EstateGuru atsiliepimai

8.8 Total Score
EstateGuru

EstateGuru yra pakankamai saugus ir patikimas būdas investuoti į nekilnojamąjį turtą. Vidutinės palūkanos čia siekia ~12 %, o grąžinimo laikas gali užtrukti iki 60 mėn., todėl ši platforma tinka ieškantiems ilgalaikių investicijų. Svetaine naudotis patogu, registracija itin paprasta ir pritaikyta naudojantis mobiliaisiais įrenginiais. Bendrovė netaiko jokių papildomų mokesčių ir turi automatinio investavimo funkciją, kuri padeda sutaupyti laiko. Tiesa, pastaroji yra ganėtinai apribota. Klientai paslaugas vertina teigiamai, yra šiek tiek nusiskundimų aptarnavimo greičiu ar dėl vėluojančių mokėjimų. Platforma turi itin patrauklią lojalumo programą, kuri skatina į ją atsivesti ir draugus. Draugui investuojant į projektus, jūs galite gauti net 0,5 % premiją nuo investuotos sumos.  

Naudojimasis svetaine
8
Paslaugų kokybė
9
Klientų aptarnavimas
8
Privalumai
 • Geros vidutinės palūkanos
 • Maža rizika
 • Nėra papildomų mokesčių
Trūkumai
 • Ribotos automatinio investavimo galimybės
 • Kartais vėluojantys mokėjimai
Palikite savo atsiliepimą  |  Skaityti atsiliepimus

EstateGuru – Taline įsikūrusi investavimo į nekilnojamąjį turtą platforma. Ji suteikia galimybę vartotojams investuoti į nekilnojamąjį turtą norimą pinigų sumą, o verslui skolintis planuojamam projektui paprastesnėmis sąlygomis nei banke. Daugiausia projektų investicijoms yra įsikūrę Baltijos šalyse (Lietuva, Latvija, Estija), o į juos investuoti gali vartotojai iš daugiau nei 45 valstybių. Platforma suteikia galimybę investuoti sumas nuo 50 Eur,  palūkanos siekia 8–13 %, o grąžinimo terminas trunka nuo 6 iki 60 mėn. EstateGuru taip pat taiko lojalumo programą, kai atvedus draugą į platformą ir jam joje investavus, jūs gausite 0,5 % premiją nuo visų draugo atliktų investicijų.

Patikrinti dabartines investicijas

Kaip tai veikia?

 • Užsiregistruokite svetainėje, atsidarykite savo investavimo paskyrą, pateikite asmens tapatybės įrodymą ir banko sąskaitos duomenis.
 • Sistemai patvirtinus duomenis, galėsite naudotis investavimo platforma.
 • Pasirinkite patrauklų projektą, norimą sumą (nuo 50 Eur) ir investuokite.
 • EstateGuru siūlo ir automatinio investavimo paslaugą funkciją, kuri leidžia automatiškai investuoti į paskolas. Papildykite savo paskyros sąskaitą norima suma, pasirinkite maksimalią sumą, kurią galite investuoti į vieną projektą, ir visą likusį darbą atliks platformos sistema. Tai padeda sutaupyti laiko ir jums nereikia nuolat ieškoti bei laukti naujų patrauklių projektų investicijoms.

Kas gali investuoti ir kokie reikalavimai?

Platformoje gali investuoti bet kokie asmenys nuo 18 metų. Jiems tereikia susikurti investuotojo paskyrą, atlikti paskyros patvirtinimą ir rinktis paskolas, į kurias jie nori investuoti.

Akcijos ir premijos

Nuo 2021, rugsėjo 21d. iki 30d. galite gauti iki 1% premiją investuodami į nekilnojamojo turto projektus „EstateGuru“ platformoje. Jums tereikia pasinaudoti mūsų nuoroda apačioje.

 • Investavę nuo 5000 EUR – gausite 0,5% premiją.
 • Investavę nuo 10 000 EUR – gausite 1% premiją.

Visos premijos bus išmokėtos iki to laiko, kai paskolos bus perkeltos į „funded“ statusą.

Gauti premiją

Rizika ir uždarbis

Vidutinės palūkanos investuojant per EstateGuru siekia ~12 %. Įmonės veikla atitinka Estijos vyriausybės įstatymus, o ją kontroliuoja Estijos finansų priežiūros institucijos. EstateGuru veikia kaip tarpininkas, todėl kai investuojate į projektus, jūs sudarote paskolos sutartį su NT vystytoju. Tai reiškia, kad jei bendrovė nutrauks veiklą, pagal įstatymą turtas (hipoteka) liks investuotojams.

Naudojimasis svetaine

EstateGuru atsiliepimai

Svetainė pakankamai modernaus dizaino, pernelyg neapkrauta, meniu juosta pakankamai aiški. Čia naudojama daug ikonų ir iliustracijų, kurios padeda geriau suprasti pateikiamą informaciją. Puslapis išskaidytas į dvi pagrindines dalis – skolininkams ir investuotojams. Jose galime rasti pagrindinę reikiamą informaciją. Jei norisi sužinoti daugiau apie pačią bendrovę, atrasti D.U.K. ir kitą išsamesnę informaciją, gali tekti pasikapstyti – šios dalys nepatenka į pagrindinę meniu juostą. Itin patogi mobili versija, kuria galima greitai atlikti registraciją (yra galimybė registruotis per Facebook ar Google paskyras).

Klientų aptarnavimas

Čia dirbanti komanda pakankamai profesionali ir suteikia visą reikiamą informaciją. Aptarnaujantis personalas ne visuomet sureaguoja į užklausas ar skambučius laiku, tačiau pats bendravimas yra malonus ir žmonės stengiasi atsakyti į visus rūpimus klausimus bei spręsti iškilusias problemas.

Atsiliepimai

Klientai platformą vertina teigiamai, kaip patogų ir mažai rizikingą būdą investuoti pinigus. Yra šiek tiek nusiskundimų dėl aptarnaujančio personalo, kuris ne visuomet reaguoja taip greitai, kaip norėtųsi, kai kurie klientai teigia, kad pasitaikė atvejų, kai įmokos jiems šiek tiek vėlavo. Nepaisant to, jiems ši platforma patinka, ja naudotis paprasta, visas investavimo modelis yra aiškus. Ypatingai gerai vertinama galimybė atsivesti draugą ir gauti 0,5 % premiją nuo jo atliktų investicijų. Tai motyvuoja ir padeda užsidirbti daugiau pinigų.

EstateGuru rekvizitai

EstateGuru Lietuva, UAB

Telefonas Lietuvoje: +370 6011 1956

El. paštas: info@estateguru.co

Adresas: Technopolis/Delta J. Balčikonio gatvė 9, LT-08314, Vilnius

Patikrinti dabartines investicijas
EstateGuru atsiliepimai
EstateGuru atsiliepimai
Arminas Orantas

Arminas Orantas

Svetainės turinio ir projektų vadovas ir finansų skuriaus redaktorius.

1 Comment
 1. Investicijos negrąžinamos. Arba vėluoja, arba nevykdomos. Investuoti tikrai neverta.

Palikite atsiliepimą

Jūsų bendras įvertinimas

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Finanpa” yra nepriklausomas internetinis šaltinis, kuriame palyginami internetinių paskolų pasiūlymai, P2P investavimo ir skolinimo platformų tarifai, suteikiama supaprastinta, nešališka informaciją apie jų teikiamas sąlygas ir paslaugas, tam kad galėtumėte lengviau priimti svarbius finansinius sprendimus.

Atsakomybės apribojimas: visa puslapyje pateikiama informacija, vertinimai ir palyginimai yra subjektyvi ją analizavusių asmenų bei buvusių ar esamų klientų nuomonė. Mes galime pateikti rekomendacijas, tačiau neprisiimame jokios atsakomybės ir negarantuojame, jog Jūs ar kiti vartotojai, kurie ateityje naudosis apžvelgtų įmonių paslaugomis, imdami paskolą ar investuodami, susidurs su analogiškomis situacijomis ar turės tokią pat patirtį.

“Finanpa” svetainėje pateikti logotipai ir kiti prekių ženklai yra atitinkamų prekių ženklų savininkų nuosavybė. Informacija, pateikta finanpa.com, skirta tik švietimo tikslais. Mes neteikiame finansinių paslaugų. Prieš priimdami finansinius sprendimus, kreipkitės į licencijuotą finansų specialistą. Šioje svetainėje gali būti partnerių ar trečiųjų šalių nuorodų, kurios padeda palaikyti ir prižiūrėti šios svetainės veiklą ir Jums nieko nekainuoja.

© 2016-2023 finanpa.com. Visos teisės saugomos. – Privatumo politikaApie musKontaktaiReklama

Finanpa
Logo