Kopā atradīsim labākos finanšu rīkus un platformas!

Pirms finanšu lēmumu pieņemšanas pārskatiet finanšu pakalpojumus, to kvalitāti, klientu atsauksmes un vērtējumus.

Salīdziniet finanšu produktus

Jaunākie finanšu padomi

Finanpa.com

Kā tas darbojas?

Mēs vienuviet salīdzinām dažādus aizdevumus, investīciju platformas, kredītkartes un citus finanšu pakalpojumus.
Tirgus analīze
Pirmkārt, mēs atrodam tirgū vislabāk novērtētos piedāvājumus.
Pakalpojumu pārskats
Mūsu žurnālisti sniedz pārskatu par visiem piedāvātajiem pakalpojumiem, to plusiem un mīnusiem.
Pakalpojuma kvalitātes pārbaude
Pēc sazināšanās ar analizētā pakalpojuma klientu nodaļu tiek pārbaudīts problēmu risināšanas ātrums un personāla profesionalitāte. Tiek noskaidrota arī lietotāja pieredze pakalpojuma sniedzēja vietnē vai lietotnē.
Klientu atsauksmes
Mēs ne tikai analizējam atsauksmes par pārskatīto pakalpojumu, bet arī sniedzam iespēju mūsu vietnes apmeklētājiem novērtēt savu pieredzi un atstāt atsauksmes.
Galīgais novērtējums
Pamatojoties uz iepriekš minētajiem kritērijiem, mēs sagatavojam vērtējumu par mūsu analizēto pakalpojumu un apkopojam savu viedokli, kas vienmēr ir pamatots un ar vienlīdzīgu attieksmi.

Finanpa” yra nepriklausomas internetinis šaltinis, kuriame palyginami internetinių paskolų pasiūlymai, P2P investavimo ir skolinimo platformų tarifai, suteikiama supaprastinta, nešališka informaciją apie jų teikiamas sąlygas ir paslaugas, tam kad galėtumėte lengviau priimti svarbius finansinius sprendimus.

Atsakomybės apribojimas: visa puslapyje pateikiama informacija, vertinimai ir palyginimai yra subjektyvi ją analizavusių asmenų bei buvusių ar esamų klientų nuomonė. Mes galime pateikti rekomendacijas, tačiau neprisiimame jokios atsakomybės ir negarantuojame, jog Jūs ar kiti vartotojai, kurie ateityje naudosis apžvelgtų įmonių paslaugomis, imdami paskolą ar investuodami, susidurs su analogiškomis situacijomis ar turės tokią pat patirtį.

“Finanpa” svetainėje pateikti logotipai ir kiti prekių ženklai yra atitinkamų prekių ženklų savininkų nuosavybė. Informacija, pateikta finanpa.com, skirta tik švietimo tikslais. Mes neteikiame finansinių paslaugų. Prieš priimdami finansinius sprendimus, kreipkitės į licencijuotą finansų specialistą. Šioje svetainėje gali būti partnerių ar trečiųjų šalių nuorodų, kurios padeda palaikyti ir prižiūrėti šios svetainės veiklą ir Jums nieko nekainuoja.

© 2016-2023 finanpa.com. Visos teisės saugomos. – Privatumo politikaApie musKontaktaiReklama

Finanpa
Logo