SMSPinigai atsiliepimai

8.2 Total Score
SMSPinigai.lt

SMSpinigai.lt – įmonė, siūlanti platų paslaugų spektrą. Čia galima imti greitąjį kreditą, vartojimo paskolą, įkeisti nekilnojamąjį turtą. Smspinigai taip pat suteikia galimybę refinansuoti turimus kreditus. Kreditai siekia 5000 Eur sumą, o susiduriant su finansiniais sunkumais, galima mokėjimų pratęsimo paslauga. Vis dėlto populiariausi ir labiausiai rekomenduojami momentiniai kreditai, kurie tampa patogiu būdu greitai ir patogiai pasiskolinti pinigų. Jei norite pasiimti kreditą, būtinai pasidomėkite nuostatomis, esančiomis jų puslapyje ir įvertinkite savo galimybes.

Naudojimasis svetaine
8
Siūlomų paslaugų kokybė
8.5
Klientų aptarnavimas
8
Privalumai
 • Kredito paraišką pateikti gali fiziniai asmenys nuo 19 metų amžiaus
 • Kredito suma nuo 100 € iki 5000 €
 • Kredito grąžinimas nuo 90 dienų iki 6 metų
 • Palūkanos nuo 20 %
 • Puslapis turi itin patogią mobilią versiją;
 • Galimybė pratęsti apmokėjimo terminą;
 • Patogi Chat lango
Trūkumai
 • Delsiant sumokėti, nuskaičiuojami pinigai;
 • Ne visada tinkamai patikrinamos žmogaus pajamos;
 • Ne visada malonus aptarnavimas.
Palikite savo atsiliepimą  |  Skaityti atsiliepimus

Gauk tik TAU skirtą pasiūlymą

Palyginkite panašias paskolų platformas

1 Finbee finansu bite atsiliepimai
8.9
Tipinis pavyzdys: skolinantis 1000 € 5 metų terminui, išmokama paskolos suma - 940 €, fiksuotoji metinė palūkanų norma (MPN) - 10 %., vienkartinis sutarties mokestis – 4 %, vienkartinis kreditingumo vertinimo mokestis - 20 €, mėnesinis administravimo mokestis – 0,37 % nuo kredito likučio/mėn., BVKKMN (bendros vartojimo kredito kainos metinė norma) – 17,76 %., įmokos suma – 23,09 €/mėn., visa grąžinama paskolos suma – 1385,23 €.
2 Moneytree.lt - Pinigų medis atsiliepimai
8.8
Pavyzdžiui, skolinantis 800 €, sutartį sudarant 12 mėn. mėnesio įmoka – 81,50 €, MPN – 15%, vienkartinis sutarties sudarymo mokestis – 14,6% (išdalinamas grafike), bendra kredito kaina – 61,44%, bendra mokama suma – 978,05 €.
3 SAVY paskola
8.7
Pavyzdžiui, skolinantis 2000 €, sutartį sudarant 24 mėn. terminui, fiksuotoji MPN - 8 %, tarpininkavimo mokestis 94 €, mėnesio įmoka - 96,25 €, BVKKMN - 20,96 %, visa grąžinama kredito suma - 2404 €.

Apie SMSPinigai

Smspinigai.lt gali pasiūlyti jums nuo 100 € iki 5000 € kreditą nuo 3 mėnesių iki 6 metų terminui. Teikiamos ir refinansavimo paslaugos iki 10 000 eurų iki 7 metų terminui. Refinansuoti verta kai norite apjungti turimus kelis kreditus palankiomis sąlygomis ir mokėti mažesnes mėnesio įmokas. SMSPinigai.lt jums pateiks asmeninį pasiūlymą su mažomis mėnesio įmokomis ir jūs galėsite naudingai pervesti savo kreditus į smspinigai.lt. Įmonė refinansuoja greituosius kreditus , lizingus/atidėjimus, kitus bankus bei kredito unijas.

Kokiais atvejais teikiamas kreditas?

 • Jei pinigų jums reikia skubiai;
 • Jei jums reikalinga paskola yra iki 5000 €;
 • Jei norite neribotos kredito paskirties.

Paskolų būdai

Greitasis kreditas – tai pakankamai paprastas būdas išspręsti finansinius sunkumus, kuriam reikalinga užpildyti paraišką, esančią www.smspinigai.lt puslapyje, skiltyje Registracija. Kokie šio kredito privalumai?

 • Nereikalingas užstatas;
 • Pinigus gausite greitai;

Vartojimo kreditai siūlo paskolas, kurioms įsigyti, paraiškos davėjas turi turėti pastovių pajamų ir sulaukti kreditavo komisijos sprendimo. Kaip ir dėl greitojo kredito, paraiškos teikiamos internetu, įmonės puslapyje.

Kreditas įkeičiant nekilnojamąjį turtą – kai užstatu tampa bet koks nekilnojamasis turtas visoje Lietuvoje. Paraišką galite užpildyti internetu, paskolos suma turi būti ne mažesnė nei 1000 Eur. Grąžinimo terminas siekia 10 metų. Privalumai:

 • Teikiamos paskolos iki 65% turto vertės dydžiui;
 • Palūkanų dydis nuo 15%;

Amžiaus cenzas. Visos SMSpinigai.lt paslaugos suteikiamos asmenims nuo 19 metų.

Paskolos refinansavimas

Turite galimybę pervesti visus mažuosius kreditus ir įmonė sumažins mėnesines įmokas. SMSpinigiai.lt gali refinansuoti greituosius kreditus, lizingus, kredito unijas bei kitus bankus. Kredituojama suma turi neviršyti 10000 Eur.

Refinansavimo pranašumai:

 • Sumažinama palūkanų norma;
 • Sumažinamos mėnesinės įmokos;
 • Daugelis kreditų bus pakeičiami vienu;
 • Refinansavimo terminai net iki 7 metų.

Pratęsimas

Jūs turite galimybę įmokas perkelti į ateitį. Kaip?

 • Patariama kreditą prasitęsti iš anksto, likus bent kelioms dienoms iki mokėjimo;
 • Mokėdami už kredito pratęsimą, mokėjimo laukelyje nurodykite žodį „PRATĘSTI“. Pratęsimo mokėjimus atlikite per el. bankininkystę, meniu skiltyje Mokėjimai.

Sąlygos

Prieš registruojantis įmonės sistemoje ir pasiimant bet kokio tipo kreditą, būtinai susipažinkite su sutarties sąlygomis, susipažinkite su paslaugų įkainiais bei apžvelkite skundų nagrinėjimo tvarką. Tai padės apsispręsti ir ateityje išvengti nesklandumų.

Apmokėjimo būdai

Apmokėjimus galite daryti el. bankininkyste, Maximos, Perlo, Fox Box terminaluose, Lietuvos Spaudos, Lietuvos Pašto filialuose, PayPost tinkle ar R-Kiosk kioskeliuose.

Naudojimasis svetaine

SMS Pinigai atsiliepimai

 

Smspinigai.lt Informacija išdėstyta pakankamai aiškiai, jau pagrindiniame puslapyje matomos reikalingiausios skiltys, populiariausių paslaugų aprašymai ir kredito skaičiuoklė. Šalia registracijos laukų rodomas pavyzdys, kuris padeda tinkamai užpildyti langelius. Veikia Chat langas, kuriame atsakymus gavome per keletą minučių.

Klinetų aptarnavimas

Chat langelyje galima tiesiogiai bendrauti su įmonės atstovais, kurie atsakė vos per kelias minutes. Kalbant asmeniškai, kai kurie darbuotojai bendrauja kiek atgrasiai, ne visai maloniai. Atsakomumas el. paštu užtrunka įvairiai, todėl patariama skambinti telefonu arba kreiptis Chat langu.

Darbo laikas: I-V 08:00-20:00, VI-VII 10:00-18:00.

Tipinis paskolos pavyzdys

Skolinantis 1000 € 24 mėn. su fiksuotąja metų palūkanų norma 22,79 %, tai bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma būtų 1434,45 €, mėnesio įmoka – 59,77 €, mėnesio administravimo mokestis – 7,50 €, bendros vartojimo kredito kainos metinė norma – 45,21 %, sutarties sudarymo mokestis – 0 €.

REKOMENDUOJAME: Geriausiai įvertintos paskolų įmonės, teikiančios paskolas internetu

Klientų atsiliepimai

Daugelis klientų teigia, kad tai puikus būdas, jei tuo metu reikia greitai gauti pinigų. Jie pataria atsargiai laikytis taisyklių ir įvertinti savo padėtį, nes dažniausiai nudega tie, kurie yra neįvertinę situacijos ar nepasidomėję sąlygomis. Pagrindinis vartotojų išreikštas skundas – nemalonus, kartais šaltai bendraujantis, ar ne iš karto atsakantis kolektyvas.

SMSPinigai.lt rekvizitai

UAB “Nordecum”

Telefonas: +370 527 40040

El. paštas: info@smspinigai.lt;

Adresas: Naugarduko g. 97, Vilnius, LT-03160, Lietuva.

Gauk tik TAU skirtą pasiūlymą

Arminas Orantas

Arminas Orantas

Svetainės turinio ir projektų vadovas ir finansų skuriaus redaktorius.

22 Comments
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating Palikite savo atsiliepimą
 1. Turiu paskola, o savitarnoje esu užblokuotas. I emeila niekas neatrašo, per Skype ir susisiekt neįmanoma. Grynas ignoravimas.

 2. Reply
  Niekada nesinaudojau jūsų paslaugomis 2017 31 kovo at 11:37

  Jūsų sms žinutės ir skambučiai atakuoja visą šeimą. Mes niekada nesinaudojome jūsų paslaugomis, bet vis siunčiamos reklamos ir netgi kelis kartus atsiųsta žinutė, kad ‘ kredito nepavyko paimti, nes neužtektinas pinigų likutis’ ar kažkaip panašiai. Su niekuo neįmanoma susisiekti. Kas per įmonė…

 3. Niekam nerekomenduociau imti is cia paskolos!! Pasirasom taikos sutarti,kad mokesiu normaliai kiekviena menesi(taip ir mokejau),kol galu gale suzinau kad esu perduota i skolu isieskojima! Ir dar plius 260 eur prisidejo imone prie skolos! Smspingai manes net neinformavo kad kazkur zada perduoti, ir dar darbuotojai nemandagus svaido ragelius,ir net nekelia ragelio!! Tai kas cia per imone!

 4. pati blogiausia ymone bent jau man .Liko paskutine ymoka ,tai jie mane isieskojimo agenturai perdave nes keles dienas pavelavau.Esu nusiviles sita ymone.

 5. Reply
  PaskoluAtsiliepimai.lt 2017 28 liepos at 13:34

  Ačiū visiems, kurie paliekate komentarus ir dalinatės informacija. Tikėkimės SMSPinigai.lt atstovai irgi į juos atsižvelgs ir pataisys Jūsų išvardintas spragas.

 6. Reply
  remigijus taurosas 2017 28 rugsėjo at 12:55

  niekada nepriskambinsi ir negausi atsakymo del ko negali suteikt paskolos;D:D

 7. Reply
  remigijus taurosas 2017 28 rugsėjo at 13:44

  MATOT KAIP TOKIOS YMONES TEISINASI TU NETURI PAJAMU NORS NUO 2003-2044 TURIU 2 GRUPE IR NET TUO NEPASIDOMI;D

 8. Nekada neskolinkite is sios imones pinigu.Apgavikai!!!

 9. 1
  Naudojimasis svetaine
  30
  Siūlomų paslaugų kokybė
  20
  Klientų aptarnavimas
  10

  Niekada negali paskambinti . Patys ragelio nepakelia. Kas per įmonę …..

  - Minusai: Negali paskambinti. O patys neatsiliepė kaip skambini
  Helpful(0) Unhelpful(0)You have already voted this
 10. 3.5
  Naudojimasis svetaine
  100
  Siūlomų paslaugų kokybė
  100
  Klientų aptarnavimas
  10

  Gaila,kad neperskaičiau ankščiau šių atsiliepimų.Dabar jau bijau,kaip įmonė pasielgs su manim,nes paėmiau paskolą 3 metams.Refinansavau Credit24,o dabar galvoju,ar gerai padariau.Veluoju 2d.sumokėti,o jau šiandien sulaukiau agento skambučio su priminimu,jog veluoju ir kada sumokėsiu,iki kada sumokėsiu,ir dar ar negaliu nors kiek dabar sumokėti.Ir nesvarbu,kad prieš tai įmokos sumokėtos ir laiku mokėta.Jaučiuosi kaip paskutinė piktadarė įmonei,kad 2d.veliuoju su įmoka.Daugiau, išsimokėjusi paskolą,tikrai neimsiu ir nerekomenduoju kitiems.Pirma kartą paėmiau paskolą,daugiau kažin ar norėsiu.

  Helpful(1) Unhelpful(0)You have already voted this
 11. Uzpildziau keleta paraisku skirtingose firmose. Sita suteike greiciausiai. Kol kas labai patenkintas. Gal todel, kad ne pirma karta skolinuosi pas juos tai viskas taip greitai.

 12. Skolinkitės tik iš čia, jei prireikė pinigų – viskas tvarkingai, normaliai. Ir paskolos grąžinimo atidėjimą gavau, tikiuosi tvarkingai atsiskaityti ir neturėti bėdų!

  • Informuojant apie mokėjimo vieno mėnesio vėlavimą pasižymi ir visviena siunčia grasinančias žinutes (nors sumokamos nemažos antrątiek vėlavimo palūkanos) nors teigia, kad viskas gerai, prieš kelias dienas infomuojant kad vėluojama 1 mėnesio įmoka ir būsima įmoka bus po poros dienų sumokėta (skola, antrągiek palūkanos ir esama įmoka) ir informavus blogina kredito istoriją, nors anksčiau nieko panašaus nebūdavo ir informuojant, kada bus atliktas mokėjimas teigė jog viskas gerai, mes tiesiog negalime pakeisti šių įspėjamųjų pranešimų ir juos siunčiame, kad klientai “neužmigtų”, na tiek kurie infomuoja ir palaiko kontaktą, tai nemanau, kad yra “užmigę”, juk jie dėl to ir skambinasi ir informuoja. Apie tai jog visvien bus bloginama kredito istorija manęs niekas neinformavo ir gražaus savaitgalio metu gaunu gražų įtampą keliantį laiška (nors viskas sumokėta ir informuota) apie blogintą kredito istoriją. Kadangi finansinė padėtis pagerėjo, kuo greičiau grąžinsiu kreditą, nes bendradarbiavimas ir žmogiškumas su šia įstaiga nėra įmanomas ir nebeketinu naudotis šios įstaigos paslaugomis ir niekam nerekomenduoju, jeigu tariuosi ir bendradarbiauju norėčiau tikslios informacijos, o ne grasinimu be preteksto. Tikrai nerekomenduoju!

 13. Visada malonu su Jumis dirbti. Stengiuosi atitikti reikalavimus dėl kreditų, todėl, kai tik nuspręsiu skolintis – būtinai susisieksiu tik su Jūsų bendrove.

 14. Reply
  Marius iš už miško 2018 14 gegužės at 7:54

  Sveiki. Aišku – tobulumui ribų nėra. Bet man čia labiausiai patinka, o dabar dar ir saitas naujas, Viskas čiki. Geros nuotaikos visiems!

 15. Esu begalo jums dekinga uz operatyvia paslauga,visiems rekomenduosiu jusu paslaugas,,aciu jums laba

 16. 0.5
  Naudojimasis svetaine
  10
  Siūlomų paslaugų kokybė
  10
  Klientų aptarnavimas
  10

  zmones neimkit is smspinigu.Aferistai labai graziai moka uzpudrint smegenys bukite atsargus.

  Helpful(0) Unhelpful(0)You have already voted this
 17. 5
  Naudojimasis svetaine
  100
  Siūlomų paslaugų kokybė
  100
  Klientų aptarnavimas
  100

  Šiek tiek dvejojau dėl atsiliepimų, bet susigundžiau 2000 Eur nemokama paskola. Tačiau viskas normaliai, kaip nurodyta sąlygose, jokių nesklandumų neturėjau.

  Helpful(0) Unhelpful(1)You have already voted this
 18. Nebebndradarbiaujama bendradarbiaujant, nesuteikiama pilna informacija, nerekomenduoju, ankstesnėse kredito įstaigose to neteko patirti.

 19. Juokdariai. Paprašiau gauti paskolą pirmają iki 1000e nemokamai. Tai skambina siūlo 1700€,sako jūsų pajamos atitinka viskas ok. As nesutinku,nes man tiek nereikia. Tuomet paraišką atšaukiau.. už poros savaičių pateikiau vėl gauti 1000€. Skambina,sako dėja neduosime jūs neatitinkate, sakau kaip suprasti,nesenai siūlėt daugiau, dėja sako ne netinkate, ir nepasako jokios priežasties, mano pajamos pastovios dirbu beveik metus vienoje darbovietėje.. pasakiau tai viso gero! aferistai kažkokie. Reklamuoja kad nemokamas o duot nenori,nes nieko neuždirbs išto..

 20. 1.65
  Naudojimasis svetaine
  50
  Siūlomų paslaugų kokybė
  40
  Klientų aptarnavimas
  10

  Nemalonus bendravimas.Palūkanos kosmosas.Nelankstūs.Nepatariu ten imti.

  - Minusai: Didelės palūkanos.
  Helpful(0) Unhelpful(0)You have already voted this
 21. 1.15
  Naudojimasis svetaine
  50
  Siūlomų paslaugų kokybė
  10
  Klientų aptarnavimas
  10

  Klientu aptarnavimas tai kazkas tokio su kuo neteko susidurti nei su viena kita imone, bendraujant telefonu operatores paprasius pasakyt bent varda neprisistato, numeta rageli viduryje pokalbio,paprasius sujungti su kitu operatorium su kuriuo butu galima bendrauti, pasako as neprivalau ir vel numeta rageli, imoka viena atlikta ne is asmenines saskaitos nors nurodyta uz ka mokama, tai prasyt pradejo duomenu visokiu, raso pastoviai skambina, grubumas 10 balu, niekam nerekomenduoju

  + Pliusai: Patogi naudojimui svetaine
  - Minusai: Labai nemandagus bendravimas su klientais, pastovus skambinejimas ir trukdymas
  Helpful(0) Unhelpful(0)You have already voted this

Palikite atsiliepimą

Jūsų bendras įvertinimas

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Finanpa” yra nepriklausomas internetinis šaltinis, kuriame palyginami internetinių paskolų pasiūlymai, P2P investavimo ir skolinimo platformų tarifai, suteikiama supaprastinta, nešališka informaciją apie jų teikiamas sąlygas ir paslaugas, tam kad galėtumėte lengviau priimti svarbius finansinius sprendimus.

Atsakomybės apribojimas: visa puslapyje pateikiama informacija, vertinimai ir palyginimai yra subjektyvi ją analizavusių asmenų bei buvusių ar esamų klientų nuomonė. Mes galime pateikti rekomendacijas, tačiau neprisiimame jokios atsakomybės ir negarantuojame, jog Jūs ar kiti vartotojai, kurie ateityje naudosis apžvelgtų įmonių paslaugomis, imdami paskolą ar investuodami, susidurs su analogiškomis situacijomis ar turės tokią pat patirtį.

“Finanpa” svetainėje pateikti logotipai ir kiti prekių ženklai yra atitinkamų prekių ženklų savininkų nuosavybė. Informacija, pateikta finanpa.com, skirta tik švietimo tikslais. Mes neteikiame finansinių paslaugų. Prieš priimdami finansinius sprendimus, kreipkitės į licencijuotą finansų specialistą. Šioje svetainėje gali būti partnerių ar trečiųjų šalių nuorodų, kurios padeda palaikyti ir prižiūrėti šios svetainės veiklą ir Jums nieko nekainuoja.

© 2016-2023 finanpa.com. Visos teisės saugomos. – Privatumo politikaApie musKontaktaiReklama

Finanpa
Logo