Capitalia LT

8.3 Bendras įvertinimas
Capitalia LT

Capitalia.lt yra sutelktinio finansavimo platforma, skirta verslui. Čia teikiamos paslaugos: verslo finansavimas, verslo paskolos, sąskaitų finansavimas ir rizikos kapitalai greitai augantiems startuoliams. Paskolos čia teikiamos sumoms iki 1 000 000 Eur. Platforma veikia principu, kuomet verslas kreipiasi dėl paslaugos ir pasiūlymas finansuoti projektą atsiranda Capitaila.lt svetainėje, todėl viskas priklauso nuo to, ar atsiras asmenų, kurie bus pasiryžę investuoti į įmonės veiklą.

Naudojimasis svetaine
9
Paslaugų kokybė
8
Klientų aptarnavimas
8
Privalumai
 • Paskolos suteikiamos verslui ir iki 1 000 000 Eur.
 • Patogi, aiški svetainė.
 • Malonus aptarnavimas.
Trūkumai
 • Tai sutelktinė finansavimo platforma, todėl verslas teigiamą atsakymą gauna tik tuomet, kai jį pasirenka finansuotojas.
 • Įmonės paslaugomis gali naudotis tik juridiniai asmenys.
Palikite savo atsiliepimą

Palyginti kitas įmones

Capitalia.lt yra sutelktinio finansavimo platforma, orientuota į mažų ir vidutinių įmonių finansavimą Lietuvoje bei Baltijos šalyse. Platforma jungia įmones ir startuolius bei finansuotojus, kurie renkasi, kokiam verslui skirti paskolą. Bendrovė teikia finansavimo ir paskolų internetu paslaugas sumoms iki 1 000 000 Eur. Finansavimas suteikiamas bent 3 mėn. veikiančioms įmonėms, kurių mėnesio apyvarta ne mažesne nei 3000 Eur, o bendrovės mokesčių skola turi neviršyti 1 mėn. Paskolos verslui iki 25 000 Eur paprastai suteikiamos be įkeičiamo turto. Capitaila.lt taip pat teikia sąskaitų finansavimo paslaugą, kuri leidžia įmonėms parduoti sąskaitą su atidėtu apmokėjimo terminu. Limitas iki 200 000 Eur, terminas – nuo 15 iki 90 dienų.

Kaip tai veikia?

 • Įmonė pasirenka paslaugos tipą: finansavimas, paskola verslui arba sąskaitos finansavimas.
 • Užpildoma speciali kreipimosi forma.
 • Su įmone susisiekia Capitaila.lt darbuotojai, kurie išsiaiškina visas detales ir projektą registruoja savo sistemoje.
 • Potencialūs investuotojai gali rinktis iš platformoje esančių pasiūlymų ir derėtis dėl sąlygų.
į viršų ↑

Kokiais tikslais išduodamos paskolos?

 • verslo finansavimas;
 • verslo paskolos;
 • sąskaitos finansavimas;
 • rizikos kapitalas spartaus verslo augimo finansavimui.
į viršų ↑

Paskolos grąžinimas ir pratęsimas

Paskola grąžinama lygiomis dalimis kas mėnesį arba termino pabaigoje (pagal susitarimą).

į viršų ↑

Naudojimasis svetaine

Capitalia LT Atsiliepimai

Svetainė tradicinė, jos dizainas švarus, neapkrautas nereikalingomis detalėmis, todėl informacija išdėstyta paprastai ir aiškiai. Vietomis tekstas gali pasirodyti labai glaustas ir lakoniškas, tačiau norint gauti detalesnę informaciją siūloma kreiptis į darbuotojus, kurie pristatys paslaugas plačiau. Iš esmės svetainė yra patogi, joje lengva naviguoti, krovimo laikas greitas, todėl ja puikiai pasinaudos ir pirmą kartą besidomintys šia paslauga.

į viršų ↑

Aptarnavimas

Komanda pakankamai draugiška ir profesionali, susisiekti iškart gali būti sunku, tačiau į el. laiškus atsakoma greitai, operatyviai. Panašu, kad darbuotojai išmano savo sritį ir geba labai paprastais žodžiais paaiškinti, kaip veikia jų platforma. Darbo laikas: I–V 9.00–18.00 val.

į viršų ↑

Apmokėjimo būdai

Pagal susitarimą.

į viršų ↑

Klientų atsiliepimai

Klientai paslaugą vertina palankiai, ši platforma – puiki galimybė, jei verslui tuo metu nėra galimybės gauti finansavimo ar paskolos iš bankų. Visgi rekomenduojama gerai pasverti riziką ir atsižvelgti į sąlygas, nes paskolų dydis dažnai yra pakankamai didelis.

į viršų ↑

Capitalia.lt Rekvizitai

Telefonas: +370 6168 0880

El. paštas: info@capitalia.com

Palyginti 10 geriausių

Capitalia LT
Capitalia LT

Svetainės turinio ir projektų vadovas

Pasidalinkite savo patirtimi su kitais skaitytojais :).

Palikite komentarą

Jūsų bendras įvertinimas

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Finanpa” yra nepriklausomas internetinis šaltinis, kuriame palyginami internetinių paskolų pasiūlymai, P2P investavimo ir skolinimo platformų tarifai, suteikiama supaprastinta, nešališka informaciją apie jų teikiamas sąlygas ir paslaugas, tam kad galėtumėte lengviau priimti svarbius finansinius sprendimus.

Atsakomybės apribojimas: visa puslapyje pateikiama informacija, vertinimai ir palyginimai yra subjektyvi ją analizavusių asmenų bei buvusių ar esamų klientų nuomonė. Mes galime pateikti rekomendacijas, tačiau neprisiimame jokios atsakomybės ir negarantuojame, jog Jūs ar kiti vartotojai, kurie ateityje naudosis apžvelgtų įmonių paslaugomis, imdami paskolą ar investuodami, susidurs su analogiškomis situacijomis ar turės tokią pat patirtį.

“Finanpa” svetainėje pateikti logotipai ir kiti prekių ženklai yra atitinkamų prekių ženklų savininkų nuosavybė. Informacija, pateikta finanpa.com, skirta tik švietimo tikslais. Mes neteikiame finansinių paslaugų. Prieš priimdami finansinius sprendimus, kreipkitės į licencijuotą finansų specialistą. Šioje svetainėje gali būti partnerių ar trečiųjų šalių nuorodų, kurios padeda palaikyti ir prižiūrėti šios svetainės veiklą ir Jums nieko nekainuoja.

© 2016-2021 finanpa.com. Visos teisės saugomos. – Privatumo politikaApie musKontaktaiReklama

Finanpa
Logo