TF Bank atsiliepimai

8 Total Score
TF Bank

TFBank.lt teikia vartojimo kreditus iki 10000 Eur, todėl netiks norintiems gauti paskolą didesnei sumai. Paskolas gali gauti asmenys nuo 22 metų, turintys nuolatines pajamas. Svetainėje aiškiai nurodomos paskolos suteikimo sąlygos, ja paprasta naudotis. Su įmone bendrauti galėsite tik skambučiais ir el. paštu, sutartys atsiunčiamos naudojantis kurjerių paslaugomis. Taip pat, kiekvieną mėnesį taikomas administravimo mokestis, kuris yra 6,9 Eur, o delsiant atiduoti pinigus ir apie tai neinformavus banko, jums skaičiuosis delspinigiai, skaičiuojami pagal įstatymų numatyta tvarka, t.y 0.05% už kiekvieną pradelstą mokėti dieną.

Naudojimasis svetaine
8.5
Paslaugų kokybė
8
Klientų aptarnavimas
7.5
Privalumai
  • Patogi svetainė.
  • Aiškios kredito suteikimo sąlygos.
Trūkumai
  • Įmonė neturi fizinio padalinio, todėl komunikuoti galima tik telefonu arba el. paštu.
  • Delspinigiai - 0.05% už kiekvieną pradelstą įmokos mokėjimo dieną.
Palikite savo atsiliepimą  |  Skaityti atsiliepimus

Gauk tik TAU skirtą pasiūlymą

Palyginkite panašias paskolų platformas

1 Moneytree.lt - Pinigų medis atsiliepimai
9
Pavyzdžiui, skolinantis 800 €, sutartį sudarant 12 mėn. mėnesio įmoka – 81,50 €, MPN – 15%, vienkartinis sutarties sudarymo mokestis – 14,6% (išdalinamas grafike), bendra kredito kaina – 61,44%, bendra mokama suma – 978,05 €.
2 Finbee finansu bite atsiliepimai
8.9
Tipinis pavyzdys: skolinantis 1000 € 5 metų terminui, išmokama paskolos suma - 940 €, fiksuotoji metinė palūkanų norma (MPN) - 10 %., vienkartinis sutarties mokestis – 4 %, vienkartinis kreditingumo vertinimo mokestis - 20 €, mėnesinis administravimo mokestis – 0,37 % nuo kredito likučio/mėn., BVKKMN (bendros vartojimo kredito kainos metinė norma) – 17,76 %., įmokos suma – 23,09 €/mėn., visa grąžinama paskolos suma – 1385,23 €.
3 SAVY paskola
8.7
Pavyzdžiui, skolinantis 2000 €, sutartį sudarant 24 mėn. terminui, fiksuotoji MPN - 8 %, tarpininkavimo mokestis 94 €, mėnesio įmoka - 96,25 €, BVKKMN - 20,96 %, visa grąžinama kredito suma - 2404 €.

Apie TF Bank

TFBank.lt teikia vartojimo kreditus nuo 1000 iki 10000 Eur, o ilgiausias galimas paskolos grąžinimo laikotarpis – 72 mėn. TF Bank AB kompanija įkurta Švedijoje, dar 1987 metais, ją kontroliuoja Švedijos finansų priežiūros tarnyba Finansinspektionen. Bendrovės tikslas – suteikti skaidrias ir atsakingas skolinimo paslaugas, todėl vartojimo kreditai suteikiami išanalizavus kiekvieną situaciją ir įvertinus, kokią sumą klientas galės grąžinti per numatytą laikotarpį. TFBank.lt paskolas suteikia Lietuvos Respublikos asmenims nuo 22 iki 75 metų amžiaus, turintiems bent 4 mėnesių darbo stažą ir nuolatines oficialias pajamas. Taip pat svarbu, kad įsipareigojimai neviršytų 40% gaunamų pajamų.

Kaip tai veikia?

  • Apsilankykite svetainėje https://www.tfbank.lt/.
  • Paskolos skaičiuoklėje pasirinkite jums reikiamą kredito sumą ir preliminarų grąžinimo terminą.
  • Užpildykite apačioje esančią paraišką.
  • Po paraiškos pateikimo turite patvirtinti savo tapatybę. Tai padarysite pervedę 0,01 € į TFBank.lt surenkamąją sąskaitą.
  • Išanalizavę gautus duomenis, bendrovės darbuotojai susisieks su jumis.
  • Paskola išmokama per 2 d. d. po sutarties pasirašymo.

Kokiais tikslais išduodamos paskolos?

Paskolos grąžinimas ir pratęsimas

Paskolos grąžinimo sąskaita atsiunčiama kiekvieną mėnesį el. paštu. Jeigu mėnesinės įmokos neapmokėjote laiku, ši suma bus pridedama prie kito mėnesio sąskaitos. Jums taip pat bus priskaičiuoti delspinigiai, apimantys 0,05 proc. netesybas nuo negrąžintos sumos už kiekvieną pradelstą dieną. Šis terminas baigiasi apmokėjus visas mokėtinas sumas, tačiau negali trukti ilgiau nei 180 dienų. Jei norite paskolą grąžinti išankstiniu mokėjimu, jums nebus taikomi jokie papildomi mokesčiai, tiesiog apie tai iš anksto informuokite TFBank.lt. Išankstinio grąžinimo atveju jums reikės sumokėti trūkstamą kredito dalį ir iki grąžinimo dienos priskaičiuotas palūkanas. Jei pageidaujate atidėti mokėjimą, privalote pateikti prašymą el. paštu ne vėliau nei 1 d. d. iki mokėjimo termino pabaigos.

Naudojimasis svetaine

TF Bank LT

Svetainė aiški, patogi, joje nėra perteklinės informacijos. Paprastas naudojimasis DUK, paskolų skaičiuokle, nesudėtingas paraiškų kredito gavimui pildymas. Itin šaunu tai, kad jau pagrindiniame puslapyje išdėstytos visos paskolos gavimo sąlygos, taip pat yra galimybė pateikti skundus, jei esate nepatenkinti įmonės paslaugomis.

Aptarnavimas

Įmonė neturi fizinio padalinio ir susisiekti su darbuotojais galima telefonu ir el. paštais. Tai patogu jaunosios kartos atstovams, tačiau neturintiems galimybės bendrauti šiais kanalais ar norintiems sutartį aptarti gyvai, gali kilti sunkumų. Darbuotojai bendrauja maloniai, gan aiškiai išdėsto sąlygas, kreipiantis el. paštu atsakymo sulaukiama gan greitai, procesas trunka ilgiau tik išimtiniais atvejais.

Darbo laikas: I–V 9:00–18:00 val.

Apmokėjimo būdai

Paskola turi būti grąžinama į bendrovės banko sąskaitą jums patogiu būdu.

Tipinis paskolos pavyzdys

Skolinantis 3000 €, sutartį sudarant 36 mėn. laikotarpiui, mėnesio įmoka – 104,49 €, metinė palūkanų norma – 6,90 %, mėnesinis sutarties administravimo mokestis – 0,4%, BVKKMN – 16,52 %, bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma – 3761,79 €

Klientų atsiliepimai

Klientai vertina tai, kad bendrovė iš karto informuoja apie kredito išdavimo sąlygas ir sutartyje neatsiranda papildomų, paslėptų mokesčių. Kartais sutartis tvirtinama arba paskola pervedama per kiek ilgesnį laiką, nei žadama, ne visuomet greitai sulaukiama atsakymų el. paštu.

TF Bank Rekvizitai

TF Bank AB

Lvovo g. 25, 3burės, LT-09320, Vilnius

Tel.: 8 700 80025

El. paštas: info@tfbank.lt

Gauk tik TAU skirtą pasiūlymą

Arminas Orantas

Arminas Orantas

Svetainės turinio ir projektų vadovas ir finansų skuriaus redaktorius.

Mums būtų įdomu sužinoti ir Jūsų nuomonę

Palikite atsiliepimą

Jūsų bendras įvertinimas

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Finanpa” yra nepriklausomas internetinis šaltinis, kuriame palyginami internetinių paskolų pasiūlymai, P2P investavimo ir skolinimo platformų tarifai, suteikiama supaprastinta, nešališka informaciją apie jų teikiamas sąlygas ir paslaugas, tam kad galėtumėte lengviau priimti svarbius finansinius sprendimus.

Atsakomybės apribojimas: visa puslapyje pateikiama informacija, vertinimai ir palyginimai yra subjektyvi ją analizavusių asmenų bei buvusių ar esamų klientų nuomonė. Mes galime pateikti rekomendacijas, tačiau neprisiimame jokios atsakomybės ir negarantuojame, jog Jūs ar kiti vartotojai, kurie ateityje naudosis apžvelgtų įmonių paslaugomis, imdami paskolą ar investuodami, susidurs su analogiškomis situacijomis ar turės tokią pat patirtį.

“Finanpa” svetainėje pateikti logotipai ir kiti prekių ženklai yra atitinkamų prekių ženklų savininkų nuosavybė. Informacija, pateikta finanpa.com, skirta tik švietimo tikslais. Mes neteikiame finansinių paslaugų. Prieš priimdami finansinius sprendimus, kreipkitės į licencijuotą finansų specialistą. Šioje svetainėje gali būti partnerių ar trečiųjų šalių nuorodų, kurios padeda palaikyti ir prižiūrėti šios svetainės veiklą ir Jums nieko nekainuoja.

© 2016-2023 finanpa.com. Visos teisės saugomos. – Privatumo politikaApie musKontaktaiReklama

Finanpa
Logo