Greitieji kreditai ir paskolos Anglijoje - TOP 10

Žmonės dirbantiems ir gyvenantiems Anglijoje, kurie jaučiasi suvaržytiems finansinių problemų, kai trūksta pinigų sumokėti nuomai, energijos sąskaitai ar tiesiog norintiems investuoti, pagalbą suteikia greitų paskolų įmonės. Apačioje sudarėme sąrašą tų, kurios teikia geriausias sąlygas. Bet prieš imdami paskolą visada perskaitykite informaciją ją teikiančios įmonės interneto svetainėje, pasitikslinkite, kokia bus Jūsų palūkanų norma, grąžinimo galimybes bei įsitikinkite, jog galėsite sumokėti laiku.

Čia rasite dešimt geriausių mūsų rekomenduojamų greitųjų kreditų ir trumpalaikių paskolų:

1 THL Direct review

THL Direct

THL Direct siūlo greitas, trumpalaikes paskolas nuo £ 125 iki £ 500 su 0,8 proc palūkanomis nuo skolinamos sumos. Nėra išankstinių mokesčių, pavėluotų mokesčių, delspinigių ar įsipareigojimų neįvykdymo mokesčių. Tačiau pirmą kartą skolininkai gali gauti tik £ 125. Pinigai išmokami tiesiogiai iš THL Direct į Jūsų banko sąskaitą. Ši įmonė taip pat siūlo galimybę pasirinkti ar norite atlikti grąžinimus kas savaitę ar kas mėnesį.

Tipinis pavyzdys: 200 svarų paskola, paimta 3 mėnesiams (83 dienoms). Fiksuota metinė palūkanų norma 292%. Kredito kaina £ 113.08. Mėnesinės įmokos: 104,36, 104,36 ir 104,36 svaro. Bendra mokėtina suma: 313,08 £.

2 Sunny apžvalga

Sunny

Sunny greitai ir lanksčiai teikia paskolas nuo £100 iki £2500. Jie turi puikų Trustpilot reitingą: 9.1/10. Jei gražinsite paskolą anksčiau, sutaupysite mokėdami palūkanas ir turėsite 5 dienas persigalvoti, kai gausite pinigus. Sunny turi Jungtinėje Karalystėje įsikūrusią klientų aptarnavimo tarnybą, kuri dirba nuo pirmadienio iki sekmadienio.
Tipinis pavyzdys: £ 100 paskola paimta 6 mėnesiams. Fiksuota metinė palūkanų norma 292%. Grąžinami 6 mokėjimai po 33,13 svarus. Bendra mokėtina suma: 198,75 svaro sterlingų.
3 Lending Stream Review

Lending Stream

Leading Stream pradėjo veiklą 2008 m., teikdami trumpalaikes paskolas 6 mėnesių grąžinimo laikotarpiui. Jų klientai yra iš visos Jungtinės Karalystės, o vidutinis amžius – 32 metai. Tačiau jie nesuteikia greitųjų kreditų, jei mato, kad klientas neturės galimybių gražinti kredito laiku. Prieš patvirtindami paskolų paraiškas, jie atlieka duomenų analizes.

Tipinis pavyzdys: £ 200 paskola paimta 6 mėnesiams. Fiksuota metinė palūkanų norma 292%. Grąžinami 6 mokėjimai po 64,44 svarus. Bendra mokėtina suma: 386,61 svarų sterlingų.

4 Creditstar atsiliepimai

Creditstar UK

Creditstar yra bendrovė teikianti greituosius kreditus. Jai pateikti paraišką trunka ne ilgiau kaip 10 minučių ir kredito gavimo patvirtinimas užtrunka mažiau nei valandą. Nauji kredito gavėjai gali pasiskolinti iki 300 svarų sterlingų, o senesni klientai gali pasiskolinti iki 700 svarų sterlingų, grąžinant kreditą per 6 mėnesius.
Tipinis pavyzdys: Kredito suma: 300 svarų sterlingų 4 mėnesiams. Palūkanų norma: 274% per metus (fiksuota). Grąžinkite su 4 įmokomis: 1 įmoka £ 142,50, antra įmoka £ 125,63, 3 įmoka £ 109,88, 4 įmoka £ 92,44. Bendra mokėtina suma: 470,45 svaro sterlingų.
5 Mr Lender Review

Mr Lender

Mr. Lender yra konkuruojanti trumpalaikių paskolų bendrovė, turinti Trustpilot 9,6 reitingą, o 2018 m. laimėjo „Klientų aptarnavimo čempioną“ Vartojimo kreditų apdovanojimuose. Su Mr. Lender nėra jokių išankstinių mokesčių imant paskolą ir nėra jokių mokesčių už trūkstamus mokėjimus. Jie taip pat turi informatyvią svetainę, kurioje dažnai rašomi straipsniai apie pinigų taupymą, atsakingą skolinimą ir kitas svarbias finansines naujienas.
Tipinis pavyzdys: pasiskolinus 200 svarų sterlingų 6 mėnesiams, grąžinamos 6 įmokomos: 1 įmoka – £ 81,33; 2 – £ 73,23; 3 – £ 65,13; 4 – £ 57,33; 5 – £ 49,24; 6 – £ 41,14. Bendra grąžinama suma £ 367.40. Fiksuota metinė palūkanų norma 292%.
6 Cashfloat Review

Cashfloat

Cashfloat yra atsakingas tiesioginis greitųjų kreditų teikėjas, aptarnavęs daugiau nei 100 000 klientų. Ši bendrovė skiria daug dėmesio klientams turintiems blogo kredito grąžinimo istoriją ir stengiasi padėti ją pagerinti, prieš tai įsitikindama, jog pasirinkta paskolos rūšis yra klientui prieinama. Cashfloat taip pat naudojasi naujausia programa „Money on Demand“, kuria klientai gali patogiai kontroliuoti savo sąskaitą ir pinigus.

Tipinis pavyzdys: skolinantis 500 svarų sterlingų 4 mėnesiams. Fiksuota metinė palūkanų norma – 226%. Pirmojo mėnesio grąžinimas – £ 172,09, antrojo ir trečiojo – £ 229,45, ketvirtojo – £ 114,75 svarų sterlingų. Iš viso grąžinta 745,74 svaro sterlingų.

7 Myjar review

Myjar

Myjar yra trumpalaikių paskolų tiekėja, turinti patrauklią lankytojo akiai svetainę. Ji veiklą pradėjo 2008 m., patvirtino daugiau nei 2 mln. paskolų ir paskolino daugiau nei 500 mln. savo klientams. Myjar leidžia žmonėms pasiskolinti pinigus ir pasirinkti sau tinkamą grąžinimo planą. Paskolos gali siekti iki 900 svarų sterlingų 3 mėnesių laikotarpiui ar iki 7200 svarų sterlingų 2 metų laikotarpiui. Jų Trustpilot reitingas yra 9,1 iš 10.
Tipinis pavyzdys: skolinantis 300 svarų sterlingų 3 mėnesiams. Fiksuota metinė palūkanų norma 274%. Grąžinama 3 dalimis po 148,02 svarų sterlingų. Bendra grąžintina suma – 444,06 svarų sterlingų.
8 QuickQuid review

QuickQuid

QuickQuid yra paskolų bendrovės partneris Pounds to Pocket ir specializuojasi trumpalaikėse paskolose bei leidžia klientams gauti paskolą per kelias minutes. Naudinga funkcija, kurios neturi kitos paskolų bendrovės savo svetainėse, yra gyvas pokalbis su kamera, jei klientui reikia pagalbos, nuo pirmadienio iki sekmadienio. QuickQuid svetainėje Jūsų asmeniniai duomenys yra apsaugoti per Secure Socket Layer (SSL), jie taip pat užtikrina, jog Jūsų konfidencialūs duomenys nebus perduodami trečiosioms šalims.
QuickQuid nebepriima naujų paraiškų iš naujų ar esamų klientų.
9 Piggy Bank apžvalga

Piggy Bank

Piggy Bank yra trumpalaikių paskolų teikėjas. Jie turi naudingą DUK savo tinklalapyje, kad atsakytų į klientų dažniausiai užduodamus klausimus. Yra galimybė paskolą grąžinti anksčiau, leidžianti sutaupyti mokant palūkanas. Taip pat jie turi naudingą mokėjimo priminimo pranešimo paslaugą. Piggy Bank klientų aptarnavimo tarnyba dirba nuo pirmadienio iki šeštadienio.
Piggy Bank neteikia naujų paskolų.
10 Peachy review

Peachy

Peachy yra tiesioginis skolintojas, kuris siūlo trumpalaikes paskolas nuo £100 iki £1000, kad patenkintų savo klientų skubius finansinius poreikius. Galite pateikti paraišką internetu, telefonu ar planšete, visai nesvarbu, nes bet kokiu atveju pinigai bus pervesti klientui valandos laikotarpyje. Peachy trumpalaikės paskolos gali būti teikiamos nuo 1 iki 12 mėnesių.
Naujos paskolos nebeteikiamos

Atnaujinta – 2024.06.01

Kaip matote, yra įvairių greitųjų kreditų ir trumpalaikių paskolų bendrovių, siūlančių patrauklias sąlygas. Dėl 7 dienų per savaitę klientų aptarnavimo ir lanksčių grąžinimo terminų šios bendrovės yra labai populiarios, prireikus greitų pinigų.

DUK

Kokie reikalavimai norintiems gauti paskolą UK?

Šiame straipsnyje pateiktos įmonės teikia paskolas tiems, kurie yra dirbantys ir nuolatinę gyvenamąją vietą UK turintys asmenys. Taip pat turite turėti banko sąskaitą UK. Kai kurios paskolų įmonės gali pareikalauti peržiūrėti Jūsų kreditingumą ir kredito istoriją. Jei pajamas gaunate į lietuvišką sąskaitą, tuomet žiūrėkite mūsų skyrelį, paskolos užsienyje dirbantiems asmenims.

Kokiai sumai galima gauti paskolą?

Šie kreditoriai teikia paskolas nuo £100 iki £2500.

Kokiam laikotarpiui išduodamos paskolos?

Paskolos išduodamos nuo 1 iki 12 mėnesių laikotarpiui, priklausomai nuo imamos paskolos sumos.

Kokios metinės palūkanos?

Paprastai metinės palūkanos svyruoja nuo 270% iki 292%, priklausomai nuo paskolos sumos ir laikotarpio per kurį žadate ją gražinti. Tačiau šios palūkanos gali kisti priklausomai nuo tuo metu paskolos įmonės teikiamų pasiūlymu, tad gerai pasidomėkite prieš įsipareigodami.

Taip pat skaitykite:

Finanpa” yra nepriklausomas internetinis šaltinis, kuriame palyginami internetinių paskolų pasiūlymai, P2P investavimo ir skolinimo platformų tarifai, suteikiama supaprastinta, nešališka informaciją apie jų teikiamas sąlygas ir paslaugas, tam kad galėtumėte lengviau priimti svarbius finansinius sprendimus.

Atsakomybės apribojimas: visa puslapyje pateikiama informacija, vertinimai ir palyginimai yra subjektyvi ją analizavusių asmenų bei buvusių ar esamų klientų nuomonė. Mes galime pateikti rekomendacijas, tačiau neprisiimame jokios atsakomybės ir negarantuojame, jog Jūs ar kiti vartotojai, kurie ateityje naudosis apžvelgtų įmonių paslaugomis, imdami paskolą ar investuodami, susidurs su analogiškomis situacijomis ar turės tokią pat patirtį.

“Finanpa” svetainėje pateikti logotipai ir kiti prekių ženklai yra atitinkamų prekių ženklų savininkų nuosavybė. Informacija, pateikta finanpa.com, skirta tik švietimo tikslais. Mes neteikiame finansinių paslaugų. Prieš priimdami finansinius sprendimus, kreipkitės į licencijuotą finansų specialistą. Šioje svetainėje gali būti partnerių ar trečiųjų šalių nuorodų, kurios padeda palaikyti ir prižiūrėti šios svetainės veiklą ir Jums nieko nekainuoja.

© 2016-2023 finanpa.com. Visos teisės saugomos. – Privatumo politikaApie musKontaktaiReklama

Finanpa
Logo