Amber paskola

8 Total Score
Amber paskola

Amberpaskola.lt teikia vartojimo paskolas iki 10 000 Eur, o grąžinimo terminas gali siekti iki 5 metų. Įmonė teigia, jog paskolas įvertina per 15 min., todėl tai geras pasirinkimas, jei norite pinigus gauti greitai. Tačiau paskola įvertinama ne visada žadėtu laiku, o susisiekti nurodytais kontaktais galima ne iš karto. Platformos puslapis gana lakoniškas, nors viskas čia pateikta aiškiai ir patogiai, trūksta daugiau informacijos apie pačią bendrovę, patirtį ir t. t. Panašu, kad tai nedidelė vartojimo kreditus teikianti įmonė, kuri dar neturi tokio patikimo vardo kaip didžiosios, tačiau tai suteikia galimybę greičiau įvertinti paraiškas ir klientams suteikti daugiau dėmesio.

Naudojimasis svetaine
7
Paslaugų kokybė
8
Klientų aptarnavimas
7
Privalumai
 • Nėra sutarties mokesčio;
 • Galimybė atidėti įmoką;
 • Galimybė skolintis papildomai.
Trūkumai
 • Neinformatyvi svetainė;
 • Trūksta informacijos apie įmonę.
Palikite savo atsiliepimą  |  Skaityti atsiliepimus

Palyginkite panašias paskolų platformas

1 Moneytree.lt - Pinigų medis atsiliepimai
9
Pavyzdžiui, skolinantis 800 €, sutartį sudarant 12 mėn. mėnesio įmoka – 81,50 €, MPN – 15%, vienkartinis sutarties sudarymo mokestis – 14,6% (išdalinamas grafike), bendra kredito kaina – 61,44%, bendra mokama suma – 978,05 €.
2 Finbee finansu bite atsiliepimai
8.9
Tipinis pavyzdys: skolinantis 1000 € 5 metų terminui, išmokama paskolos suma - 940 €, fiksuotoji metinė palūkanų norma (MPN) - 10 %., vienkartinis sutarties mokestis – 4 %, vienkartinis kreditingumo vertinimo mokestis - 20 €, mėnesinis administravimo mokestis – 0,37 % nuo kredito likučio/mėn., BVKKMN (bendros vartojimo kredito kainos metinė norma) – 17,76 %., įmokos suma – 23,09 €/mėn., visa grąžinama paskolos suma – 1385,23 €.
3 SAVY paskola
8.7
Pavyzdžiui, skolinantis 2000 €, sutartį sudarant 24 mėn. terminui, fiksuotoji MPN - 8 %, tarpininkavimo mokestis 94 €, mėnesio įmoka - 96,25 €, BVKKMN - 20,96 %, visa grąžinama kredito suma - 2404 €.

Apie Amberpaskola.lt

Amberpaskola.lt teikia vartojimo kreditus sumoms nuo 100 iki 10 000 Eur. Galimas grąžinimo terminas – nuo 6 mėn. iki 5 m. Paskolos teikiamos asmenims nuo 18 iki 70 m. amžiaus, kurie neturi viešuose skolų registruose registruotų laiku neapmokėtų skolų (sąskaitų, įsipareigojimų, ar pan.) ir gauna pakankamas nuolatines pajamas. Įmonės pozicionavimas – greitas aptarnavimas. Ji žada, kad registraciją paskolai galima užpildyti vos per 3 min., o atsakymą gauti vos per 15 min.

Kaip tai veikia?

 • Svetainės paskolų skaičiuoklėje pasirinkite pageidaujamą sumą ir grąžinimo terminą.
 • Įveskite el. paštą ir telefono numerį.
 • Spauskite „Tęsti paraiškos pildymą“ ir užpildykite kitus reikalingus duomenis.
 • Pateikite paraišką.
 • Sprendimą dėl paskolos gausite per 15 min.
 • Jei užklausa bus patvirtinta, jūsų banko sąskaitą pinigai pasieks netrukus.

Kokiais tikslais išduodamos paskolos?

Paskolos grąžinimas ir pratęsimas

Platforma suteikia galimybę anksčiau grąžinti paskolą. Tokiu atveju palūkanas mokėsite tik už tą laikotarpį, kai naudojotės paskola. Išankstinis grąžinimas taikomas tik tada, kai grąžinama visa paskola iš karto. Bendrovė taip pat leidžia atidėti įmoką ar skolintis papildomai. Tokiu atveju būtina susisiekti su kredito įmonės darbuotojais ir suderinti atidėjimo ar papildomo skolinimosi sąlygas.

Tipinis paskolos pavyzdys

Skolinantis 1 000 €, sutartį sudarant 24 mėn. terminui, fiksuotoji metinė palūkanų norma – 36 %, BVKKMN – 42,53 %, bendra mokėtina palūkanų suma 24 mėn. laikotarpiui – 417,2 €, bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma – 1 417,2€, eilinė mėn. įmoka – 59,05 €.

Naudojimasis svetaine

Amber paskola atsiliepimai

Svetainė turi tik vieną puslapį ir jokių vidinių polapių, kuriuose būtų pateikta išsamesnė informacija. Dizainas aiškus, paprastas, tačiau iš puslapio galima sužinoti labai mažai. Nėra skilties apie pačią įmonę, D.U.K. sudaro vos 4 klausimai. Iš esmės čia rasite tik galimybę prisiregistruoti, pateikti paraišką, trumpą aprašymą, kaip gauti paskolą, ir informaciją apie įsipareigojimų pagal vartojimo kredito sutartį nevykdymo pasekmes. Nors svetainė kukli, joje viskas išdėstyta patogiai, registracija yra išties greita, paprasta. Kadangi tiek puslapyje, tiek internete sunku rasti daugiau išsamesnės informacijos apie pačią bendrovę, tai gali kelti nepatikimumą.

Aptarnavimas

Įmonė teigia, kad atsakymą dėl paskolos gavimo pateikia per 15 min, o paraiškos pildymas trunka vos keletą minučių. Iš tiesų susisiekti su bendrove susisiekti telefonu pavyksta ne iš karto, o į laiškus atsakoma vangiai. Paraiškos patvirtinamos greitai, tačiau ne visada per 15 min., kaip žadama.

Darbo laikas: 8.00–22.00 val.

Klientų atsiliepimai

Kai kuriems klientams įmonė atrodo neaiški, trūksta informacijos apie ją. Labai svarbu laiku pranešti apie norimą paskolos atidėjimą ar kitus atsiradusius nesklandumus, nes bendrovė gali kreiptis į skolos išieškojimo įmonę iš anksto neperspėjusi. Jei komunikacija vykdoma nuosekliai, viskas vyksta aiškiai, nėra nesklandumų.

Amber rekvizitai

Amberio kreditas, UAB

Telefonas: 8 658 25 380

El. paštas: info@amberpaskola.lt

Adresas: Senoji g. 8, Gargždai, LT-96122

Arminas Orantas

Arminas Orantas

Svetainės turinio ir projektų vadovas ir finansų skuriaus redaktorius.

Mums būtų įdomu sužinoti ir Jūsų nuomonę

Palikite atsiliepimą

Jūsų bendras įvertinimas

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Finanpa” yra nepriklausomas internetinis šaltinis, kuriame palyginami internetinių paskolų pasiūlymai, P2P investavimo ir skolinimo platformų tarifai, suteikiama supaprastinta, nešališka informaciją apie jų teikiamas sąlygas ir paslaugas, tam kad galėtumėte lengviau priimti svarbius finansinius sprendimus.

Atsakomybės apribojimas: visa puslapyje pateikiama informacija, vertinimai ir palyginimai yra subjektyvi ją analizavusių asmenų bei buvusių ar esamų klientų nuomonė. Mes galime pateikti rekomendacijas, tačiau neprisiimame jokios atsakomybės ir negarantuojame, jog Jūs ar kiti vartotojai, kurie ateityje naudosis apžvelgtų įmonių paslaugomis, imdami paskolą ar investuodami, susidurs su analogiškomis situacijomis ar turės tokią pat patirtį.

“Finanpa” svetainėje pateikti logotipai ir kiti prekių ženklai yra atitinkamų prekių ženklų savininkų nuosavybė. Informacija, pateikta finanpa.com, skirta tik švietimo tikslais. Mes neteikiame finansinių paslaugų. Prieš priimdami finansinius sprendimus, kreipkitės į licencijuotą finansų specialistą. Šioje svetainėje gali būti partnerių ar trečiųjų šalių nuorodų, kurios padeda palaikyti ir prižiūrėti šios svetainės veiklą ir Jums nieko nekainuoja.

© 2016-2023 finanpa.com. Visos teisės saugomos. – Privatumo politikaApie musKontaktaiReklama

Finanpa
Logo