15 būdų, kaip užsidirbti pinigų internete (neinvestuojant)

Turbūt ne vienas mūsų sukome galvą kaip prasimanyti papildomų pinigų. Žinia, visada norisi, kuo greitesnio uždarbio, bet nereikia nuvertinti ir tų galimybių, kai pajamas bus generuojamos gerokai vėliau.

Šiandien, ieškantiems darbo bei siūlantiems savo paslaugas ar prekes internetinė erdvė suteikia neribotas galimybes. Praėjusį kartą aptarėme, kaip galima užsidirbti investuojant į NT projektus ir P2P paskolas, o šiame straipsnyje paminėsime populiariausius būdus: kaip užsidirbti, kai „darbo vieta“ yra internetinė erdvė ir kaip kuo greičiau susirasti potencialų klientą ar darbdavį. Tiesa, kai kurios rekomendacijos gali neatitikti su karantinu susijusių nūdienos reikalavimų, bet, tikėkimės, vėliau ar anksčiau gyvenimas grįš į įprastas vėžes.

 1. Tapti laisvai samdomu darbuotoju

Internetas suteikia neribotas galimybes dirbti ir užsidirbti net neiškeliant kojos iš namų. Galite tapti laisvai samdomu darbuotoju ir rašyti bei versti straipsnius, programuoti, dirbti virtualiu asistentu ar kurti vizualinės komunikacijos projektus. Net ir technikos amžiuje reikia gyvo žmogaus gebėjimų – įgarsinti filmuotą medžiagą ar transkribuoti tekstą. Registruokitės Fiverr, Upwork ar Freelancer svetainėse. Norėdami rasti potencialų darbdavį ar klientą sukurkite patrauklų profilį:

 • įdėkite savo nuotrauką,
 • užpildykite klausimyną apie išsilavinimą ir darbinę patirtį,
 • surašykite, kokio pobūdžio projektai domina ir kiek valandų per savaitę galite dirbti.

Taip pat galima pridėti atliktų darbų pavyzdžius ar įkelti nuorodas.

Pasiruošimas. Pradėti lengva, paprasta ir greita, tačiau užtrunka, kol patvirtinama paskyra.

Uždarbis. Pinigai į sąskaitą pervedami atlikus darbą, truputį užtrunka, kol pervedami į banko sąskaitą.

 1. Tapti pavėžėju
Tapti pavėžėju

Norite papildomų pajamų? Tapkite Bolt pavėžėju. Jokių privalomų darbo valandų, jokių fiksuotų mėnesinių mokesčių, jokios rizikos. Dirbti Bolt taksi vairuotoju galima net neturint nuosavo automobilio. Tik, savaime aišku, reikia turėti vairuotojo pažymėjimą ir tam tikrą vairavimo stažą.

Pasiruošimas. Pradėti lengva, paprasta ir greita.

Uždarbis. Pinigai į sąskaitą pervedami greitai.

 1. Parduoti nereikalingus daiktus

Vienas greičiausių būdų užsidirbti pinigų yra parduoti nereikalingus daiktus, knygas, drabužius, nepageidautas dovanas ar dovanų kuponus. Skelbimus galite kelti Facebook grupėse ar specializuotose pardavėjų platformose: Vinted, Sena.lt, Skelbiu.lt ir pan. Nors rinka didžiulė, bet sėkmę garantuos šie dalykai:

 • kokybiškos nuotraukos,
 • išsamus prekės aprašymas,
 • adekvati kaina,
 • teigiami pirkėjų atsiliepimai
 • mandagus bendravimas.

Pasiruošimas. Pradėti lengva, paprasta ir greita.

Uždarbis. Pinigai gaunami prieš išsiunčiant prekes.

 1. Tapti testuotoju

Už tam tikrą mokestį galite tapti naujų programėlių ar svetainių testuotoju. Pasiūlymų galima sulaukti aukščiau paminėtose laisvai samdomų darbuotojų svetainėse. Tereiks atlikti trumpą apklausą, pasirašyti sutartį ir 30-60 minučių truksiantis darbas papildys kišenę nuo 10 iki 50 dolerių.

Pasiruošimas. Pradėti lengva, užtrunka, kol sudaroma sutartis.

Uždarbis. Pinigai į sąskaitą pervedami greitai..

 1. Trumpalaikė nuoma
Trumpalaikė nuoma

Nekilnojamojo turto savininkai gali teikti trumpalaikės nuomos paslaugas tokiose svetainėse kaip Airbnb. Šiuo atveju gražios nuotraukos vilios ir patrauks kliento akį labiau nei skelbiamas tekstas. Patyrę šio verslo savininkai rekomenduoja internete skelbti gražiai dekoruotos, tvarkingos gyvenamosios erdvės nuotraukas. Taip pat reiktų ne tik paminėti, bet ir pateikti patrauklius papildomų privalumų vaizdus, pavyzdžiui, netoliese esančių žaidimų aikštelės, parko, Spa centro ar kavinės, žymiausių miesto vietų bei turistų traukos taškų fotografijas.

Pasiruošimas. Teks įdėti pastangų ir laiko.

Uždarbis. Pinigai į sąskaitą pervedami greitai.

 1. Fotografo darbas

Mėgstate fotografuoti? Ir ši rinka turi įvairiausių nišų. Karantino metu renginių ir švenčių praktiškai nėra, tačiau darbo prasimanyti galima. Visąlaik paklausi senų nuotraukų atkūrimo ir retušavimo paslauga. Taip pat Fine Art America, SmugMug, PhotoShelter, 500px svetainėse.galima parduoti savo užfiksuotus vaizdus. Jie bus panaudoti marškinėlių, telefonų dėklų ir kt. dekoravimui.

Pasiruošimas. Pradėti paprasta ir greita.

Uždarbis. Pinigai į sąskaitą pervedami ne iš karto.

 1. Korepetitoriaus paslaugos

Turimos žinios pečių neslegia, bet pasidalinti jomis galima ne už dyką. Išmanantiems vieną ar kitą discipliną tapti korepetitoriumi net karantinas nėra kliūtis. Mokyti žmones galima ne tik asmeniškai, bet ir nuotoliniu būdu. Savo skelbimus galite talpinti mokyklų Facebook grupėse ar forumuose.

Pasiruošimas. Pradėti paprasta ir greita, užtruks, kol rasite mokinį.

Uždarbis. Sumokama iš karto.

 1. Rašto darbų publikavimas
Rašto darbų publikavimas

Taip pat galite uždirbti internete patalpindami savo rašto darbus. Dalinkitės laikmenose tūnančiais faktais bei sukauptomis žiniomis. Tarkim, svetainė Moksliniai darbai.lt už įkeltus rašto darbus žada net 50 procentų komisinių.

 1. Rankdarbių pardavimas

Mėgstate užsiimti rankdarbiais? Nesvarbu, mezgate, neriate, siuvate, siuvinėjate, lipdote ar drožinėjate, visi amatininkai renkasi Etsy svetainėje. Etsy didžiuojasi, jog per metus čia įvykdoma apie 48 milijonus sandorių. Nors sakoma, jog kiekvienam puodeliui atsiras ir dangtelis, bet jei tikrai norite uždirbti – jūsų siūloma prekė turi būti paklausi. Rinkos tyrimą galima atlikti toje pačioje svetainėje – suvedę produkto parametrus pamatysite, kiek tokių daiktų buvo parduota nuo pat svetainės gyvavimo pradžios. Taip pat galite paskaičiuoti kainą – įvertinkite žaliavų ir darbo sąnaudas, pasidairykite, kokias kainas skelbia kiti panašių dirbinių pardavėjai. Pageidautina: puikios kokybės nuotraukos, išsamus aprašymas ir bendravimas su esamais ir būsimais klientais pasitelkiant visas populiarias socialines Facebook ir Instagram medijas. Puiki mintis – sukurti tinklaraštį ir dalintis pirkėjams aktualia informacija.

Pasiruošimas. Užtrunka ilgai.

Uždarbis. Sumokama iš karto.

 1. Tinklaraštininko uždarbis

Rašote tinklaraštį? Prisijunkite prie partnerių svetainės. Kiekvienąkart, kai skaitytojas per pateiktą nuorodą pereis į partnerio svetainę ir ką nors nusipirks, tam tikra pelno dalis nubyrės ir į jūsų kišenę. Tinklaraštininkai ar video blogų kūrėjai reklamuojantys kosmetikos gaminius ir drabužių derinius uždirba nemenkas sumas.

Pasiruošimas ir uždarbis. Užtrunka ilgai.

 1. Vaizdo įrašai ir reklama

Jei jūsų vaizdo įrašus stebi gausus žiūrovų būrys, papildomų pinigų galite užsidirbti sudarę sutartį su reklamuotojais. Įmonės per Google AdSense reklamuoja savo paslaugas ir reklama įterpiama į vaizdo transliaciją. Paslauga nemokama, tačiau keliami tam tikri reikalavimai.

Pasiruošimas ir uždarbis. Užtrunka ilgai.

 1. Influencerio darbas
Influencerio darbas

Savo produkcijai reklamuoti įmonės pasitelkia ne tik spausdintą žodį ir reklaminius filmukus. Vienas seniausių būdų „iš lūpų į lūpas“ prigijo ir skaitmeninėje erdvėje. Jei norite tapti apmokamu reklamuotoju susisiekite su kompanija, kurios gaminius norite reklamuoti arba registruokitės rinkodaros platformoje, pavyzdžiui, OpenInfluence ar FameBit.

Pasiruošimas. Sukurti Instagram paskyrą galima greitai, tačiau užtruks keletą mėnesių, kol susirinks gausus sekėjų būrys. Taip pat, norint sukurti patrauklų turinį, reikia nemažų laiko ir darbo sąnaudų.

Uždarbis. Priklauso nuo sutarties su įmone sąlygų, dažniausiai mokama kartą per mėnesį.

 1. Nekvalifikuoto darbo paieškos

Kai nežinia už ko griebtis, o pinigų reikia greitai, daugeliui išsigelbėjimu tampa trumpalaikiai darbai. Tokio, sezoninio ar trumpalaikio darbo pozicijas Lietuvoje skelbia viena populiariausių svetainių Workis.lt.

Pasiruošimas. Pradėti paprasta ir greita.

Uždarbis. Pinigai į sąskaitą pervedami pagal susitarimą.

 1. Auklės darbas

Prižiūrėti vaikus gali ir senas, ir jaunas. Kaip susirasti auklės darbą? Pasisiūlykite prižiūrėti pažįstamų vaikus, ieškokit darbo per auklių įdarbinimo agentūrą ar dėkite asmeninius skelbimus. Pedagoginė patirtis ir medicininis išsilavinimas tikrai bus privalumas.

Pasiruošimas. Pradėti lengva, paprasta ir greita.

Uždarbis. Mokama pagal susitarimą. Kaskart ar kartą per savaitę.

 1. Tvarkyti kitų žmonių namus

Prižiūrėti vaiką atrodo pernelyg bauginanti atsakomybė? Tada kandidatuokite į namų tvarkytojos pareigas. Susirasti tokį darbą galima per agentūrą, skaitant skelbimus, siūlant savo paslaugą pažįstamiems ar tiesiog sukūrus savo internetinį skelbimą.

Pasiruošimas. Pradėti lengva, paprasta ir greita.

Uždarbis. Pinigai sumokami iškart.

Arminas Orantas

Arminas Orantas

Svetainės turinio ir projektų vadovas ir finansų skuriaus redaktorius.

Mums būtų įdomu sužinoti ir Jūsų nuomonę

Palikite atsiliepimą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Finanpa” yra nepriklausomas internetinis šaltinis, kuriame palyginami internetinių paskolų pasiūlymai, P2P investavimo ir skolinimo platformų tarifai, suteikiama supaprastinta, nešališka informaciją apie jų teikiamas sąlygas ir paslaugas, tam kad galėtumėte lengviau priimti svarbius finansinius sprendimus.

Atsakomybės apribojimas: visa puslapyje pateikiama informacija, vertinimai ir palyginimai yra subjektyvi ją analizavusių asmenų bei buvusių ar esamų klientų nuomonė. Mes galime pateikti rekomendacijas, tačiau neprisiimame jokios atsakomybės ir negarantuojame, jog Jūs ar kiti vartotojai, kurie ateityje naudosis apžvelgtų įmonių paslaugomis, imdami paskolą ar investuodami, susidurs su analogiškomis situacijomis ar turės tokią pat patirtį.

“Finanpa” svetainėje pateikti logotipai ir kiti prekių ženklai yra atitinkamų prekių ženklų savininkų nuosavybė. Informacija, pateikta finanpa.com, skirta tik švietimo tikslais. Mes neteikiame finansinių paslaugų. Prieš priimdami finansinius sprendimus, kreipkitės į licencijuotą finansų specialistą. Šioje svetainėje gali būti partnerių ar trečiųjų šalių nuorodų, kurios padeda palaikyti ir prižiūrėti šios svetainės veiklą ir Jums nieko nekainuoja.

© 2016-2023 finanpa.com. Visos teisės saugomos. – Privatumo politikaApie musKontaktaiReklama

Finanpa
Logo