos suma gali būti didesnė, iki 15000 grivinų. Nebūtina turėti jokių darbdavio sertifikatų ar rekomendacijų. Visas procesas trunka tik apie 15 minučių. Jei klientas negali laiku atlikti mokėjimų, jis gali jį pratęsti, kad būtų išvengta baudų už vėlavimą. Bloga kredito istorija nėra kliūtis gauti paskolą.
Deal Score+38
3 CreditKasa

CreditKasa

Credit Kasa siūlo trumpalaikes paskolas be užstato ir rekomendacijų. Procesas yra labai trumpas pakartotinėms paraiškoms. Paskolos terminas gali būti pratęstas neribotą laiką, paprasčiausiai mokant mokestį už paskolą. Išankstinio grąžinimo atveju suma perskaičiuojama. Vėlavimų atveju už kiekvieną uždelstą dieną skiriama 2% bauda nuo paskolos sumos.
Deal Score+36
4 Alex Credit

Alex Credit

Alex Credit teikia internetines paskolas Ukrainoje iki 10000 grivinų iki 30 dienų. Bendrovė turi lojalumo programą, teikiančią ypatingas sąlygas nuolatiniams klientams. Norėdami dalyvauti programoje, klientai turi padaryti tris dalykus: paimti paskolą ne mažesniam kaip 10 dienų laikotarpiui, ne mažiau kaip 1500 grivinų ir grąžinti pinigus laiku. Tuomet klientas gali gauti paskolas ir ilgesniam laikotarpiui.
Deal Score+34
5 Sgroshi

Sgroshi

Sgroshi yra viena iš pirmaujančių mikrofinansavimo įmonių Ukrainoje, kuri maksimaliai, patogiai ir greitai teikia mikrokreditus. Kad galėtumėte kreiptis, Jums tiesiog reikia jūsų ITN ir Ukrainos paso. Paraiškos yra patvirtinamos ir klientų, kurie turi blogą kredito istoriją. Nėra komisinių už išankstinį grąžinimą.
Deal Score+32
6 Credit Plus UA

Credit Plus UA

Creditplus suteikia greituosius kreditus per 10 minučių. Būtina turėti ITN, Ukrainos pasą, banko kortelę ir būti 18–65 metų amžiaus. Paskolos teikiamos 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę. Yra lojalumo programa, kuri suteikia galimybę pratęsti paskolos terminą, jei klientas negalės ją grąžinti laiku.
Deal Score+24
7 MyCredit

MyCredit

MyCredit suteikia pirmąją paskolą iki 10000 grivinų nemokamai. Reguliarūs klientai turi galimybę dalyvauti pinigų grąžinimo programoje. Už pirmąsias 3 delsimo dienas negaunamos jokios nuobaudos. Įmonė turi patogią mobiliąją programą, kuri supaprastina visus paskolų ir grąžinimo procesus. Nėra oficialios lizingo paslaugų licencijos. Šiai bendrovė turi keletą apdovanojimų.
Deal Score+24
8 Mogo UA

Mogo UA

Mogo teikia 2 paskolų rūšis: paskolą su užstatant automobilį (suteikia 75% jo kainos) ir automobilių lizingą (finansavimas iki 80% automobilio kainos - 200000 grivinų). Ši bendrovė įgijo labai atsakingo skolintojo rinkoje reputaciją. Ukrainoje, Mogo suteikia asmenims paskolas nuo 10 000 iki 200 000 grivinų 12-84 mėnesių laikotarpiui.
Deal Score+4
9 Mgroshi

Mgroshi

Mgroshi yra viena iš paprasčiausių bendrovių, teikiančių paskolas Ukrainoje. Jums reikia tik Jūsų paso ir identifikavimo kodo. Ši bendrovė siūlo visiškai skaidrias skolinimo sąlygas, t.y. dokumentacijos teikimo paprastumą ir jokių paslėptų mokėjimų ar komisinių. Klientas kreipiasi internetu ir gauna pinigus per kelias minutes. Paskolos gali būti teikiamos ne trumpiau kaip 65 dienas ir ne ilgiau kaip 365 dienas.
Deal Score+3
10 Mazilla

Mazilla

Pati Mazilla nėra skolintoja, o tarpininkė, kuri analizuoja pareiškėjų duomenis ir siūlo tinkamiausias internetinių paskolų galimybes. Mazilla bendradarbiauja su partneriais, teikiančiais paskolas. Mazilla griežtai atitinka Ukrainos įstatymus. Registracijos procesas trunka mažiau nei 10 minučių. Po to reikia pridėti banko sąskaitą, kad už paslaugą galėtų būti sumokėta 2,99 EUR.
Deal Score+2

Atnaujinta – 2024.06.01

Visos bendrovės turi ir privalumų ir trūkumų. Daugeliu atvejų bendrovių sąlygos yra panašios ir siekia to paties tikslo t.y. supaprastinti ir išspręsti ukrainiečių finansinius sunkumus. Kai kurios bendrovės veikia jau daugelį metų, o kitos – tik neseniai. Galite išnagrinėti visus variantus ir nuspręsti, kuris iš jų yra geriausias Jūsų konkrečiam atvejui.

Taip pat skaitykite:

Susiję straipsniai

Finanpa” yra nepriklausomas internetinis šaltinis, kuriame palyginami internetinių paskolų pasiūlymai, P2P investavimo ir skolinimo platformų tarifai, suteikiama supaprastinta, nešališka informaciją apie jų teikiamas sąlygas ir paslaugas, tam kad galėtumėte lengviau priimti svarbius finansinius sprendimus.

Atsakomybės apribojimas: visa puslapyje pateikiama informacija, vertinimai ir palyginimai yra subjektyvi ją analizavusių asmenų bei buvusių ar esamų klientų nuomonė. Mes galime pateikti rekomendacijas, tačiau neprisiimame jokios atsakomybės ir negarantuojame, jog Jūs ar kiti vartotojai, kurie ateityje naudosis apžvelgtų įmonių paslaugomis, imdami paskolą ar investuodami, susidurs su analogiškomis situacijomis ar turės tokią pat patirtį.

“Finanpa” svetainėje pateikti logotipai ir kiti prekių ženklai yra atitinkamų prekių ženklų savininkų nuosavybė. Informacija, pateikta finanpa.com, skirta tik švietimo tikslais. Mes neteikiame finansinių paslaugų. Prieš priimdami finansinius sprendimus, kreipkitės į licencijuotą finansų specialistą. Šioje svetainėje gali būti partnerių ar trečiųjų šalių nuorodų, kurios padeda palaikyti ir prižiūrėti šios svetainės veiklą ir Jums nieko nekainuoja.

© 2016-2023 finanpa.com. Visos teisės saugomos. – Privatumo politikaApie musKontaktaiReklama

Finanpa
Logo