Esketit: apžvalga ir atsiliepimai

„Esketit“ yra viena sparčiausiai augančių ir puikiai vertinamų P2P skolinimo platformų. Ją valdo ilgametę patirtį turinti „Creamfinance“ grupė, kuri užtikrina ne tik paskolų grąžinimo, bet ir grupės garantiją, dėl kurių šia platforma naudotis yra pakankamai saugu. „Esketit“ gerai vertinama vartotojų dėl patogaus naudojimosi, galimybės investuoti tik nuo 10 Eur ir ganėtinai aukštų palūkanų, kurios siekia daugiau nei 13 %.
8.6/10 (Expert Score)
Privalumai
 • Didelės palūkanos;
 • Grąžinimo garantija;
 • Antrinė paskolų rinka;
 • Automatinis investavimas.
Trūkumai
 • Galima investuoti į paskolas tik iš „Creamfinance“ bendrovių;
 • Grupinė grąžinimo garantija netaikoma paskoloms Jordanijoje.

Statistika

Investicijų rūšysVartojimo paskolos
Tipinės palūkanos13,35 %
Minimali investuojama suma10 Eur
Lietuvių kalba svetainėjeNe

Sužinok daugiau

Alternatyvos

Palyginkite panašias investavimo platformas

1 Profitus apžvalga ir atsiliepimai
9
2 debitum network atsiliepimai
8.9
3 EstateGuru atsiliepimai
8.8

Pilna apžvalga

Apie Esketit

„Esketit“ – tai 2020 metais įkurta P2P skolinimo platforma, suteikianti galimybę investuoti į trumpalaikes vartojimo paskolas „Creamfinance“ priklausančioms skolinimo bendrovėms. Platforma skirta Europos gyventojams, kurie gali investuoti į paskolas, suteikiamas tokiose šalyse kaip Ispanija, Meksika, Latvija, Čekija, Lenkija, Jordanija ar Šri Lanka.

„Esketit“ įkūrė Davis Barons ir Matiss Ansviesulis – „Creamfinance Group“ įkūrėjai. „Creamfinance Group“ veikia jau nuo 2012 metų ir 2019 m. fiksavo 70 mln. pajamų, o „Esketit“ nuo pat savo veiklos pradžios yra viena sparčiausiai augančių P2P skolinimo platformų. Šiandien čia rasite daugiau nei 2 800 investuotojų, kurie uždirba vidutinę 13,35 % metinę grąžą. Minimali investavimo suma – nuo 10 Eur.

Esketit apžvalga ir atsiliepimai

Registruotis

Reikalavimai

Kaip tai veikia?

 • Užpildykite registracijos formą.
 • Pridėkite lėšų į savo sąskaitą.
 • Pasirinkite ir investuokite į paskolas. Tai galite daryti rankiniu būdu arba automatinio investavimo funkcija. Tam turite nustatyti automatinio investavimo portfelį pagal savo pasirinktus parametrus.
 • Kasdien peržiūrėkite savo profilį ir stebėkite savo investicijas, portfelį ir grąžą.
 • Uždirbtos lėšos pasieks jūsų investuotojo sąskaitą, kai tik paskola bus grąžinta.

Investuojamų projektų rūšys

 • Vartojimo paskolos
Esketit investicijos

Kas gali investuoti ir kokie reikalavimai?

Investuoti gali 18 metų sulaukę asmenys, turintys banko sąskaitą Europos ekonominės erdvės šalyse. Kaip investuotojai „Esketit“ platformoje gali registruotis ir įmonės, kurios taip pat turi banko sąskaitą Europos ekonominės erdvės šalyse.

Rizika ir uždarbis

Kokios grąžos galima tikėtis?

Rizika

Skolinantis iš bet kokios P2P platformos kyla rizikų. Kaip jas sprendžia „Esketit“?

 • Kai investuojate į paskolas sutelktinio skolinimo platformose, kyla rizika, kad paskolos gavėjas negalės grąžinti paskolos. Tokiu atveju jūsų investicijos gali būti prarastos. Kad taip nenutiktų, visoms paskoloms „Esketit“ taiko grąžinimo garantiją. Tai reiškia, kad paskolų teikėjas įsipareigojęs išpirkti investicijas, jei paskolos grąžinimas vėluoja daugiau kaip 60 kalendorinių dienų. Jei norite maksimaliai apsisaugoti nuo šios rizikos, geriausias būdas investuoti į daug skirtingų paskolų, kurios užtikrintos grąžinimo garantija ir taip diversifikuoti investicijas.
 • Bankroto rizika. Kad apsaugotų nuo bankroto ir rizikos tokiu atveju, jei paskolą teikianti bendrovė turi finansinių bėdų, „Esketit“ daugeliui paskolų taiko grupės garantiją. Jei paskolą teikianti įmonė bankrutuoja, „Creamfinance Group“ turės įvykdyti grąžinimo garantiją. Svarbu paminėti, kad grupės garantija nėra taikoma paskoloms, kurios suteikiamos Jordanijoje. Jei bankrutuotų pati „Esketit“ platforma, investicijos galiotų ir niekur nedingtų bei būtų grąžinamos platformos vartotojams.

Apibendrinant, „Esketit“ turi pakankamai daug įrankių, kurie gali užtikrinti investuotojų saugumą. Klausimų gali kelti tai, jog grupės garantija nėra taikoma paskoloms Jordanijoje, kas reiškia, kad jos yra rizikingesnės už kitas platformoje esančias paskolas. Žinoma, šioms paskoloms taikoma didesnė palūkanų norma, kuri kompensuoja didesnę riziką.

Uždarbis

Vidutinės palūkanos, kurias gali uždirbti investuotojas, siekia 13,35 %

Patikrinti dabartines palūkanas

Premijos

Akcijos ir premijos

Investuotojai užsiregistravę per mūsų nuorodą susigrąžina 1% nuo visų investuotų pinigų per pirmąsias 90 dienų.

Gauti premiją

Vartotojo sąsaja

Naudojimasis platforma

„Esketit“ yra labai patogi platforma, tinkama tiek pradedantiesiems, tiek labiau patyrusiems investuotojams. Svetainėje naršyti patogu, ji veikia greitai, dizainas išskirtinis ir šiuolaikiškas. Pagrindiniame meniu sudėti visi pagrindiniai reikalingi langai ir temos atskleistos puikiai, pristatomi įmonės darbuotojai, kas suteikia patikimumą. Registracijos procesas taip pat patogus ir greitas.

Esketit atsiliepimai ir vertinimas

Aptarnavimas

Aptarnavimas

Susisiekti galima el. paštu, savo telefono bendrovė nenurodo, pokalbių lango svetainėje taip pat nėra. Nors susisiekimas gali užtrukti, pats aptarnavimas ir konsultavimas yra tikrai malonus bei profesionalus.

Atsiliepimai

Esketit atsiliepimai

„Trustpilot“ įmonės įvertinimas yra 4,5 žvaigždutės. Nors įvertinimas gana aukštas, reikėtų atkreipti dėmesį, jog tai dar neseniai įkurta bendrovė ir iš viso paliktų atsiliepimų nėra daug. Nepaisant to, vartotojai labai giria platformos greitį, patogumą naudotis, aukštas palūkanas, detalias ataskaitas ir daugelį kitų „Esketit“ privalumų.

Kontaktai

Rekvizitai

 • Creamfinance Group
 • El. paštas: support@esketit.com
 • Adresas: 77 Lower Camden Street Dublin 2 D02 XE80, Ireland
 • Sveitainė: https://esketit.com/

Verdiktas

Apibendrinimas ir įvertinimas

8.6 Total Score
Esketit

„Esketit“ yra viena sparčiausiai augančių ir puikiai vertinamų P2P skolinimo platformų. Ją valdo ilgametę patirtį turinti „Creamfinance“ grupė, kuri užtikrina ne tik paskolų grąžinimo, bet ir grupės garantiją, dėl kurių šia platforma naudotis yra pakankamai saugu. „Esketit“ gerai vertinama vartotojų dėl patogaus naudojimosi, galimybės investuoti tik nuo 10 Eur ir ganėtinai aukštų palūkanų, kurios siekia daugiau nei 13 %. Čia taip pat veikia automatinio investavimo funkcija, antrinė rinka. Į ką reikėtų atkreipti dėmesį, kad paskolos platformoje yra iš tokių šalių kaip Jordanija, Šri Lanka, Ispanija, Latvija ir kitos. Kai kurios jų šiuo metu patiria ekonominę krizę arba yra itin rizikingos. Dėl to Jordanijai nėra taikoma grupės garantija, tačiau aukštą riziką atperka ir didesnės palūkanos.

Naudojimasis platforma
9
Saugumas ir uždarbis
9
Klientų aptarnavimas
9
Privalumai
 • Didelės palūkanos;
 • Grąžinimo garantija;
 • Antrinė paskolų rinka;
 • Automatinis investavimas.
Trūkumai
 • Galima investuoti į paskolas tik iš „Creamfinance“ bendrovių;
 • Grupinė grąžinimo garantija netaikoma paskoloms Jordanijoje.
Palikite savo atsiliepimą  |  Skaityti atsiliepimus

Į svetainę

Arminas Orantas

Arminas Orantas

Svetainės turinio ir projektų vadovas ir finansų skuriaus redaktorius.

Mums būtų įdomu sužinoti ir Jūsų nuomonę

Palikite atsiliepimą

Jūsų bendras įvertinimas

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Finanpa” yra nepriklausomas internetinis šaltinis, kuriame palyginami internetinių paskolų pasiūlymai, P2P investavimo ir skolinimo platformų tarifai, suteikiama supaprastinta, nešališka informaciją apie jų teikiamas sąlygas ir paslaugas, tam kad galėtumėte lengviau priimti svarbius finansinius sprendimus.

Atsakomybės apribojimas: visa puslapyje pateikiama informacija, vertinimai ir palyginimai yra subjektyvi ją analizavusių asmenų bei buvusių ar esamų klientų nuomonė. Mes galime pateikti rekomendacijas, tačiau neprisiimame jokios atsakomybės ir negarantuojame, jog Jūs ar kiti vartotojai, kurie ateityje naudosis apžvelgtų įmonių paslaugomis, imdami paskolą ar investuodami, susidurs su analogiškomis situacijomis ar turės tokią pat patirtį.

“Finanpa” svetainėje pateikti logotipai ir kiti prekių ženklai yra atitinkamų prekių ženklų savininkų nuosavybė. Informacija, pateikta finanpa.com, skirta tik švietimo tikslais. Mes neteikiame finansinių paslaugų. Prieš priimdami finansinius sprendimus, kreipkitės į licencijuotą finansų specialistą. Šioje svetainėje gali būti partnerių ar trečiųjų šalių nuorodų, kurios padeda palaikyti ir prižiūrėti šios svetainės veiklą ir Jums nieko nekainuoja.

© 2016-2023 finanpa.com. Visos teisės saugomos. – Privatumo politikaApie musKontaktaiReklama

Finanpa
Logo