Finbee atsiliepimai

FinBee – tai įmonė, apimanti ne tik besiskolinančius, bet ir norinčius įnešti savo lėšas bei gauti palūkanas. Dėl tokio verslo principo paskolos sąlygos gali tapti lankstesnės, vyksta aukcionai (derybos) dėl žemesnių palūkanų, o tai itin pravartu norintiems gauti paskolą.
8.9/10 (Expert Score)
Privalumai
 • Kadangi dėl kliento pateiktos paskolos vyksta aukcionas, investuotojai varžosi, kuris pasiūlys mažesnes palūkanas. Tai reiškia, jog turite galimybę gauti pačias geriausias sąlygas ar net atmesti pasiūlymus, kurių palūkanos netenkina lūkesčių;
 • Galimybė skolintis ilgesniam laiko tarpui.
 • Teikiamos paskolos būsto remontui, verslui, automobiliui ir kitoms reikmėms;
 • Malonus aptarnavimas.
Trūkumai
 • Laukimas kol atsiras kliento poreikius atitinkantis investuotojas gali užtrukti keltą dienų;
 • Kai kurie vartotojai nepatenkinti sutarties sudarymo mokesčiu.

Statistika

Paskolų rūšysVartojimo, verslo, automobilio, refinansavimo, vestuvėms, remontui, individualiai veiklai.
Metinės palūkanosNuo 7%
Paskolos suma300 – 25 000 Eur
Nemokamas paskolos grąžinimasYra. Per 14 dienų po sutarties sudaryto.

Sužinok daugiau

Alternatyvos

Palyginkite panašias paskolų platformas

1 Moneytree.lt - Pinigų medis atsiliepimai
9
Pavyzdžiui, skolinantis 800 €, sutartį sudarant 12 mėn. mėnesio įmoka – 81,50 €, MPN – 15%, vienkartinis sutarties sudarymo mokestis – 14,6% (išdalinamas grafike), bendra kredito kaina – 61,44%, bendra mokama suma – 978,05 €.
2 Finbee finansu bite atsiliepimai
8.9
Tipinis pavyzdys: skolinantis 1000 € 5 metų terminui, išmokama paskolos suma - 940 €, fiksuotoji metinė palūkanų norma (MPN) - 10 %., vienkartinis sutarties mokestis – 4 %, vienkartinis kreditingumo vertinimo mokestis - 20 €, mėnesinis administravimo mokestis – 0,37 % nuo kredito likučio/mėn., BVKKMN (bendros vartojimo kredito kainos metinė norma) – 17,76 %., įmokos suma – 23,09 €/mėn., visa grąžinama paskolos suma – 1385,23 €.
3 SAVY paskola
8.7
Pavyzdžiui, skolinantis 2000 €, sutartį sudarant 24 mėn. terminui, fiksuotoji MPN - 8 %, tarpininkavimo mokestis 94 €, mėnesio įmoka - 96,25 €, BVKKMN - 20,96 %, visa grąžinama kredito suma - 2404 €.

Pilna apžvalga

Apie Finbee

Finbee.lt (UAB Finansų Bitė) – tai tarpusavio skolinimosi ir investavimo platforma. Skirtingai nei įprastos, paskolas teikiančios įmonės, ji veikia P2P principu, sąveikaujančiu tarp norinčių gauti paskolą ir ieškančių naujų investavimo galimybių. Tai reiškia, jog pati įmonė veikia tik kaip tarpininkas, o pinigus žmonės skolina vieni kitiems. Įmonė siūlo paskolas nuo 300 iki 25 000 €, o jų grąžinimo terminas gali siekti 84 mėn. Paskola suteikiama su šiomis sąlygomis:

 • Jei padalijus visų kreditų ir palūkanų sumą iš kredito trukmės, pagal visus įsipareigojimus finansų įstaigoms, paskolos dydis sudaro ne daugiau kaip 40 % vartojimo kredito gavėjo namų ūkio tvarių pajamų.
 • Klientai turi būti vyresni nei 18 metų amžiaus.
 • Pagrindinės klientų gaunamos pajamos turi būti nesusiję su pašalpomis.

Plačiau

Reikalavimai

Kaip tai veikia?

Finbee paskolos
 • Norintys pasiskolinti pinigų užpildo paraišką, kurioje nurodo pageidaujamą sumą bei grąžinimo laikotarpį.
 • Pagal nustatytus kriterijus, FinBee darbuotojai patikrina kiekvieno pretendento į paskolą kredito istoriją ir priima sprendimą dėl paraiškos patvirtinimo.
 • Investuotojai peržiūri užpildytas paraiškas ir išsirenka, kurias norėtų finansuoti.
 • Palūkanų normas nustato investuotojai, tarpusavyje varžydamiesi atvirkštinio aukciono būdu (konkuruoja mažindami palūkanų normą). Tuomet kredito gavėjas nusprendžia, ar sutikti su jo kreditui siūlomomis palūkanomis, ar jas atmesti.
 • Prieš pervedant pinigus, investuotojai ir kredito gavėjai pasirašo sutartį.
 • FinBee pasirašo sutartį su kiekvienu kredito gavėju. Sutarties pasirašymo metu Kredito gavėjas privalo pateikti galiojantį asmens dokumentą. Šios sutarties pasirašymo proceso tikslas yra gyvai patikrinti kredito gavėjo asmens tapatybę ir užkirsti kelią apgaulėms.

Galime apmokėjimo būdai

Atsiskaityti galite banko pavedimu ar el. bankininkyste, visos pinigų operacijos vyksta į „Citadelės“ banką.

D.U.K

Dažnai užduodami klausimai

Kokiais tikslais išduodamos paskolos?

Ar galimas refinansavimas?

FinBee suteikia refinansavimo galimybę, kurios metu galima sujungti turimas skolas, subalansuojant jų palūkanų naštą ir / arba pratęsiant paskolos grąžinimo terminą. Be įprasto refinansavimo, skolinimosi platforma siūlo ir paskolas kreditinės kortelės refinansavimui.

Ar galimas kredito grąžinimas ir pratęsimas?

UAB Finansų bitė suteikia galimybę imti trumpalaikes ir ilgalaikes paskolas. Esant reikalui, grąžinimo terminą galima ir pratęsti, tačiau apie tai darbuotojus privalote informuoti iš anksto. Taip pat galimas ir išankstinis paskolos grąžinimas mokant visą sumą iš karto arba dalimis.

Akcijos

Finbee akcijos

Finbee naujas pasiūlymas – vartojimo paskola „Medus“. Padidintas paskolos limitas ir terminas: vietoje maksimalaus 10 000 Eur limito, 5 metams, dabar siūlomos paskolos net iki 25 000 Eur, 7 metams. O preliminari palūkanų norma – 0,6% mėn.

Skolintis su 0,6% palūkanomis

Pavyzdys

Tipinis paskolos pavyzdys

Skolinantis 1000 EUR 5 metų terminui, išmokama paskolos suma – 940 EUR, fiksuotoji metinė palūkanų norma 10 proc., vienkartinis sutarties sudarymo mokestis – 4%, vienkartinis kreditingumo vertinimo mokestis – 20 EUR, mėnesinis administravimo mokestis – 0.37 % nuo paskolos likučio/mėn., BVKKMN (Bendroji vartojimo kredito kainos metinė norma) – 17.76 proc., įmokos suma – 23.09 EUR/mėn., visa grąžinama paskolos suma – 1385.23 EUR. Konkretus paskolos pasiūlymas kiekvienam klientui pateikiamas individualiai įvertinus jo mokumą, todėl siūlomos sąlygos gali skirtis nuo pateikiamų pavyzdyje.

Vartotojo sąsaja

Naudojimasis svetaine

Nors svetainės dizainas patrauklus, informacija išdėstyta nepakankamai aiškiai. Atsakymai į D.U.K. siauri, lakoniški, svarbiausios skiltys ir aspektai išmėtyti po visą puslapį, tad norint išsiaiškinti visas sąlygas ir galimybes, reikia sugaišti nemažai laiko klaidžiojant po puslapį. Nepaisant to, paskolų ir investavimo aukcionas tikrai traukią akį ir patį skolinimosi faktą daro smagesnį bei šiuolaikiškesnį. Taip pat džiugina ir smulkios pavyzdžių lentelės, paaiškinančios refinansavimo naudą, gerai, kad svetainėje yra paskolų skaičiuoklė, leidžianti įsivaizduoti galimas palūkanų ribas.

FinBee Paskolų Atsiliepimai

Aptarnavimas

Finbee klientų aptarnavimo kokybė?

Bendraujant su aptarnaujančiu personalu jaučiasi, jog kolektyvas jaunas, sukalbamas. Tiesa, prisiskambinti gali pavykti ne iš karto, tačiau el. paštu atsakoma ganėtinai operatyviai.

Darbo laikas: I–V – 8:00–20:00 val., V–VII –10:00–16:00 val.

Atsiliepimai

Finbee klientų atsiliepimai

Kadangi tai inovatyvus skolinimosi būdas, kai kurie klientai teigė, jog jie ne iki galo suvokė veikimo principą. Tačiau daugeliui patiko idėja, jog paskolos talpinamos į aukcioną, o palūkanas siūlo patys investuotojai. Palyginti su kitomis paskolas teikiančiomis įmonėmis, FinBee taiko ne tokias aukštas palūkanas, o ilgesnis grąžinimo terminas (iki 5 m.) suteikia daugiau laisvės.

Kontaktai

Finbee rekvizitai

UAB Finansų Bitė

Telefonas: 8 521 99589;

El. paštas: support@finbee.com;

Adresas: Šv. Ignoto g. 5, Vilnius.

Verdiktas

Apibendrinimas ir įvertinimas

8.9 Total Score
Finbee.lt paskola

FinBee – tai įmonė, apimanti ne tik besiskolinančius, bet ir norinčius įnešti savo lėšas bei gauti palūkanas. Dėl tokio verslo principo paskolos sąlygos gali tapti lankstesnės, vyksta aukcionai (derybos) dėl žemesnių palūkanų, o tai itin pravartu norintiems gauti paskolą. Ši platforma subalansuota norintiems skolintis kiek didesnes (nuo 300 €) sumas ir tikrai netiks mėgstantiems momentinius kreditus. Beje, turite būti nusiteikę, kad darbuotojai jūsų duomenis analizuoti ir finansuotojo ieškoti gali iki keleto dienų.

Naudojimasis svetaine
8.5
Siūlomų paslaugų kokybė
8.5
Klientų aptarnavimas
9
Privalumai
 • Kadangi dėl kliento pateiktos paskolos vyksta aukcionas, investuotojai varžosi, kuris pasiūlys mažesnes palūkanas. Tai reiškia, jog turite galimybę gauti pačias geriausias sąlygas ar net atmesti pasiūlymus, kurių palūkanos netenkina lūkesčių;
 • Galimybė skolintis ilgesniam laiko tarpui;
 • Teikiamos paskolos būsto remontui, verslui, automobiliui ir kitoms reikmėms;
 • Malonus aptarnavimas.
Trūkumai
 • Laukimas kol atsiras kliento poreikius atitinkantis investuotojas gali užtrukti keltą dienų;
 • Kai kurie vartotojai nepatenkinti sutarties sudarymo mokesčiu.
Palikite savo atsiliepimą  |  Skaityti atsiliepimus

Į svetainę

Arminas Orantas

Arminas Orantas

Svetainės turinio ir projektų vadovas ir finansų skuriaus redaktorius.

11 Comments
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating Palikite savo atsiliepimą
 1. 4.8
  Paslaugų kokybė
  100
  Teikiamos sąlygos
  90
  Klientų aptarnavimas
  100

  Finbee paslaugomis naudojausi pirmą kartą, tačiau likau tikrai patenkinta. Vienas minusas, jog pirmąjam kreditui nėra nemokamo pasliūlymo, tačiau palūkanos gan žmoniškos. O ir mane atarnavusi darbuotoja pasirodė maloni ir profesionali, ne taip kaip kitose įmonėse.

  + Pliusai: Malonus ir greitas aptarnavimas Labai palankios sąlygos
  - Minusai: Palūkanos žmoniškos, tačiau galėtų būti ir dar mažesnės, bent jau pirmąjai paskolai :).
  Helpful(14) Unhelpful(0)You have already voted this
 2. 0.8
  Paslaugų kokybė
  20
  Teikiamos sąlygos
  20
  Klientų aptarnavimas
  10

  Saraskino kontora.
  Aptarnavimas telefonu tragiskas.
  Palukanos kurios yra siulomos internete neatitinka ju pasiulytu.
  Atidavus paskola anksciau laiko yra taikomas sutarties keitimo mokestis. Vien trukumai

  Helpful(14) Unhelpful(9)You have already voted this
 3. 0.5
  Paslaugų kokybė
  10
  Teikiamos sąlygos
  10
  Klientų aptarnavimas
  10

  .

  + Pliusai: .
  - Minusai: Norint gražinti anksčiau reikia laukti virš 24h kol suskaičioja kiek da like sumokėti. Viskas pas juos taip lietai vyksta. Palukanos kosmosas.
  Helpful(4) Unhelpful(4)You have already voted this
 4. Nieko gero, esu dirbanti uzsienyje, uzdirbu gana gerai, galiu atiduoti per trumpa laikotarpi. Kad gauciau paskola, paprase atsiusti darbo sutartis, israsus is banko, kai atsiunciau, dingo .Jokio bendravimo su el. pastu nieko, duomenu paprase ir dingo. Cia is vis gal kokie aferistai. Tai jei negali paskolos suteikti dirbantiems uzsienje , kodel is karto neparaso, kad dirbantiems uzsienyje neduoda.Zodziu suteike vilti, ir nuvyle. Grazi tik reklama.

  • Reply
   PaskoluAtsiliepimai.lt 2019 14 vasario at 0:12

   Sveiki, Inga. Dėkojame už naudingą komentarą. Gaila, jog FinBee Jus nuvylė. Nežinau ar skaitėte mūsų straipsnį: “Paskolos dirbantiems užsienyje” ? Ten esame išvardinę kelias įmones, kurios gali suteikti paskolas dirbantiems užsienyje, tačiau ir pastarieji turi griežtas sąlygas, tad gali būti sudėtinga.

   Jeigu ne paslaptis, kokioje šalyje dirbate? Galbūt vertėtų kreiptis į tos šalies paskolų įmones jei pajamas gaunate į užsienio sąskaitą.

 5. Itin didelis trūkumas investuotojam – kad neturi banklinko. Nes laukti dvi dienas, kol atsiras pinigai investavimui kazkokia nesamone. Paskolų klubas ženkliai geriau.

 6. 0.5
  Paslaugų kokybė
  30
  Teikiamos sąlygos
  0
  Klientų aptarnavimas
  0

  Pati imone gal ir gera,bet sedincios prie telefono labai nemalonios ir nemandagios.

  Helpful(4) Unhelpful(2)You have already voted this
 7. 1.15
  Paslaugų kokybė
  0
  Teikiamos sąlygos
  70
  Klientų aptarnavimas
  0

  Kosmosas

  + Pliusai: Paskola suteikiama gana greitai, bet jei pavėlavai sumokėti tai palūkanas skaičiuoja kosminių greičiu.
  - Minusai: Kartais net nežinai už ką susimoki jei pavėlavai savaitę tai su mokėsi mėnesinę papildomą įmoką žiauru.
  Helpful(1) Unhelpful(0)You have already voted this
 8. 0.5
  Paslaugų kokybė
  10
  Teikiamos sąlygos
  10
  Klientų aptarnavimas
  10

  Kaip ir visos paskolos neko gero

  + Pliusai: O
  - Minusai: 5 paėmei 10 atidok
  Helpful(0) Unhelpful(3)You have already voted this
 9. 5
  Paslaugų kokybė
  100
  Teikiamos sąlygos
  100
  Klientų aptarnavimas
  100

  Finbee atsiliepimais naudojuosi pirma karta ir apskritai tai mano pirma paskola. Koncultante Diana U. Padeda visais man klausimais, labai maloni ir atsakanti i visus klausimus.

  Helpful(6) Unhelpful(0)You have already voted this
 10. 4.65
  Naudojimasis svetaine
  80
  Siūlomų paslaugų kokybė
  100
  Klientų aptarnavimas
  100

  Ilgai delsia su. Skolu isieskojimu

  - Minusai: Galėtų rodyti kaip paskolų klube kas apmokėjo ar kas pervedė apmokėjimą . O tai reik klaidžioti kol išsiaiškino kas kaip ir kada
  Helpful(2) Unhelpful(0)You have already voted this

Palikite atsiliepimą

Jūsų bendras įvertinimas

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Finanpa” yra nepriklausomas internetinis šaltinis, kuriame palyginami internetinių paskolų pasiūlymai, P2P investavimo ir skolinimo platformų tarifai, suteikiama supaprastinta, nešališka informaciją apie jų teikiamas sąlygas ir paslaugas, tam kad galėtumėte lengviau priimti svarbius finansinius sprendimus.

Atsakomybės apribojimas: visa puslapyje pateikiama informacija, vertinimai ir palyginimai yra subjektyvi ją analizavusių asmenų bei buvusių ar esamų klientų nuomonė. Mes galime pateikti rekomendacijas, tačiau neprisiimame jokios atsakomybės ir negarantuojame, jog Jūs ar kiti vartotojai, kurie ateityje naudosis apžvelgtų įmonių paslaugomis, imdami paskolą ar investuodami, susidurs su analogiškomis situacijomis ar turės tokią pat patirtį.

“Finanpa” svetainėje pateikti logotipai ir kiti prekių ženklai yra atitinkamų prekių ženklų savininkų nuosavybė. Informacija, pateikta finanpa.com, skirta tik švietimo tikslais. Mes neteikiame finansinių paslaugų. Prieš priimdami finansinius sprendimus, kreipkitės į licencijuotą finansų specialistą. Šioje svetainėje gali būti partnerių ar trečiųjų šalių nuorodų, kurios padeda palaikyti ir prižiūrėti šios svetainės veiklą ir Jums nieko nekainuoja.

© 2016-2023 finanpa.com. Visos teisės saugomos. – Privatumo politikaApie musKontaktaiReklama

Finanpa
Logo