Nordstreet atsiliepimai

„NordStreet“ – sutelktinio investavimo platforma, orientuota į NT projektus ir verslą. Bendrovė yra prižiūrima Lietuvos banko ir kruopščiai atrenka projektus bei gali pasiūlyti gana solidžią grąžą.
8.3/10 (Expert Score)
Privalumai
 • Automatinis investavimas;
 • Patogi platforma;
 • Įmonė patikima ir reguliuojama Lietuvos banko.
Trūkumai
 • Šiek tiek aukštesnė minimalios investicijos suma;
 • Išmokėjimams būtina turėti Paysera sąskaitą.

Statistika

Investicijų rūšysInvestavimas į verslo ir NT projektus
Tipinės palūkanos~12,59%
Minimali investuojama suma100 Eur
Lietuvių kalba svetainėjeTaip
Lietuviškas klientų aptarnavimo skyriusTaip

Sužinok daugiau

Alternatyvos

Palyginkite panašias investavimo platformas

1 Profitus apžvalga ir atsiliepimai
9
2 debitum network atsiliepimai
8.9
3 EstateGuru atsiliepimai
8.8

Pilna apžvalga

Apie Nordstreet

„Nordstreet“ – sutelktinio finansavimo platforma, kuri specializuojasi investicijose į verslo paskolas ir nekilnojamą turtą bei naujai vystomus projektus Lietuvoje ir užsienyje. Vystytojams reikiamų investicijų sumos neribojamos (LTV rodikliui neviršijant 75%), o projektai gali trukti net iki 36 mėn. Svarbiausias verslo paskolos aspektas NT vystytojams – projekto metu jie moka tik palūkanas, visą sumą grąžinti turi tik pasibaigus terminui, t.y. sėkmingai realizavus vystytą projektą.

Platformos vartotojai gali pasirinkti investuoti bet kokią norimą sumą nuo 100 Eur, o „Nordstreet“ svetainėje pateikiami tik atidžiai patikrinti ir išanalizuoti nekilnojamojo turto projektai bei investuotojams suteikiama visa informacija apie projektus, jų rizikas, garantijas ir t. t. Čia taip pat galima pasirinkti automatinio investavimo funkciją ar parduoti investicijas antrinėje rinkoje, taikant papildomą 2 % sandorio administravimo mokestį.

NordStreet investavimas

Žiūrėti visus projektus

Reikalavimai

Kaip tai veikia?

 • Susikurkite paskyrą, susiejant ją su savo Google ar Facebook paskyromis arba per el. paštą.
 • Prijunkite „Paysera“ sąskaitą arba ją sukurkite, jei dar neturite.
 • Platformoje pasirinkite projektus, į kuriuos norite investuoti ir pageidaujamą sumą.

Kas gali investuoti ir kokie reikalavimai?

Sutelktinio finansavimo platformoje „Nordstreet“ investuoti gali pilnamečiai fiziniai ir visi juridiniai asmenys. Svarbiausia prieš pradedant investuoti – tapatybės patvirtinimas susiejant „Nordstreet“ paskyrą su „Paysera“ banko sąskaita bei kitus reikalaujamus kliento pažinimo ir identifikacijos veiksmus.

Rizika ir uždarbis

Kokios grąžos galima tikėtis?

Rizika

„Nordstreet“ yra reguliuojama Lietuvos Banko, tad su juo yra suderintas ir platformos veiklos tęstinumo planas. Jis užtikrina, jog investuotojai nenukentėtų net įmonės bankroto atveju. Tokiu atveju numatomi pagrindiniai veiksmai:

 • Būtų sustabdomas naujų paskolų išdavimas.
 • Išduotų paskolų administravimas būtų perduodamas laikinajam administratoriui.
 • Laikinas administratorius konkurso būdų parduotų paskolų portfelį kitam operatoriui, kuris tęstų atsiskaitymų administravimą su investuotojais.

Visgi reikėtų turėti omenyje, kad „Nordstreet“ platforma – tai tarpininkas tarp investuotojo ir projekto savininko. Nors čia pateikiami kruopščiai atrinkti, kreditingiausi projektai, investuotojas pats prisiima galimas rizikas: visiško ar dalinio projektui finansuoti skirtų lėšų (kapitalo) praradimo riziką; tikėtino pelno nebuvimo bei finansinio likvidumo rizikas. „Nordstreet“, kaip kreditorių atstovas, daro viską, kad investicijos būtų grąžintos: esant reikalui gali būti inicijuojamas projekto savininko įkeisto turto perėmimas ar imtasi kitų priemonių, užtikrinančių investicijų grąžinimą.

Nesurinkęs visų reikiamų investicijų, projektas nėra finansuojamas. „Nordstreet“ platforma nedisponuoja jūsų lėšomis, iki projekto patvirtinimo investuojama suma yra tiesiog rezervuojama „Paysera“ sąskaitoje. Projekto nepatvirtinus, rezervacija panaikinama ir pinigai lieka jūsų sąskaitoje. Kai pervedate pinigus į „Paysera“ sąskaitą, jums sukuriamas pavedimams naudojamas elektroninis pinigų ekvivalentas. Tai reiškia, kad jūsų pinigai yra laikomi atskiroje sąskaitoje viename iš Lietuvos bankų ir jie „Paysera“ nepriklauso. Ši sistema garantuoja, jog „Paysera“ bankroto atveju visi jūsų pinigai būtų iš karto grąžinami.

Uždarbis

Vidutinės palūkanos, kurias gali uždirbti investuotojai yra 12,59 %. Kiekvieną mėnesį palūkanos išmokamos  į „Paysera“ banko sąskaitą. Investuota suma grąžinama paskolos gavėjui grąžinus paskolą (mokėjimo grafikas gali keistis, visa informacija apie mokėjimą pateikiama projekto aprašyme).

Patikrinti dabartines palūkanas

Premijos

Akcijos ir premijos

Užsiregistravę per mūsų nuorodą ir investavę bent 100 Eur, gausite 15 Eur premiją. Premija išmokama kartą per mėnesį, tarp 15–19 dienos.

Gauti 15€ premiją

Vartotojo sąsaja

Naudojimasis platforma

Nordstreet platforma yra patogi, registracijos procesas gana paprastas ir greitas, tereikia turėti „Paysera“ paskyrą. Visą pagrindinę informaciją galima rasti pagrindiniame puslapyje – kaip prisijungti, investuoti, kokie projektai šiuo metu ieško sutelktinio finansavimo. Visgi jei norite sužinoti daugiau apie pačią įmonę, D.U.K., susipažinti su sąlygomis, reikėtų važiuoti į puslapio apačią, kas gali kiek sutrukdyti navigaciją, ypač telefonu. Smagu tai, kad pagrindiniame puslapyje galima rasti įmonės statistiką, tačiau norėtųsi daugiau informacijos, užtikrinančios platformos patikimumą: įkūrėjų, istorijos, veiklos ataskaitų ir pan.

Nordstreet atsiliepimai

Aptarnavimas

Nordstreet aptarnavimas

Aptarnaujantis personalas pasiekiamas nesunkiai, jei norite greito atsakymo, galite skambinti telefonu, į el. laiškus atsakymo galima tikėtis per dieną. Darbuotojai atsako į visus klausimus, gali pakonsultuoti ir padėti pasirinkti geriausią investavimo variantą.

Atsiliepimai

Nordstreet atsiliepimai

Platformoje klientų vertinimas sieka 4.68 žvaigždutės. Dauguma vartotojų atsiliepia palankai, kai kurie turėjo nusiskundimų dėl kiek vėluojančių palūkanų ir ne visada laiku atliekamų apmokėjimų.

Kontaktai

Nordstreet rekvizitai

 • Nordstreet, UAB
 • El. paštas: info@nordstreet.com
 • Telefonas: +370 667 37669
 • Adresas: Gedimino pr. 6, LT-01103 Vilnius
 • Imonės kodas: 304565690

Verdiktas

Apibendrinimas ir įvertinimas

8.3 Total Score
Nordstreet

„NordStreet“ – sutelktinio investavimo platforma, orientuota į NT projektus ir verslą. Bendrovė yra prižiūrima Lietuvos banko ir kruopščiai atrenka projektus bei gali pasiūlyti gana solidžią grąžą. Visgi investuotojas pats prisiima riziką dėl galimo projekto nutraukimo, vėlavimų ir pan. Investuoti gali pilnamečiai fiziniai ir juridiniai asmenys, tačiau būtina sąlyga – turėti „Paysera“ paskyrą. Naudoti platforma yra patogu, registracijos ir investavimo procesai gana greiti.

Naudojimasis platforma
8.5
Rizika ir uždarbis
8
Klientų aptarnavimas
8.5
Privalumai
 • Automatinis investavimas;
 • Patogi platforma;
 • Įmonė patikima ir reguliuojama Lietuvos banko.
Trūkumai
 • Šiek tiek aukštesnė minimalios investicijos suma;
 • Išmokėjimams būtina turėti Paysera sąskaitą.
Palikite savo atsiliepimą  |  Skaityti atsiliepimus

Į svetainę

Arminas Orantas

Arminas Orantas

Svetainės turinio ir projektų vadovas ir finansų skuriaus redaktorius.

Mums būtų įdomu sužinoti ir Jūsų nuomonę

Palikite atsiliepimą

Jūsų bendras įvertinimas

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Finanpa” yra nepriklausomas internetinis šaltinis, kuriame palyginami internetinių paskolų pasiūlymai, P2P investavimo ir skolinimo platformų tarifai, suteikiama supaprastinta, nešališka informaciją apie jų teikiamas sąlygas ir paslaugas, tam kad galėtumėte lengviau priimti svarbius finansinius sprendimus.

Atsakomybės apribojimas: visa puslapyje pateikiama informacija, vertinimai ir palyginimai yra subjektyvi ją analizavusių asmenų bei buvusių ar esamų klientų nuomonė. Mes galime pateikti rekomendacijas, tačiau neprisiimame jokios atsakomybės ir negarantuojame, jog Jūs ar kiti vartotojai, kurie ateityje naudosis apžvelgtų įmonių paslaugomis, imdami paskolą ar investuodami, susidurs su analogiškomis situacijomis ar turės tokią pat patirtį.

“Finanpa” svetainėje pateikti logotipai ir kiti prekių ženklai yra atitinkamų prekių ženklų savininkų nuosavybė. Informacija, pateikta finanpa.com, skirta tik švietimo tikslais. Mes neteikiame finansinių paslaugų. Prieš priimdami finansinius sprendimus, kreipkitės į licencijuotą finansų specialistą. Šioje svetainėje gali būti partnerių ar trečiųjų šalių nuorodų, kurios padeda palaikyti ir prižiūrėti šios svetainės veiklą ir Jums nieko nekainuoja.

© 2016-2023 finanpa.com. Visos teisės saugomos. – Privatumo politikaApie musKontaktaiReklama

Finanpa
Logo