Nibble Finance

6 Bendras įvertinimas
Nibblele Finance

„Nibble“ – nauja tarpusavio skolinimo platforma, kurioje galime investuoti į vartojimo paskolas. Nors svetainėje platforma žada daug papildomų naudų, tokių kaip premijos, grąžinimo garantija, automatinis investavimas ir t. t., šiai dienai platforma neatrodo labai patikima. Visų pirma, svetainėje nurodoma surinktų investicijų suma atrodo pakankamai maža, o puslapyje siūlomos investicijos žemos vertės. Svetainėje taip pat daug gramatinių klaidų, trūksta esminės informacijos, pavyzdžiui, apie tai, kaip saugomos bendrovės lėšos, kokia jos finansinė padėtis ir t. t. Labai svarbus aspektas yra tas, kad geriau pasikapsčius po svetainę galima rasti punktą, kuriame „Nibble“ nurodo, kad neatsako už jokius nuostolius, kuriuos galite patirti investuodami į paskolas. Čia taip pat pažymėta, kad bendrovė neatsako už teisinę informaciją, pateiktą jų svetainėje. Tai reiškia, kad jei investuosite remdamiesi platformoje esančia informacija, tačiau ji bus neteisinga, bendrovė už tai neatsako. Internete vyrauja nemažai negatyvių bendrovės apžvalgų, kadangi ji nauja, atsiliepimų labai mažai, todėl kol kas sunku patvirtinti „Nibble“ patikimumą. Rekomenduojame rinktis jų konkurentus arba bandyti investuoti nedideles sumas ir įvertinti, kaip veikia platforma, ar visi įsipareigojimai vyksta pagal svetainėje pateiktą informaciją.

Naudojimasis svetaine
6
Paslaugų kokybė
6
Klientų aptarnavimas
6
Privalumai
 • Trumpalaikės bandomosios investicijos, kurios leidžia pasitikrinti paslaugų kokybę;
 • Premija naujiems investuotojams.
Trūkumai
 • Neatsako nei už platformoje pateiktą teisinę informaciją, nei už jos tikslumą;
 • Neinformuoja vartotojo apie tai, kaip yra saugomos bendrovės lėšos;
 • Tai nauja įmonė, apie kurią labai mažai informacijos, o nurodomos iki šiol surinktos investicijos – pakankamai mažos.
Palikite savo atsiliepimą

Nibble.finance – 2020-ųjų metų vasarį įkurta P2P skolinimo ir investavimo platforma. Įmonė registruota Estijoje, tačiau aptarnaujanti komanda dirba Ispanijoje, Barselonoje. Platformoje galima investuoti į vartojimo paskolas, kurias suteikia kitas „IT Smart Finance“ priklausantis prekės ženklas „Joymoney“, veikiantis Rusijoje, Meksikoje ir Ispanijoje. „Nibble“ siūlo palūkanų normas nuo 8 % iki 14 %, čia galima investuoti sumas nuo 10 Eur. Rašoma, kad visoms paskolos suteikia grąžinimo garantija. Tačiau prieš investuojant platformoje, reikėtų perskaityti šią apžvalgą ir gerai išanalizuoti įmonės saugumo klausimą.

Nibble finance investavimas

 

Kaip tai veikia?

„Nibble“ platformoje galima investuoti dviem būdais – į trumpalaikes ir ilgalaikes paskolas. Trumpalaikės investicijos dar vadinamos bandomosiomis. Jos leidžia paslaugą išbandyti per labai trumpą laiką. Kiekvienas vartotojas gali sukurti vieną bandomąjį portfelį, kurio investicijų suma negali viršyti 300 Eur, grąžinimo trukmė siekia vos 21 dieną. Ilgalaikės investicijos gali būti didesnių sumų, o jų grąžinimo laikotarpis siekia nuo 3 iki 60 mėn. „Nibble“ taip pat yra viena iš skolinimo platformų, kurios siūlo premiją naujiems investuotojams. Jei esate naujas sistemoje, per pirmąsias 90 nuo registracijos gausite 1 % premiją nuo investuotos sumos. Kaip investuoti Nibble platformoje?

 • Susikurkite paskyrą.
 • Atlikite asmens tapatybės nustatymą.
 • Pasirinkite paskolą, į kurią norite investuoti.
 • Atlikite pavedimą. DĖMĖSIO: visi mokėjimai platformoje atliekami „Paysera“ – tarptautinę elektroninę mokėjimo sistemą.
 • Ilgalaikėms paskoloms palūkanos skaičiuojamos kiekvieną dieną, o pasirinkus bandomąją trumpalaikę investiciją – pasibaigus paskolos laikotarpiui. Jei pakartotinai nereinvestuojate pinigų, palūkanos mokamos kas 7 dienas.
 • „Nibble“ suteikia automatinio investavimo galimybę. Jūs pasirenkate investicijų sumą ir laikotarpį, o platforma investuos į atrinktas paskolas kredito įstaigose Europoje, Lotynų Amerikoje ir Azijoje. Jei pasirinksite pajamų reinvestavimą, platforma nuolat pakartotinai investuos jūsų pajamas, kad galėtumėte gauti dar daugiau pelno.
į viršų ↑

Kas gali investuoti ir kokie reikalavimai?

„Nibble“ platformoje gali investuoti asmenys nuo 18 metų, turintys Europoje veikiančią banko sąskaitą.

į viršų ↑

Rizika ir uždarbis

Investuojant šioje platformoje galima uždirbti 8–14 % palūkanas. Prieš investuojant turėkite omenyje, kad investicijos į paskolas naujai veikiančiose platformose visuomet rizikingos. „Nibble“ pabrėžia, kad suteikia grąžinimo garantiją paskoloms ir įsipareigoja perpirkti paskolą, jei ji nebuvo grąžinta per 60 dienų nuo investavimo dienos. Tačiau reikėtų žinoti, kad ši garantija priklauso nuo skolinimo platformos finansinės padėties, o tokių duomenų įmonė nesuteikia. Taip pat atkreipkite dėmesį į tai, kad „Nibble“ neatsako už jokius nuostolius, kuriuos galite patirti investuodami į paskolas. Pačioje svetainėje „Nibble“ pažymėjusi, kad bendrovė neatsako už teisinę informaciją, pateiktą puslapyje. Tai reiškia, kad jei investuosite remdamiesi platformoje esančia informacija, o ji yra neteisinga, bendrovė už tai neatsako.

į viršų ↑

Naudojimasis svetaine

Nibble finance atsiliepimai

Nibble svetainė išversta į keletą kalbų, tačiau vertimuose yra nemažai klaidų. Nors iš pirmo žvilgsnio svetainė atrodo įprasta, panaršius galima pastebėti, kad čia trūksta esminės informacijos apie investavimo rizikas ir investicijų apsaugą, o atlikus tyrimą, neradome duomenų apie paskolų bendrovių, į kurias investuojama, finansinę padėtį. Nepaisant to, svetainėje naviguoti pakankamai patogu, daug vaizdinės informacijos, video filmukų, nuotraukų. Tačiau bendras įspūdis nesuteikia didelio patikimumo.

į viršų ↑

Aptarnavimas

„Nibble“ klientus aptarnauja telefonu ir el. paštu, tačiau skirtingai nei daugelis konkurentų, nesiūlo tiesioginių „chat“ pokalbių, kurie yra patogesnė alternatyva problemas spręsti čia ir dabar. Keista tai, kad įmonė įregistruota Taline ir visi svetainėje nurodyti darbuotojai yra estai, tačiau jie dirba Ispanijoje, Barselonoje.

į viršų ↑

Klientų atsiliepimai

Kadangi įmonė pakankamai nauja, dar nėra daug klientų atsiliepimų, pagal kuriuos būtų galima vertinti jos patikimumą. Tačiau peržiūrėjus užsienio vertintojų apžvalgas, dauguma jų „Nibble“ laiko nepatikima platforma, kuri negali užtikrinti saugumo.

į viršų ↑

Nibblele Finance Rekvizitai

Telefonas: +3726991410

El. paštas: support@nibble.finance

Adresas: Aribau 195 3E, Barcelona, Spain, 08021

Svetainės turinio ir projektų vadovas

Pasidalinkite savo patirtimi su kitais skaitytojais :).

Palikite komentarą

Jūsų bendras įvertinimas

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Finanpa” yra nepriklausomas internetinis šaltinis, kuriame palyginami internetinių paskolų pasiūlymai, P2P investavimo ir skolinimo platformų tarifai, suteikiama supaprastinta, nešališka informaciją apie jų teikiamas sąlygas ir paslaugas, tam kad galėtumėte lengviau priimti svarbius finansinius sprendimus.

Atsakomybės apribojimas: visa puslapyje pateikiama informacija, vertinimai ir palyginimai yra subjektyvi ją analizavusių asmenų bei buvusių ar esamų klientų nuomonė. Mes galime pateikti rekomendacijas, tačiau neprisiimame jokios atsakomybės ir negarantuojame, jog Jūs ar kiti vartotojai, kurie ateityje naudosis apžvelgtų įmonių paslaugomis, imdami paskolą ar investuodami, susidurs su analogiškomis situacijomis ar turės tokią pat patirtį.

“Finanpa” svetainėje pateikti logotipai ir kiti prekių ženklai yra atitinkamų prekių ženklų savininkų nuosavybė. Informacija, pateikta finanpa.com, skirta tik švietimo tikslais. Mes neteikiame finansinių paslaugų. Prieš priimdami finansinius sprendimus, kreipkitės į licencijuotą finansų specialistą. Šioje svetainėje gali būti partnerių ar trečiųjų šalių nuorodų, kurios padeda palaikyti ir prižiūrėti šios svetainės veiklą ir Jums nieko nekainuoja.

© 2016-2021 finanpa.com. Visos teisės saugomos. – Privatumo politikaApie musKontaktaiReklama

Finanpa
Logo