Reinvest24 atsiliepimai

8.5 Total Score
Reinvest24

„Reinvest24“ – investavimo į NT projektus platforma, kurioje gali investuoti visi nuo 18 metų, o minimali suma siekia 100 Eur. Projektai čia atrenkami itin kruopščiai, tačiau jų pasirinkimas nėra didelis. Įdomu tai, kad investuodami pinigus, jūs tampate daliniais projektų savininkais, todėl rizika yra mažesnė. Dividendus gaunate kas mėnesį, tačiau tenka palaukti, kol projektas bus pastatytas. Investavimo laikotarpis nenurodomas – galite bet kada parduoti savo akcijas ir pasitraukti iš projekto. Tai pakankamai saugi ir nemažas palūkanas siūlanti platforma, tačiau ji labiau tinka mėgstantiems ilgalaikes investicijas. „Reinvest24“ nebus patogi norintiems diversifikuoti investicijas ar greitai gauti pelną.

Naudojimasis svetaine
9
Paslaugų kokybė
9
Klientų aptarnavimas
9
Privalumai
  • pakankamai didelės palūkanos;
  • atsakingai atrinkti NT projektai;
  • puikus aptarnavimas;
  • patogi svetainė.
Trūkumai
  • nedidelis projektų skaičius;
  • gali tekti ilgiau palaukti, kol projektai bus įgyvendinti.
Palikite savo atsiliepimą  |  Skaityti atsiliepimus

Reinvest24“ – tai Estijoje įsikūrusi investavimo į nekilnojamąjį turtą platforma, suteikianti galimybę investuoti į projektus Baltijos šalyse. 2018 metais veiklą pradėjusi platforma jau finansavo projektų už 12 mln. eurų ir grąžino daugiau nei 4 mln. eurų investuotojams. „Reinvest24“ išskirtinumas tas, kad investuodami į nekilnojamojo turto projektus jūs gaunate jų akcijų ir tampate daliniu jų savininku. Minimali investicijų suma čia – 100 Eur, o iki šiol buvę vidutinės palūkanos siekia 14,8%. Įdomu tai, kad šioje platformoje galite gauti dviejų tipų palūkanas: Nuomos pajamas (ang. rental income), kai gaunate mėnesinius dividendus iš nuomojamų objektų. Investuotojai gauna pirmąjį pelną, kai turtas yra visiškai finansuojamas ir turi nuomininką. Ir kapitalo augimą (ang. capital growth), kai nekilnojamojo turto kaina laikui bėgant brangsta. Kapitalo augimas gaunamas pardavus nekilnojamą turtą. Tad kol, už šiuo metu aktyvius nekilnojamo turto projektus,  investuotojai gauna tik vieną dalį pajamų – už nuomojamą turtą, o kapitalo augimas yra tik apytiksliai apskaičiuotas. Tačiau, “Reinvest24” teigia, kad kaip rodo jų anksčiau įgyvendinti projektai, jie visa stengiasi, kad jis būtų lygus arba didesnis nei nurodyta.

Kadangi investuojama į nekilnojamojo turto projektus, paskolų grąžinimo laikotarpis gali būti nuo 9 iki 60 mėn. ar net ilgesnis, todėl ši platforma labiau tinka tiems, kurie nori ilgalaikių investicijų, o ne diversifikuoti investicijas ar grąžą gauti iškart.

Į svetainę

Kaip tai veikia?

  • Užeikite į reinvest24.com svetainę ir susikurkite paskyrą. Tam reikės tik jūsų el. pašto ir slaptažodžio.
  • Atlikite tapatybės patvirtinimą.
  • Perveskite pinigus į paskyros sąskaitą.
  • Pasirinkite patraukliausius projektus ir pradėkite investuoti.
Reinvest24 investavimas

Kas gali investuoti ir kokie reikalavimai?

„Reinvest24“ gali investuoti visi, sulaukę 18 metų, platforma reikalauja patvirtinti savo tapatybę.

Rizika ir uždarbis

Investuodami šioje platformoje galite uždirbti 14,8% palūkanas. Prieš patvirtinant projektą, „Reinvest24“ įvertina objektų saugumą, pelningumą, likvidumą ir rizikas. Tai daro patyrę nekilnojamojo turto ir investavimo ekspertai. Platformos investicijų struktūra yra tiesioginė, todėl jums bus atskaitinga įmonė, kuri valdo nekilnojamąjį turtą.

Investuodami į turtą, jūs tampate turto dalies savininku. Investicijos užtikrinamos įkeičiant turtą visų į jį investavusių naudai. Pasibaigus turto finansavimo etapui, sudaroma specialiosios paskirties įmonė, kuri perima steigėjo riziką. Sukuriama sutartis, pagal kurią visi investuotojai tampa nekilnojamojo turto nuomos pardavimo ar kitų pajamų naudos gavėjai. Specialiosios paskirties įmonė valdo turtą, užsiima nuoma ir kitomis operacijomis, o jūs gaunate nuomos dividendus kiekvieną mėnesį. Kai projektas yra visiškai finansuojamas, investuotojai turi galimybę parduoti savo investicijas antrinėje rinkoje.

Naudojimasis svetaine

Reinvest atsiliepimai

Svetainė paprasta ir aiški, jau pagrindiniame puslapyje rasite visą informaciją, kuri padės suprasti, kaip veikia platforma ir kaip investuoti. Meniu juosta turi visus svarbiausius polapius: kaip tai veikia, projektai, apie, tinklaraštis ir D.U.K. Itin patogu naršyti po projektus ir matyti, kiek procentų sumos jau investuota, kiek liko, kokia palūkanų norma, laikotarpis ir t. t. Svetainėje integruotas susirašinėjimo funkcija, kuria galėsite tiesiai perduoti užklausą aptarnavimo centrui. Registracijos procesas nesudėtingas, puslapis puikiai pritaikytas išmaniesiems įrenginiams.

Aptarnavimas

Su aptarnaujančiu personalu galite susisiekti tiesiai iš svetainėje esančios žinučių funkcijos (dešiniame kampe apačioje). Atsakymo tikėkitės per parą, jie pakankamai išsamūs, profesionalūs.

Klientų atsiliepimai

„Trustpilot“ platformoje „Reinvest24“ reitingas yra 4,6 žvaigždutės. Klientai vertina itin patogią svetainę, jiems patinka investuoti į išskirtinius nuomos projektus, jie puikiai atsiliepia apie aptarnavimą. Kol kas bendrovė neturi daug nusiskundimų ar nepatenkintų klientų, jie „Reinvest24“ laiko solidžia ir patikima investavimo platforma.

Rekvizitai

Paštas: support@reinvest24.com

Telefonas: (+372) 52 433 38

Adresas: Swiss House, Roosikrantsi 11, Tallinn, 10119, Estonia

Patikrinti dabartines investicijas
Reinvest24 atsiliepimai
Reinvest24 atsiliepimai
Arminas Orantas

Arminas Orantas

Svetainės turinio ir projektų vadovas ir finansų skuriaus redaktorius.

Mums būtų įdomu sužinoti ir Jūsų nuomonę

Palikite atsiliepimą

Jūsų bendras įvertinimas

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Finanpa” yra nepriklausomas internetinis šaltinis, kuriame palyginami internetinių paskolų pasiūlymai, P2P investavimo ir skolinimo platformų tarifai, suteikiama supaprastinta, nešališka informaciją apie jų teikiamas sąlygas ir paslaugas, tam kad galėtumėte lengviau priimti svarbius finansinius sprendimus.

Atsakomybės apribojimas: visa puslapyje pateikiama informacija, vertinimai ir palyginimai yra subjektyvi ją analizavusių asmenų bei buvusių ar esamų klientų nuomonė. Mes galime pateikti rekomendacijas, tačiau neprisiimame jokios atsakomybės ir negarantuojame, jog Jūs ar kiti vartotojai, kurie ateityje naudosis apžvelgtų įmonių paslaugomis, imdami paskolą ar investuodami, susidurs su analogiškomis situacijomis ar turės tokią pat patirtį.

“Finanpa” svetainėje pateikti logotipai ir kiti prekių ženklai yra atitinkamų prekių ženklų savininkų nuosavybė. Informacija, pateikta finanpa.com, skirta tik švietimo tikslais. Mes neteikiame finansinių paslaugų. Prieš priimdami finansinius sprendimus, kreipkitės į licencijuotą finansų specialistą. Šioje svetainėje gali būti partnerių ar trečiųjų šalių nuorodų, kurios padeda palaikyti ir prižiūrėti šios svetainės veiklą ir Jums nieko nekainuoja.

© 2016-2023 finanpa.com. Visos teisės saugomos. – Privatumo politikaApie musKontaktaiReklama

Finanpa
Logo