Tribe Funding: apžvalga ir atsiliepimai

„Tribe funding“ yra tikrai unikali sutelktinio finansavimo platforma, kurioje atrenkami geriausi, perspektyviausi projektai iš skirtingų šalių ir skirtingų finansavimo platformų. Tai ypač patogu, jei norite diversifikuoti savo investicijas ir tai daryti vienoje vietoje.
8.1/10 (Expert Score)
Privalumai
 • Galima rinktis iš daug skirtingų projektų;
 • Patyrę ir žinomi įkūrėjai;
 • Puiki platforma norint diversifikuoti investicijas.
Trūkumai
 • Nėra automatinio investavimo ar pirkimo antrinėje rinkoje funkcijų;
 • Bendrovė pakankamai jauna;

Statistika

Investicijų rūšysInvestavimas į NT ir verslo projektus
Tipinės palūkanos~7 – 12%
Minimali investuojama suma100 Eur
Lietuvių kalba svetainėjeNe

Sužinok daugiau

Alternatyvos

Palyginkite panašias investavimo platformas

1 Profitus apžvalga ir atsiliepimai
9
2 debitum network atsiliepimai
8.9
3 EstateGuru atsiliepimai
8.8

Pilna apžvalga

Apie Tribe Funding

„Tribe Funding“ yra pirmoji pasaulyje sutelktinio finansavimo platforma. 2021 metais Estijoje įkurta bendrovė turi misiją sutelktiniu finansavimu padėti pertvarkyti pinigų srautą taip, kad kiekvienam investuotojui būtų užtikrintas maksimalus saugumas ir finansinė gerovė. Platformą galima pavadinti investavimo „Amazon“ – čia vienoje vietoje surinkti geriausi sutelktinio finansavimo projektai, užtikrinantys saugumą ir gerą investicinę grąžą. Tai puikus įrankis norintiems sukurti ar išlaikyti gerai diversifikuotą ir apsaugotą investicinį portfelį. Vidutinės palūkanos, kurias galima gauti per šią platformą – nuo 5 iki 14 %, grąžinimo laikotarpis gali siekti nuo 1 iki 48 mėn. Minimali investicijų suma – 100 Eur. Šiuo metu platformoje galima rinktis iš daugiau nei 110 projektų penkiolikoje šalių už 37,5 mln. eurų.

Registruotis

Reikalavimai

Kaip tai veikia?

 • Susikurkite paskyrą.
 • Patvirtinkite savo tapatybę.
 • Rinkitės iš investavimo projektų.
 • Investuokite.

Investuojamų projektų rūšys

 • NT projektai;
 • Žemės ūkio projektai;
 • Paskolos verslui ir kt.
Tribe Funding atsiliepimai

Kas gali investuoti ir kokie reikalavimai?

Platformoje investuoti gali tiek fiziniai, tiek juridiniai asmenys. Investuotojai turi būti ne jaunesni nei 18 metų, turintys banko sąskaitą bet kurioje Europos ekonominės erdvės (EEE) valstybėje narėje. Jei turi sąskaitą EEE valstybėse, įmonės gali būti įsikūrusios ir už jų ribų.

Rizika ir uždarbis

Kokios grąžos galima tikėtis?

Rizika

Investuotojai, registruodamiesi „Tribe funding“ platformoje, prisiima visą su šia veikla susijusią riziką. Platformoje atrinkti gerai išanalizuoti, perspektyviausi ir geriausi projektai iš kitų skirtingų platformų, todėl komanda atlieka didelį darbą už investuotoją, tačiau negali užtikrinti 100 % apsaugos projekto nesėkmės atveju. Pagal išanalizuotus duomenis kiekvienam projektui priskiriamas rizikos lygis: žemas, vidutinis, aukštas. Pagal tai investuotojai gali preliminariai įvertinti riziką.

Jei projektas, į kurį investuojate, nesurinks reikiamos sumos ir sutelktinis finansavimas bus atšauktas, visi investuotojai atgaus savo pinigus atgal. „Tribe funding“ bankroto atveju pinigai būtų apsaugoti, nes bendrovės ir investuotojų banko sąskaitos atskirtos. Tokiu atveju bus paskirtas administratorius, kuris rūpinsis visu procesu ir sugrąžins investicijas.

Uždarbis

Vidutinės palūkanos gali siekti nuo 5 iki 14 %. Kartu su pateiktu projektu, į kurį ketinate investuoti, visada pateikiamas grąžinimo grafikas.

Priklausomai nuo projekto tipo, palūkanos bus mokamos kas mėnesį, ketvirtį arba kasmet, o pagrindinė investuota suma bus grąžinama mažomis dalimis per visą investicijos laikotarpį arba projekto pabaigoje (kiekvienam projektui nustatytas konkretus terminas mėnesiais). Paskolos gavėjui grąžinus paskolą, pinigai atsidurs jūsų „Tribe funding“ investicinėje sąskaitoj – juos bet kada galėsite atsiimti į savo banko sąskaitą arba pakartotinai investuoti ir uždirbti dar daugiau.

Patikrinti dabartines palūkanas

Premijos

Akcijos ir premijos

Tribe mūsų svetainės lankytojams suteikia 0,5% premiją nuo investicijų sumos investuotos per pirmąsias 90 dienų.

Gauti 0,5% premiją

Vartotojo sąsaja

Naudojimasis platforma

Platforma moderni, patogi, aiški, čia pateikiama informacija apie įmonę, jos misiją, partnerius, galima rasti platų pasirinkimą projektų, į kuriuos galima investuoti. Registracija patogi ir greita – ją galima atlikti per 3–5 minutes. Platformoje pasiekiami visi teisiniai dokumentai apie paslaugų sąlygas ar privatumo politiką. „Tribe funding“ turi įdomų tinklaraštį, kuris nuolat pildomas. Kadangi svetainėje informacijos pakankamai daug, kartais gali užkliūti jos krovimo greitis, taip pat patogiau naršyti Desktop versija nei telefone.

Tribe Funding platforma

Aptarnavimas

Aptarnavimas

Aptarnavimas draugiškas, profesionalus, atsakoma į visus klausimus. Platforma turi kalendorių, per kurį galima suplanuoti laiką skambučiui, kuomet galėsite bendrauti su aptarnaujančiu personalu, taip pat visuomet galite rašyti el. paštu.

Atsiliepimai

Tribe Funding atsiliepimai

Bendrovė įkurta neseniai, todėl išsamių ar patikimų vartotojų atsiliepimų dar stinga, kad galėtume objektyviai įvertinti šią platformą. Sutelktinio finansavimo platformų apžvalgininkai vertina itin platų projektų portfelį, kur galima rinktis investuoti į skirtingo tipo įmones ar projektus. Patikimumo suteikia finansuojamų projektų atrinkimo modelis ir kompanijos įkūrėjai, turintys didelę patirtį. Vienas jų yra Aleksandrs Pirhs – „Booking Group“ įkūrėjas. Be to, platformos steigėjai patys investuoja į platformoje esančius žemos rizikos projektus. Prie minusų įvardijama tai, kad platforma pakankamai jauna, dar reikia laiko, kad užsitarnautų investuotojų pasitikėjimą. Taip pat trūksta tam tikrų saugumą ar patogumą užtikrinančių funkcijų – investicijų pardavimo antrinėje rinkoje galimybės ar automatinio investavimo funkcijos.

Kontaktai

Rekvizitai

 • Tribe Funding OÜ
 • El. Paštas: info@tribefunding.eu
 • Telefonas: +372 6989966; +44 (20) 81572120

Verdiktas

Apibendrinimas ir įvertinimas

8.1 Total Score
Tribe Funding

„Tribe funding“ yra tikrai unikali sutelktinio finansavimo platforma, kurioje atrenkami geriausi, perspektyviausi projektai iš skirtingų šalių ir skirtingų finansavimo platformų. Tai ypač patogu, jei norite diversifikuoti savo investicijas ir tai daryti vienoje vietoje. Kiekvienas vartotojas turi prisiimti pilną riziką, todėl labai svarbu įvertinti projektus ir jų potencialą. Visgi saugumo suteikia tai, kad patys platformos įkūrėjai yra žinomi rinkoje ir turi sukaupę daug patirties bei patys investuoja į projektus platformoje. Minimali investavimo suma yra nuo 100 Eur, todėl pradedantiesiems, kurie nori pabandyti, ji gali pasirodyti nemaža. Taip pat platformoje trūksta tam tikrų funkcijų, kurios palengvintų procesą. Tai automatinis investavimas ar galimybė parduoti investicijas antrinėje rinkoje.

Naudojimasis platforma
8
Saugumas ir uždarbis
8
Klientų aptarnavimas
8
Privalumai
 • Galima rinktis iš daug skirtingų projektų;
 • Patyrę ir žinomi įkūrėjai;
 • Puiki platforma norint diversifikuoti investicijas.
Trūkumai
 • Nėra automatinio investavimo ar pirkimo antrinėje rinkoje funkcijų;
 • Bendrovė pakankamai jauna;
 • Didelė minimali investicijos suma.
Palikite savo atsiliepimą  |  Skaityti atsiliepimus

Į svetainę

Arminas Orantas

Arminas Orantas

Svetainės turinio ir projektų vadovas ir finansų skuriaus redaktorius.

Mums būtų įdomu sužinoti ir Jūsų nuomonę

Palikite atsiliepimą

Jūsų bendras įvertinimas

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Finanpa” yra nepriklausomas internetinis šaltinis, kuriame palyginami internetinių paskolų pasiūlymai, P2P investavimo ir skolinimo platformų tarifai, suteikiama supaprastinta, nešališka informaciją apie jų teikiamas sąlygas ir paslaugas, tam kad galėtumėte lengviau priimti svarbius finansinius sprendimus.

Atsakomybės apribojimas: visa puslapyje pateikiama informacija, vertinimai ir palyginimai yra subjektyvi ją analizavusių asmenų bei buvusių ar esamų klientų nuomonė. Mes galime pateikti rekomendacijas, tačiau neprisiimame jokios atsakomybės ir negarantuojame, jog Jūs ar kiti vartotojai, kurie ateityje naudosis apžvelgtų įmonių paslaugomis, imdami paskolą ar investuodami, susidurs su analogiškomis situacijomis ar turės tokią pat patirtį.

“Finanpa” svetainėje pateikti logotipai ir kiti prekių ženklai yra atitinkamų prekių ženklų savininkų nuosavybė. Informacija, pateikta finanpa.com, skirta tik švietimo tikslais. Mes neteikiame finansinių paslaugų. Prieš priimdami finansinius sprendimus, kreipkitės į licencijuotą finansų specialistą. Šioje svetainėje gali būti partnerių ar trečiųjų šalių nuorodų, kurios padeda palaikyti ir prižiūrėti šios svetainės veiklą ir Jums nieko nekainuoja.

© 2016-2023 finanpa.com. Visos teisės saugomos. – Privatumo politikaApie musKontaktaiReklama

Finanpa
Logo