Income Marketplace (getincome.com) atsiliepimai

8.2/10 (Expert Score)
Privalumai
 • Maža rizika;
 • Patogus automatinis investavimas;
 • Grąžinimo garantija.
Trūkumai
 • Įmonė labai jauna.

Statistika

Investicijų rūšysInvestavimas į vartojimo paskolas
Tipinės palūkanos~7 – 12%
Minimali investuojama suma10 Eur
Lietuvių kalba svetainėjeNe

Sužinok daugiau

Alternatyvos

Palyginkite panašias investavimo platformas

1 Profitus apžvalga ir atsiliepimai
9
2 debitum network atsiliepimai
8.9
3 EstateGuru atsiliepimai
8.8

Pilna apžvalga

Apie Income Marketplace

„Income Marketplace“ – tai pakankamai nauja, 2020 metais Estijoje įsikūrusi investavimo platforma, kurios pagrindinis biuras veikia Taline. Platforma suteikia galimybę investuoti į paskolas ir veikia kaip tarpininkas tarp investuotojų bei paskolų gavėjų. Šiuo metu bendrovė orientuojasi į vartojimo paskolas. Investuoti galima sumas nuo 10 Eur, o grąžinimo laikotarpis gali būti iki 4 arba 18 mėn. Paskolų bendrovės, į kurias investuojama ir per kurias teikiami vartojimo kreditai yra Brazilijos bendrovė „ClickCash“, dvi Indonezijoje veikiančios įmonės „Danabijak“ ir „DanaRupiah“, suomių paskolų platforma „FIN Yritysrahoitus“, Latvijos – „Finto Capital“ ir „Mexicos Vivus Mexico“.

Registruotis

Reikalavimai

Kaip tai veikia?

 • Susikurkite paskyrą, susiejant ją su savo Google ar Facebook paskyromis arba per el. paštą.
 • Perveskite pinigų į savo paskyrą.
 • Platformoje pasirinkite projektus, į kuriuos norite investuoti arba nustatykite automatinio investavimo funkciją. Taip pat galite pasirinkti
 • Stebėkite, kaip auga jūsų investicijos ir gaukite grąžą į savo paskyrą.

Kas gali investuoti ir kokie reikalavimai?

Platformoje investuoti gali tiek fiziniai, tiek juridiniai asmenys. Reikalavimai investuotojams:

 • Turėti banko sąskaitą vienoje iš Europos ekonominės erdvės (EEE) šalių.
 • Būti ne jaunesniam nei 18 metų.
 • Pateikti savo identifikavimo dokumento kopiją.

Rizika ir uždarbis

Kokios grąžos galima tikėtis?

Rizika

Vienas ir pagrindinių „Income Marketplace“ tikslų – investuotojams užtikrinti skaidrumą ir saugumą. Tai jie daro pasitelkdami keletą įrankių.

Visų pirma, platformoje galioja 60 dienų grąžinimo garantija. Jei paskolą gavęs asmuo vėluos grąžinti įmokas daugiau nei 60 dienų, paskolą teikianti bendrovė įsipareigoja grąžinti investuotą sumą.

Jie taip pat įdiegę „Cash Buffer“ saugiklį. „Income Marketplace“ valdo tam tikrą grynųjų pinigų srautą, kurį sudaro užstatas, surinktas iš paskolų bendrovių, su kuriomis bendradarbiauja. Jie padengtų investuotojų išlaidas tuo atveju, jei paskolos nebūtų grąžinamos arba partneriai nevykdytų įsipareigojimų.

Saugumui užtikrinti visos bendrovėje esančios lėšos yra atskirtos nuo vartotojų investicijų ir šie pinigai nėra maišomi tarpusavyje. Taip pat svetainėje galite matyti visą reikiamą informaciją apie paskolos gavėjus, kuri padės priimti kuo mažiau rizikingą sprendimą.

Uždarbis

Vidutinės palūkanos, kurias gali uždirbti investuotojai yra nuo 7 iki 12 %. Platforma taip pat suteikia galimybę dalyvauti partnerystės programoje ir taip užsidirbti papildomai. Už kiekvieną atvestą ir prisiregistravusį vartotoją galite gauti 10 Eur ir 1 % komisinį mokestį.

Patikrinti dabartines palūkanas

Vartotojo sąsaja

Naudojimasis platforma

Platformos struktūra yra nauja, moderni ir labai paprasta, todėl ja naudotis patogu. Svetainė getincome.com puikiai pritaikyta naudotis mobiliuoju įrenginiu, nėra perkrauta informacija. Visi punktai, kuriuos turi žinoti investuotojai, išdėstyti gana aiškiai, neišsiplečiant. Smagu, kad „Income Marketplace“ supažindina su savo komanda ir įkūrėjais bei turi skiltį, skirtą būtent jiems. Registracijos procesas taip pat gana standartiškas ir paprastas, reikia būti pasiruošus, kad prireiks tapatybės patvirtinimo. Vietomis gal norėtųsi daugiau duomenų, statistikos ar veiklos ataskaitų, tačiau platforma yra pakankamai nauja, todėl galima tikėtis, kad jos atsiras ateityje.

„Income Marketplace“ taip pat turi savo mobiliąją programėlę, kurioje dar labiau palengvina registracija. O tam kad investavimo pradžia būtų kuo paprastesnė, turite galimybę pasirinkti vieną iš greitųjų investavimo strategijų.

Income Marketplace atsiliepimai

Aptarnavimas

Income Marketplace aptarnavimas

Svetainėje getincome.com įdiegtas „Chatbot“, kad vartotojai nepraleistų atsakymų, galima pasirinkti ir „Push Notifications“ funkciją. Atsakymo iškart nereikėtų tikėtis, gali tekti palaukti. Puslapio apačioje nurodyti kontaktai, kuriais galima susisiekti su aptarnaujančiu personalu. Jų bendravimas gana draugiškas, paprastas, komanda atsako į visus rūpimus klausimus ir gali padėti tiek registracijos, tiek investavimo procesuose.

Atsiliepimai

Income Marketplace atsiliepimai

Kadangi platforma pradėjo veikti labai neseniai, dar nėra pakankamai vartotojų atsiliepimų, kurie galėtų padėti įvertinti ją objektyviai. Pagal populiarių investuotojų apžvalgas, dauguma jų platformą įvertino kaip saugią, skaidrią ir vertą išbandyti.

Kontaktai

Income Marketplace rekvizitai

 • Income Company OÜ
 • El. paštas: hello@getincome.com
 • Telefonas: +44 116 464 9956
 • Adresas: Harjumaa, Tallinn linn, Maakri tn 19/2, 10145

Verdiktas

Apibendrinimas ir įvertinimas

8.2 Total Score
Income Marketplace

Nors „Income Marketplace“ susikūrė pakankamai neseniai, ji jau pelnė patyrusių investuotojų pasitikėjimą. Taip yra dėl to, kad bendrovė taiko labai daug saugiklių, padedančių maksimaliai sumažinti riziką ir apsaugoti investuotojus nuo nemokių paskolos gavėjų. Gerai vertinama tai, kad prieš paleisdami platformą, įkūrėjai konsultavosi su patyrusiais investuotojais ir tokių platformų apžvalgininkais. Dėl žemos rizikos, patogios automatinio investavimo funkcijos ir pakankamai gerų palūkanų „Income Marketplace“ galima vertinti kaip patikimą vietą, kur gali investuoti tiek pradedantieji, tiek labiau patyrę.

Naudojimasis platforma
9
Saugumas ir uždarbis
9
Klientų aptarnavimas
9
Privalumai
 • Maža rizika;
 • Patogus automatinis investavimas;
 • Grąžinimo garantija.
Trūkumai
 • Įmonė labai jauna.
Palikite savo atsiliepimą  |  Skaityti atsiliepimus

Į svetainę

Arminas Orantas

Arminas Orantas

Svetainės turinio ir projektų vadovas ir finansų skuriaus redaktorius.

Mums būtų įdomu sužinoti ir Jūsų nuomonę

Palikite atsiliepimą

Jūsų bendras įvertinimas

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Finanpa” yra nepriklausomas internetinis šaltinis, kuriame palyginami internetinių paskolų pasiūlymai, P2P investavimo ir skolinimo platformų tarifai, suteikiama supaprastinta, nešališka informaciją apie jų teikiamas sąlygas ir paslaugas, tam kad galėtumėte lengviau priimti svarbius finansinius sprendimus.

Atsakomybės apribojimas: visa puslapyje pateikiama informacija, vertinimai ir palyginimai yra subjektyvi ją analizavusių asmenų bei buvusių ar esamų klientų nuomonė. Mes galime pateikti rekomendacijas, tačiau neprisiimame jokios atsakomybės ir negarantuojame, jog Jūs ar kiti vartotojai, kurie ateityje naudosis apžvelgtų įmonių paslaugomis, imdami paskolą ar investuodami, susidurs su analogiškomis situacijomis ar turės tokią pat patirtį.

“Finanpa” svetainėje pateikti logotipai ir kiti prekių ženklai yra atitinkamų prekių ženklų savininkų nuosavybė. Informacija, pateikta finanpa.com, skirta tik švietimo tikslais. Mes neteikiame finansinių paslaugų. Prieš priimdami finansinius sprendimus, kreipkitės į licencijuotą finansų specialistą. Šioje svetainėje gali būti partnerių ar trečiųjų šalių nuorodų, kurios padeda palaikyti ir prižiūrėti šios svetainės veiklą ir Jums nieko nekainuoja.

© 2016-2023 finanpa.com. Visos teisės saugomos. – Privatumo politikaApie musKontaktaiReklama

Finanpa
Logo