Crowdestor atsiliepimai

7.7 Total Score
Crowdestor

Crowdestor yra puiki platforma pradedantiesiems ar jau pažengusiems investuotojams. Čia galima investuoti į skirtingus verslo tipus ar projektus, todėl kiekvienas pasirinks jiems patraukliausią pasiūlymą. Platformoje galima investuoti nuo 50 Eur ir uždirbti vidutines 17,06 % palūkanas. Nors bendrovės veiklą reglamentuoja patyrę finansų reguliavimo agentūros ir Estijos vyriausybės įstatymai, čia nėra 100 % pinigų grąžinimo garantijos ir kiekvienas investuotojas prisiima riziką. Nepatogu tai, kad platforma neturi itin populiarios automatinio investavimo funkcijos, per mėnesį čia atsiranda apie 5 naujus projektus, todėl Crowdestor nėra geriausias pasirinkimas, jei norite diversifikuoti investicijas. Nepaisant to, registracijos procesas čia paprastas, galima rasti detalius kiekvieno projekto aprašymus, o platforma netaiko jokių papildomų mokesčių investuotojams.

Naudojimasis svetaine
8
Paslaugų kokybė
8
Klientų aptarnavimas
7
Privalumai
 • Nėra papildomų mokesčių
 • Didelės palūkanos
 • Galima investuoti į įvairius projektus
Trūkumai
 • Nėra automatinio investavimo funkcijos
 • Nėra plačių investicijų paskirstymo galimybių
 • Svetainei trūksta išsamesnės informacijos
Palikite savo atsiliepimą  |  Skaityti atsiliepimus

Crowdestor – 2018 metais Estijoje įkurta ir Rygoje veikianti finansavimo platforma, kuri specializuojasi verslo investicijose. Šioje platformoje galima investuoti į įvairius verslus, projektus, nekilnojamąjį turtą ar startuolius. Crowdestor iš viso yra surinkusi daugiau nei 3 mln. investicijų iš 13,5 tūkst. skirtingų investuotojų, o minimali suma, kurią galite investuoti yra vos 50 Eur. Tai puikus būdas verslui gauti pajamų greičiau ir geresnėmis sąlygomis, o investuotojams uždirbti geras palūkanas (nuo 12 iki 36 %). Kadangi platforma yra apmokestinusi verslo vartotojus, investuotojams nėra taikomi jokie papildomi mokesčiai.

Crowdestor investicijos

Kaip tai veikia?

 • Užsiregistruokite investuotojams skirtoje paskyroje.
 • Atlikite asmens tapatybės nustatymą.
 • Atidarykite elektroninę Crowdestor pinigų sąskaitą.
 • Perveskite pinigus į šią sąskaitą.
 • Pasirinkite patikusį projektą ir investuokite pageidaujamą sumą.
 • Jei projektas nesurenka reikiamos sumos finansavimui, pinigai jums grąžinami atgal į sąskaitą per 48 val.

Bonusas: Prisiregistruokite naudodamiesi mūsų nuoroda ir gaukite 1% pinigų grąžinimo premiją per pirmas 90 dienų po registracijos.

Registruotis

Investicijų rūšys

 • Verslui
 • Nekilnojamam turtui
 • Startuoliams

Kas gali investuoti ir kokie reikalavimai?

Crowdestor platformoje gali investuoti bet kokie asmenys nuo 18 metų, turintys veikiančią banko sąskaitą.

Rizika ir uždarbis

Investuojant šioje platformoje galima uždirbti 12–36 % palūkanas. Nors Crowdestor platforma yra pakankamai jauna, ji jau užsitikrino patikimos įmonės vardą. Taip yra todėl, kad bendrovė kruopščiai tikrina visus juridinius asmenis, kurie kreipiasi dėl paskolos, ir įvertina jų riziką. Tikrinant atsižvelgiama į skolininko reputaciją, finansinę istoriją, turimus įsipareigojimus.

Crowdestor įvertina ir tokius dalykus kaip verslo planai, paskolos saugumas ar finansinė atskaitomybė. Įmonę prižiūri ir reglamentuoja pasaulyje pripažinta finansų reguliavimo agentūra FCA ir Estijos vyriausybės įstatymai. Crowdestor platformoje kiekvienas investuotojas įvertina ir prisiima riziką už savo veiksmus, todėl rekomenduojama paskirstyti investicijas po keletą skirtingų projektų ir jas diversifikuoti.

Įmonė investicijas yra atskyrusi nuo bendrovės sąskaitos. Tai reiškia, kad bankroto atveju visi investuotojai atgautų pinigus atgal.

Naudojimasis svetaine

Crowdestor atsiliepimai

Iš svetainės dizaino sunku iškart atpažinti, apie ką yra ši paslauga, jos atspalviai kiek tamsūs, o pasirinkti vizualai ne visur atspindi pačią puslapio idėją ir tematiką. Informacijos svetainėje pateikta nedaug, tik pagrindinės skiltys. Dėl to naršyti yra patogu, galima greitai rasti viską, ko reikia, tačiau vietomis trūksta išsamumo, norisi platesnių aprašymų ar paaiškinimų, D.U.K taip pat nėra pakankamai informatyvus. Mobili versija pritaikyta puikiai, svetaine lengva naudotis, registracijos procesas aiškiai suprantamas.

Aptarnavimas

Rašoma, kad registracijos patvirtinimas gali trukti nuo kelių valandų iki kelių dienų, kas nėra patogu, jei nori investuoti čia ir dabar. Aptarnaujantis skyrius nedirba savaitgaliais, kai tuo tarpu nemažai konkurentų paslaugas teikia kiekvieną dieną. Pats personalas yra profesionalus, atsako į visus rūpimus klausimus. Vietomis trūksta greitesnės reakcijos bei operatyvumo.

Klientų atsiliepimai

Klientai platformą vertina palankiai, nes ji suteikia galimybę investuoti ne tik į paskolas ar nekilnojamąjį turtą, o realius verslo projektus ar startuolius. Žinoma, tai kelia didesnę riziką, todėl kiekvienas turi suprasti, kokią atsakomybę prisiima. Nepatogu tai, kad platformoje ne visuomet yra pakankamai projektų, kad investicijas būtų galima tinkamai paskirstyti, todėl Crowdestor geriau rinktis kaip papildomą, o ne pagrindinę investavimo platformą. Yra nusiskundimų dėl ilgiau trunkančio registracijos tvirtinimo, ne visada operatyvaus aptarnavimo.

Crowdestor rekvizitai

Crowdestor OÜ

Įmonės kodas: 14388462

Adresas: Narva mnt 5, Tallinn 10117, Estonia

E-mail: info@crowdestor.com

Telefonas: +371 2809 0606

Arminas Orantas

Arminas Orantas

Svetainės turinio ir projektų vadovas ir finansų skuriaus redaktorius.

Mums būtų įdomu sužinoti ir Jūsų nuomonę

Palikite atsiliepimą

Jūsų bendras įvertinimas

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Finanpa” yra nepriklausomas internetinis šaltinis, kuriame palyginami internetinių paskolų pasiūlymai, P2P investavimo ir skolinimo platformų tarifai, suteikiama supaprastinta, nešališka informaciją apie jų teikiamas sąlygas ir paslaugas, tam kad galėtumėte lengviau priimti svarbius finansinius sprendimus.

Atsakomybės apribojimas: visa puslapyje pateikiama informacija, vertinimai ir palyginimai yra subjektyvi ją analizavusių asmenų bei buvusių ar esamų klientų nuomonė. Mes galime pateikti rekomendacijas, tačiau neprisiimame jokios atsakomybės ir negarantuojame, jog Jūs ar kiti vartotojai, kurie ateityje naudosis apžvelgtų įmonių paslaugomis, imdami paskolą ar investuodami, susidurs su analogiškomis situacijomis ar turės tokią pat patirtį.

“Finanpa” svetainėje pateikti logotipai ir kiti prekių ženklai yra atitinkamų prekių ženklų savininkų nuosavybė. Informacija, pateikta finanpa.com, skirta tik švietimo tikslais. Mes neteikiame finansinių paslaugų. Prieš priimdami finansinius sprendimus, kreipkitės į licencijuotą finansų specialistą. Šioje svetainėje gali būti partnerių ar trečiųjų šalių nuorodų, kurios padeda palaikyti ir prižiūrėti šios svetainės veiklą ir Jums nieko nekainuoja.

© 2016-2023 finanpa.com. Visos teisės saugomos. – Privatumo politikaApie musKontaktaiReklama

Finanpa
Logo