PeerBerry atsiliepimai

8.3 Total Score
PeerBerry

„PeerBerry“ yra patogi investavimo platforma, kuri specializuojasi trumpalaikėse paskolose. Tai reiškia, kad platforma tinka pradedantiesiems ar ieškantiems investavimo galimybių, kai grąžą galima gauti greitai. Paskolos čia pakankamai nedidelės, todėl kai kuriuos gali riboti investicijų limitas. Investicijos galimos nuo 10 Eur, o vidutinės palūkanos siekia 10,04%. PeerBerry platforma priklauso „Aventus Group“, kuri turi ne vieną paskolų bendrovę Europoje. Bendrovė ne tik suteikia grąžinimo garantiją, jei paskolos gavėjas vėluoja sumokėti 60 dienų, bet ir yra pasirašiusi sutartis su „Aventus Group“ ir „Gofingo Group“, kurios garantuoja, jog nemokumo atveju jos padengs visus „PeerBerry“ finansinius įsipareigojimus investuotojams.

Naudojimasis svetaine
9
Paslaugų kokybė
8
Klientų aptarnavimas
8
Privalumai
 • Žema rizika
 • Grąžinimo garantija
 • Patogi svetainė
Trūkumai
 • Žemesnės vidutinės palūkanos
 • Trumpalaikės investicijos
 • Limituotos investicijų sumos
Palikite savo atsiliepimą  |  Skaityti atsiliepimus

PeerBerry yra 2017 metais Latvijoje registruota, Lietuvoje veikianti tarpusavio skolinimo platforma, kurią valdo tarptautinė „Aventus Group“ grupė, turinti 9 paskolų bendroves visoje Vidurio ir Rytų Europoje. „PeerBerry“ platformos specializacija – trumpalaikės paskolos. Čia galima investuoti nuo 10 Eur ir tikėtis palūkanų, siekiančių 13,7 %. Įmonė netaiko jokių papildomų mokesčių investuotojams, išskyrus tuos atvejus, jeigu jie nori perparduoti savo investiciją. Investicijų į paskolas sumos yra pakankamai nedidelės, o grąžinimo laikotarpis – trumpas. Tai puikiai tinka pradedantiesiems arba tiems, kurie nenori patirti didesnės rizikos ir investuoti mažesnėmis sumomis.

Peerberry investavimas

Kaip tai veikia?

 • Užpildykite registracijos formą.
 • Sukurkite savo „PeerBerry“ sąskaitą ir ją papildykite.
 • Pasirinkite dominančias paskolas ir į jas investuokite pasirinktą sumą.
 • Investicijos ir jų grąža jūsų sąskaitą pasieks tuomet, kai paskolas gavėjas grąžins visą sumą.
 • Jei norite investuoti dar paprasčiau, galite pasirinkti automatinio investavimo funkciją. Daugiau informacijos apie automatinio investavimo nustatymą rasite čia: https://peerberry.com/help-articles/settings-of-auto-invest/.

Išskirtiniai bonusai, mūsų svetainės lankytojams

Ribotą laiką „PeerBerry“ siūlo naujiems investuotojams 0,5% premiją už visas investicijas per pirmuosius 3 mėnesius po registracijos per šią nuorodą.

Be to, „PeerBerry“ neseniai pristatė „Lojalumo“ programą:

1. Investavę daugiau nei 10 000 EUR, gausite 0,5% papildomas plūkanas už visas būsimas investicijas.

2. Investavę daugiau nei 25 000 EUR, gausite 0,75% papildomas palūkanas už visas būsimas investicijas.

3. Investavę daugiau nei 40 000 €, gausite 1% papildomas palūkanas už visas būsimas investicijas.

Registruotis

Kas gali investuoti ir kokie reikalavimai?

Platformoje gali investuoti juridiniai arba fiziniai asmenys, kuriems daugiau nei 18 metų ir kurie turi Europos Sąjungoje galiojančias banko korteles.

Rizika ir uždarbis

Vidutinės palūkanos platformoje yra 10,04%. Visos „PeerBerry“ esančios paskolos turi grąžinimo garantiją. Tai bendrovės įsipareigojimas grąžinti investiciją, jei paskolos gavėjas vėluoja atiduoti mokėjimą ilgiau nei 60 dienų. Kad investuotojai jaustųsi dar saugiau, bendrovė taiko ir grupės grąžinimo garantiją. Pagrindiniai „PeerBerry“ partneriai „Aventus Group“ ir „Gofingo Group“ pasirašo papildomas garantijos sutartis su paskolos teikėju. Tai reiškia, kad „PeerBerry“ nemokumo atveju, šios bendrovės padengs visus jos finansinius įsipareigojimus. Tai suteikia papildomą apsaugą investuotojams ir užtikrina bendrovės skaidrumą.

Naudojimasis svetaine

Peerberry atsiliepimai

Svetainė šiuolaikiška, moderni, čia nesunku rasti visą reikiamą informaciją. Galbūt vietomis trūksta daugiau vizualumo, ypatingai dalyje, kur nurodomos aktyvios paskolos, į kurias galima investuoti. Nepaisant to, visur kitur išdėstymas yra aiškus, meniu patogus, D.U.K. išsamus, galima rasti visą pagalbą, kurios reikia. Yra daug papildomų „call to action“ mygtukų, kurie leidžia bet kuriuo metu grįžti prie pagrindinio apsilankymo puslapyje tikslo. Registracijos procesas paprastas, aiškus, svetainė pritaikyta išmaniesiems įrenginiams, ja lengva naudotis telefone.

Aptarnavimas

Komanda bendrauja gan draugiškai, profesionaliai, pakankamai greitai išsprendžia iškilusius klausimus. Registracijos patvirtinamos per pakankamai trumpą laiką, išskyrus savaitgaliais. Telefonu susisiekti pavyksta ne iš karto, į el. laiškus galima tikėtis gauti pakankamai išsamų atsakymą arba nuorodas, kur galima rasti dagiau informacijos dominančia tema.

Darbo laikas: I–V – 8:00–17:00 val.

Klientų atsiliepimai

Tai paprastas būdas investuoti į paskolas ir greitai gauti grąžą. Daugelis klientų nenusivylė platforma, tačiau teigia, kad ji nėra tinkama, jei norisi ilgalaikių investicijų ar didesnio uždarbio. Klientai vertina saugumą, kurį suteikia platformos priklausymas „Aventus Group“, jį taip pat sustiprina grąžinimo garantijos.

PeerBerry rekvizitai

AV Marketplace, SIA

Telefonas: +370 61 355 529

El. paštas: info@peerberry.com

Adresas: Kareivių g. 11B, Vilnius

Arminas Orantas

Arminas Orantas

Svetainės turinio ir projektų vadovas ir finansų skuriaus redaktorius.

Mums būtų įdomu sužinoti ir Jūsų nuomonę

Palikite atsiliepimą

Jūsų bendras įvertinimas

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Finanpa” yra nepriklausomas internetinis šaltinis, kuriame palyginami internetinių paskolų pasiūlymai, P2P investavimo ir skolinimo platformų tarifai, suteikiama supaprastinta, nešališka informaciją apie jų teikiamas sąlygas ir paslaugas, tam kad galėtumėte lengviau priimti svarbius finansinius sprendimus.

Atsakomybės apribojimas: visa puslapyje pateikiama informacija, vertinimai ir palyginimai yra subjektyvi ją analizavusių asmenų bei buvusių ar esamų klientų nuomonė. Mes galime pateikti rekomendacijas, tačiau neprisiimame jokios atsakomybės ir negarantuojame, jog Jūs ar kiti vartotojai, kurie ateityje naudosis apžvelgtų įmonių paslaugomis, imdami paskolą ar investuodami, susidurs su analogiškomis situacijomis ar turės tokią pat patirtį.

“Finanpa” svetainėje pateikti logotipai ir kiti prekių ženklai yra atitinkamų prekių ženklų savininkų nuosavybė. Informacija, pateikta finanpa.com, skirta tik švietimo tikslais. Mes neteikiame finansinių paslaugų. Prieš priimdami finansinius sprendimus, kreipkitės į licencijuotą finansų specialistą. Šioje svetainėje gali būti partnerių ar trečiųjų šalių nuorodų, kurios padeda palaikyti ir prižiūrėti šios svetainės veiklą ir Jums nieko nekainuoja.

© 2016-2023 finanpa.com. Visos teisės saugomos. – Privatumo politikaApie musKontaktaiReklama

Finanpa
Logo