Citadele lizingas ir paskolos

7.8 Total Score
Citadele Bank

Bankas jaunas, veržlus, stengiasi kurti „šviežią“ ir patrauklų įvaizdį, jis pripažintas Nr. 1 banku Lietuvoje pagal klientų aptarnavimo kokybę. Jei ieškote paskolos būstui ar paskolos įkeičiant NT, turėkite omenyje, jog „Citadele“ neteikia šių paslaugų, tačiau bankui galite teikti paraiškas vartojimo ar būsto atnaujinimo kreditams iki 15 000 Eur bei automobilio lizingui. Svetainė gan patogiai valdoma, turi daug vizualaus turinio, nėra apkrauta tekstu, tačiau kai kur trūksta detalesnės informacijos, dažnai pasitaiko techninių trikdžių, kai kuriems klientams tam tikros banko operacijos atrodo per sudėtingos, joms įgyvendinti reikia atlikti per daug veiksmų.

7.8Expert Score
Naudojimasis svetaine
7
Paslaugų kokybė
8
Klientų aptarnavimas
8.5
4.1User's score
Naudojimasis svetaine
5.5
Paslaugų kokybė
5
Klientų aptarnavimas
2
Privalumai
 • Aukšta aptarnavimo kokybė bankų padaliniuose.
 • Greitas, paprastas ir aiškus paskolų paraiškų pildymas.
Trūkumai
 • Pasitaikantys techniniai trikdžiai ir nesklandumai svetainėje.
 • Lėtas atsakomumas el. paštu ar telefonu.
Palikite savo atsiliepimą  |  Skaityti atsiliepimus

Rekomenduojamos alternatyvos

1 Finbee finansu bite atsiliepimai
8.9
Tipinis pavyzdys: skolinantis 1000 € 5 metų terminui, išmokama paskolos suma - 940 €, fiksuotoji metinė palūkanų norma (MPN) - 10 %., vienkartinis sutarties mokestis – 4 %, vienkartinis kreditingumo vertinimo mokestis - 20 €, mėnesinis administravimo mokestis – 0,37 % nuo kredito likučio/mėn., BVKKMN (bendros vartojimo kredito kainos metinė norma) – 17,76 %., įmokos suma – 23,09 €/mėn., visa grąžinama paskolos suma – 1385,23 €.
2 Moneytree.lt - Pinigų medis atsiliepimai
8.8
Pavyzdžiui, skolinantis 800 €, sutartį sudarant 12 mėn. mėnesio įmoka – 81,50 €, MPN – 15%, vienkartinis sutarties sudarymo mokestis – 14,6% (išdalinamas grafike), bendra kredito kaina – 61,44%, bendra mokama suma – 978,05 €.
3 SAVY paskola
8.7
Pavyzdžiui, skolinantis 2000 €, sutartį sudarant 24 mėn. terminui, fiksuotoji MPN - 8 %, tarpininkavimo mokestis 94 €, mėnesio įmoka - 96,25 €, BVKKMN - 20,96 %, visa grąžinama kredito suma - 2404 €.

Bankas priklauso latvių „Citadele“ grupei. Iki tol jis turėjo kitą vardą – PAREX, tačiau 2010-aisiais bankas buvo restruktūrizuotas ir įsteigta „Citadele“. Pagrindinė bankų grupės veikla vystoma Baltijos šalyse, Lietuvoje „Citadele“ turi nemažą bankomatų tinklą, teikia pagrindines bankines paslaugas ir yra išskirtinė „American Express“ kredito kortelių partnerė.

Skirtingai nei daugelis pagrindinių komercinių bankų, veikiančių Lietuvoje, „Citadele“ neteikia būsto paskolų, tačiau tarp savo paslaugų siūlo vartojimo kreditus, paskolas automobiliui bei paskolas būsto atnaujinimui iki 15 000 Eur, kurių grąžinimo terminas siekia 60 mėn. Be to, čia galima pasiimti ir lizingą automobiliui, kurio vertė ne mažesnė nei 5000 Eur. Lizingo grąžinimo terminas – iki 60 mėn.

Kaip tai veikia?

 • Užpildote vartojimo paskolos paraišką jums patogiausiu būdu: internetu, banke arba „PayPost“ skyriuose visoje Lietuvoje.
 • Jeigu nusprendėte paraišką pildyti banke ar „PayPost“ skyriuje, nepamirškite su savimi atsinešti paso ar asmens tapatybės kortelės.
 • Gavę paraišką, banko darbuotojai įvertins jūsų finansines galimybes bei pateiks asmeninį vartojimo paskolos pasiūlymą per 15 min.
 • Pasirašę vartojimo paskolos sutartį, pinigus gausite į banko sąskaitą.
 • Vartojimo paskola grąžinama anuiteto metodu, mokant vienodo dydžio mėnesio įmokas, kas padės lengviau planuoti šeimos finansus.

Kokiais tikslais išduodamos paskolos?

Paskolos grąžinimas ir pratęsimas

Paskolos grąžinimo ir palūkanų mokėjimo sumos automatiškai nurašomos iš jūsų sąskaitos „Citadele“ banke. Jei susidūrėte su sunkumais grąžinant įmokas, nedelsiant susiekite su konsultantais ar banko darbuotojais, kurie įvertins jūsų situaciją ir ieškos geriausio sprendimo mokėjimui atidėti.

Naudojimasis svetaine

citadele vartojimo paskola

Svetainė labai vizuali ir patogi, tačiau joje kiek trūksta platesnės informacijos, išsamaus D.U.K., daugeliu atveju raginama kreiptis į juos nurodytais kontaktais, tačiau žmonėms, kurie tik domisi paskolos galimybėmis ir nenori bendrauti su banko darbuotojais, tai gali pasirodyti labai nepatogu. Nepaisant to, tinklapyje sugeneruotos labai aiškios paskolų skaičiuoklės, informacijoje nėra teksto pertekliaus, ją labai malonu sklaidyti akiai.

Aptarnavimas

Vangus bendravimas el. paštu ir telefonu, į laiškus ne visuomet atsakoma per 24 val., kaip žadama, kartais sunku bankui prisiskambinti. Dalis darbuotojų bendrauja išties labai maloniai, suteikia visą reikiamą informaciją, tačiau pasitaiko ir tokių, kurie, rodos, elgiasi pagal nuotaiką. Aptarnavimo kokybė banko padaliniuose geresnė: čia nėra didelių eilių, darbuotojai atsako į visus rūpimus klausimus, klientams skiria pakankamai laiko.

Klientų atsiliepimai

Klientai vertina, kad esant skundams darbuotojai gan greitai į juos sureaguoja ir sprendžia iškilusias problemas. Visgi tas bendravimas el. paštu ar telefonu neretai užtrunka ilgiau, nei tikimasi, kai kurie klientai skundžiasi dažnai pasitaikančiais techniniais nesklandumais svetainėje, sudėtingais naudojimosi banku procesais.

Citadele Rekvizitai

Bankų padalinių kontaktus ir bankomatus rasite čia: https://www.citadele.lt/lt/padaliniai-bankomatai/.

Palyginti panašias įmones

Arminas Orantas

Arminas Orantas

Svetainės turinio ir projektų vadovas ir finansų skuriaus redaktorius.

3 Comments
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating Palikite savo atsiliepimą
 1. Visiskai nereguoja i uzpildytas paraiskas internetu.

 2. 3.65
  Naudojimasis svetaine
  100
  Paslaugų kokybė
  90
  Klientų aptarnavimas
  30

  bent Kauno padalinyje situacija tragiška- lauki mažiausiai valandą, o būna ir dvi ir daugiau, kol teikiasi aptarnauti. Greitai, be eilės aptarnauja tik verslo klientus.

  Helpful(1) Unhelpful(1)You have already voted this
 3. 0.5
  Naudojimasis svetaine
  10
  Paslaugų kokybė
  10
  Klientų aptarnavimas
  10

  Ne koks banko aptarnavimo darbai bankas nemoka atsižvelgti i žmogų. Sugeba areštuoti ir užblokuoti sąskaitą. Jiems neįdomu kad žmogus badauja visa savaite žmogaus mokesčiai nemoketi. Jegu info kreditai domėjosi žmogumi. Padare saugu pinigu pavedima. Klausimais krūva kuriu nemoka parašyt zmogus i tuos pačius klausimus atsako po keletą kartų tai pat vėliau dar siunčia klausymus kitaip atsakai jie nesupranta tipo atsakymo. Kai klausymai yra atsakyti visas operacijos mato gsunamas ir iseinamasias pajamas. Kas kur kaip yra viskas ant ju delno. Ir taip vilioja žmones i banka kolkas gerai būna o po metų prasideda nesamones. Nekoks banko citadele vardas

  - Minusai: Trūkumas baisus banko atstovaujant žmonių interesams
  Helpful(1) Unhelpful(0)You have already voted this

Palikite atsiliepimą

Jūsų bendras įvertinimas

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Finanpa” yra nepriklausomas internetinis šaltinis, kuriame palyginami internetinių paskolų pasiūlymai, P2P investavimo ir skolinimo platformų tarifai, suteikiama supaprastinta, nešališka informaciją apie jų teikiamas sąlygas ir paslaugas, tam kad galėtumėte lengviau priimti svarbius finansinius sprendimus.

Atsakomybės apribojimas: visa puslapyje pateikiama informacija, vertinimai ir palyginimai yra subjektyvi ją analizavusių asmenų bei buvusių ar esamų klientų nuomonė. Mes galime pateikti rekomendacijas, tačiau neprisiimame jokios atsakomybės ir negarantuojame, jog Jūs ar kiti vartotojai, kurie ateityje naudosis apžvelgtų įmonių paslaugomis, imdami paskolą ar investuodami, susidurs su analogiškomis situacijomis ar turės tokią pat patirtį.

“Finanpa” svetainėje pateikti logotipai ir kiti prekių ženklai yra atitinkamų prekių ženklų savininkų nuosavybė. Informacija, pateikta finanpa.com, skirta tik švietimo tikslais. Mes neteikiame finansinių paslaugų. Prieš priimdami finansinius sprendimus, kreipkitės į licencijuotą finansų specialistą. Šioje svetainėje gali būti partnerių ar trečiųjų šalių nuorodų, kurios padeda palaikyti ir prižiūrėti šios svetainės veiklą ir Jums nieko nekainuoja.

© 2016-2023 finanpa.com. Visos teisės saugomos. – Privatumo politikaApie musKontaktaiReklama

Finanpa
Logo