Efinza: apžvalga ir atsiliepimai

„Efinza“ suteikia galimybę investuoti į verslo projektus ar kitas paskolas teikiančias bendroves, todėl tai tinkama platforma norintiems investuoti į verslus, startuolius ar nekilnojamojo turto projektus.
8/10 (Expert Score)
Privalumai
 • Automatinis investavimas;
 • Projektų įvairovė;
 • Geros vidutinės palūkanos.
Trūkumai
 • Įmonė neseniai įsikūrusi;
 • Kol kas nėra didelio projektų pasirinkimo.

Statistika

Investicijų rūšysNT ir Verslo paskolos
Tipinės palūkanos~11%
Minimali investuojama suma50 Eur
Lietuvių kalba svetainėjeNe

Sužinok daugiau

Alternatyvos

Palyginkite panašias investavimo platformas

1 Profitus apžvalga ir atsiliepimai
9
2 debitum network atsiliepimai
8.9
3 EstateGuru atsiliepimai
8.8

Pilna apžvalga

Apie Efinza

„Efinza“ – Estijoje įsikūrusi P2P skolinimo ir skolinimosi platforma, kurioje investuotojai gali investuoti į verslo paskolas, projektus ir startuolius. Investuoti gali tiek fiziniai, tiek juridiniai asmenys, ieškantys galimybių panaudoti savo santaupas ir gauti papildomų pajamų. Minimali investavimo suma – 50 Eur, platformoje investuoti galima dviem būdais – rinktis iš projektų (visa informacija pateikiama svetainėje) arba nustatyti automatinio investavimo funkciją. Projektai, į kuriuos galima investuoti, labai įvairūs – nuo kavinės atidarymo ar IT startuolio iki nekilnojamojo turto vystymo. Jų lokacija apima ne tik Estiją, bet ir kitas Europos šalis. Vidutinės palūkanos siekia iki 11 %.

Registruotis

Reikalavimai

Kaip tai veikia?

 • Investuotojai turi užsiregistruoti platformoje ir pervesti lėšų į savo sąskaitą paskyroje. Suma turi būti ne mažesnė nei 50 Eur.
 • Platformoje galima pasirinkti kriterijus, pagal kuriuos ieškosite projektų investavimui: palūkanų norma, projekto tipas, terminas ir pan.
 • Investuojate į pasirinktą projektą arba nustatote automatinio investavimo funkciją.
 • Po nustatyto laiko pradedate gauti palūkanų normą.
 • Pasibaigus projektui, atgaunate visą sumą, kurią investavote.

Investuojamų projektų rūšys

 • NT projektai;
 • Startuoliai;
 • Paskolos verslui ir kt.
Efinza atsiliepimai

Kas gali investuoti ir kokie reikalavimai?

Platformoje investuoti gali tiek fiziniai, tiek juridiniai asmenys. Reikalavimai investuotojams:

 • Būti ne jaunesniam nei 18 metų.
 • Pateikti savo identifikavimo dokumentą.  
 • Turėti banko sąskaitą vienoje iš Europos ekonominių erdvių (EEE). Tai apima visas ES valstybes nares bei Norvegiją, Islandiją, Lichtenšteiną ir Šveicariją.

Rizika ir uždarbis

Kokios grąžos galima tikėtis?

Rizika

Investuotojai, registruodamiesi „Efinza“ platformoje, prisiima visą su šia veikla susijusią riziką. Nors platformoje taikomi griežti projektų atrinkimo reikalavimai ir įdiegtos tam tikros apsaugos funkcijos, riziką nesėkmės atveju prisiima investuotojas. Kokiais būdais „Efinza“ stengiasi užtikrinti saugumą platformos investuotojams?

 • Analizuoja visas bendroves, kurios kreipiasi dėl paskyros ir atsižvelgia į tai, ar kompanija veikia legaliai, kokia jos situacija rinkoje, kaip ją gali paveikti COVID-19, kokie bendrovės finansiniai rodikliai. Pagal tai kiekvienam projektui priskiriamas rizikos lygis: žemas, vidutinis, aukštas.
 • Investuotojams rekomenduojama diversifikuoti investicijas, patiems išanalizuoti kaip įmanoma daugiau informacijos apie įmonę, kuriai reikalinga paskola, apsvarstyti galimą rizikos ir grąžos santykį.

Uždarbis

Vidutinės palūkanos, kurias gali uždirbti investuotojai yra iki 11 %. Iš pradžių investuotojas per projekto vystymo laikotarpį gauna palūkanų mokestį, o projektui pasibaigus – visą investuotą sumą.

Patikrinti dabartines palūkanas

Vartotojo sąsaja

Naudojimasis platforma

„Efinza“ platforma patogi ir moderni, ja galima lengvai naudotis ne tik Desktop versijoje, bet ir išmaniuoju telefonu. Pagrindiniame puslapyje pateikiama visa reikalinga informacija, o susikurti paskyrą nėra sudėtinga, tik tai gali reikalauti kiek daugiau laiko, nes reikia patvirtinti savo tapatybę ir pervesti pinigų į „Efinza“ susikurtą paskyrą. Meniu juosta siaura, joje sudėta visa pagrindinė informacija. Deja, naujam investuotojui gali trūkti pačios įmonės aprašymo ir istorijos, D.U.K. skiltis atsako į daug klausimų, tačiau ji galėtų būti išsamesnė.

Efinza apžvalga ir atsiliepimai

Aptarnavimas

Aptarnavimas

Susisiekti galima el. paštu, gyvas susirašinėjimas realiu laiku platformoje nėra įdiegtas. Atsakymo galima tikėtis per 1–2 darbo dienas, panašiai užtrunka ir registracijos paskolai patvirtinimas. Šiandieniniame greitame pasaulyje norėtųsi turėti galimybę visus atsakymus gauti čia ir dabar, todėl ties šiuo klausimu investavimo platforma dar galėtų padirbėti.

Atsiliepimai

Efinza atsiliepimai

Kadangi platforma pradėjo veikti pakankamai neseniai, vartotojų atsiliepimų dar nėra.

Kontaktai

Rekvizitai

 • EFINZA APICEM OÜ
 • El. paštas: support@efinza.com
 • Adresas: Tallinna 16, Kuressaare, Saaremaa, 93819, Estonia

Verdiktas

Apibendrinimas ir įvertinimas

8 Total Score
Efinza

„Efinza“ suteikia galimybę investuoti į verslo projektus ar kitas paskolas teikiančias bendroves, todėl tai tinkama platforma norintiems investuoti į verslus, startuolius ar nekilnojamojo turto projektus. Čia galima investuoti nuo 50 Eur ir uždirbti palūkanas iki 11 %, kas visai patrauklu. Patogu tai, kad platformoje galima gauti visą reikiamą informaciją apie investavimo galimybių ieškančius projektus, čia aktyvi automatinio investavimo funkcija. Visgi įmonė yra įkurta neseniai, dar trūksta pakankamų duomenų apie ją, „Efinza“ netaiko jokių papildomų priemonių sumažinti riziką, todėl ją pilnai apsiima investuotojas. Taip pat kai kuriems gali būti nepatogu tai, jog įmokos grąžinamos tokia tvarka, jog pirma sumokamos palūkanos, o pilna investuota suma tik pasibaigus projektui. Dažnai pasitaiko, kad dėl įvairių veiksnių projektai vėluoja, todėl šis procesas tampa sudėtingas. Tai daug žadanti platforma, kurioje galima išbandyti investavimo galimybes, tačiau iš pradžių rekomenduojame investuoti mažas sumas arba investicijas diversifikuoti.

Naudojimasis platforma
8
Saugumas ir uždarbis
8
Klientų aptarnavimas
8
Privalumai
 • Automatinis investavimas;
 • Projektų įvairovė;
 • Geros vidutinės palūkanos.
Trūkumai
 • Įmonė neseniai įsikūrusi;
 • Kol kas nėra didelio projektų pasirinkimo.
Palikite savo atsiliepimą  |  Skaityti atsiliepimus

Į svetainę

Arminas Orantas

Arminas Orantas

Svetainės turinio ir projektų vadovas ir finansų skuriaus redaktorius.

Mums būtų įdomu sužinoti ir Jūsų nuomonę

Palikite atsiliepimą

Jūsų bendras įvertinimas

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Finanpa” yra nepriklausomas internetinis šaltinis, kuriame palyginami internetinių paskolų pasiūlymai, P2P investavimo ir skolinimo platformų tarifai, suteikiama supaprastinta, nešališka informaciją apie jų teikiamas sąlygas ir paslaugas, tam kad galėtumėte lengviau priimti svarbius finansinius sprendimus.

Atsakomybės apribojimas: visa puslapyje pateikiama informacija, vertinimai ir palyginimai yra subjektyvi ją analizavusių asmenų bei buvusių ar esamų klientų nuomonė. Mes galime pateikti rekomendacijas, tačiau neprisiimame jokios atsakomybės ir negarantuojame, jog Jūs ar kiti vartotojai, kurie ateityje naudosis apžvelgtų įmonių paslaugomis, imdami paskolą ar investuodami, susidurs su analogiškomis situacijomis ar turės tokią pat patirtį.

“Finanpa” svetainėje pateikti logotipai ir kiti prekių ženklai yra atitinkamų prekių ženklų savininkų nuosavybė. Informacija, pateikta finanpa.com, skirta tik švietimo tikslais. Mes neteikiame finansinių paslaugų. Prieš priimdami finansinius sprendimus, kreipkitės į licencijuotą finansų specialistą. Šioje svetainėje gali būti partnerių ar trečiųjų šalių nuorodų, kurios padeda palaikyti ir prižiūrėti šios svetainės veiklą ir Jums nieko nekainuoja.

© 2016-2023 finanpa.com. Visos teisės saugomos. – Privatumo politikaApie musKontaktaiReklama

Finanpa
Logo