Mano Bankas atsiliepimai

8 Total Score
Mano.paskola

Manopaskola.lt teikia kreditus iki 25 000 Eur, maksimaliam 84 mėn. laikotarpiui. Galima pasiimti paskolą vartojimui, atostogoms, automobiliui, būsto remontui ar studijoms. Įmonė taip pat suteikia refinansavimo galimybę. Svetainė patogiai valdoma, paraišką galima pateikti greitai. Iškilus nesklandumams ar pasikeitus finansinei padėčiai, įmonė padeda surasti geriausią sprendimą situacijai išspręsti. Darbuotojai bendrauja draugiškai, šiltai ir profesionaliai. Turėkite omenyje, kad norint gauti paskolą reikia atitikti aiškius kriterijus: kreditai teikiami asmenims nuo 21 metų, turintiems pastovias pajamas iš nuolatinės darbovietės.

Naudojimasis svetaine
9
Siūlomų paslaugų kokybė
7
Klientų aptarnavimas
8
Privalumai
  • Patogus paraiškos pateikimas
  • Refinansavimo paslauga
  • Lankstus požiūris į klientą
  • Patogi svetainė
Trūkumai
  • Teikia paskolas pagal griežtus kriterijus
Palikite savo atsiliepimą  |  Skaityti atsiliepimus

Gauk tik TAU skirtą pasiūlymą

Palyginkite panašias paskolų platformas

1 Moneytree.lt - Pinigų medis atsiliepimai
9
Pavyzdžiui, skolinantis 800 €, sutartį sudarant 12 mėn. mėnesio įmoka – 81,50 €, MPN – 15%, vienkartinis sutarties sudarymo mokestis – 14,6% (išdalinamas grafike), bendra kredito kaina – 61,44%, bendra mokama suma – 978,05 €.
2 Finbee finansu bite atsiliepimai
8.9
Tipinis pavyzdys: skolinantis 1000 € 5 metų terminui, išmokama paskolos suma - 940 €, fiksuotoji metinė palūkanų norma (MPN) - 10 %., vienkartinis sutarties mokestis – 4 %, vienkartinis kreditingumo vertinimo mokestis - 20 €, mėnesinis administravimo mokestis – 0,37 % nuo kredito likučio/mėn., BVKKMN (bendros vartojimo kredito kainos metinė norma) – 17,76 %., įmokos suma – 23,09 €/mėn., visa grąžinama paskolos suma – 1385,23 €.
3 SAVY paskola
8.7
Pavyzdžiui, skolinantis 2000 €, sutartį sudarant 24 mėn. terminui, fiksuotoji MPN - 8 %, tarpininkavimo mokestis 94 €, mėnesio įmoka - 96,25 €, BVKKMN - 20,96 %, visa grąžinama kredito suma - 2404 €.

Apie Manopaskola.lt

Manopaskola.lt – (AB “Mano Bankas”) teikia vartojimo paskolas iki 25 000 Eur, maksimaliam 84 mėn. laikotarpiui. Kreditai teikiami asmenims nuo 21 iki 64 metų, gaunantiems nuolatines pajamas ir neturintiems įsiskolinimų kitose kredito bendrovėse. Norint gauti kreditą minimalios pajamos turi būti ne mažesnės nei 350 Eur / per mėnesį (į rankas). Dirbantiems pagal darbo sutartį reikia būti gavus ne mažiau nei 4 darbo užmokesčius dabartinėje darbovietėje, o vykdantiems individualią – ne mažesnį nei 6 mėnesių užmokestį. Maksimali mėnesinė kredito įmoka negali viršyti 40 % į rankas gaunamų mėnesinių pajamų.

Mano.bank taip pat teikia paskolas verslui, ūkininkams, nekilnojamo turto vystymui bei investicijoms nuo 10 000 € iki 80% įkeisto turto vertės, maksimaliam 15 metų terminui. Šis terminas ir paskolos suma priklauso nuo paskolos paskirties, įplaukų ir nuo to ar ji imama su turto įkeitimu (jo vertės) ar be.

Kaip tai veikia?

  • Užpildote paraišką internetu ir pateikiate reikiamus duomenis apie save ir savo finansinę padėtį.
  • Jei jūsų paraiška atitinka reikalavimus, pasirašote sutartį. Tai galite padaryti mobiliuoju parašu, išplėstiniu Smart-ID, DPD kurjeriu arba atvykę į AB „Mano bankas“ būstinę, įsikūrusią S. Moniuškos g. 27, Vilnius.
  • Po sutarties pasirašymo pinigai bus pervesti į jūsų banko sąskaitą. Taip pat gausite prisijungimo duomenis prie specialios paskola paskyros, kurioje matysite visą su paskola susijusią informaciją.
  • Įmokas turėsite apmokėti kiekvieną mėnesį, pagal nustatytą grafiką. Banko sąskaita, į kurią reikės pervesti pinigus, bus nurodyta jūsų asmeninėje vartojimo kredito sutartyje.

Kokiais tikslais išduodamos paskolos?

Paskolos grąžinimas ir pratęsimas

Jei susidūrėte su sunkumais mokėti kredito įmoką arba norite pakeisti grąžinimo sąlygas, apie tai nedelsiant praneškite įmonei.

Refinansavimas

Mano.Paskola teikia refinansavimo paslaugą, kuri leidžia apjungti skirtingose įstaigose turimus greituosius kreditus į vieną paskolą ir taip pagerinti sąlygas. Refinansuoti galima sumą iki 25 000 Eur.

Naudojimasis svetainė

Manopaskola.lt - Mano Bankas - Apžvalga ir atsiliepimai

Manopaskola.lt svetainė nauja, patogi ir apgalvota. Apie sąlygas ir kreditus pasakojama aiškiai, trumpai ir informatyviai. Pats dizainas švarus ir neapkrautas, komunikacijos tonas – šiltas ir draugiškas. Mūsų apžvalgos metu buvo pastebėta šiokių tokių techninių nesklandumų Refinansavimo skaičiuoklėje. Malonu tai, kad svetainėje rasite ne tik bendrą informaciją apie paskolas, paraiškų pateikimą, bet ir įtraukiančių straipsnių ar įžvalgų, kaip kreditą pasiimti protingai, geriausiomis sąlygomis.

Tipinis paskolos pavyzdys

Skolinantis 3 000€ 60 mėn laikotarpiui su fiksuota metine palūkanų norma 9%, mėnesiniu sutarties administravimo mokesčiu 7€, bendra vartojimo kredito kainos metinė norma (BVKKMN) – 14,55%, bendra grąžinama suma – 4 576,80€. Sutarties sudarymo mokesčio netaikome. Pastaba: šis pasiūlymas yra preliminarus. Norint gauti tikslų pasiūlymą, reikia užpildyti paskolos paraišką.

Klientų aptarnavimas

Su klientais bendraujama šiltai, maloniai, darbuotojai stengiasi išsiaiškinti visas problemas ir pateikti geriausius sprendimo variantus. Vadybininkai atsako į visus klausimus tiek telefonu, tiek el. paštu.

Darbo laikas: I–IV – 8:30–17:30 val., V – 8:30–15:30 val.

Mano.Paskola klientų atsiliepimai

Klientai vertina malonų bendravimą ir aiškų sąlygų išdėstymą. Mano.bank stengiasi padėti, jei asmuo negali laiku grąžinti įmokų ar pasikeitė jo finansinė padėtis. Visgi svarbu su bendrove komunikuoti ir iškart informuoti apie bet kokius pasikeitimus. Kitu atveju bus taikomos tokios pat griežtos delsimo priemonės, kaip ir kitose paskolų bendrovėse.

AB “Mano Bankas” Rekvizitai

Telefonas: +370 5 240 9389

El. paštas: manopaskola@mano.bank

Adresas: S. Moniuškos g. 27, Vilnius

Gauk tik TAU skirtą pasiūlymą

Arminas Orantas

Arminas Orantas

Svetainės turinio ir projektų vadovas ir finansų skuriaus redaktorius.

Mums būtų įdomu sužinoti ir Jūsų nuomonę

Palikite atsiliepimą

Jūsų bendras įvertinimas

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Finanpa” yra nepriklausomas internetinis šaltinis, kuriame palyginami internetinių paskolų pasiūlymai, P2P investavimo ir skolinimo platformų tarifai, suteikiama supaprastinta, nešališka informaciją apie jų teikiamas sąlygas ir paslaugas, tam kad galėtumėte lengviau priimti svarbius finansinius sprendimus.

Atsakomybės apribojimas: visa puslapyje pateikiama informacija, vertinimai ir palyginimai yra subjektyvi ją analizavusių asmenų bei buvusių ar esamų klientų nuomonė. Mes galime pateikti rekomendacijas, tačiau neprisiimame jokios atsakomybės ir negarantuojame, jog Jūs ar kiti vartotojai, kurie ateityje naudosis apžvelgtų įmonių paslaugomis, imdami paskolą ar investuodami, susidurs su analogiškomis situacijomis ar turės tokią pat patirtį.

“Finanpa” svetainėje pateikti logotipai ir kiti prekių ženklai yra atitinkamų prekių ženklų savininkų nuosavybė. Informacija, pateikta finanpa.com, skirta tik švietimo tikslais. Mes neteikiame finansinių paslaugų. Prieš priimdami finansinius sprendimus, kreipkitės į licencijuotą finansų specialistą. Šioje svetainėje gali būti partnerių ar trečiųjų šalių nuorodų, kurios padeda palaikyti ir prižiūrėti šios svetainės veiklą ir Jums nieko nekainuoja.

© 2016-2023 finanpa.com. Visos teisės saugomos. – Privatumo politikaApie musKontaktaiReklama

Finanpa
Logo