Debitum Network atsiliepimai

8.9 Total Score
Debitum Network

„Debitum Network“ yra patikima skolinimo platforma, kuri jungia paskolų teikėjus, investuotojus ir smulkų bei vidutinį verslą. Platformos patikimumą rodo keletas veiksnių. Dar iki veiklos ji per ICO pritraukė 17,7 mln. USD investicijų, ji veikia „blockchain“ technologijos pagrindu ir šiuo metu jau yra paskolinusi daugiau nei 22 mln. eurų. „Debitum Network“ nuo konkurentų skiriasi ir tuo, kad ne tik suveda įmonę su investuotoju, bet ir atlieka išsamų rizikų vertinimą. Įmonė bendradarbiauja tik su atrinktais, patikimais paskolų teikėjais ir samdo nepriklausomus rizikų vertintojus, kurie įvertina tikslų verslo rizikos balą. Dėl šių priežasčių paskolų grąžinimo vėlavimo procentas yra žemas, o vėluojančioms paskoloms taikoma grąžinimo garantija. Nors „Debitum Network“ ir siūlo mažesnes palūkanas nei kai kurie konkurentai, tai atperka saugumo priemonės, kurių platforma imasi tam, kad investuotojas jaustųsi ramiai. Rekomenduojame išbandyti.

Naudojimasis svetaine
7
Paslaugų kokybė
9
Klientų aptarnavimas
9
Privalumai
 • Žema rizika;
 • Inovatyvus „blockchain“ technologijos panaudojimas;
 • Automatinio investavimo galimybė.
Trūkumai
 • Žemesnės vidutinės palūkanos;
 • Kartais sudėtinga naršyti po svetainę ir greitai rasti informaciją.
Palikite savo atsiliepimą  |  Skaityti atsiliepimus

Debitum Network tai lietuvių ir jų partnerių įkurta decentralizuota investavimo platforma, kurios tikslas yra leisti mažoms ir vidutinėms įmonėms lengviau pasiekti augimui reikalingą kapitalą. Per platformą paskolinti verslui ir už tai gauti palūkanas gali visi norintys investuotojai. „Debitum Network“ platforma veikia „blockchain“ technologijos pagrindu, o joje cirkuliuoja „Debitum Network“ išleista DEB kriptovaliuta. Nuo kitų sutelktinio investavimo platformų „Debitum Network“ skiriasi tuo, kad ji ne tik suveda įmonę su investuotoju, bet ir atlieka verslo rizikos vertinimą, suteikia galimybę apsidrausti nuo lėšų neatgavimo rizikos. Vidutinės palūkanos, kurias galima uždirbti šioje platformoje – 8,32 %.

Debitum network investavimas

Kaip tai veikia?

 • Susikurkite paskyrą.
 • Patvirtinkite savo asmens tapatybę.
 • Savo sąskaitą papildykite lėšomis.
 • Pradėkite investuoti.

Kas gali investuoti ir kokie reikalavimai?

Platformoje gali investuoti juridiniai arba fiziniai asmenys, kuriems daugiau nei 18 metų.

Rizika ir uždarbis

Vidutinės palūkanos, kurias galima uždirbti šioje platformoje – 8,32 %. Nuo pat platformos įkūrimo 2018 metais, „Debitum Network“ įvertino daugiau nei 50 bendrovių, teikiančių paskolas smulkiam ir vidutiniam verslui. Jie nusprendė bendradarbiauti tik su keliomis paskolų įmonėmis, užtikrinančiomis žemą riziką ir garantuojančiomis patrauklią grąžą.

Prieš pasirašydami sutartį su potencialiais skolintojais, „Debitum Network“ vykdo išsamų patikrinimo procesą, kuris gali užtrukti iki 6 mėnesių. Bendrovė taip pat samdo nepriklausomus rizikos vertinimo specialistus, kurie gerai pažįsta vietines rinkas ir gali pateikti tikslų, tikrovę atitinkantį įmonės, kuri nori pasiskolinti, rizikos balą.

Dėl atidaus skolinančių bendrovių ir juridinių asmenų (skolininkų) atrankos proceso, per visą veiklos laikotarpį vėlavo tik 1,5 % paskolų (daugiau nei 90 dienų). Kadangi „Debitum Network“ siūlo grąžinimo garantiją, visos jos buvo investuotojams grąžintos paskolų teikėjų.

Naudojimasis svetaine

Debitum network investavimas atsiliepimai

Debitum svetainės dizainas modernus, šiuolaikiškas, sudaro gerą, patikimą įspūdį, informacija čia pateikta tvarkingai. Yra daug ikonėlių, infografikų, vaizdo įrašų, kurie leidžia perprasti, kaip veikia ši sistema. Tačiau reikėtų pasiruošti tam, kad šioje svetainėje tekstinės informacijos nemažai, vietomis ji išdėliota ne pagal logiką, puslapis nėra visiškai draugiškas vartotojui. Tai reiškia, kad reikės užtrukti daugiau, kad įsigilintumėte į visus platformos veikimo niuansus, tačiau pliusas yra tas, kad čia rasite visus duomenis, kurių jums gali prireikti, kad įsitikintumėte platformos patikimumu. Mobili versija pritaikyta gerai, registracijos procesas greitas ir patogus, nesiskiria nuo kitų skolinimosi platformų.

Aptarnavimas

Svetainėje yra „chat“ paslauga, leidžianti bendrauti su aptarnaujančiu personalu čia ir dabar. Tai be galo patogu. Įmonės darbuotojai atsakingi, paslaugūs, stengiasi greitai reaguoti ir atsakyti į užklausas išsamiai.

Klientų atsiliepimai

Klientai platformą vertina teigiamai, ypatingai daug gerų atsiliepimų sulaukia išdirbtas įmonės rizikos vertinimas, kuris užtikrina apsaugą investuotojams. Jiems patinka greitas, profesionalus aptarnavimas, laiku mokami pinigai. Vienintelį minusą jie įvardina vartotojui ne itin draugišką, sudėtingo dizaino svetainę.

Arminas Orantas

Arminas Orantas

Svetainės turinio ir projektų vadovas ir finansų skuriaus redaktorius.

1 Comment
 1. 3.8
  Naudojimasis svetaine
  80
  Paslaugų kokybė
  80
  Klientų aptarnavimas
  70

  Viskas gan tiksliai apžvalgoje parašyta tik reikėtų paminėti, kad minimali investicija į paskolą yra 50 eur ir minimalus depositas yra 500 eur.

  Helpful(2) Unhelpful(0)You have already voted this

Palikite atsiliepimą

Jūsų bendras įvertinimas

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Finanpa” yra nepriklausomas internetinis šaltinis, kuriame palyginami internetinių paskolų pasiūlymai, P2P investavimo ir skolinimo platformų tarifai, suteikiama supaprastinta, nešališka informaciją apie jų teikiamas sąlygas ir paslaugas, tam kad galėtumėte lengviau priimti svarbius finansinius sprendimus.

Atsakomybės apribojimas: visa puslapyje pateikiama informacija, vertinimai ir palyginimai yra subjektyvi ją analizavusių asmenų bei buvusių ar esamų klientų nuomonė. Mes galime pateikti rekomendacijas, tačiau neprisiimame jokios atsakomybės ir negarantuojame, jog Jūs ar kiti vartotojai, kurie ateityje naudosis apžvelgtų įmonių paslaugomis, imdami paskolą ar investuodami, susidurs su analogiškomis situacijomis ar turės tokią pat patirtį.

“Finanpa” svetainėje pateikti logotipai ir kiti prekių ženklai yra atitinkamų prekių ženklų savininkų nuosavybė. Informacija, pateikta finanpa.com, skirta tik švietimo tikslais. Mes neteikiame finansinių paslaugų. Prieš priimdami finansinius sprendimus, kreipkitės į licencijuotą finansų specialistą. Šioje svetainėje gali būti partnerių ar trečiųjų šalių nuorodų, kurios padeda palaikyti ir prižiūrėti šios svetainės veiklą ir Jums nieko nekainuoja.

© 2016-2023 finanpa.com. Visos teisės saugomos. – Privatumo politikaApie musKontaktaiReklama

Finanpa
Logo