Profitus atsiliepimai

9/10 (Expert Score)
9 Total Score
Profitus

Profitus – jauna, tačiau labai perspektyvi platforma, kuri padeda greitai ir patogiai investuoti į NT projektus sumas nuo 100 Eur. Tai leidžia investuoti net ir tiems žmonėms, kurie mažai domisi šia sritimi, tačiau nori saugiai įdarbinti pinigus. Naudojimasis svetaine be galo patogus, o registruotis ir pildyti paraiškas paprasta tiek investuotojams, tiek siekiantiems pasiskolinti. Kadangi bendrovė veikia kaip tarpininkas tarp investuotojo ir NT vystytojo, „Profitus“ nutraukus veiklą, pagal įstatymą turtas (hipoteka) lieka investuotojams.

9Expert Score
Naudojimasis svetaine
9
Paslaugų kokybė
8
Klientų aptarnavimas
9
9User's score
Naudojimasis svetaine
9
Paslaugų kokybė
9
Klientų aptarnavimas
9
Privalumai
 • Paprasta, patogu naudotis
 • Maža rizika
 • Geras aptarnavimas
Trūkumai
 • Netiks norintiems investuoti mažiau nei 100 eurų.
Palikite savo atsiliepimą  |  Skaityti atsiliepimus

Profitus alternatyvos

1 Profitus apžvalga ir atsiliepimai
9
2 debitum network atsiliepimai
8.9
3 EstateGuru atsiliepimai
8.8

Profitus – investavimo į nekilnojamąjį turtą platforma. Ji veikia ir B2B, ir B2C principu, kuomet vartotojai gali investuoti į nekilnojamąjį turtą pasirinktą sumą, o verslas – skolintis pinigų planuojamam projektui paprastesnėmis sąlygomis nei banke. Įmonė surenka žmonių investicijas ir jomis finansuoja NT projektus, o kad viskas būtų saugu, investicija apsaugoma nekilnojamojo turto projekto savininko projekto įkeitimu. Platforma suteikia galimybę investuoti ir skolintis internetu, todėl tai greitas ir pakankamai paprastas būdas įdarbinti santaupas arba plėsti savo veiklą. Investicijos galimos nuo 100 Eur sumos, grąžinimo terminas – 3–36 mėn., palūkanų norma 7–14 %.

Profitus atsiliepimai

Registruotis

Kaip tai veikia?

Investuotojams:

 • Sekite registracijos nuorodą ir susikurkite savo investuotojo paskyrą Profitus platformoje.
 • Atlikite tapatybės patvirtinimą per „Paysera“ arba „Ondato“ sistemą ir pasiruoškite investavimui.
 • Susipažinkite su aktyviomis investicijomis, išsirinkite jums priimtiniausią projektą ir investuokite.
 • Kiekvieną mėnesį NT projekto savininkas mokės jums palūkanas.

Besiskolinantiems:

 • Susikurkite savo kaip NT projekto savininko paskyrą „Profitus“ platformoje.
 • Užpildykite paraiškos formą. Per 2 darbo dienas jums bus atsiųsta vertinimo ataskaita.
 • Gavus teigiamą atsakymą, projektas bus įkeltas į platformą.

Kas gali investuoti ir kokie reikalavimai?

Profitus platformoje gali investuoti ne tik asmenys nuo 18 metų, bet ir jaunesni, jiems tereikia tėvų sutikimo. Norintiems investuoti, pakanka susikurti investuotojo paskyrą, atlikti tapatybės patvirtinimą ir rinktis projektus, į kuriuos norima investuoti.

Rizika ir uždarbis

Investuojant į NT „Profitus“ platformoje palūkanos gali siekti 7–14 %, jos į investuotojo sąskaitą pervedamos kiekvieną mėnesį. Jei norite sužinoti daugiau apie riziką, susijusią su investicijomis „Profitus“ platformoje, rekomenduojame perskaityti šį dokumentą. Svarbu žinoti, kad „Profitus“ veikia tik kaip tarpininkas tarp skolininkų ir investuotojų. Kai investuojate į „Profitus“ projektus, jūs sudarote paskolos sutartį su NT vystytoju, o ne platforma. Tai reiškia, kad jei „Profitus“ nutrauks veiklą, pagal įstatymą turtas (hipoteka) lieka investuotojams.

Sąrašas įstaigų, kurios padeda „Profitus“ apsaugoti investicijas:

 • „Lietuvos bankas“, kuris užtikrina, kad bendrovės veikla atitiktų Valstybės įstatymus.
 • Paysera“ ir „Trustly“, kurios valdo investuotojų lėšas ir jas atskiria nuo „Profitus“ veikiančių banko sąskaitų.
 • Advokatų biuras „Sorainen“, kuri tikrina ir padeda sudaryti sutartis su NT vystytojais.
 • „Creditinfo“, kuri vykdo NT projektų rizikos vertinimą.

Naudojimasis svetaine

Profitus atsiliepimai

Svetainės dizainas yra modernus, patrauklus, sudėliotas taip, kad informacija būtų pateikta labai aiškiai. Vidiniai puslapiai išskiria informaciją investuotojams, skolininkams, puslapyje taip pat galima rasti visas sąlygas, skaičiuokles, D.U.K, čia yra įkeltas filmukas, paprastai paaiškinantis, kaip veikia platforma. Patogu tai, kad svetainė neapkrauta tekstu, o pati informacija pateikiama taip, kad ji būtų suprantama visiems.

Klientų aptarnavimas

Profitus aptarnavimo centras veikia puikiai, galima gauti atsakymus į visus rūpimus klausimus, darbuotojai yra profesionalūs ir puikiai išmano visas klientams aktualias temas. Vidutinis atsakymo į laišką laikas – 1 d. d. Jei turite jums rūpimų klausimų, prieš susisiekiant, siūlome perskaityti įmonės D.U.K – jei ten nerasite informacijos, parašykite aptarnavimo skyriui el. paštu support@profitus.lt.

Profitus vartotojų atsiliepimai

„Trustpilot“ įmonės įvertinimas yra 4,3 žvaigždutės. Klientų atsiliepimai dažniausiai geri, jiems patinka, kad platforma yra be galo patogi, o investuoti ar skolintis galima labai paprastai, visus veiksmus atliekant internetu. Tai pakankamai saugi investavimo platforma, čia nėra paslėptų mokesčių ar esminės informacijos, kuri lieka nutylėta, todėl tiems, kurie naudojasi „Profitus“, nesklandumų nekyla.

Profitus rekvizitai

Profitus, UAB

Telefonas: +37063760776

El. paštas: support@profitus.lt

Adresas: Lvovo g. 101, Vilnius

Patikrinti dabartines investicijas
Profitus atsiliepimai
Profitus atsiliepimai
Arminas Orantas

Arminas Orantas

Svetainės turinio ir projektų vadovas ir finansų skuriaus redaktorius.

2 Comments
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating Palikite savo atsiliepimą
 1. 5
  Naudojimasis svetaine
  100
  Paslaugų kokybė
  100
  Klientų aptarnavimas
  100

  Puiki komanda, veikia atvirai. Rengia pristatymus internetinėje erdvėje. Operatyviai informuoja apie sunkumus. Man čia patinka. Jaučiuosi gerbiama ir vertinama.

  + Pliusai: Atvira komunikacija; Puikus klientų aptarnavimas; Daug projektų; Skaidriai matosi rizikos; Edukacija.
  Helpful(9) Unhelpful(8)You have already voted this
 2. 4
  Naudojimasis svetaine
  80
  Paslaugų kokybė
  80
  Klientų aptarnavimas
  80

  Viskas gan neblogai, bet…Juntamas siekis pateikti objektą patrauklesnį, nei jis iš tikrųjų yra, pvz.,rašoma apie butus, nors būtų objekte nėra, yra patalpos, ir pan.; silpna projektų atranka,toks įspūdis, kad vardan objektų kiekio imamasi kone visko, kas pakliūna..

  + Pliusai: Neblogas svetainės funkcionalumas
  - Minusai: Juntamas siekis pateikti objektą patrauklesnį, nei jis iš tikrųjų yra, pvz.,rašoma apie butus, nors būtų objekte nėra, yra patalpos, ir pan.; silpna projektų atranka,toks įspūdis, kad vardan objektų kiekio imamasi kone visko, kas pakliūna.
  Helpful(1) Unhelpful(0)You have already voted this

Palikite atsiliepimą

Jūsų bendras įvertinimas

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Finanpa” yra nepriklausomas internetinis šaltinis, kuriame palyginami internetinių paskolų pasiūlymai, P2P investavimo ir skolinimo platformų tarifai, suteikiama supaprastinta, nešališka informaciją apie jų teikiamas sąlygas ir paslaugas, tam kad galėtumėte lengviau priimti svarbius finansinius sprendimus.

Atsakomybės apribojimas: visa puslapyje pateikiama informacija, vertinimai ir palyginimai yra subjektyvi ją analizavusių asmenų bei buvusių ar esamų klientų nuomonė. Mes galime pateikti rekomendacijas, tačiau neprisiimame jokios atsakomybės ir negarantuojame, jog Jūs ar kiti vartotojai, kurie ateityje naudosis apžvelgtų įmonių paslaugomis, imdami paskolą ar investuodami, susidurs su analogiškomis situacijomis ar turės tokią pat patirtį.

“Finanpa” svetainėje pateikti logotipai ir kiti prekių ženklai yra atitinkamų prekių ženklų savininkų nuosavybė. Informacija, pateikta finanpa.com, skirta tik švietimo tikslais. Mes neteikiame finansinių paslaugų. Prieš priimdami finansinius sprendimus, kreipkitės į licencijuotą finansų specialistą. Šioje svetainėje gali būti partnerių ar trečiųjų šalių nuorodų, kurios padeda palaikyti ir prižiūrėti šios svetainės veiklą ir Jums nieko nekainuoja.

© 2016-2023 finanpa.com. Visos teisės saugomos. – Privatumo politikaApie musKontaktaiReklama

Finanpa
Logo