Pirmas kreditas nemokamai

Šiuo metu Lietuvoje veikia daug greitųjų kreditų įmonių. Šiame straipsnyje mes atrinkome tris, kurios teikia pirmąjį kreditą nemokamai, tai yra, be palūkanų.

Tiesa, svarbu žinoti, jog šie pasiūlymai yra laikini ir juos dažnai teikia ir kitos įmonės. Todėl kviečiame dažiau apsilankyti mūsų puslapyje: paskolų akcijos, tam kad sužinoti apie naujausius kreditorių pasiūlymus.

Jei niekada nesikreipėte į vieną iš toliau pateikiamų kredito įmonių, tai yra puiki galimybė gauti pirmąjį kreditą be palūkanų. Naudodamiesi kreditu, grąžinkite tik tą sumą, kuri buvo pasiskolinta. Tiesa, greičiausiai teks sumokėti administracinį mokestį, bet jis nedidelis ir dažnai nesiekia 5 €.

Atnaujinta – 2021.10.01

Įmonės, teikiančios pirmąjį kreditą nemokamai

Kreditorius ĮvertinimasNemokama pirmoji paskola
SMSCredit.lt
Pirmajam kreditui iki 300 Eur

į viršų ↑

Išsamesnė informacija

SMSPINIGAI.LT

Apsilankę įmonės svetainėje smspinigai.lt, matome, kad šis kreditorius pirmąjį kreditą nemokamai teikia sumai nuo 100 € iki 1000 € iki 12 mėnesių laikotarpiui. Ši įmonė greitai suteiks atsakymą dėl paskolos. Pateikę paraišką, atsakymo sulauksite per 15 min. Tai labai patogu.

Kaip ir kitų įmonių, smspinigai.lt greitieji kreditai nevaržo kliento laisvės, rinktis sritį, kuriai finansuoti jie pasiskolinami. Ar tai būtų remontas, ar naujos technikos įsigijimas, ar bet koks kitas išlaidų reikalaujantis objektas ar gyvenimo sritis – Jūsų teisė rinktis, kam išleisite pinigus. Todėl, greitieji kreditai pranašesni už kitas paskolų rūšis, kurios klientus įpareigoja pagrįsti, kad pinigai skirti tam tikslui, kuriam buvo pasiskolinti.

Kitas įmonės išskirtinumas, tas, kad neribojamas suteikiamo kredito laikotarpis. Jūs galite pasirinkti Jums tinkantį kredito laikotarpį. Tiesa, tam, kad galėtumėte imti ilgalaikį kreditą, turėsite pateikti paraišką internetu, būtent, vartojimo kreditui. Kaip ir minėjome, ši kredito rūšis yra tikslinė, t. y. skirta konkrečiam tikslui. Tačiau, jeigu Jums tinka trumpalaikis, mažesnės vertės kreditas, ribotam laikotarpiui, tiesiog įforminkite greitąjį kreditą internetu. Tai atliksite nesudėtingai, užpildę paraiškos formą.

SMSCREDIT.LT

Šio kreditoriaus tinklalapyje smscredit.lt randame informaciją, kad skolinantis iš šios įmonės, pirmam suteiktam kreditui iki 300 EUR, palūkanos neskaičiuojamos. Tai, tiesa, kiek mažesnė suma, nei siūloma smspinigai.lt platformoje, bet, klientai, besikreipiantys dėl skubios finansinės paramos, dažniausiai, neturi poreikio skolintis didesnių sumų. Todėl ir SMSCREDIT.LT pasiūlymas atrodo viliojančiai.

Grąžinant kreditą, Jums reikės sumokėti tik administracinį mokestį. O pinigai Jūsų sąskaitoje atsidurs per 15 min., jeigu Jūsų sąskaita yra viename iš kreditoriaus nurodomų bankų. Jeigu – kituose, pinigai bus sumokėti per laikotarpį, trunkantį iki 1 d. d. Taip pat Jūs galėsite bet kada pratęsti grąžinimo terminą.

Ribojama suma pirmajam pasiskolinimui, iš dalies, labai naudinga sąlyga tiems klientams, kurie dar nėra susidūrę su paskolomis. Kreditorius, tokiu būdu, apsaugo juos nuo skubotų sprendimų, ugdo finansinį intelektą. O žinant tai, kokios populiarios pastaruoju metu refinansavimo paskolos, kai kelios, skirtingų kreditorių suteiktos paskolos perkeliamos vienam pasirinktam kreditoriui, akivaizdu, kad lietuviams vis dar trūksta ekonominio išprusimo ir dažnai skolinamasi, nepasvėrus savo galimybių grąžinti kreditus ar paskolas.

EUROKREDITAS

Šiuo metu nemokamas kreditas nebeteikiamas

Šio kreditoriaus interneto svetainėje eurokreditas.lt pateikiama informacija, kad EUROKREDITAS pirmąjį kreditą, iki 1000 EUR suteikia iki 6 mėn. terminui nemokamai. Šis kreditorius taip pat rūpinasi atsakingu skolinimusi, pateikdamas savo tinklalapyje svarbiausius tokio skolinimosi aspektus ir patarimus, kada tikrai reikėtų skolintis, o kada to daryti nepatariama.

Žinoma, pirmojo, be palūkanų suteikiamo kredito laikotarpis taip pat nėra itin ilgas – 6 mėn., tačiau tai pakankamas terminas skolai grąžinti, ypač, jeigu skolinamasi ne maksimali (1000 €) suma. Ir, vis dėlto, didesnė, nei kai kurių kitų kreditorių suteikiama paskola be palūkanų yra geras pretekstas pagalvoti apie galimybę skolintis iš šio kreditoriaus. Be abejo, reikia atsiminti, kad išvardintos sąlygos gali keistis.

Taip pat svarbu paminėti, kad paskolos grąžinimo termino limitas yra nustatomas paskolos davėjo kiekvienam paskolos gavėjui individualiai, atsižvelgiant į kelis, su kliento mokumu susijusius veiksnius. Tokius, kaip: paskolos gavėjo mokumo rezultatai, paimtų ir tinkamai grąžintų paskolų skaičius ir kt. Tai pasakytina apie visus kreditorius.

Todėl, prieš kreipiantis dėl paskolos, reikėtų ir patiems įsitikinti savo mokumu tam, kad netektų nusivilti, gavus neigiamą atsakymą. Tiesa, nesutikus suteikti paskolos vieniems kreditoriams, galima bandyti kreiptis į kitus. Visą jų sąrašą rasite mūsų pagrindiniame puslapyje.

į viršų ↑

Kodėl greitųjų kreditų įmonės suteikia pirmuosius kreditus be palūkanų?

Atsižvelgiant į didėjančią konkurenciją greitųjų paskolų rinkoje, skolinimasis tampa brangesnis ir brangesnis. Įmonės stengiasi išsiskirti iš minios, be to, joms svarbu suteikti klientams galimybę įvertinti įmonės darbo kokybę ir, būnant patenkintiems ja, skolintis toje bendrovėje ir ateityje. Kaip ir minėjome, bendrovės, teikiančios pirmus kreditus nemokamai, kinta, todėl reikėtų visada būti informacijos sraute ir nepamiršti tikrintis kreditų rinkos naujovių.

Tačiau, svarbu atsiminti niuansą, kuris atsiskleidžia tokios paskolos pavadinime –pasiūlymas galioja tik naujiems klientams. Tai reiškia, kad pirmąją paskolą galite paimti nemokamai, visos paskesnės bus skaičiuojamos su procentais. Taigi, kreipiantis pakartotinai, nebus skirtumų tarp Jūsų paskesnių paskolų ir įprastų paskolų, su nustatyta palūkanų norma. O dabar, įvardijame straipsnio pradžioje minėtas tris įmones, kurios teikia pirmuosius kreditus nemokamai, ir pateikiame jų aprašymus.

į viršų ↑

Kaip užpildyti paraišką pirmojo kredito be palūkanų gavimui?

Norėdami gauti pirmąjį kreditą nemokamai, turite pasirinkti Jūsų reikalavimus atitinkantį kreditorių. Primename, kad jų skolinamos maksimalios sumos ir laikotarpis, per kurį galima grąžinti pirmąjį kreditą be palūkanų, skiriasi. Pasirinkę tinkančią bendrovę, užeikite į jo tinklalapį, nurodykite reikiamą paskolos sumą ir terminą. Kitas etapas yra anketos arba supaprastintos paraiškos užpildymas. Atsakykite į klausimus, bei užpildykite duomenis tiksliai ir teisingai. Tai leis jums padidinti paskolos gavimo galimybes.

Primename, kad į skolinimąsi svarbu žvelgti atsakingai. Kitu atveju, gali nepasiteisinti drąsa, su kuria buvo pasiskolinta viena ar kita suma. Teisingas ir savikritiškas žvilgsnis į savo finansinę padėtį bei mokumą, gali apsaugoti nuo vėlesnių nemalonių padarinių. Kurių švelniausias variantas – būtinybė atidėti kredito grąžinimo laikotarpį (o ši galimybė, taip pat, suteikiama ne visais atvejais). Na, o kiek liūdnesnis variantas – negebėjimas išsimokėti, ir geros kredito istorijos sugadinimas. O ši blogybė veda prie kitos – kreditorių bei antstolių skambučių. Todėl, prieš skolindamiesi, pasverkite savo galimybes.

Svetainės turinio ir projektų vadovas

Pasidalinkite savo patirtimi su kitais skaitytojais :).

Palikite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Finanpa” yra nepriklausomas internetinis šaltinis, kuriame palyginami internetinių paskolų pasiūlymai, P2P investavimo ir skolinimo platformų tarifai, suteikiama supaprastinta, nešališka informaciją apie jų teikiamas sąlygas ir paslaugas, tam kad galėtumėte lengviau priimti svarbius finansinius sprendimus.

Atsakomybės apribojimas: visa puslapyje pateikiama informacija, vertinimai ir palyginimai yra subjektyvi ją analizavusių asmenų bei buvusių ar esamų klientų nuomonė. Mes galime pateikti rekomendacijas, tačiau neprisiimame jokios atsakomybės ir negarantuojame, jog Jūs ar kiti vartotojai, kurie ateityje naudosis apžvelgtų įmonių paslaugomis, imdami paskolą ar investuodami, susidurs su analogiškomis situacijomis ar turės tokią pat patirtį.

“Finanpa” svetainėje pateikti logotipai ir kiti prekių ženklai yra atitinkamų prekių ženklų savininkų nuosavybė. Informacija, pateikta finanpa.com, skirta tik švietimo tikslais. Mes neteikiame finansinių paslaugų. Prieš priimdami finansinius sprendimus, kreipkitės į licencijuotą finansų specialistą. Šioje svetainėje gali būti partnerių ar trečiųjų šalių nuorodų, kurios padeda palaikyti ir prižiūrėti šios svetainės veiklą ir Jums nieko nekainuoja.

© 2016-2021 finanpa.com. Visos teisės saugomos. – Privatumo politikaApie musKontaktaiReklama

Finanpa
Logo