Paysera LT

7 Total Score
Paysera LT

„Paysera“ – tai alternatyvi bankininkystė norint atlikti tiek vietinius, tiek tarptautinius pervedimus. Nors įmonės paslaugomis gali naudotis ir privatūs asmenys, kur kas stipresnė bendrovės pusė – verslo klientai, kuriems sprendimai yra pritaikyti ženkliai geriau. Atsidaryti sąskaitą ir valdyti operacijas mobilia programėle itin greita ir patogu, tačiau pavedimai ne visuomet atkeliauja laiku, o klientų aptarnavimas kartais būna neprofesionalus, reikia ilgai laukti atsakymų. Vykdant tarptautinius pervedimus, valiutų kursai ne visada yra patys konkurencingiausi rinkoje. Reziumuojant – tai patogus ir gerų funkcijų turintis įrankis, tačiau tikrai ne pats geriausias variantas rinkoje.

Naudojimasis svetaine
8
Paslaugų kokybė
7
Klientų aptarnavimas
6
Privalumai
 • nemokama, patogi ir greita registracija;
 • nėra maksimalaus pervedimų limito;
 • patogi mobilioji programėlė;
 • puiki mokėjimo sistema tarptautiniams pavedimams.
Trūkumai
 • ne visada konkurencingi valiutų kursai;
 • ne visada geras aptarnavimas, lėtas problemų sprendimas;
 • nėra automatinio banko sąskaitos nuskaitymo galimybės, tad norint atlikti pavedimą būtina papildyti Paysera sąskaitą.
Palikite savo atsiliepimą  |  Skaityti atsiliepimus

Paysera – tai lietuviško kapitalo bendrovė, teikianti elektroninio atsiskaitymo paslaugas visame pasaulyje. Čia atsidaryti sąskaitą gali tiek fiziniai, tiek juridiniai asmenys. Su asmenine sąskaita galima pinigus pervesi greitai ir lengvai skirtingomis valiutomis beveik visame pasaulyje. Pervedimai Europoje (SEPA zonoje) visiems privatiems klientams yra nemokami. Verslui Paysera siūlo mokėjimo sprendimus elektroninėms parduotuvėms, žaidimų ar laisvalaikio portalams, kavinėms ir restoranams bei mobilioms prekybos vietoms. Bendrovė taip suteikia galimybes išsiimti mokėjimo korteles, kurios suteikiamos asmenims nuo 16 metų.

Kaip susikurti Paysera sąskaitą?

Paysera registracija

Asmeninė sąskaita:

 • Paysera registracija ir sąskaita yra nemokama ir ją galima atidaryti vos per kelias minutes.
 • Užsukite į Paysera.lt ir spauskite ant „registracija“.
 • Užpildykite registracijos laukelius.
 • Atlikite tapatybę patvirtinančią identifikaciją.
 • Naudokitės visais sąskaitos privalumais.

Verslo sąskaita:

 • Atidaryti verslo sąskaitą gali tik pats įmonės vadovas, atsidaręs asmeninę Paysera sąskaitą.
 • Prisijunkite prie asmeninės paskyros.
 • Pasirinkite langą „Įmonės sąskaitos atidarymas“.
 • Suveskite įmonės registracijos duomenis.

Paysera įkainiai ir mokesčiai

 • Pervedimai Europoje (SEPA zonoje) visiems privatiems klientams nemokami, verslui – 0,15 Eur.
 • Momentiniai pervedimai (SEPA INSTANT) – realiu metu, visą parą privatiems klientams nemokami, verslui – 0,29 Eur.
 • Sąskaitos atidarymas, uždarymas ir administravimas privatiems klientams yra nemokamas. Sąskaitos aptarnavimas, kai klientas 2 metus nebuvo prisijungęs prie savo sąskaitos ar atlikęs bent vienos mokėjimo operacijos – 2 Eur.
 • Visoms įmonėms, registruotoms SEPA šalyse, sąskaitos atidarymas yra visiškai nemokamas, o registruotoms ne SEPA šalyse taikomas 10 EUR mokestis.

Paysera alternatyvos

TransferWise – patikima, daug metų veikianti ir visame pasaulyje išpopuliarėjusi skaitmeninė pinigų pervedimo platforma.

TransferGo – greitas ir patogus būdas pervesti pinigus į kitą šalį pakankamai geru valiutos kursu.

Kaip pervesti pinigus per Paysera?

Iš Paysera sąskaitos galite atlikti pavedimus:

 • Į telefono numerį
 • Kitam Paysera naudotojui
 • Pavedimus į banką
 • Webmoney pavedimus

kaip pervesti pinigus į Paysera

Pervedimai iš Paysera sąskaitos į kitą banką vyksta taip pat, kaip ir bankuose. Tam reikia užpildyti gavėjo duomenis, nurodyti banko sąskaitos numerį ir paskirtį. Norint pervesti pinigus iš Paysera į kitą mokėjimų sistemą reikės nurodyti tos sistemos kliento numerį ar kitus duomenis, priklausomai nuo mokėjimų sistemos.

Mano ir kitų vartotojų nuomone, didžiausias šios platformos minusas, jog norint atlikti pavedimą, prieš tai reikia papildyti Paysera sąskaitą. Nėra galimybės automatiškai nuskaityti pinigų nuo susietos banko sąskaitos ar kortelės, kaip tą galima padaryti per PayPal.

Pervedimo trukmė

Pervedimai kitiems Paysera klientams vykdomi iš karto. Neskubūs pervedimai į bankus vykdomi taip:

 • 30–12 val. – 13.40 val.;
 • 12–14.30 val. – 16.10 val.;
 • 30–16.30 val. – 17.40 val.;
 • 30–20.45 val. – kitą darbo dieną, 9:00 val.;
 • 45–9.30 val. – 11.10 val.

Pervedant pinigus darbo dienomis į Lietuvos Citadelės banką, Medicinos banką, Šiaulių banką, Lietuvos centrinę kredito uniją, Vilniaus kreditą, LCVPD Asmeninių sąskaitų registrą, Lietuvos paštą, Perlo paslaugas, vykdomi taip:

 • 8–18 val. – iki 15 min.;
 • 18–20.45 val. – 21.15 val.;
 • 45–8 val. – 8.15 val.

Naudojimasis svetaine

Paysera svetainės dizainas modernus ir patogus vartotojui. Nors kai kuriuose puslapiuose norėtųsi atskirų skilčių verslui ir privatiems, nes dėl informacijos gausos tenka ilgiau užtrukti norint atrasti vartotojui skirtą informaciją. Kai kurios svarbios svetainės dalys, tokios kaip skiltis „Apie mus“, „Paslaugos“ ir pan., yra ne pagrindiniame meniu, o pačioje apačioje, kas nėra labai patogu iš vartotojo patirties. Vietomis informacija svetainėje yra gali pasirodyti lyg “išmėtyta” ir nelengvai skaitoma.

Paysera atsiliepimai

Vartotojo registracijos langas yra paprastas, aiškus, patogus. Dar vienas pliusas – Paysera mobili programėlė, kuri yra be galo patogi ir leidžia atlikti registraciją bei valdyti savo sąskaitą telefonu.

Saugumas

Paysera atitinka LR įstatymus ir yra licencijuotas elektroninių mokėjimų tiekėjas. Bendrovės veiklą reguliuoja ne tik Vyriausybė, bet ir Lietuvos bankas. Siekiant saugumo, Paysera klientų lėšos yra saugomos atskirose sąskaitose, kurios nesusiję su įmonės sąskaitomis. Tai užtikrina pinigų apsaugą tais atvejais, jei Paysera nutrauktų veiklą ar susidurtų su finansiniais sunkumais. Paysera svetainė taip pat apsaugota TLS šriftu, kuris užtikrina jūsų duomenų slaptumą.

Klientų aptarnavimas

Klientų aptarnavimo skyriaus kokybė labai priklauso nuo darbuotojo, su kuriuo bendraujama: su vienais jis draugiškas ir profesionalus, o su kitais ne toks malonus. Gali tekti kiek ilgiau palaukti, kol kas nors atsilieps telefonu, tačiau atsakymai į el. paštą ateina pakankamai greitai ir jie yra informatyvus. Nors kai kurie klientai skundžiasi, kad atsakymų tenka laukti labai ilgai.

Darbo laikas: I–VII – 8:00 – 20:00 val. (UTC+3).

Paysera atsiliepimai

Pagrindinis klientų nusiskundimas yra tas, jog susidūrus su nesklandumais problemos sprendžiamos lėtai, tenka ilgai laukti atsakymų. Taip pat pinigai kartais vėluoja atkeliauti pažadėtu laiku. Kiek rečiau, bet pasitaiko  ir nusiskundimų dėl įvairių techninių nesklandumų, kurios ne visada taisomos greitai. Klientai patenkinti dėl patogaus naudojimosi mobiliąja programėle, greitos ir lengvos registracijos, daugiau gerų atsiliepimų bendrovė sulaukia iš verslo klientų.

Paysera rekvizitai

Paysera LT, UAB

Telefonas: +370 5 207 1558

Adresas: Pilaitės pr. 16, Vilnius

Arminas Orantas

Arminas Orantas

Svetainės turinio ir projektų vadovas ir finansų skuriaus redaktorius.

1 Comment
 1. blogai, prisijungti neina prie banko, skambink į banką neskambinęs, niekas net ragelio nekelia …

Palikite atsiliepimą

Jūsų bendras įvertinimas

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Finanpa” yra nepriklausomas internetinis šaltinis, kuriame palyginami internetinių paskolų pasiūlymai, P2P investavimo ir skolinimo platformų tarifai, suteikiama supaprastinta, nešališka informaciją apie jų teikiamas sąlygas ir paslaugas, tam kad galėtumėte lengviau priimti svarbius finansinius sprendimus.

Atsakomybės apribojimas: visa puslapyje pateikiama informacija, vertinimai ir palyginimai yra subjektyvi ją analizavusių asmenų bei buvusių ar esamų klientų nuomonė. Mes galime pateikti rekomendacijas, tačiau neprisiimame jokios atsakomybės ir negarantuojame, jog Jūs ar kiti vartotojai, kurie ateityje naudosis apžvelgtų įmonių paslaugomis, imdami paskolą ar investuodami, susidurs su analogiškomis situacijomis ar turės tokią pat patirtį.

“Finanpa” svetainėje pateikti logotipai ir kiti prekių ženklai yra atitinkamų prekių ženklų savininkų nuosavybė. Informacija, pateikta finanpa.com, skirta tik švietimo tikslais. Mes neteikiame finansinių paslaugų. Prieš priimdami finansinius sprendimus, kreipkitės į licencijuotą finansų specialistą. Šioje svetainėje gali būti partnerių ar trečiųjų šalių nuorodų, kurios padeda palaikyti ir prižiūrėti šios svetainės veiklą ir Jums nieko nekainuoja.

© 2016-2023 finanpa.com. Visos teisės saugomos. – Privatumo politikaApie musKontaktaiReklama

Finanpa
Logo