Creditstar UK

Creditstar yra bendrovė teikianti greituosius kreditus. Jai pateikti paraišką trunka ne ilgiau kaip 10 minučių ir kredito gavimo patvirtinimas užtrunka mažiau nei valandą. Nauji kredito gavėjai gali pasiskolinti iki 300 svarų sterlingų, o senesni klientai gali pasiskolinti iki 700 svarų sterlingų, grąžinant kreditą per 6 mėnesius.

Tipinis pavyzdys: Kredito suma: 300 svarų sterlingų 4 mėnesiams. Palūkanos: 170,45 svaro sterlingų. Palūkanų norma: 274% per metus (fiksuota). Grąžinkite su 4 įmokomis: 1 įmoka £ 142,50, antra įmoka £ 125,63, 3 įmoka £ 109,88, 4 įmoka £ 92,44. Bendra mokėtina suma: 470,45 svaro sterlingų.

Arminas Orantas

Arminas Orantas

Svetainės turinio ir projektų vadovas

Pasidalinkite savo patirtimi su kitais skaitytojais :).

Palikite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Finanpa” yra nepriklausomas internetinis šaltinis, kuriame palyginami internetinių paskolų pasiūlymai, P2P investavimo ir skolinimo platformų tarifai, suteikiama supaprastinta, nešališka informaciją apie jų teikiamas sąlygas ir paslaugas, tam kad galėtumėte lengviau priimti svarbius finansinius sprendimus.

Atsakomybės apribojimas: visa puslapyje pateikiama informacija, vertinimai ir palyginimai yra subjektyvi ją analizavusių asmenų bei buvusių ar esamų klientų nuomonė. Mes galime pateikti rekomendacijas, tačiau neprisiimame jokios atsakomybės ir negarantuojame, jog Jūs ar kiti vartotojai, kurie ateityje naudosis apžvelgtų įmonių paslaugomis, imdami paskolą ar investuodami, susidurs su analogiškomis situacijomis ar turės tokią pat patirtį.

“Finanpa” svetainėje pateikti logotipai ir kiti prekių ženklai yra atitinkamų prekių ženklų savininkų nuosavybė. Informacija, pateikta finanpa.com, skirta tik švietimo tikslais. Mes neteikiame finansinių paslaugų. Prieš priimdami finansinius sprendimus, kreipkitės į licencijuotą finansų specialistą. Šioje svetainėje gali būti partnerių ar trečiųjų šalių nuorodų, kurios padeda palaikyti ir prižiūrėti šios svetainės veiklą ir Jums nieko nekainuoja.

© 2016-2021 finanpa.com. Visos teisės saugomos. – Privatumo politikaApie musKontaktaiReklama

Finanpa
Logo