Moncera atsiliepimai

6 Total Score
Moncera

„Moncera“ suteikia galimybę investuoti į vartojimo paskolas. Bendrovė yra įmonių grupės „Placet Group“ dalis, kuriai priklauso ir Lietuvoje gerai žinomi prekių ženklai, tokie kaip paskolos.lt ar smspinigai.lt. Tai ir yra pagrindiniai paskolų teikėjai investuojantiems šioje šalyje. „Moncera“ veikia pagal Estijoje galiojančius įstatymus, įmonės veiklą reguliuoja Estijos finansinės žvalgybos skyrius. Nors savo svetainėje bendrovė informuoja, kad kiekvienam investuotojui reikia įvertinti galimą riziką, įmonė teikia grąžinimo garantiją ir gali bet kuriuo metu perpirkti investiciją. Tai padeda apsaugoti investicijas. Vidutinės palūkanos čia siekia 12,1 % – tai pakankamai geras procentas, todėl rekomenduojame išbandyti šią platformą.

Naudojimasis svetaine
7
Paslaugų kokybė
7
Klientų aptarnavimas
7
Privalumai
 • Svetainė lietuvių kalba;
 • Geros vidutinės palūkanos;
 • Grąžinimo garantija;
 • Priklauso įmonių grupei, kuri užtikrina finansinę apsaugą.
Trūkumai
 • Mažai vartotojų atsiliepimų;
 • Ne visada greitas aptarnavimas.
Palikite savo atsiliepimą  |  Skaityti atsiliepimus

Moncera.com – Estijoje įkurta investavimo platforma, kuri suteikia galimybę investuoti į vartojimo paskolas. Platforma priklauso „Placet Group“ įmonių grupei, kuri Lietuvoje turi tokius prekės ženklus kaip paskolos.lt ir smspinigai.lt. Čia galima investuoti nuo 10 Eur, o vidutinės palūkanos siekia 12,1 %. Bendrovė taiko 100 % grąžinimo garantiją ir investuotojams atiduoda daugiau nei 30 dienų vėluojančias paskolas bei iki tol sukauptą palūkanų vertę. Platforma taip pat leidžia bet kada parduoti savo investicijas ir iškart gauti pinigus.

Moncera investavimas

Kaip tai veikia?

 • Susikuriate paskyrą.
 • Patvirtinate savo tapatybę.
 • Papildote lėšas sąskaitoje.
 • Pasirenkate jus dominančias paskolas ir investuojate.
 • Galite pasirinkti automatinio investavimo funkciją, kuri padeda uždirbti pasyvias pajamas. Šis įrankis leidžia automatiškai investuoti į norimas paskolas.
 • Jūsų pinigai iškart pasirodys sąskaitoje, nesvarbu ar tai mokėjimas pagal grafiką, ar parduota investicija.

Kas gali investuoti ir kokie reikalavimai?

Norėdami tapti investuotoju, turite būti ne jaunesnis nei 18 metų, Europos ekonominės erdvės (EEE) šalies rezidentas ir turėti savo vardu banko sąskaitą, atidarytą EEE šalyje.

Rizika ir uždarbis

Vidutinės palūkanos siekia 12,1 %. Bendrovė taiko 100 % grąžinimo garantiją ir investuotojams atiduoda daugiau nei 30 dienų vėluojančias paskolas bei iki tol sukauptą palūkanų vertę. Platforma taip pat padeda išlaikyti kapitalo likvidumą, siūlydama greito pinigų grąžinimo garantiją. Galite bet kada parduoti investicijas ir atgauti pinigus. Šios funkcijos padeda apsaugoti investicijas, patikimumo suteikia ir tai, kad „Moncera“ priklauso ilgai veikiančiai įmonių grupei. Kadangi grąžinimo garantija priklauso nuo skolinimo platformos finansinės padėties, galima tikėtis, kad ši sąlyga bus išpildyta.

Naudojimasis svetaine

Moncera atsiliepimai

Moncera svetainės dizainas kiek tamsus, pagrindinis puslapis gali sukelti abejonių, jis galėtų būti solidesnis. Nepaisant to, informacija struktūrizuota, pateikta pakankamai aiškiai. Meniu juosta paprasta ir aiški, todėl naviguoti svetainėje nesudėtinga, čia galima rasti viską, ko reikia. Šaunu tai, kad įmonė parodo savo biuro gyvenimą, darbuotojus – tai sukelia patikimumą, svetainėje taip pat aiškiai skelbiama apie tai, kokiai įmonių grupei priklauso „Moncera“, pateikiamas „Pacet Group“ prisistatymas. Teisinę informaciją galite rasti puslapio apačioje. Čia įkelti tokie svarbūs duomenys, kaip vartotojo sutikimas, perleidimo sutartis, informacija apie mokesčius, įspėjimai apie riziką. Jei platformoje investuosite pirmą kartą, vertėtų visą šią informaciją perskaityti ir išanalizuoti.

Aptarnavimas

Svetainėje trūksta „chat“ galimybės tiesiogiai bendrauti su konsultantais, kurią siūlo nemaža dalis konkurentų. Pats aptarnaujantis personalas yra gana profesionalus, paslaugus. Ne visada galima tikėtis greito atsakymo el. paštu, ypač užsienio kalbomis, tačiau jei reikia operatyvaus bendravimo, galima skambinti telefonu.

Darbo laikas: I–V – 10:00–19:00 val.

Klientų atsiliepimai

Klientų atsiliepimų internete nedaug, jie yra teigiami, klientams pavyko pasinaudoti paslauga ir viskas vyko sąžiningai.

Rekvizitai

Telefonas: +372 620 90 90

El. paštas: info@moncera.com

Adresas: Kaupmehe tn 6, Tallinn 10114, Estonia

Arminas Orantas

Arminas Orantas

Svetainės turinio ir projektų vadovas ir finansų skuriaus redaktorius.

Mums būtų įdomu sužinoti ir Jūsų nuomonę

Palikite atsiliepimą

Jūsų bendras įvertinimas

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Finanpa” yra nepriklausomas internetinis šaltinis, kuriame palyginami internetinių paskolų pasiūlymai, P2P investavimo ir skolinimo platformų tarifai, suteikiama supaprastinta, nešališka informaciją apie jų teikiamas sąlygas ir paslaugas, tam kad galėtumėte lengviau priimti svarbius finansinius sprendimus.

Atsakomybės apribojimas: visa puslapyje pateikiama informacija, vertinimai ir palyginimai yra subjektyvi ją analizavusių asmenų bei buvusių ar esamų klientų nuomonė. Mes galime pateikti rekomendacijas, tačiau neprisiimame jokios atsakomybės ir negarantuojame, jog Jūs ar kiti vartotojai, kurie ateityje naudosis apžvelgtų įmonių paslaugomis, imdami paskolą ar investuodami, susidurs su analogiškomis situacijomis ar turės tokią pat patirtį.

“Finanpa” svetainėje pateikti logotipai ir kiti prekių ženklai yra atitinkamų prekių ženklų savininkų nuosavybė. Informacija, pateikta finanpa.com, skirta tik švietimo tikslais. Mes neteikiame finansinių paslaugų. Prieš priimdami finansinius sprendimus, kreipkitės į licencijuotą finansų specialistą. Šioje svetainėje gali būti partnerių ar trečiųjų šalių nuorodų, kurios padeda palaikyti ir prižiūrėti šios svetainės veiklą ir Jums nieko nekainuoja.

© 2016-2023 finanpa.com. Visos teisės saugomos. – Privatumo politikaApie musKontaktaiReklama

Finanpa
Logo