Paskolos dirbantiems užsienyje

Ne visada ir ne kiekvienas sugeba savo gimtojoje šalyje rasti gerai apmokamą darbą, arba gauti galimybę įsidarbinti, apskritai. Juk mūsų šalyje nedarbo lygis pakankamai aukštas. Būna ir tokių atvejų, kai gaunamas darbo pasiūlymas užsienyje, kuris yra pernelyg viliojantis, kad būtų svarstoma galimybė pasilikti gimtinėje. Na, o iškilus būtinybei gauti papildomų pajamų, emigravę ar tik laikinai užsienyje (pvz., Anglijoje ar Norvegijoje) dirbantys asmenys kelia klausimą, ar bus galimybė jiems sulaukti finansinės paramos gimtojoje šalyje.

Tai tapo itin aktualu pastaraisiais metais, kai emigracija Lietuvoje nė kiek nemažėja. Anot statistikos departamento, 2017 m. emigravusiųjų iš Lietuvos nuolatinių šalies gyventojų skaičius siekė 47,9 tūkst. Na, o nedarbo lygis 2017 m. šalyje buvo 7,1 proc. O žinant tai, kad valstybės politikų priemonės, pasitelkiamos šiems rodikliams mažinti, nėra itin efektyvios, akivaizdu, kad paskolų bei kreditų poreikis asmenims, dirbantiems užsienyje, ateityje tik augs. Todėl jau atsiranda įmonių, teikiančių tokias paskolas kiek švelnesnėmis sąlygomis.

Kaip gauti paskolą asmenims dirbantiems užsienyje?

Pradėkime nuo to, kad visus užsienyje dirbančius lietuvius reiktų išskirti į dvi grupes: 1. Užsienyje dirbantys lietuviai, nuolatinę gyvenamąją vietą deklaravę Lietuvoje ir gaunantys pajamas į lietuvišką sąskaitą. 2 . Emigrantai gyvenantys ir dirbantys užsienyje ir gaunantys pajamas į tos šalies banko sąskaitą.

1. Paskolos dirbantiems užsienyje, bet gyvenantiems Lietuvoje

1 Bobutės paskola atsiliepimai

Bobutės paskola atsiliepimai

Gauk tik TAU skirtą pasiūlymą Palyginkite panašias paskolų platformas Apie Bobutės Paskola Bobutės paskola – tai greitųjų paskolų įmonė, suteikianti paskolas nuo 50 € iki 10 000 €, 3–72 mėn. laikotarpiui. Galima skolintis be jokio ...
8.6
Pavyzdys: skolinantis 1000 €, sutartį sudarant 24 mėn. mėnesio įmoka – 77,06 €, MPN – 55%, vienkartinis sutarties sudarymo mokestis – 0%, mėnesinis sutarties administravimo mokestis - 0,75%, BVKKMN – 93,21%, bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma – 1849,49 €.
2 Mokilizingas paskola ir atsiliepimai

Mokilizingas atsiliepimai

Palyginkite panašias paskolų platformas Apie Mokilizingas MOKILIZINGAS.lt – tai lizingus ir paskolas teikianti bendrovė, įsikūrusi dar 1999 metais, kuomet pradėjo veikti tuometinis „Snoro lizingas“. Čia galima skolintis sumas nuo 300 ...
8
Pavyzdžiui, skolinantis 3000 €, kai sutartis sudaroma 36 mėn. terminui, metinė palūkanų norma – 6.90 %, sutarties sudarymo mokestis – 2.90 %, mėnesio administracinis mokestis - 0.30 %, BVKKMN (bendra vartojimo kredito kainos metinė norma) – 16.15 %, bendra mokėtina suma – 3749.76 €, mėnesio įmoka – 104.16 €.
3 TF Bank LT

TF Bank atsiliepimai

Gauk tik TAU skirtą pasiūlymą Palyginkite panašias paskolų platformas Apie TF Bank TFBank.lt teikia vartojimo kreditus nuo 1000 iki 10000 Eur, o ilgiausias galimas paskolos grąžinimo laikotarpis – 72 mėn. TF Bank AB kompanija įkurta ...
8
Pavyzdys: skolinantis 3000 €, sutartį sudarant 36 mėn. laikotarpiui, mėnesio įmoka – 104,49 €, metinė palūkanų norma – 6,90 %, mėnesinis sutarties administravimo mokestis – 0,4%, BVKKMN – 16,52 %, bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma – 3761,79 €

2. Paskolos dirbantiems ir gyventiems užsienyje

Paskolos Švedijoje

1 Expresskredit Paskolos Švedijoje
Pavyzdys: už paimą 15 000 SEK kreditą 12 mėnesių laikotarpiui, kai kreditas yra minimaliai grąžinamas per pirmuosius 11 mėnesių, o likusi kredito dalis per paskutinį mėnesį, faktinė palūkanų norma yra 56,73%. Iš viso grąžinama 20 996 SEK (apie 1750 SEK per mėnesį).
2 SMSPengar Paskolos Švedijoje
Tipinis paskolos pavyzdys: pasiskolinus 15 000 SEK, 12 mėnesių laikotarpiui / 12 įmokų. SEK 320 / Avi.avg. 35 SEK (35x12, iš viso 420 SEK) / Išmokėjimo mokestis 49 SEK / mėnesio suma 1750 SEK (vidutinė) / Bendra grąžinama suma 20 996 SEK / Kintama palūkanų norma 39,3% / Efektyvi palūkanų norma 56,73%.

Paskolos Vokietijoje

1 Vexcash Vokietijoje
Tipinis pavyzdys: pasiskolinus 1000 Eur, 90 dienų laikotarpiui, efektyvi metinė palūkanų norma (fiksuota): 14,82%, debeto palūkanų norma (13,90%), bendra grąžinama suma: 1023,26 EUR.

Asmenims, kurie nebėra nuolatiniai Lietuvos gyventojai, gauti kreditą lietuviškoje įmonėje, praktiškai, neįmanoma. Taip yra todėl, kad daugelis kreditų įmonių, teikiančių paskolas ar greituosius kreditus užsienyje dirbantiems asmenims, reikalauja, kad pastarieji atlyginimą gautų į lietuvišką sąskaitą ir būtų deklaravę gyvenamąją vietą Lietuvoje. Kitaip tariant, būtų nuolatiniais Lietuvos gyventojais. Kredito įmonės taip pat reikalauja, kad būtinai dirbtumėte lietuviškoje įmonėje. Visi šie reikalavimai skirti kreditoriaus saugumo užtikrinimui.

Jeigu dirbate užsienio įmonėje ir pajamas gaunate į kitos šalies sąskaitą, Lietuvos kreditoriai neturės galimybės patikrinti Jūsų kreditingumo. Ypač, jeigu dirbate ne euro zonos šalyse. Ši problema kyla dėl to, kad tokios šalys nesidalina informacija apie jose gyvenančius mokesčių mokėtojus. Be abejo, tokia situacija Lietuvos kreditoriams – nepriimtina, nes jie negali būti užtikrinti kliento mokumu.

TFBank

Kaip ir kiti kreditoriai, „TFBankas“ teikia paskolas asmenims, kurių nuolatinė gyvenamoji vieta yra Lietuvos Respublika. Taip pat, šis kreditorius išskiria būtinybę turėti gerą kredito istoriją ir turėti oficialias pajamas Lietuvos Respublikoje. Tai reiškia, kad klientų, siekiančių gauti paskolą „TFBanke“, darbo užmokestis turi būti gaunamas į lietuvišką sąskaitą. Privaloma pateikti tai patvirtinantį banko išrašą. Iš privalomų dokumentų, įmonė taip pat reikalauja pateikti darbo sutartį, kuri turi būti neterminuota.

Tiesa, verta prisiminti mūsų minėtą, kiek nepatogų galutinį komunikavimo su šiuo kreditoriumi procesą. Tai sakydami, turime omenyje kiek ištemptą ir komplikuotą dokumentų pasirašymo procesą. Nėra galimybės visko užbaigti, vien naudojantis internetu. Šis procesas atrodo taip: Jums pasirašius per kurjerius atsiųstą kredito sutartį, ir persiuntus ją atgal kreditoriui, jis 2 d. d. bėgyje perves kredito lėšas į Jūsų banko sąskaitą. Tiek pats susirašinėjimas, tiek ilgesnis pinigų pervedimo į kliento sąskaitą laikas yra kiek nepatogus.

Žiūrėti

Bobutės paskola

Šis kreditorius pabrėžia, kad, norint gauti paskolą internetu, nėra svarbu, kurioje valstybėje šiuo metu gyvenate. Jo nuostatuose teigiama, kad: preliminariai paskolas gali gauti fiziniai asmenys, kurie yra 18–65 metų amžiaus, 4 mėnesius ir daugiau oficialiai dirbantys pagal darbo sutartis Lietuvoje. Tai reiškia, kad paskolas „Bobutės paskola“ teikia ir užsienyje dirbantiems, Lietuvoje registruotų įmonių darbuotojams.

Be abejo, klientas, siekiantis gauti šio kreditoriaus paskolas, turi neturėti pradelstų įsiskolinimų, o jo turimi finansiniai įsipareigojimai turėtų neviršyti 40% gaunamų pajamų. Galima išskirti ir patogų komunikavimą su šiuo kreditoriumi. Kai kurie kreditoriai šį procesą ganėtinai apsunkina, neleisdami visų operacijų užbaigti internetu (toks yra antrojo mūsų pristatomo kreditoriaus trūkumas). Na, o „Bobutės paskolos“ darbuotojai pateiks Jums atsakymą sms žinute ir el. paštu, įvertinę Jūsų pajamas ir turimus įsipareigojimus. Tai patogu ir operatyvu.

Žiūrėti

Mokilizingas

Šis kreditorius sutinka teikti kreditus asmenims, dirbantiems užsienyje, pagal neterminuotą darbo sutartį ir išdirbusiems 4 pilnus mėnesius dabartinėje darbovietėje. Vis dėlto, kaip ir minėjome straipsnio įžangoje, tokie asmenys atlyginimą turėtų gauti į lietuvišką banko sąskaitą. Jeigu klientas atitinka visus minėtus kriterijus, „Mokilizingas“ imasi vertinti būsimo kliento kreditingumą ir sprendžia dėl paskolos suteikimo.

Svarbu žinoti ir tai, kokių dokumentų reikia, norint kreiptis dėl paskolos suteikimo šioje bendrovėje. Reikalaujama pateikti:

  • Darbo sutarties kopiją;
  • Lietuviškos banko sąskaitos išrašą už 4 paskutinius mėnesius su banko antspaudu;
  • Paraišką internetu paskolai gauti. Tai lengvai padarysite, apsilankę bendrovės tinklalapyje.

Asmenims dirbantiems užsienyje ir atlyginimą gaunantiems į užsienio banko sąskaitą, šis kreditorius paskolų neteikia.

Žiūrėti

Paskola23

Šis kreditorius teikia paskolas asmenims, turintiems automobilį, kaip užstatą priimdami būtent šią nuosavybę. „Paskola23“, bent jau Lietuvoje dirbantiems skolininkams, dažnai tampa gelbėjimosi šiaudu, jeigu pastarieji turi kiek blogesnę kredito istoriją ar paskolos negavo kituose bankuose. Žinoma, tai nereiškia, kad šis kreditorius teikia paskolas visiems norintiems, netikrindamas jų kreditingumo. Bet kuri kredito įstaiga suinteresuota kliento mokumu. Na, o asmenys dirbantys užsienyje tikrinami dar atidžiau.

Jeigu Jus domina paskola automobilio pirkimui ir dirbate užsienyje, „Paskola23“ pareikalaus pateikti pajamas patvirtinančius dokumentus: darbo sutartį ir išrašą, su matomomis pajamomis, už paskutinius 6 mėn. Taip pat, privalote turėti deklaruotą gyvenamąją vietą Lietuvoje ir galiojantį Vairuotojo pažymėjimą. Tokiu atveju, automobilis bus registruojamas įmonės vardu, o Jūs būsite nurodytas kaip automobilio valdytojas. Paskolos pinigai bus pervesti į pardavėjo sąskaitą po automobilio perregistravimo Regitroje.

Žiūrėti

Gauti paskolas užsienyje dirbantiems asmenims – įmanoma

Kreditoriai akcentuoja, kad jų paslaugomis gali naudotis nuolatiniai Lietuvos gyventojai. Taigi laikiniems emigrantams, norintiems gauti paskolą Lietuvos įmonėse, svarbu turėti deklaruotą gyvenamąją vietą Lietuvos Respublikoje. Žinoma, taip pat svarbu, kad jų pajamos būtų gaunamos į lietuvišką sąskaitą. Ir, nepaisant to, kad šiuo metu kreditorių, teikiančių paskolas dirbantiems užsienyje, nėra daug, norėdami gauti paskolą, galite kreiptis į mūsų išvardintus kreditorius, sutinkančius tai padaryti.

Atnaujinta – 2024.07.01

Pasidalinkite

Susiję straipsniai

Finanpa” yra nepriklausomas internetinis šaltinis, kuriame palyginami internetinių paskolų pasiūlymai, P2P investavimo ir skolinimo platformų tarifai, suteikiama supaprastinta, nešališka informaciją apie jų teikiamas sąlygas ir paslaugas, tam kad galėtumėte lengviau priimti svarbius finansinius sprendimus.

Atsakomybės apribojimas: visa puslapyje pateikiama informacija, vertinimai ir palyginimai yra subjektyvi ją analizavusių asmenų bei buvusių ar esamų klientų nuomonė. Mes galime pateikti rekomendacijas, tačiau neprisiimame jokios atsakomybės ir negarantuojame, jog Jūs ar kiti vartotojai, kurie ateityje naudosis apžvelgtų įmonių paslaugomis, imdami paskolą ar investuodami, susidurs su analogiškomis situacijomis ar turės tokią pat patirtį.

“Finanpa” svetainėje pateikti logotipai ir kiti prekių ženklai yra atitinkamų prekių ženklų savininkų nuosavybė. Informacija, pateikta finanpa.com, skirta tik švietimo tikslais. Mes neteikiame finansinių paslaugų. Prieš priimdami finansinius sprendimus, kreipkitės į licencijuotą finansų specialistą. Šioje svetainėje gali būti partnerių ar trečiųjų šalių nuorodų, kurios padeda palaikyti ir prižiūrėti šios svetainės veiklą ir Jums nieko nekainuoja.

© 2016-2023 finanpa.com. Visos teisės saugomos. – Privatumo politikaApie musKontaktaiReklama

Finanpa
Logo