Viainvest apžvalga ir atsiliepimai

VIAINVEST yra pakankamai patogi platforma, kuria gali naudotis ir pradedantieji, ir jau patyrę investuotojai. Minimali investicijos suma gana nedidelė, todėl galima nesunkiai testuoti platformos efektyvumą ar investicijų grąžą. Kad užtikrintų saugumą, VIAINVEST siūlo grąžinimo garantiją ir išperka visas vėluojančias paskolas.
8.4/10 (Expert Score)
Privalumai
 • Patogus automatinis investavimas;
 • Antrinė rinka;
 • Grąžinimo garantija su palūkanomis.
Trūkumai
 • Nėra rankinio investavimo galimybės;
 • Ribota maksimali investavimo suma;
 • Nėra daug galimybių diversifikuoti investicijas.

Statistika

Investicijų rūšysVartojimo, verslo paskolos
Tipinės palūkanos10,8 %
Minimali investuojama suma10 Eur
Lietuvių kalba svetainėjeNe
Lietuviškas klientų aptarnavimo skyriusNe

Sužinok daugiau

Alternatyvos

Palyginkite panašias investavimo platformas

1 Profitus apžvalga ir atsiliepimai
9
2 debitum network atsiliepimai
8.9
3 EstateGuru atsiliepimai
8.8

Pilna apžvalga

Apie Viainvest

VIAINVEST – tai Latvijoje įkurta tarpusavio skolinimo platforma. Joje privatūs asmenys gali investuoti į paskolas vartotojams ar verslui, kurias išduoda „VIA SMS Group“ ir jos grupei priklausančios skolinimo bendrovės. Visos paskolos, į kurias investuojate per VIAINVEST, yra 100 % iš anksto finansuotos paskolos teikėjo. Platforma veikia nuo 2016 metų ir per visą laikotarpį joje užsiregistravo daugiau nei 28 tūkst. investuotojų, kurių vidutinis indėlis siekia 3 131 eurą. Platformoje investuoti galima nuo 10 eurų, o metinės palūkanos siekia iki 12 %.

Viainvest atsiliepimai

Reikalavimai

Kaip tai veikia?

 • Užsiregistruokite platformoje ir patvirtinkite savo tapatybę.
 • Įneškite lėšų į savo sąskaitą.
 • Visas paskolas investavimui matysite platformoje, jas taip pat galite filtruoti pagal paskolos teikėją, paskolos tipą, potencialią palūkanų normą ir pan.
 • Pasirinkite paskolą ar paskolas, į kurias norite investuoti. Tai galite daryti rankiniu būdu arba pasirinkę automatinio investavimo funkciją.

Peržiūrėkite išsamią paskolos sutarties informaciją ir priimkite jums palankiausią sprendimą.

Kokiais tikslais išduodamos paskolos?

 • vartojimo;
 • verslui.

Kas gali investuoti ir kokie reikalavimai?

Platformoje investuoti gali fiziniai asmenys, kurie yra ne jaunesni nei 18 metų ir yra mokesčių mokėtojai ES šalyse arba Šveicarijoje.

Rizika ir uždarbis

Kokios grąžos galima tikėtis?

Rizika

Neveiksnių paskolų rodiklis „VIAINVEST  SMS Group“ portfelyje siekia apie 7,2 %. Tai reiškia, kad iš visos išduotų paskolų sumos, ši dalis yra vėluojanti arba negrąžinama. Reikėtų atkreipti dėmesį, kad tai visos grupės skaičius, kuriame neišskirti būtent VIAINVEST platformos rodikliai.

Kad užtikrintų apsaugą nuo neveiksnių paskolų, VIAINVEST siūlo paskolų išpirkimo garantiją. Jei paskolos grąžinimas vėluoja daugiau nei 30 dienų, paskolos teikėjas privalo išpirkti bet kokią paskolos sutartį, į kurią investavote. Norint įvertinti platformos saugumą, svarbu atkreipti dėmesį į tai, kaip sekasi bendrai VIAINVEST valdančiai įmonių grupei. Remiantis 2018 m. pateiktomis audituotomis ir konsoliduotomis finansinėmis ataskaitomis, „VIAINVEST  SMS Group“ yra pelninga. Tais metais bendrovių grupės grynasis pelnas siekė beveik 3 mln. eurų. Taip pat tais metais įmonių grupė turėjo 1 866 045 Eur pinigų ir jų ekvivalentų. Tai reiškia, kad net ir padidėjus neveiksnių paskolų rizikai, bendrovė būtų pasiruošusi jas atpirkti iš investuotojų.

Viainvest investicijos

Uždarbis

Vidutinės palūkanos, kurias gali uždirbti investuotojas, siekia 10,8 %.

Patikrinti dabartines palūkanas

Premijos

Akcijos ir premijos

Viainvest šiuo metu teikia specialų pasiūlymą visiems mūsų svetainėms lankytojams. Paspaudę “Gauti premiją” ir užsiregistravę Viainvest platformoje, gausite papildomą 1% grąžą visoms investicijoms, atliktoms per pirmąsias 90 dienų po registracijos.

Gauti premiją

Vartotojo sąsaja

Naudojimasis platforma

VIAINVEST platforma yra minimalistinė, tačiau nesudėtingai valdoma ir patogi. Joje paprasta naršyti, registracijos procesas gana aiškus, tik jam reikia turėti savo asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą ir banko sąskaitą, kuri būtų susieta su tapatybe. Svetainėje galima patogiai naršyti tiek kompiuteriu, tiek išmaniuoju telefonu, čia taip pat rasite išsamią D.U.K. skiltį ir informaciją apie paskolų teikėjus, į kurių paskolas ketinate investuoti. Platforma neapkrauta papildomais elementais, čia viskas paprasta ir aišku, vienintelis minusas būtų pakankamai smulkus šriftas, kurį gali būti sudėtingiau skaityti, vietomis trūksta daugiau iliustracinių elementų ar vaizdo įrašų, kuriais būtų paprasčiau perteikti informaciją.

Viainvest apžvalga ir atsiliepimai

Aptarnavimas

Viainvest klientų aptarnavimas

Susisiekti galima el. paštu, skambučiu arba susirašinėti su aptarnaujančiu personalu per platformoje esantį pokalbių langą. Paprastai per pokalbių langą atsakymo galite sulaukti per keletą minučių ar valandų, el. paštu tą pačią ar kitą darbo dieną, skambinant linija kartais gali būti užimta. Personalas bendrauja maloniai, profesionaliai, tik kartais atsakymai gali būti lėtesni, yra skundų dėl pernelyg lėto aptarnavimo susidūrus su problemomis naudojantis platforma. Jei klausimų reikia čia ir dabar, galite pabandyti patikrinti D.U.K. skiltį, galbūt joje rasite jums reikalingus atsakymus.

Atsiliepimai

Viainvest klientų atsiliepimai

„Trustpilot“ platformoje vidutinis VIAINVEST įvertinimas yra 3.8 žvaigždutės. Nors nemaža dalis vartotojų apie investavimo paslaugas atsiliepia puikiai arba gerai, dalis skundžiasi, kad nepavyko pasinaudoti jų nukreipimo pasiūlymu ir gauti premijos, taip pat yra pasitaikę atvejų, kai neišmokėjus paskolos po 30 dienų, platforma ją pratęsė užuot išpirkusi. Bendrai, pagrindinis skundas yra dėl gana didelio skaičiaus neapmokėtų ar vėluojančių paskolų, kurios ne visuomet išduodamos patikimiems žmonėms.

Kontaktai

Viainvest rekvizitai

Verdiktas

Apibendrinimas ir įvertinimas

8.4 Total Score
Viainvest

VIAINVEST yra pakankamai patogi platforma, kuria gali naudotis ir pradedantieji, ir jau patyrę investuotojai. Minimali investicijos suma gana nedidelė, todėl galima nesunkiai testuoti platformos efektyvumą ar investicijų grąžą. Kad užtikrintų saugumą, VIAINVEST siūlo grąžinimo garantiją ir išperka visas vėluojančias paskolas. Visgi, yra nemažai vartotojų skundų apie tai, kad vėluojančios paskolos yra pratęsiamos ir pinigus atgauti nėra visuomet paprasta. Nors VIAINVEST priklauso įmonių grupei, turinčiai ne vieną paskolas teikiančią bendrovę, kuri veikia pelningai ir gali užtikrinti saugumą, naudojantis platforma vis tiek gali kilti nesklandumų ar nepatogumų, todėl svarbu viską spręsti su aptarnaujančiu personalu. Apibendrinant, vartotojų patirtys labai skirtingos, todėl verta išbandyti platformą investuojant nedidelę sumą ar diversifikuojant investicijas ir patikrinti, ar ji pateisins jūsų lūkesčius.

Naudojimasis platforma
9
Rizika ir uždarbis
8
Klientų aptarnavimas
9
Privalumai
 • automatinis investavimas;
 • grąžinimo garantija;
 • nėra papildomų mokesčių.
Trūkumai
 • nėra antrinės rinkos;
 • galimybė susidurti su neveiksniomis paskolomis.
Palikite savo atsiliepimą  |  Skaityti atsiliepimus

Į svetainę

Arminas Orantas

Arminas Orantas

Svetainės turinio ir projektų vadovas ir finansų skuriaus redaktorius.

Mums būtų įdomu sužinoti ir Jūsų nuomonę

Palikite atsiliepimą

Jūsų bendras įvertinimas

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Finanpa” yra nepriklausomas internetinis šaltinis, kuriame palyginami internetinių paskolų pasiūlymai, P2P investavimo ir skolinimo platformų tarifai, suteikiama supaprastinta, nešališka informaciją apie jų teikiamas sąlygas ir paslaugas, tam kad galėtumėte lengviau priimti svarbius finansinius sprendimus.

Atsakomybės apribojimas: visa puslapyje pateikiama informacija, vertinimai ir palyginimai yra subjektyvi ją analizavusių asmenų bei buvusių ar esamų klientų nuomonė. Mes galime pateikti rekomendacijas, tačiau neprisiimame jokios atsakomybės ir negarantuojame, jog Jūs ar kiti vartotojai, kurie ateityje naudosis apžvelgtų įmonių paslaugomis, imdami paskolą ar investuodami, susidurs su analogiškomis situacijomis ar turės tokią pat patirtį.

“Finanpa” svetainėje pateikti logotipai ir kiti prekių ženklai yra atitinkamų prekių ženklų savininkų nuosavybė. Informacija, pateikta finanpa.com, skirta tik švietimo tikslais. Mes neteikiame finansinių paslaugų. Prieš priimdami finansinius sprendimus, kreipkitės į licencijuotą finansų specialistą. Šioje svetainėje gali būti partnerių ar trečiųjų šalių nuorodų, kurios padeda palaikyti ir prižiūrėti šios svetainės veiklą ir Jums nieko nekainuoja.

© 2016-2023 finanpa.com. Visos teisės saugomos. – Privatumo politikaApie musKontaktaiReklama

Finanpa
Logo