Swedbank

7.8 Total Score
Swedbank paskolos

„Swedbank“ teikia ganėtinai platų paslaugų pasirinkimą: nuo kredito kortelių ir lizingų automobiliui, iki valstybės finansuojamų paskolų studijoms bei kreditų būstui. Bankas išsiskiria itin patogiu svetainės valdymu ir galimybe kone visas norimas paraiškas pateikti internetu ar net SMS žinutėmis. Atsakymo dėl sprendimo teikti paskolas galite tikėtis jau po 1 dienos arba daugiausiai 48 val. Pagrindiniai sunkumai, su kuriais gali tekti susidurti „Swedbanko“ aptarnavimo padaliniuose – ilgos eilės ir ne visuomet paslaugūs darbuotojai.

Naudojimasis svetaine
8.5
Paslaugų kokybė
8
Klientų aptarnavimas
7
Privalumai
 • Patogi svetainė.
 • Paskolos suteikiamos ir studentams.
 • Vartojimo kreditai iki 20 000 Eur.
 • Patogus paskolų paraiškų pildymas internetu.
Trūkumai
 • Ilgos eilės bankų aptarnavimo padaliniuose.
 • Ne visuomet malonus ir kokybiškas aptarnavimas rajonų bankuose.
Palikite savo atsiliepimą  |  Skaityti atsiliepimus

Rekomenduojamos alternatyvos

1 Finbee finansu bite atsiliepimai
8.9
Tipinis pavyzdys: skolinantis 1000 € 5 metų terminui, išmokama paskolos suma - 940 €, fiksuotoji metinė palūkanų norma (MPN) - 10 %., vienkartinis sutarties mokestis – 4 %, vienkartinis kreditingumo vertinimo mokestis - 20 €, mėnesinis administravimo mokestis – 0,37 % nuo kredito likučio/mėn., BVKKMN (bendros vartojimo kredito kainos metinė norma) – 17,76 %., įmokos suma – 23,09 €/mėn., visa grąžinama paskolos suma – 1385,23 €.
2 Moneytree.lt - Pinigų medis atsiliepimai
8.8
Pavyzdžiui, skolinantis 800 €, sutartį sudarant 12 mėn. mėnesio įmoka – 81,50 €, MPN – 15%, vienkartinis sutarties sudarymo mokestis – 14,6% (išdalinamas grafike), bendra kredito kaina – 61,44%, bendra mokama suma – 978,05 €.
3 SAVY paskola
8.7
Pavyzdžiui, skolinantis 2000 €, sutartį sudarant 24 mėn. terminui, fiksuotoji MPN - 8 %, tarpininkavimo mokestis 94 €, mėnesio įmoka - 96,25 €, BVKKMN - 20,96 %, visa grąžinama kredito suma - 2404 €.

„Swedbank“ atsiradimo istorija prasidėjo 1996 metais, kuomet Lietuvoje įsikūrė „Hansa lizingo“ bendrovė. 1999 metais Vilniuje atsidarė pirmasis „Hansabanko“ skyrius, o 2001 metais jis įsigijo 90,73 % Lietuvos taupomojo banko akcijų. 2005 metais smulkieji „Hansabank“ grupės akcininkai perleido savo akcijas strateginiam investuotojui – milžinei „Swedbank“. Šiuo metu „Swedbank“ laikomas vienu pirmaujančių komercinių bankų Lietuvoje, kuris teikia visas bankines paslaugas privatiems asmenims bei įmonėms.

Kur geriausia imti paskolą

Banke teikiamos paskolos būstui, kurių sumos priklauso nuo asmens / šeimos pajamų ir turimų kitų turtinių įsipareigojimų, o ilgiausias paskolos grąžinimo terminas yra 30 metų. Vartojimo paskolos čia siekia 20 000 Eur ir turi būti grąžintos per 5 metus. Bankas taip pat išduoda kreditines korteles, kuriomis galite naudotis tais atvejais, jei pritrūko pinigų, čia taip pat galite teikti paraiškas automobilio lizingui. Viena išskirtinių banko paslaugų – paskolos studijoms, kurios skiriamos studijų kainai, dalinėms studijoms arba pragyvenimo išlaidoms studijų laikotarpiu apmokėti.

Kaip tai veikia?

Kiekvienu konkrečiu atveju taikomos skirtingos priemonės kreditui gauti, todėl išskiriame pagrindines paslaugas.

Swedbank paskola būstui / paskola įkeičiant NT

 • Kad gautumėte paskolą būstui, priklausomai nuo kredito sumos, jūsų pajamos atskaičius mokesčius turėtų būti ne mažesnės nei 350 Eur per mėnesį, o paskolą imant su bendraskoliu – nuo 724 Eur per mėnesį. Taip pat reikalingas gyvenamosios paskirties NT įkeitimas.
 • Pirma įvertinkite savo galimybes, apskaičiuokite pajamas, pagalvokite apie ateities perspektyvas ir tvirtai nuspręskite.
 • Savo perkamą žemės sklypą, būstą ar gyvenamąjį namą turėsite įkeisti bankui, todėl reikalingas NT vertinimas.
 • Užpildyti paraišką paskolai gauti galite internetine bankininkyste, paskambinę telefono numeriu 1884 arba atvykę į banko padalinį.
 • Per 48 val. bankas priima sprendimą. Jei jis teigiamas, sudarote paskolos sutartį ir pasirašote būsto pirkimo-pardavimo sutartį.
 • Registrų centre įregistruojama nuosavybės teisė į įgyta turtą, gaunate pažymą hipotekos sutarčiai. Ji pavirtinama pas notarą.
 • Paskola išmokama.

Swedbank vartojimo paskola / vartojimo paskola namams:

 • Vartojimo paskolą iki 20 000 Eur sumai turite grąžinti per 5 metus, jei tai vartojimo paskola namams, ją galite grąžinti iki 10 metų laikotarpiu.
 • Pateikite paskolos paraišką interneto banke.
 • Jei turite sutuoktinį, jis turi pateikti sutikimą tikrinti informaciją. Tai galima padaryti „Swedbank“ interneto banke arba artimiausiame klientų aptarnavimo padalinyje.
 • Sprendimas dėl paskolos suteikimo turi ateiti SMS žinute arba telefonu per artimiausią darbo dieną.
 • Susipažįstate su standartine informacija apie kreditą ir apsisprendžiate dėl kredito sutarties sudarymo.
 • Jei paskolos suma neviršija 10 000 Eur, pasirašote paskolos sutartį interneto banke. Jeigu paskolą imate vienas ir naudojate Smart-ID arba elektroninį parašą, sutartį interneto banke galite pasirašyti ir didesnei paskolos sumai (iki 20 000 Eur). Sudaryti sutartį galite ir atvykę į artimiausią banko padalinį.
 • Pinigai bus pervesti į Jūsų sąskaitą iškart po sutarties pasirašymo.

Swedbank paskola automobiliui:

 • „Swedbank“ teikia lizingus automobiliui, kuomet finansuojamo automobilio vertė yra ne mažesnė nei 5000 Eur ir paskolas automobiliui nuo 3000 iki 20 000 Eur.
 • Kad gautumėte lizingą, suradę tinkamą transporto priemonę susitarkite su pardavėju dėl visų sandorio sąlygų ir pateikite paskolos paraišką interneto banke arba atvykite į banko padalinį, kur „Swedbank lizingas“ pateiks finansavimo pasiūlymą, supažindins jus su sutarties sąlygomis bei sudarys lizingo sutartį. Pasibaigus sutarčiai paruošiamas pabaigos aktas, o turto nuosavybės teisė perleidžiama lizingo gavėjui.
 • Kad gautumėte paskolą, pateikite paskolos paraišką interneto banke arba atvykite į banko padalinį ir laukite sprendimo SMS žinute arba el. paštu. Patvirtinkite paskolos sutartį interneto banke arba pasirašykite sutartį atvykę į banko padalinį. Pinigai jums bus pervesti iškart po šios sutarties patvirtinimo ar pasirašymo.

Valstybės remiama paskola studentams:

 • Jūs galite teikti paraiškas paskolai studijų kainai sumokėti (iki 14 630 Eur), paskolai dalinėms studijoms (iki 2 280 Eur) ir paskolai gyvenimo išlaidoms (iki 1900 Eur), kurių grąžinimo terminas – iki 15 metų.
 • Kad ją gautumėte, Valstybinio studijų fondo interneto svetainėje vsf.lt nustatytu laiku pateikite prašymą suteikti paskolą.
 • vsf.lt puslapyje pasitikrinkite, ar Valstybinis studijų fondas įtraukė Jus į paskolos gavėjų sąrašą.
 • Jei esate įtrauktas į sąrašą, atvykite į pageidaujamą „Swedbank” padalinį pasirašyti paskolos sutarties.

Kokiais tikslais išduodamos paskolos?

Paskolos grąžinimas ir pratęsimas

Paskolos mokėjimo būdą jūs galite pasirinkti patys. Jei susidūrėte su sunkumais grąžinant būsto paskolą ar paskolą įkeičiant NT, galimas paskolos įmokos mokėjimo dienos atidėjimas, paskolos grąžinimo grafiko koregavimas, paskolos grąžinimo termino pratęsimas, siekiant sumažinti mėnesio įmokas, arba paskolos grąžinimo įmokų atidėjimo laikotarpis, kuomet sutariama, kad klientas tam tikrą laiką mokės tik paskolos palūkanas. Turint trumpalaikes paskolas, galimas paskolos įmokos mokėjimo dienos pakeitimas arba paskolos termino pratęsimas, kuomet kliento paskolos grąžinimo terminas pratęsiamas, taip sumažinant mėnesio paskolos grąžinimo įmokas.

Naudojimasis svetaine

Swedbank paskolos

Svetainė ganėtinai patogi, aiški, tekstas daug kur nėra dėstomas ilgomis paklodėmis, nukreipimai į skirtingą informaciją yra išskaidyti skirtingose parinktyse / nuorodose. Visgi kai kur norėtųsi daugiau vizualumo, daugiau video turinio, infografikų. Nepaisant to, informacija išdėstyta patogiai, prie kiekvieno paskolos tipo galima matyti sąlygas, paskolos skaičiuoklę, žingsnius, kaip gauti paskolą, ir kitas svarbias detales.

Aptarnavimas

El. laiškais ir telefonu aptarnavimas ganėtinai operatyvus ir išsamus, banko padaliniuose daugelis darbuotojų bendrauja maloniai, gražiai. Visgi rajonuose kai kurie darbuotojai kartais būna nemandagūs, komunikuoja ne visai korektiškai.

Klientų atsiliepimai

Dauguma klientų atsiliepimų yra geri, tačiau daugiausia skundų sulaukiama dėl ilgų eilių bankų padaliniuose ir kai kurių darbuotojų nemalonaus bendravimo.

Swedbank rekvizitai

Banko skyrius ir jų rekvizitus bei bankomatų vietas rasite čia: https://www.swedbank.lt/lt/contacts/branches.

Kur geriausia imti paskolą

Arminas Orantas

Arminas Orantas

Svetainės turinio ir projektų vadovas ir finansų skuriaus redaktorius.

Mums būtų įdomu sužinoti ir Jūsų nuomonę

Palikite atsiliepimą

Jūsų bendras įvertinimas

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Finanpa” yra nepriklausomas internetinis šaltinis, kuriame palyginami internetinių paskolų pasiūlymai, P2P investavimo ir skolinimo platformų tarifai, suteikiama supaprastinta, nešališka informaciją apie jų teikiamas sąlygas ir paslaugas, tam kad galėtumėte lengviau priimti svarbius finansinius sprendimus.

Atsakomybės apribojimas: visa puslapyje pateikiama informacija, vertinimai ir palyginimai yra subjektyvi ją analizavusių asmenų bei buvusių ar esamų klientų nuomonė. Mes galime pateikti rekomendacijas, tačiau neprisiimame jokios atsakomybės ir negarantuojame, jog Jūs ar kiti vartotojai, kurie ateityje naudosis apžvelgtų įmonių paslaugomis, imdami paskolą ar investuodami, susidurs su analogiškomis situacijomis ar turės tokią pat patirtį.

“Finanpa” svetainėje pateikti logotipai ir kiti prekių ženklai yra atitinkamų prekių ženklų savininkų nuosavybė. Informacija, pateikta finanpa.com, skirta tik švietimo tikslais. Mes neteikiame finansinių paslaugų. Prieš priimdami finansinius sprendimus, kreipkitės į licencijuotą finansų specialistą. Šioje svetainėje gali būti partnerių ar trečiųjų šalių nuorodų, kurios padeda palaikyti ir prižiūrėti šios svetainės veiklą ir Jums nieko nekainuoja.

© 2016-2023 finanpa.com. Visos teisės saugomos. – Privatumo politikaApie musKontaktaiReklama

Finanpa
Logo