Greitos paskolos internetu ir jų palyginimas

Apie greitas paskolas tenka išgirsti dažnai: vieni, jas teikiančias įmones vadina sukčių kontoromis, kiti teigia, kad vartojimo paskola padėjo išsisukti iš didelių bėdų, o treti su kredito bendrovėmis yra taip susidraugavę, kad galėtų naktį iš miegų prikelti ir užsimerkę atspėti, kokius duomenis jiems rodo bendra vartojimo paskolos skaičiuoklė.

Greitieji kreditai gali padėti suteikti būsto paskolą, vystyti verslą ar tiesiog prisidurti, kai trūksta iki algos. Tačiau tai nėra pinigus į kairę ir į dešinę švaistančios įmonės, kuriomis galite aklai pasitikėti ir mėgautis reikiama pinigų suma be rūpesčių. Tai atsakingas žingsnis, kurį reikia gerai įvertinti, o prieš neriant visa galva į vandenį, būtina patikrinti, ar vanduo pakankamai šiltas. Būtent todėl Finanpa.com vertina visas paskolas teikiančias įmones, pateikdama jų privalumus, trūkumus, klientų nusiskundimus, klientų aptarnavimą bei jų darbo ir paslaugų kokybę.

Skubantiems, žemiau pateikiame lentelę su geriausius atsiliepimus ir įvertinimus turinčiomis įmonėmis, o tiems kas netingi paskaityti, po lentele rasite ir daugiau informacijos apie šio paskolų tipo niuansus.

Rekomenduojamos paskolų įmonės

Geriausiai įvertintos ir kitų vartotojų mėgstamiausios paskolos įmonės Rekomenduojamos paskolų įmonėsLietuvoje:

1 Finbee finansu bite atsiliepimai
8.9
Tipinis pavyzdys: skolinantis 1000 € 5 metų terminui, išmokama paskolos suma - 940 €, fiksuotoji metinė palūkanų norma (MPN) - 10 %., vienkartinis sutarties mokestis – 4 %, vienkartinis kreditingumo vertinimo mokestis - 20 €, mėnesinis administravimo mokestis – 0,37 % nuo kredito likučio/mėn., BVKKMN (bendros vartojimo kredito kainos metinė norma) – 17,76 %., įmokos suma – 23,09 €/mėn., visa grąžinama paskolos suma – 1385,23 €.
2 SAVY paskola
8.8
Skolinantis 2000 €, sutartį sudarant 24 mėn. terminui, fiksuotoji MPN - 8 %, tarpininkavimo mokestis 94 €, mėnesio įmoka - 96,25 €, BVKKMN - 20,96 %, visa grąžinama kredito suma - 2404 €.
3 Bobutės paskola atsiliepimai
8.6
Pavyzdys: skolinantis 1000 €, sutartį sudarant 24 mėn. mėnesio įmoka – 77,06 €, MPN – 55%, vienkartinis sutarties sudarymo mokestis – 0%, mėnesinis sutarties administravimo mokestis - 0,75%, BVKKMN – 93,21%, bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma – 1849,49 €.
4 Credit24.lt apžvalga ir atsiliepimai
8.5
Pavyzdys: suteiktą 500 € kredito limitą grąžinus per 12 mėn., metinė palūkanų norma – 23,88%, minimali mėnesio įmoka – 47,25 €, bendros vartojimo kredito kainos metinė norma – 27,09%, o bendra mokama suma 567,01 €. Paskolų pasiūlymai asmeniniai, todėl kainos gali skirtis.
5 Moneytree.lt - Pinigų medis atsiliepimai
8.5
Pavyzdys: skolinantis 800 €, sutartį sudarant 12 mėn. mėnesio įmoka – 81,50 €, MPN – 15%, vienkartinis sutarties sudarymo mokestis – 14,6% (išdalinamas grafike), bendra kredito kaina – 61,44%, bendra mokama suma – 978,05 €.

Atnaujinta – 2023.03.01

Įmonės karts nuo karto keičia savo paslaugų sąlygas, tad kai kurie mūsų pateikti duomenys gali nesutapti, tačiau mes stengiamės juos kuo dažniau atnaujinti. Jeigu pastebėjote nesutapimų, busime dėkingi jeigu mus pranešite.

Kas yra greitoji paskola?

Nors manome, kad greitieji kreditai yra labai aiški ir suprantama sistema, dažnai išsigąstame po laiko: kai suprantame, jog mokame milžiniškas palūkanas, kai gauname antstolių laiškus arba pamatome sutarties sudarymo mokestį, kuris yra beveik tokio paties dydžio kaip ir gauta paskola. Greitos paskolos – tai vartojimo kreditai, kurie leidžia pasiskolinti tam tikrą pinigų sumą, nenurodant jos paskirties ir nemokant pradinio įnašo. Greituosius kreditus daugiausia teikia smulkios bendrovės, kuriose pinigai cirkuliuoja indėlininkų pagalba bei grįžtančių palūkanų veikimo principu. Dažnai paskoloms gauti reikalingos pastovios pajamos, tačiau yra bendrovių, pinigus skolinančių ir bedarbiams ar studentams. Jų privalumas tas, kad pinigus gaunate pakankamai greitai ir galite patys pasirinkti laikotarpį, per kurį atiduosite pasiskolintą sumą, tačiau viskas turi savo kainą. Šiuo atveju, tai didžiulė palūkanų norma, papildomi mokesčiai ir sutarties sąlygos, kurios už kiekvieną delstą dieną skaičiuoja dideles baudas.

Ką reikia žinoti prieš imant paskolą internetu?

Paskolos internetu. Ką reikia žinoti?Kadangi kredito įmonės teikia paskolas internetu, kurių paraiškų užpildymo sistema pakankamai aiški, tai leidžia kreditus gauti neišeinant iš namų, o jie į Jūsų banko sąskaitą pervedami vos per keletą valandų ar keliolika minučių. Veikimo principas: nusistatote kredito tipą, sumą, terminą, užpildote paraišką, patvirtinate savo duomenis ir laukite atsakymo. Paprasta, ar ne? Tačiau tai tikrai ne viskas. Jei nenorite patekti į pinkles, turite būti pasiruošę. Visų pirma, išsiaiškinkite, kokia tiksli suma Jums reikalinga. Neimkite daugiau nei reikia, nes kiekvienas skolintas euras Jums kainuos nemažas palūkanas. Tada reikėtų sužinoti, kokia bvkkmn palūkanų norma Jūsų laukia. Tai padaryti galite pasinaudoję paskolos skaičiuokle, integruota kone kiekvienoje, kreditus teikiančios įmonės svetainėje. Yra labai didelė tikimybė, kad grąžintina suma bus beveik per pusę didesnė, nei norima pasiskolinti, tačiau, kaip jau minėjome, greitas kreditas internetu ir yra greitas, nes jo teikiamų kreditų rizika lemia ir didesnes palūkanas. Pasitaiko bendrovių, naujiems klientams siūlančių nemokamas paskolas. Tačiau visada įsigilinkite į taisykles, nes jos dažniausiai būna ribotos, su tam tikromis sąlygomis, o jų nesilaikant, mokėsite tas pačias palūkanas ir dar baudas, todėl patartina į nemokamas paskolas nežiūrėti pro pirštus ir nemanyti, kad šioje situacijoje nugalėtojai – Jūs. Jei manote, kad paskaičiuota gavėjo mokama suma yra galutinė, BŪTINAI pasidomėkite įmonės mokesčiais. Kai kurios paskolų bendrovės sutartis tvarko nemokamai, tačiau didelė dalis taiko mokesčius, siekiančius didžiules sumas. Neapsigaukite, jei Jums siūloma sutartį atvežti į namus kai tiesiai iš Jūsų surenkama mėnesio įmoka – tai irgi kainuos papildomai.

Svarbiausia – taisyklės

Nors greitas paskolas teikiančios įmonės sutarties sąlygas bei nuostatas įkelia tokiomis mažomis raidelėmis, kad, rodos, jų nė neįžiūrėsite – supraskite, jog tai triukas, skirtas tam, kad į jas numotumėte ranka. O to daryti nereikėtų. Paskolos sutartis turi būti perskaityta. Pasidomėkite, kaip vyksta pinigų grąžinimas, kas gresia, jei vėluotai pateikiama mėnesio įmoka, ką daryti, jei atsidūrėte bėdoje ir kokios Jūsų teisės. Bet kokiu atveju, teisinis reglamentas paruoštas įmonių naudai, todėl supraskite, kad jos tikrai nepasiruošę žaisti žaidimų ir jei pažeisite nuostatas, būsite atitinkamai nubausti. Žinoma, mus visada gelbsti žmogiškumas. Jei iš anksto pranešite apie savo situaciją ir maloniai paprašysite konsultantės pateikti abiem pusėms palankų veiksmų planą, didelė tikimybė, kad ji Jums padės.

Ar galima atidėti grąžinimą?

Daugelis paskolų bendrovių suteikia galimybę pratęsti paskolos grąžinimą. Žinoma, tai Jums kainuos, bet bus tikrai geresnė išeitis nei manymas, kad vienas mėnuo nieko nepakeis. Prieš pratęsdami mokėjimą, išsinagrinėkite jo sąlygas, kad vėlgi, neliktumėte nustebę naujais, nematytais mokesčiais. Jei jau turite finansinių įsipareigojimų kitose įmonėse, tačiau nesate nepataisomas skolininkas, yra galimybė pasinaudoti refinansavimo paslauga. Kai kurios, greitas paskolas teikiančios įmonės, gali perimti Jūsų kreditus ir juos sujungti į vieną ar leisti papildomai pasiimti dar vieną kreditą, taip sudarant patogesnius mokėjimus ir, galimai, mažesnes palūkanas.

Paskolų tipai

Štai trumpas Nerijaus video apie paskolų tipus, kuriame viskas labai šauniai paaiškinama:

Kaip išsirinkti geriausius?

Jau išsiaiškinome, į ką reikia atkreipti dėmesį prieš pasiimant paskolą, tačiau dažniausiai keblumų kyla renkantis pačią tinkamiausią bendrovę. Jei norite ypač greitos paskolos, o jos suma nėra didelė, Jums pasitarnaus SMS kreditas. Tai labai paprastas būdas, leidžiantis pildyti paraišką be papildomo naršymo internete. Atsakymą gaunate greitai, telefonu, o jei jis teigiamas, pinigai sąskaitą pasieks per keliolika minučių. Tačiau nepamirškite, kad ir toks paskolos pasiėmimo būdas taip pat turi būti patikrintas, todėl prieš pirmąjį kartą pasidomėkite, kuri įmonė taiko mažesnes palūkanas ir palankesnes sąlygas. Jei Jums reikalinga specializuota, didesnė paskola būstui, automobiliui ar didesniam pirkiniui, rinkitės mažesnes, ne taip besireklamuojančias įmones. Jų darbuotojai bendrauja maloniau, nes nori išlaikyti klientą, įmonėse pateikiama mažesnė bendroji vartojimo kredito kainos metinė norma ir palankesnės sąlygos. Tai gali būti vietinės, Jūsų apskritį apimančios, prie patikimų bankų ar Kredito unijų prisišliejusios, joms priklausančios bendrovės. Jei nesate tikri ir norite žinoti visas smulkmenas, padėsiančias apsispręsti, ieškokite atsiliepimų, teiraukitės aplinkinių, kuriems teko susidurti su šiomis įmonėmis. Na, o pats patogiausio būdo, leidžiančio apžvelgti pagrindines įmones, kurių varikliukas – kreditas internetu, ieškokite mūsų puslapyje, kuriame rasite ne tik išsamius aprašymus, bet ir palyginimų lentelę.

Kada paskolos geriau atsisakyti?

Net jei pinigų tikrai labai stinga, greitieji kreditai – ne visada geriausia išeitis pabėgti nuo finansinės atsakomybės. Turite suprasti, kad paskola – tai įsipareigojimas, į kurį turite žvelgti atsakingai. Jei šiuo metu nedirbate arba esate studentas ir manote, kad greita paskola padės atsistoti ant kojų – pagalvokite, iš kur gausite pajamų, kurios leis grąžinti paskolą ir sumokėti palūkanas. Žadate išvažiuoti dirbti svetur, turite visus dokumentus, o Jums reikia vos kelių šimtų eurų kelionės bilietui? Taip, šiuo atveju paskola tinkama. Tačiau jei neįsivaizduojate, ką veiksite artimiausiu metu ir tik geriausių norų vedami tikitės, jog tai išgelbės Jus šiandien, o apie ateitį pagalvosite rytoj, bėkite nuo vartojimo kredito kuo greičiau! Nesugebėdami jos grąžinti, įbrisite į naujas skolas, kurios bus milžiniškos, o paskolą suteikusiai įmonei bus nė kiek neįdomu, su kokiais sunkumais susiduriate. Jus domina paskola būstui ar kreditas naujam automobiliui? Apgalvokite, ar sąlygos tikrai Jus tenkina, nes įsipareigojate itin ilgam laikui, o skaičiuoklėje bus rodoma tikrai nemaža mėnesio įmoka ir palūkanos. Jei Jūsų atlyginimas svyruoja ir nesate tikri dėl savo padėties ateityje, verčiau palaukite ar kreipkitės į bankus, kurie galės pasiūlyti optimalesnį variantą bei suteiks realų, nuoširdų patarimą, leisiantį suvokti tikrąją Jūsų situaciją.
Pasidalinkite

Finanpa” yra nepriklausomas internetinis šaltinis, kuriame palyginami internetinių paskolų pasiūlymai, P2P investavimo ir skolinimo platformų tarifai, suteikiama supaprastinta, nešališka informaciją apie jų teikiamas sąlygas ir paslaugas, tam kad galėtumėte lengviau priimti svarbius finansinius sprendimus.

Atsakomybės apribojimas: visa puslapyje pateikiama informacija, vertinimai ir palyginimai yra subjektyvi ją analizavusių asmenų bei buvusių ar esamų klientų nuomonė. Mes galime pateikti rekomendacijas, tačiau neprisiimame jokios atsakomybės ir negarantuojame, jog Jūs ar kiti vartotojai, kurie ateityje naudosis apžvelgtų įmonių paslaugomis, imdami paskolą ar investuodami, susidurs su analogiškomis situacijomis ar turės tokią pat patirtį.

“Finanpa” svetainėje pateikti logotipai ir kiti prekių ženklai yra atitinkamų prekių ženklų savininkų nuosavybė. Informacija, pateikta finanpa.com, skirta tik švietimo tikslais. Mes neteikiame finansinių paslaugų. Prieš priimdami finansinius sprendimus, kreipkitės į licencijuotą finansų specialistą. Šioje svetainėje gali būti partnerių ar trečiųjų šalių nuorodų, kurios padeda palaikyti ir prižiūrėti šios svetainės veiklą ir Jums nieko nekainuoja.

© 2016-2021 finanpa.com. Visos teisės saugomos. – Privatumo politikaApie musKontaktaiReklama

Finanpa
Logo