Mokilizingas atsiliepimai

8 Total Score
Mokilizingas.lt

Mokilizngas.lt ypač patogus žmonėms, kurie dažnai perka daiktus ar skolinasi lizingo būdu. Bendrovė išduoda MOKILIZINGO korteles, kuriomis galima atsiskaitinėti ir bankomatuose išsiimti pinigų. Jei lizingas apmokamas iki kito mėnesio pabaigos, jam netaikomos palūkanos. Savitarnos sistema yra gan paprasta, greitai užpildoma, tad norėdami gauti paskolą ar lizingą užtruksite neilgai. Visgi imant paskolą iš šios svetainės turėtumėte būti pasiruošę delspinigiams už bent vieną pavėluotą grąžinimo dieną ir kai kuriais atvejais, galimai sudėtingai komunikacijai su konsultantais.

Naudojimasis svetaine
8
Siūlomų paslaugų kokybė
8.5
Klientų aptarnavimas
8
Privalumai
 • Palyginti nedidelės palūkanos.
 • Galimybė išsiimti MOKILIZINGO kortelę, kuria galima atlikti atsiskaitymus, nusiimti pinigų.
 • Patogi savitarnos sistema.
 • Kreditus galima pasiimti dviese su šeimos nariu ar draugu.
 • Lojaliems klientams taikomos nuolaidos.
Trūkumai
 • Trūksta išsamesnės informacijos svetainėje.
 • Gali tekti ilgai laukti atsakymo el. paštu.
Palikite savo atsiliepimą  |  Skaityti atsiliepimus

Palyginkite panašias paskolų platformas

1 Moneytree.lt - Pinigų medis atsiliepimai
9
Pavyzdžiui, skolinantis 800 €, sutartį sudarant 12 mėn. mėnesio įmoka – 81,50 €, MPN – 15%, vienkartinis sutarties sudarymo mokestis – 14,6% (išdalinamas grafike), bendra kredito kaina – 61,44%, bendra mokama suma – 978,05 €.
2 Finbee finansu bite atsiliepimai
8.9
Tipinis pavyzdys: skolinantis 1000 € 5 metų terminui, išmokama paskolos suma - 940 €, fiksuotoji metinė palūkanų norma (MPN) - 10 %., vienkartinis sutarties mokestis – 4 %, vienkartinis kreditingumo vertinimo mokestis - 20 €, mėnesinis administravimo mokestis – 0,37 % nuo kredito likučio/mėn., BVKKMN (bendros vartojimo kredito kainos metinė norma) – 17,76 %., įmokos suma – 23,09 €/mėn., visa grąžinama paskolos suma – 1385,23 €.
3 SAVY paskola
8.7
Pavyzdžiui, skolinantis 2000 €, sutartį sudarant 24 mėn. terminui, fiksuotoji MPN - 8 %, tarpininkavimo mokestis 94 €, mėnesio įmoka - 96,25 €, BVKKMN - 20,96 %, visa grąžinama kredito suma - 2404 €.

Apie Mokilizingas

MOKILIZINGAS.lt – tai lizingus ir paskolas teikianti bendrovė, įsikūrusi dar 1999 metais, kuomet pradėjo veikti tuometinis „Snoro lizingas“. Čia galima skolintis sumas nuo 300 iki 20 000 eurų. Nepaisant to, įmonė paskoloms taiko kitus mokesčius, tokius kaip mėnesinį sutarties mokestį, siekiantį 0,80 % skolintos sumos ir BVKKMN (bendrą vartojimo kredito kainos metinę grąžinimo normą), kurios dydis apie 18,94 %.

Kaip tai veikia?

 • Norintieji imti paskolą arba lizingą, kuris didesnis nei 5000 eurų, turi prisiregistruoti savitarnoje.
 • Savitarnoje pateikiami duomenys apie save: asmens kodas, mėnesinės pajamos, įsipareigojimai bankams, kitoms paskolas teikiančioms bendrovėms ir pan.
 • Pagal surinktus duomenis klientui išsiunčiamas pasiūlymas.
 • Pasirašoma sutartis ir pervedami pinigai.
 • Lizingus iki 10 000 eurų galima gauti užsisakius MOKILIZINGO kortelę.
 • Kortelę galima užsisakyti savitarnoje, telefonu 1885 arba el. paštu info@mokilizingas.lt.
 • Kortele galėsite atsiskaityti visose prekybos vietose arba bankomate nusiimti norimą pinigų sumą.
 • Kortele pasiskolintus pinigus grąžinant iki kito mėnesio pabaigos, jums nebus taikomos palūkanos.

Kokiais tikslais išduodamos paskolos?

Ar galimas paskolos grąžinimas ir pratęsimas?

Savitarnoje rasite įmokų kalendorių, pagal kurį galėsite atsiskaityti. Jei norite paskolą ar lizingą grąžinti anksčiau, turite susisiekti su Mokilizingas.lt, kuris pateiks individualų grąžinimo pasiūlymą.

Naudojimasis svetaine

Mokilizingas svetainė

 

Svetainė šiuolaikiška, užkrovimo greitis geras, patogus ir aiškus valdymo meniu, paskolų bei lizingų skaičiuoklės. Visgi kai kur trūksta platesnės informacijos, praktiškai visos sąlygos ir naudojimosi būdai pateikti D.U.K., kur atsakymai labai trumpi, o norint gauti daugiau informacijos siūloma registruotis savitarnoje.

Aptarnavimas

Atsakymas į laiškus trunka iki 3 darbo dienų, kas yra pakankamai ilgas laiko tarpas, konsultantų bendravimas telefonu malonus, tačiau el. paštu pateikiami atsakymai taip pat galėtų būti detalesni. Patogu tai, kad sutartį pasirašius iki 20:00 val., pinigai pervedami per 30 min.

Darbo laikas: klientų aptarnavimo skyrius – I-V 8.00 – 22.00, VI-VII nedarbo dienos. Paskolos išduodamos iki 22:00 val. darbo dienomis ir savaitgaliais.

Koks tipinis paskolos pavyzdys?

Pavyzdžiui, skolinantis 3000 €, kai sutartis sudaroma 36 mėn. terminui, metinė palūkanų norma – 6.90 %, sutarties sudarymo mokestis – 2.90 %, mėnesio adminstracinis mokestis – 0.30 %, BVKKMN – 16.15 %, bendra mokėtina suma – 3749.76 €, mėnesio įmoka – 104.16 €.

Kokie galima apmokėjimo būdai?

Galima atsiskaityti el. bankininkyste arba „Maxima“ kasose, „Lietuvos spaudos“ kioskuose bei „Narvesen“ parduotuvėse, Lietuvos pašto ir Pay post skyriuose, Spaudos kioskuose, „Perlas“ terminaluose bei SWEDBANK, SEB ir LUMINOR bankų skyriuose.

Klientų atsiliepimai

Klientams patinka galimybė įsigyti MOKILIZINGO kortelę bei didesnės paskolų žirklės nei kitose įmonėse. Vis dėlto nemažai žmonių skundžiasi, kad dažnai pasitaiko sistemos klaidų, labai sunku prisiskambinti telefonu, o pavėlavus apmokėti grąžinimą, be jokio perspėjimo ateina delspinigiai.

Kokie Mokilizingas rekvizitai?

Telefonas: +370 700 55 888

El. paštas: info@mokilizingas.lt

Adresas: Kareivių g. 11B, Vilnius.

Arminas Orantas

Arminas Orantas

Svetainės turinio ir projektų vadovas ir finansų skuriaus redaktorius.

9 Comments
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating Palikite savo atsiliepimą
 1. 5
  Naudojimasis svetaine
  100
  Siūlomų paslaugų kokybė
  100
  Klientų aptarnavimas
  100

  Jau keli metai naudojuosi Mokilizingas paslaugomis ir iki šiol neteko nusivilti. Malonus aptarnavimas ir puikus požiūris į klientą, visada padės ir pakonsultuos.

  + Pliusai: Malonus aptarnavimas Patogus paskolos grąžinimas
  - Minusai: Norėtųsi daugiau nuolaidų seniem klientams
  Helpful(0) Unhelpful(2)You have already voted this
 2. 0.5
  Naudojimasis svetaine
  10
  Siūlomų paslaugų kokybė
  10
  Klientų aptarnavimas
  10

  Esu labai nepatenintas mokilizingo paslaugomis uz dvieju dienu pavelavoma man reikejo susimoketi 6 eurus, tai yra apsurdas, pirkau preke uz 60 euru, o jie man tokia bauda ikale uz 2 dienas pavelavimo, nejaugi taip sunku zinute pries dienavparasyti ar i emeila pries diena parasyti, labai esu nepatenkintas ir atsisakysiu ju paslaugu ir kitiems nepatariu naudotis ju paslaugomis, kazkoks apsurdas uz 2 dienas pavelavomo 6 eurai jie yra plesikai, niekam nerekomenduju tureti su jais reikalu

  Helpful(1) Unhelpful(1)You have already voted this
 3. 0.3
  Naudojimasis svetaine
  0
  Siūlomų paslaugų kokybė
  10
  Klientų aptarnavimas
  10

  Nerekomenduoju Mokilingo paskola, kadangi neatlieka savo įsipareigojimų. Buvo pasirašyta su banku sutartis, kad jie perves suma Mokilingui, tačiau mokilingas neatsiuntė bankui saskaitos, ir bankas negali atlikti operacijos. Priaugę delspinigiai apie kuriuos aš nežinojau, ir net nebandyta man apie juos pranešti. Darbuotojai net nežino apie situaciją, ir negali man atsakyti. Pirmas ir paskutinis kartas kaip naudojuosi jų paslaugomis. Tikrai nerekomenduoju, nes gali taip atsitikti kitam, kad net į skolas galima įklimpti. Gerai, kad aš tikrinu savo sąskaita, nes jeigu nestebėčiau, kogero per darbuotojų neatsakingumą turėčiau didelių problemų

  Helpful(1) Unhelpful(1)You have already voted this
 4. 0.5
  Naudojimasis svetaine
  10
  Siūlomų paslaugų kokybė
  10
  Klientų aptarnavimas
  10

  Buvome televizorių paėme sumokėjom greičiau nei per du metus tačiau palūkanas ir sutarties mokestį paskaičiavo už visus du metus. Kai ėmėme sakė neterminuota

  + Pliusai: Jokiu
  - Minusai: Ne sąžiningumas
  Helpful(2) Unhelpful(0)You have already voted this
 5. 0.5
  Naudojimasis svetaine
  10
  Siūlomų paslaugų kokybė
  10
  Klientų aptarnavimas
  10

  Atsiunte zinute, kad esu skolingas imoka, nors gyvenime nesinaudojau mokilizingu.

  Helpful(2) Unhelpful(0)You have already voted this
 6. 2.15
  Naudojimasis svetaine
  60
  Siūlomų paslaugų kokybė
  50
  Klientų aptarnavimas
  20

  Nerekomenduoju.
  Paskolas greitai galima gauti bet kur, tad itin svarbu skaidrumas ir puiki aptarnavimo kokybė. Deja, “Mokilizingui” tai nesvarbu.

  + Pliusai: Galima greitai gauti paskolą. Vadybininkai į užklausas atsako greitai.
  - Minusai: Jei iškyla klausimų arba vadybininkai įvelia klaidų - jie neprisiima atsakomybės ir vengia spręsti problemas. Trūksta aiškumo: neatsakoma į klausimus.
  Helpful(0) Unhelpful(0)You have already voted this
 7. 0.15
  Naudojimasis svetaine
  10
  Siūlomų paslaugų kokybė
  0
  Klientų aptarnavimas
  0

  NEREKOMENDUOJU!!!
  Sąskaitos neatsiunčia ir paskui sako kad pavėlavau sumokėti. Ir perskiačiuoja sutartį 24 mėn. automatiškai. Kad tik daugiau pinigų nugręžtų. Tikrai nevarkit su jais… APVOGS!!!!!

  + Pliusai: NĖRA
  - Minusai: NE sąžiningumas VAGYS
  Helpful(0) Unhelpful(0)You have already voted this
 8. 1
  Naudojimasis svetaine
  20
  Siūlomų paslaugų kokybė
  20
  Klientų aptarnavimas
  20

  Norėjau pasiimti šaldytuvą, kurio kaina 550 per šešis mėnesius, nedavė. Atseit kažkokios “nuostatos”. Ką yra labai įdomu, neturiu nė paskolų, ne atlyginimas yra daugiau nei minimalus.

  Helpful(0) Unhelpful(0)You have already voted this
 9. Nepatikimi, po metu pradejo prasyti pinigu, kurie jiems nepriklauso.
  Nepatariu turreti reikalu su sia kompanija. Pati daugiau nesikreipsiu.

Palikite atsiliepimą

Jūsų bendras įvertinimas

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Finanpa” yra nepriklausomas internetinis šaltinis, kuriame palyginami internetinių paskolų pasiūlymai, P2P investavimo ir skolinimo platformų tarifai, suteikiama supaprastinta, nešališka informaciją apie jų teikiamas sąlygas ir paslaugas, tam kad galėtumėte lengviau priimti svarbius finansinius sprendimus.

Atsakomybės apribojimas: visa puslapyje pateikiama informacija, vertinimai ir palyginimai yra subjektyvi ją analizavusių asmenų bei buvusių ar esamų klientų nuomonė. Mes galime pateikti rekomendacijas, tačiau neprisiimame jokios atsakomybės ir negarantuojame, jog Jūs ar kiti vartotojai, kurie ateityje naudosis apžvelgtų įmonių paslaugomis, imdami paskolą ar investuodami, susidurs su analogiškomis situacijomis ar turės tokią pat patirtį.

“Finanpa” svetainėje pateikti logotipai ir kiti prekių ženklai yra atitinkamų prekių ženklų savininkų nuosavybė. Informacija, pateikta finanpa.com, skirta tik švietimo tikslais. Mes neteikiame finansinių paslaugų. Prieš priimdami finansinius sprendimus, kreipkitės į licencijuotą finansų specialistą. Šioje svetainėje gali būti partnerių ar trečiųjų šalių nuorodų, kurios padeda palaikyti ir prižiūrėti šios svetainės veiklą ir Jums nieko nekainuoja.

© 2016-2023 finanpa.com. Visos teisės saugomos. – Privatumo politikaApie musKontaktaiReklama

Finanpa
Logo