Nibble Finance atsiliepimai

„Nibble “ – „IT Smart Finance Group“ bendrovei priklausanti savitarpio skolinimo platforma, investicijos orientuotos į vartojimo paskolas.
8.3/10 (Expert Score)
Privalumai
 • Automatinio investavimo pagal pasirinktą strategiją funkcija;
 • Paskolų išpirkimo garantija;
 • Priklauso pelningai įmonei;
 • Nėra jokių papildomų ar paslėptų mokesčių.
Trūkumai
 • Paskolos teikiamos tik „IT Smart Finance Group“ bendrovei priklausančioms įmonėms;
 • Trumpa veiklos istorija.

Statistika

Investicijų rūšysInvestavimas į vartojimo paskolas
Tipinės palūkanos9,7–19 %
Minimali investuojama suma100 Eur
Lietuvių kalba svetainėjeNe

Sužinok daugiau

Alternatyvos

Palyginkite panašias investavimo platformas

1 Profitus apžvalga ir atsiliepimai
9
2 debitum network atsiliepimai
8.9
3 EstateGuru atsiliepimai
8.8

Daugiau

Pilna apžvalga

Apie Nibble

„Nibble“ – savitarpio skolinimo platforma, kurioje investuojama į „IT Smart Finance Group“ valdomų įmonių paskolas. „IT Smart Finance“ yra holdingo įmonė, kuriai taip pat priklauso Ispanijos ir Rusijos „Joymoney“ bendrovės. „Nibble“ platforma, siūlydama lanksčią investavimo koncepciją, atlieka tarpininko tarp investuotojo ir skolintojo vaidmenį ir veikdama kartu su „IT Smart Finance Group“ ir „JoyMoney“ padeda greitai ir saugiai išspręsti finansinius sunkumus savo klientams.

Platforma naudotis ypač paprasta, nes joje įdiegta automatinio finansavimo pagal pasirinktą strategiją funkcija. Siūlomos trys – klasikinė, subalansuota ir speciali – strategijos.

Tiesa, norintys investuoti šioje platformoje, turėtų atkreipti dėmesį į tai, kad paskolas galima teikti tik „IT Smart Finance Group“ priklausančioms įmonėms. Taigi, iš vienos pusės platforma nėra idealus variantas norint diversifikuoti investicijas, kita vertus, „IT Smart Finance Group“ yra pelninga įmonė, tad tikėtina, jog investicijos bus pelningos.

Platformos vartotojai gali investuoti nuo 10 eurų. Lėšas pervesti galima naudojantis banko kortele arba bankiniu pavedimu.

Apie Nibble Finance

Žiūrėti visus projektus

Reikalavimai

Kaip tai veikia?

Investavimas į paskolas, kurias teikia „IT Smart Finance Group“ priklausančios įmonės, yra visiškai automatizuotas.

 • Susikurkite paskyrą ir patvirtinkite tapatybę;
 • Pasirinkite investavimo strategiją ir atitinkamą rizikos bei grąžos santykį;
 • Sukurkite investicinį portfelį. Apibrėžkite pasirinktos strategijos parametrus: sumą, laikotarpį, kasmėnesinius papildymus (mėnesiniai papildymai nėra privalomi).

Kas gali investuoti ir kokie reikalavimai?

Savitarpio skolinimo platformoje „Nibble“ investuoti gal bet kuris Europos šalyje banko sąskaitą turintis fizinis ar juridinis asmuo ar EEE (ES + Šveicarijos, Norvegijos ir Lichtenšteino) gyvenamoji vieta/pilietybė.

Platformos vartotojai gali pasirinkti investuoti bet kokią norimą sumą nuo 10 eurų. Investavimo procesas yra visiškai automatizuotas, vartotojui tereikia tik išsirinkti priimtiniausią investavimo strategiją.

Rizika ir uždarbis

Kokios grąžos galima tikėtis?

Investuotojui platformoje siūlomos šios strategijos:

1. Klasikinė strategija

Investuojama į vartojimo paskolas be užstato. Nėra rizikos, nes yra išpirkimo garantija. Fiksuota palūkanų norma – 9,7 % ir garantuotos pajamos. Investavimo periodas 1-6 mėnesiai, o investuoti galima nuo 10 iki 10000 eurų. 22% Nibble platformos investuotojų yra pasirinkę šią strategiją.

2. Subalansuota strategija

Investuojama į vartojimo paskolas be užstato, egzistuoja paskolos negrąžinimo rizika, tačiau ji minimali. Tikėtinos pajamos žymiai didesnės nei pasirinkus klasikinę strategiją su fiksuotomis pajamomis. Metinė grąža gali svyruoti nuo 12 iki 15 %. Investavimo periodas nuo 7 mėnesių iki 5 metų. Investuoti galima nuo 100 iki 10000 eurų. Didžioji Nibble platformos investuotojų dalis (65%) yra pasirinkę šią strategiją.

3. Speciali strategija

Investavimas į paskolas be užstato. Paskolos įsipareigojimų nevykdymo rizika didesnė nei pasirinkus subalansuotą strategiją, tačiau uždarbis gali siekti net iki 19 % per metus. Minimalus investavimo laikotarpis 12 mėnesių, maksimalus – 5 metai. Investuoti galima nuo 500 iki 10000 eurų. Šią strategiją yra pasirinkę 13% Nibble platformos investuotojų.

Garantijos

Tam, kad pasirinkus klasikinę investavimo strategiją būtų užtikrintas lėšų grąžinimas, skolintojas suteikia išpirkimo garantiją. Tai reiškia, kad jei paskola negrąžinama per 60 dienų nuo investavimo datos, skolintojas iš investuotojo privalo ją išpirkti. Tokiu atveju skolintojas sumokėtų investuotojui priklausančias palūkanas katu su pradine paskolos kaina. Siekdama užtikrinti įsipareigojimo vykdymą įmonė turi sukaupusi rezervinį lėšų fondą.

Išmokėjimai

„Nibble“ lėšas perveda tik į investuotojui priklausančią sąskaitą. Tai būtina, norint apsaugoti investuotojus ir užkirsti kelią neteisėtam pinigų plovimui.

Palūkanos kaupiamos kasdien, o pajamos į investuotojo „Nibble“ sąskaitą pervedamos kiekvieną savaitę. Investicijų suma automatiškai reinvestuojama į naujas paskolas Gautas pajamas investuotojas gali investuoti ir savarankiškai arba pervesti į savo banko sąskaitą. Lėšas galima pervesti į banko sąskaitą pasibaigus investavimo laikotarpiui arba, jei yra poreikis, ir anksčiau. Mažiausia pervedama suma yra 50 Eur.

Plačiau apie pasiūlymus

Premijos

Akcijos ir premijos

Kiekvienas vartotojas, užsiregistravęs per mūsų nuorodą, susigrąžins 1% nuo sumos, investuotos per pirmas 90 dienų.

GAUTI 1% PREMIJĄ

Vartotojo sąsaja

Naudojimasis platforma

Nibble.finance platforma yra patogi, sukurti paskyrą paprasta. Visa pagrindinė informacija pateikta pagrindiniame svetainės puslapyje. Jame supažindinama su įmonės veikla ir darbine komanda, aiškiai išdėstytos investavimo strategijų koncepcijos.

Nibble Finance atsiliepimai

Aptarnavimas

Nibble klientų aptarnavimas

Susisiekti su konsultantu galima susirašinėjant svetainės pokalbių lange, telefonu arba rašant elektroninius laiškus. Darbuotojai suinteresuoti padėti išsirinkti geriausią investavimo strategiją.

Atsiliepimai

Nibble klientų atsiliepimai

Klientų atsiliepimų internete gan sunku rasti, kadangi įmonė yra įkurta dar ne taip ir seniai. Tačiau iš rastų įvertinimų matyti, kad klientai yra patenkinti platformos valdymu ir gaunama metine grąža. Nibble vertinama kaip puiki platforma pradedantiesiems ir ieškantiems greit atsiperkančių investicijų.

Kontaktai

Nibble Finance rekvizitai

 • El. paštas: support@nibble.finance
 • Telefonas: +3726991410; +34931870110
 • Adreas: Aribau 195 3E, Barcelona, Ispanija, 08021

Verdiktas

Apibendrinimas ir įvertinimas

8.3 Total Score
Nibblele Finance

Nibble – savitarpio skolinimo platforma, orientuota į vartojimo paskolas. Grąža priklauso nuo to, kokia investavimo strategiją pasirinks vartotojas. Investuoti gali fiziniai ir juridiniai asmenys, turintys banko sąskaitoje vienoje iš Europos šalių. Platforma atnaujino svetainę ir skyrė daug jėgų veiklos modelio tobulinimui, tad besirenkančiam kur investuoti, ji gali būti puiki alternatyva kitų platformų atžvilgiu.

Naudojimasis platforma
9
Saugumas ir uždarbis
9
Klientų aptarnavimas
9
Privalumai
 • Automatinio investavimo funkcija;
 • Paskolų išpirkimo garantija;
 • Priklauso pelningai įmonei;
 • Nėra paslėptų ar papildomų mokesčių.
Trūkumai
 • Paskolos teikiamos tik „IT Smart Finance“ bendrovei priklausančioms įmonėms;
 • Neseniai įkurta, trumpa veiklos istorija.
Palikite savo atsiliepimą  |  Skaityti atsiliepimus

Į svetainę

Arminas Orantas

Arminas Orantas

Svetainės turinio ir projektų vadovas ir finansų skuriaus redaktorius.

Mums būtų įdomu sužinoti ir Jūsų nuomonę

Palikite atsiliepimą

Jūsų bendras įvertinimas

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Finanpa” yra nepriklausomas internetinis šaltinis, kuriame palyginami internetinių paskolų pasiūlymai, P2P investavimo ir skolinimo platformų tarifai, suteikiama supaprastinta, nešališka informaciją apie jų teikiamas sąlygas ir paslaugas, tam kad galėtumėte lengviau priimti svarbius finansinius sprendimus.

Atsakomybės apribojimas: visa puslapyje pateikiama informacija, vertinimai ir palyginimai yra subjektyvi ją analizavusių asmenų bei buvusių ar esamų klientų nuomonė. Mes galime pateikti rekomendacijas, tačiau neprisiimame jokios atsakomybės ir negarantuojame, jog Jūs ar kiti vartotojai, kurie ateityje naudosis apžvelgtų įmonių paslaugomis, imdami paskolą ar investuodami, susidurs su analogiškomis situacijomis ar turės tokią pat patirtį.

“Finanpa” svetainėje pateikti logotipai ir kiti prekių ženklai yra atitinkamų prekių ženklų savininkų nuosavybė. Informacija, pateikta finanpa.com, skirta tik švietimo tikslais. Mes neteikiame finansinių paslaugų. Prieš priimdami finansinius sprendimus, kreipkitės į licencijuotą finansų specialistą. Šioje svetainėje gali būti partnerių ar trečiųjų šalių nuorodų, kurios padeda palaikyti ir prižiūrėti šios svetainės veiklą ir Jums nieko nekainuoja.

© 2016-2023 finanpa.com. Visos teisės saugomos. – Privatumo politikaApie musKontaktaiReklama

Finanpa
Logo